Uitslagen

Schaatsen..

HEERENVEEN: WK allround, mannen: 500 m: 1. Wennemars (Ned) 35,79, 2. Morrison (Can) 35,81, 3. Davis (VS) 35,84, 4. Fabris (It) 36,27, 5. Kramer (Ned) 36,41, 6. Skobrev (Rus) 36,43, 7. Heythausen (Dui) 36,44, 8. Choi (ZK) 36,53, 9. Bøkko (No) 36,58, 10. Elm (Can) 36,66,14. Olde Heuvel 37,12, 15. Verheijen 37,13.

5000 m: 1. Kramer (Ned) 6.12,97, 2. Verheijen (Ned) 6.16,16, 3. Fabris (It) 6.19,10, 4. Bøkko (No) 6.20,34, 5. Olde Heuvel (Ned) 6.20,37, 6. Dankers (Can) 6.24,29, 7. Davis (VS) 6.26,20, 8. Röjler (Zwe) 6.26,96, 9. Ervik (No) 6.28,21, 10. Wennemars (Ned) 6.29,65, 11. Skobrev (Rus) 6.29,91, 12. Warsylewicz (Can) 6.33,12.

Klassement na 2 afstanden: 1. Kramer 73,707, 2. Fabris 74,180, 3. Davis 74,460, 4. Bøkko 74,614, 5. Verheijen 74,746, 6. Wennemars 74,755, 7. Olde Heuvel 75,157, 8. Morrison 75,277, 9. Skobrev 75,421, 10. Ervik 76,221, 11. Choi 76,287, 12. Röjler 76,296, 13. Warsylewicz 76,402, 14. Hedrick 76,429.

Vrouwen, 500 m: 1. Friesinger (Dui) 38,38, 2. Wüst (Ned) 38,44, 3. Klassen (Can) 38,68, 4. Lobisjeva (Rus) 38,88, 5. Fei Wang (China) 39,05, 6. Nesbitt (Can) 39,18, 7. Abramova (Rus) 39,68, 8. Anschütz (Dui) 39,70, 9. Groves (Can) 39,80, 10. Pechstein (Dui) 39,82, 11. Van Deutekom 39,94, 12. Vis 39,99, 13. Groenewold 40,24.

Skiën

ARE (Zwe): WK alpine: vrouwen, combinatie: 1. Pärson (Zwe) 1.57,69 (afdaling 1.11,00/ slalom 46,69), 2. Mancuso (VS) 1.58,50, 3. Schild (Oos) 1.58,54.

Tafeltennis

BOEDAPEST: Champions League, vrouwen: halve finale: Postas Boedapest (Hon) - Fürst (Ned) 0-3. Schöpp - Gao Jun 8-11, 9-11, 8-11, Lovas - Li Jiao 11-4, 6-11, 12-14, 9-11, Zhang Yingying - Ni Xialian 11-6, 11-7, 8-11, 9-11, 5-11.

Tennis

DAVIS CUP: wereldgroep: eerste ronde: Frankrijk - Roemenië 2-0, Zwitserland - Spanje 1-1, Oostenrijk - Argentinië 0-2, Wit-Rusland - Zweden 0-2, Tsjechië - VS 1-1, Duitsland - Kroatië 1-1, Chili - Rusland 2-0, België - Australië 2-0.

PARIJS: int. toernooi, vrouwen: kwartfinales: Petrova (Rus) - Safina (Rus) 6-3, 6-2, Safarova (Tsj) - Koetsnetsova (Rus) 6-3, 6-4, Henin (Bel) - Golovin (Fr) 6-2, 3-6, 6-3.

BERGAMO: challenger, kwartfinale: Van Scheppingen (Ned) - Montcourt (Fr) 7-6, 6-3.

Voetbal

ROTTERDAM: eredivisie: Excelsior - FC Groningen 0-2. 23. Lovre 0-1, 49. Suarez 0-2. Toeschouwers: 3000.

EERSTE DIVISIE: 27ste ronde: Dordrecht - Haarlem 4-0, Fortuna - Cambuur 2-1, Den Bosch - Graafschap 0-4, Veendam - MVV 2-1, Zwolle - Helmond Sp. 5-0, VVV - RBC 3-1, Eindhoven - Go Ahead 0-4, Telstar - Emmen 1-2, AGOVV - TOP 0-2, Omniworld - Volendam 0-0.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden