SPORTKALENDER 2009

JANUARI..

2-7

Wielrennen: zesdaagse Rotterdam

3-11

Darts: WK BDO, Lakeside (Eng)

9-11

Schaatsen: EK allround, Heerenveen

10-11

Bridge: finale NK viertallen, Utrecht

Wielrennen: NK veldrijden, Huijbergen

16-18

Bobsleeën: EK, St.-Moritz (Zwi)

Schorttrack: EK, Turijn (It)

Wielrennen: wereldbeker baan, Peking (China)

16-1 februari

Handbal: WK mannen, Kroatië

Schaken: Corus-toernooi, Wijk aan Zee

17

Boksen: WK vedergewicht vrouwen Schouten - Menzer (Dui), Düsseldorf (Dui)

17-18

Schaatsen: WK sprint, Moskou (Rus)

17-24

Snowboarden: WK (m/v), Zuid-Korea

19-1 februari

Tennis: Australian Open, Melbourne

19-25

Biljarten: wereldbeker driebanden, Sluiskil

Kunstrijden: EK, Helsinki (Fi)

20-25

Wielrennen: Tour Down Under, Australië

20-28

Skiën: WK schansspringen, Liberec (Tsj)

22-25

Paardensport: Jumping Amsterdam

24-25

Schaatsen: wereldbeker, Kolomna (Rus)

30- 1 februari

Badminton: NK, Almere

Schaatsen: wereldbeker, Erfurt (Dui)

31

Marathonschaatsen: Open NK, Weissensee (Oos)

31-1 februari

Wielrennen: WK veldrijden, Hoogerheide

Zwemmen: Open NK, Amsterdam

FEBRUARI
1

FEBRUARI
American Football: Super Bowl, Tampa Bay (VS)

FEBRUARI
3-15

FEBRUARI
Skiën: WK alpine, Val-d’Isère (Fr)

FEBRUARI
7-8

FEBRUARI
Schaatsen: WK allround, Hamar (No)

FEBRUARI
Tafeltennis: Europese Top-12, Düsseldorf (Dui)

FEBRUARI
7-8

FEBRUARI
Squash: NK, Amsterdam

FEBRUARI
9-15

FEBRUARI
Tennis: ABN Amro-toernooi, Rotterdam

FEBRUARI
Bridge: finale NK paren, Utrecht

FEBRUARI
10-15

FEBRUARI
Badminton: EK, Liverpool (Eng)

FEBRUARI
11

FEBRUARI
Voetbal: oefenwedstrijd Tunesië - Nederland, Tunis

FEBRUARI
13-15

FEBRUARI
Wielrennen: wereldbeker baan, Kopenhagen (Den)

FEBRUARI
14-15

FEBRUARI
Atletiek: NK indoor, Apeldoorn

FEBRUARI
Schaatsen: wereldbeker, Heerenveen

FEBRUARI
14-22

FEBRUARI
Biatlon: WK, Pyeongchang (ZK)

FEBRUARI
Wielrennen: Ronde van Californië (VS)

FEBRUARI
16-28

FEBRUARI
Schaken: kandidatenmatch finale Topalov - Kamsky, Sofia (Bul)

FEBRUARI
18-19

FEBRUARI
Voetbal: UEFA Cup, derde ronde, met Fiorentina - Ajax, NEC - HSV en Ol. Marseille - FC Twente

FEBRUARI
20-1 maart

FEBRUARI
Bobsleeën: WK, Lake Placid (VS)

FEBRUARI
22

FEBRUARI
Schaatsen: finale marathon KNSB Cup, Hoorn

FEBRUARI
24-25

FEBRUARI
Voetbal: Champions League, achtste finales

FEBRUARI
26

FEBRUARI
Voetbal: UEFA Cup, derde ronde, met Ajax - Fiorentina, HSV - NEC en FC Twente - Ol. Marseille

FEBRUARI
28

FEBRUARI
Schaatsen: NK marathon, Heerenveen

FEBRUARI
Wielrennen: Omloop Het Volk (Bel)

FEBRUARI
28-1 maart

FEBRUARI
Atletiek: NK veldlopen, Gilze-Rijen

MAART
5-8

MAART
Biljarten: WK driebanden landenteams Viersen (Dui)

MAART
5-19

MAART
Schaken: EK individueel, Budva (Mong)

MAART
6-8

MAART
Atletiek: EK indoor, Turijn (It)

MAART
Schaatsen: finale wereldbeker, Salt Lake City (VS)

MAART
Tennis: Davis Cup: Argentinië -Nederland, Buenos Aires

MAART
Zwemmen: Open NK Masters, Eindhoven

MAART
7-8

MAART
Bridge: Topcircuit, Amsterdam

MAART
Karate: Dutch Open, Rotterdam

MAART
Tafeltennis: NK, Eindhoven

MAART
8-15

MAART
Wielrennen: Parijs-Nice (Fr)

MAART
10-11

MAART
Voetbal: Champions League, achtste finales

MAART
11-17

MAART
Wielrennen: Tirreno-Adriatico (It)

MAART
12

MAART
Voetbal: UEFA Cup, vierde ronde

MAART
12-15

MAART
Schaatsen: WK afstanden, Vancouver (Can)

MAART
14

MAART
Atletiek: City-Pier-City Loop, Den Haag

MAART
14-15

MAART
Roeien: Heineken vierkamp, Amsterdam

MAART
Schorttrack: WK teams, Heerenveen

MAART
18-19

MAART
Voetbal: UEFA Cup, vierde ronde

MAART
19-22

MAART
Paardensport: Indoor Brabant, Den Bosch

MAART
21

MAART
Wielrennen: Milaan-Sanremo (It)

MAART
21-22

MAART
Shorttrack: NK, Zoetermeer

MAART
22

MAART
Roeien: Head of the River, Amsterdam

MAART
23-29

MAART
Kunstrijden: WK, Los Angeles (VS)

MAART
25-29

MAART
Wielrennen: WK baan, Pruszkow (Pol)

MAART
28

MAART
Atletiek: WK veldlopen, Amman (Jor)

MAART
Voetbal: WK-kwalificatie: Nederland - Schotland, Amsterdam

MAART
28-29

MAART
Wielrennen: Critérium International (Fr)

MAART
29

MAART
Autosport: Formule 1, Australië

MAART
Karate: NK, Rotterdam

MAART
Trampolinespringen: EK individueel, Milaan (It)

MAART
29-5 april

MAART
Turnen: EK, Milaan (It)

MAART
31-2 april

MAART
Wielrennen: Driedaagse De Panne-Koksijde (Bel)

MAART
31-5 april

MAART
Worstelen: EK, Vilnius (Lit)

APRIL
1

APRIL
Voetbal: WK-kwalificatie: Nederland - Macedonië, Amsterdam

APRIL
1-5

APRIL
Schoonspringen: EK, Turijn (It)

APRIL
4-12

APRIL
Curling: WK mannen, Moncton (Can)

APRIL
IJshockey: WK vrouwen, Finland

APRIL
4-18

APRIL
Dammen: NK mannen, Huissen

APRIL
5

APRIL
Atletiek: marathon van Rotterdam

APRIL
Autosport: Formule 1, Maleisië

APRIL
Wielrennen: Ronde van Vlaanderen (Bel)

APRIL
6-11

APRIL
Wielrennen: Ronde van het Baskenland (Sp)

APRIL
7-8

APRIL
Voetbal: Champions League, kwartfinales

APRIL
8

APRIL
Wielrennen: Gent-Wevelgem (Bel)

APRIL
9

APRIL
Duatlon: NK lange afstand, Horst

APRIL
Voetbal: UEFA Cup, kwartfinales

APRIL
9-12

APRIL
Golf: Masters, Augusta (VS)

APRIL
12

APRIL
Roeien: Varsity, Houten

APRIL
Wielrennen: Parijs-Roubaix (Fr)

APRIL
14-15

APRIL
Voetbal: Champions League, kwartfinales

APRIL
16

APRIL
Voetbal: UEFA Cup, kwartfinales

APRIL
17-19

APRIL
Paardensport: finale wereldb., Las Vegas (VS)

APRIL
18

APRIL
Korfbal: zaalfinale, Rotterdam

APRIL
18-4 mei

APRIL
Snooker: WK, Sheffield (Eng)

APRIL
19

APRIL
Autosport: Formule 1, Shanghai (China)

APRIL
Wielrennen: Amstel Gold Race

APRIL
22

APRIL
Wielrennen: Waalse Pijl (Bel)

APRIL
24-26

APRIL
Judo: EK, Tbilisi (Geo)

APRIL
24-10 mei

APRIL
IJshockey: WK mannen, Zwitserland

APRIL
25

APRIL
Schermen: NK

APRIL
26

APRIL
Atletiek: marathon van Londen (Eng)

APRIL
Autosport: Formule 1, Bahrein

APRIL
Wielrennen: Luik-Bastenaken-Luik (Bel)

APRIL
28-29

APRIL
Voetbal: Champions League, halve finales

APRIL
28-2 mei

APRIL
Squash: EK teams, Malmö (Zwe)

APRIL
28-5 mei

APRIL
Tafeltennis: WK individueel, Yokohama (Jap)

APRIL
Wielrennen: Ronde van Romandië (Zwi)

APRIL
30

APRIL
UEFA Cup: halve finales

APRIL
30-3 mei

APRIL
Biljarten: WK bandstoten, Cervera (Sp)

APRIL
Paardensport: NK springen, Mierlo

MEI
5-6

MEI
Voetbal: Champions League, halve finales

MEI
5-10

MEI
Biljarten: wereldbeker driebanden Gorum (Tur)

MEI
7

MEI
UEFA Cup: halve finales

MEI
8-10

MEI
Zwemmen: NK masters langebaan, Eindhoven

MEI
9-31

MEI
Wielrennen: Giro d’Italia, start in Venetië

MEI
10

MEI
Autosport: Formule 1, Spanje

MEI
10-17

MEI
Badminton: Sudirman Cup (WK gemengde teams), Guangzhou (China)

MEI
17

MEI
Voetbal: finale KNVB-beker, Rotterdam

MEI
18-24

MEI
Wielrennen: Ronde van Catalonië (Sp)

MEI
20

MEI
Voetbal: UEFA Cup-finale, Istanbul (Tur)

MEI
21-24

MEI
Biljarten: EK driebanden, Odense (Den)

MEI
23-24

MEI
Duatlon: EK, Boedapest (Hong)

MEI
24

MEI
Autosport: Formule 1, Monaco

MEI
24-7 juni

MEI
Tennis: Roland Garros, Parijs (Fr)

MEI
27

MEI
Voetbal: Champions League-finale, Rome (It)

MEI
27-31

MEI
Zeilen: Holland Regatta, Medemblik

MEI
29-31

MEI
Roeien: wereldbeker, Banyoles (Sp)

MEI
30-31

MEI
Hockey: halve finales en finale European Hockey League (mannen), Nederland

MEI
30-1 juni

MEI
Paardensport: NK enkelspan, Zelhem

MEI
Volleybal: WK-kwalificatie mannen (tweede ronde), Rotterdam

JUNI
1

JUNI
Atletiek: FBK Games, Hengelo

JUNI
Atletiek: Golden League, Berlijn (Dui)

JUNI
4-7

JUNI
Paardensport: NK dressuur, De Steeg

JUNI
5-7

JUNI
Golf: Ladies Open, Eindhoven

JUNI
6

JUNI
Atletiek: Golden League, Oslo (No)

JUNI
Voetbal: WK-kwalificatie: IJsland - Nederland, Reykjavik

JUNI
6-7

JUNI
Roeien: NK, Amsterdam

JUNI
6-8

JUNI
Paardensport: NK endurance, Ermelo

JUNI
7

JUNI
Autosport: Formule 1, Turkije

JUNI
7-14

JUNI
Wielrennen: Dauphiné Libéré (Fr)

JUNI
7-20

JUNI
Basketbal: EK vrouwen, Letland

JUNI
10

JUNI
Voetbal: WK-kwalificatie: Nederland - Noorwegen, Rotterdam

JUNI
12-14

JUNI
Zwemmen: NK, Eindhoven

JUNI
13

JUNI
Atletiek: Gouden Spike, Leiden

JUNI
13-14

JUNI
Autosport: 24 uur van Le Mans (Fr)

JUNI
Volleybal: World League, mannen: Nederland - Verenigde Staten, Rotterdam

JUNI
13-21

JUNI
Wielrennen: Ronde van Zwitserland

JUNI
13-27

JUNI
Bridge: Open EK, Sanremo (It)

JUNI
14-20

JUNI
Tennis: Ordina Open, Rosmalen

JUNI
14-28

JUNI
Voetbal: Confederations Cup, Zuid-Afrika

JUNI
17-21

JUNI
Paardensport: CHIO Rotterdam

JUNI
Wielrennen: Ster Elektrotoer

JUNI
18-21

JUNI
Golf: US Open, Farmingdale

JUNI
19-21

JUNI
Roeien: wereldbeker, München (Dui)

JUNI
20

JUNI
Triatlon: NK olympische afstand, Stein

JUNI
20-21

JUNI
Gymnastiek: diverse NK’s, Rotterdam, o.m. ritmische gymnastiek, trampolinespringen, turnen

JUNI
21

JUNI
Autosport: Formule 1, Groot-Brittannië

JUNI
22-5 juli

JUNI
Tennis: Wimbledon, Londen (Eng)

JUNI
25-5 juli

JUNI
Beachvolleybal: WK, Stavanger (No)

JUNI
27

JUNI
Atletiek: Keien Meeting, Uden

JUNI
Motorsport: TT Assen

JUNI
27-28

JUNI
Wielrennen: NK op de weg, Ootmarsum

JUNI
Zwemmen: NK sprint, Drachten

JUNI
29-5 juli

JUNI
Biljarten: wereldbeker driebanden Matosinhos (Por)

JUNI
30-5 juli

JUNI
Paardensport: CHIO Aken (Dui)

JULI
2-5

JULI
Triatlon: EK olympische afstand, Holten

JULI
2-17

JULI
Honkbal: World Port Tournament, Rotterdam

JULI
4-26

JULI
Wielrennen: Ronde van Frankrijk, start in Monaco

JULI
6-14

JULI
Schermen: EK, Plovdiv (Bul)

JULI
10-12

JULI
Roeien: wereldbeker, Luzern (Zwi)

JULI
11

JULI
Atletiek: Golden League, Rome (It)

JULI
11-19

JULI
Hockey: Champions Trophy vrouwen, Sydney (Aus)

JULI
12

JULI
Autosport: Formule 1, Duitsland

JULI
12-19

JULI
Zeilen: WK 49’er, Riva del Garda (It)

JULI
13

JULI
Triatlon: NK olympische afstand masters, Huizen

JULI
15-18

JULI
Tafeltennis: Dutch Open, Amersfoort

JULI
16-19

JULI
Golf: Britse Open, Turnberry (Sch)

JULI
16-26

JULI
Algemeen: World Games, Kaohsiung (Taiwan)

JULI
18

JULI
Atletiek: Golden League, Parijs (Fr)

JULI
Atletiek: Nacht vd Atletiek, Heusden-Zolder (Bel)

JULI
18-19

JULI
Wielrennen: NK mountainbike, Margraten

JULI
18-2 augustus

JULI
Zwemmen: WK (met waterpolo), Rome (It)

JULI
19

JULI
Autosport: DTM-race, Zandvoort

JULI
23-26

JULI
Paardensport: NK vierspannen, Beekbergen

JULI
24-26

JULI
Wielrennen: WK BMX, Adelaide (Aus)

JULI
25-2 augustus

JULI
Zeilen: WK Laser Radial (v), Karatsu (Jap)

JULI
26

JULI
Voetbal: Johan Cruijff Schaal, Amsterdam

JULI
26

JULI
Autosport: Formule 1, Hongarije

JULI
27-2 augustus

JULI
Softbal: EK, Valencia (Sp)

JULI
28-29

JULI
Voetbal: derde voorronde CL

JULI
29

JULI
Kaatsen: PC, Franeker

JULI
30-9 augustus

JULI
Zeilen: WK Star, Varberg (Zwe)

JULI
31-2 augustus

JULI
Voetbal: eerste speelronde eredivisie

AUGUSTUS
1

AUGUSTUS
Wielrennen: Clasica San Sebastian (Sp)

AUGUSTUS
1-2

AUGUSTUS
Atletiek: NK, Amsterdam

AUGUSTUS
2-8

AUGUSTUS
Wielrennen: Ronde van Polen

AUGUSTUS
4-5

AUGUSTUS
Voetbal: derde voorronde CL

AUGUSTUS
5-10

AUGUSTUS
Zeilen: WK Laser Radial, Karatsu (Jap)

AUGUSTUS
8

AUGUSTUS
Triatlon: EK lange afstand, Praag (Tsj)

AUGUSTUS
10-16

AUGUSTUS
Badminton: Hyderabad (India)

AUGUSTUS
12

AUGUSTUS
Voetbal: oefenwedstrijd Nederland - Engeland, Amsterdam

AUGUSTUS
12-16

AUGUSTUS
Kano: WK, Darmouth (Can)

AUGUSTUS
15-23

AUGUSTUS
Atletiek: WK, Berlijn (Dui)

AUGUSTUS
16

AUGUSTUS
Autosport: Bavaria City Racing, Rotterdam

AUGUSTUS
Wielrennen: Vattenfall Cyclassics, Hamburg (Dui)

AUGUSTUS
18-19

AUGUSTUS
Voetbal: vierde voorronde CL

AUGUSTUS
19-23

AUGUSTUS
Volleybal: finale World Grand Prix, Tokio (Jap)

AUGUSTUS
19-26

AUGUSTUS
Wielrennen: Eneco Tour

AUGUSTUS
20-23

AUGUSTUS
Beachvolleybal: NK, Scheveningen

AUGUSTUS
Golf: KLM Open, Zandvoort

AUGUSTUS
20-26

AUGUSTUS
Zeilen: WK Laser, Halifax, Nova Scotia (Can)

AUGUSTUS
22-23

AUGUSTUS
Paardensport: NK eventing, Helvoirt

AUGUSTUS
22-30

AUGUSTUS
Hockey: EK mannen en vrouwen, Amsterdam

AUGUSTUS
23

AUGUSTUS
Autosport: Formule 1, Europa (Valencia, Sp)

AUGUSTUS
Wielrennen: GP Ouest France-Plouay (Fr)

AUGUSTUS
Wielrennen: WK mountainbike marathon, Graz (Oos)

AUGUSTUS
23-30

AUGUSTUS
Roeien: WK, Poznan (Pol)

AUGUSTUS
23-10 september

AUGUSTUS
Voetbal: EK vrouwen (met Nederland), Finland

AUGUSTUS
24-30

AUGUSTUS
Paardensport: EK dressuur en springen, Windsor (Eng)

AUGUSTUS
25-26

AUGUSTUS
Voetbal: vierde voorronde CL

AUGUSTUS
25-30

AUGUSTUS
Beachvolleybal: World Tour, Scheveningen

AUGUSTUS
26-30

AUGUSTUS
Judo: WK, Rotterdam

AUGUSTUS
27

AUGUSTUS
Wielrennen: NK tijdrijden, Zaltbommel

AUGUSTUS
29

AUGUSTUS
Atletiek: Golden League, Zürich (Zwi)

AUGUSTUS
Triatlon: NK lange afstand, Almere

AUGUSTUS
29-12 september

AUGUSTUS
Bridge: Bermuda Bowl (WK landenteams), Sao Paulo (Bra)

AUGUSTUS
29-13 september

AUGUSTUS
Boksen: WK, Milaan (It)

AUGUSTUS
29-20 september

AUGUSTUS
Wielrennen: Ronde van Spanje, start in Assen

AUGUSTUS
30

AUGUSTUS
Autosport: Formule 1, België

AUGUSTUS
30-11 september

AUGUSTUS
Zeilen: WK RS:X, Weymouth (Eng)

AUGUSTUS
31-13 september

AUGUSTUS
Tennis: US Open, New York (VS)

SEPTEMBER
1-6

SEPTEMBER
Wielrennen: WK mountainbike, Canberra (Aus)

SEPTEMBER
3-13

SEPTEMBER
Volleybal: EK mannen, Turkije

SEPTEMBER
4

SEPTEMBER
Atletiek: Golden League, Brussel (Bel)

SEPTEMBER
5

SEPTEMBER
Triatlon: NK offroad, Ameland

SEPTEMBER
Voetbal: WK-kwalificatie: Schotland - Nederland, Glasgow

SEPTEMBER
7-20

SEPTEMBER
Basketbal: EK mannen, Polen

SEPTEMBER
8-13

SEPTEMBER
Kano: WK slalom, La Seu d’Urgell (Sp)

SEPTEMBER
9-13

SEPTEMBER
Triatlon: WK olympische afstand, Gold Coast (Aus)

SEPTEMBER
10-12

SEPTEMBER
Roeien: EK, Brest (WRus)

SEPTEMBER
13

SEPTEMBER
Autosport: Formule 1, Italië

SEPTEMBER
13-20

SEPTEMBER
Tafeltennis: EK individueel en landen, Stuttgart (Dui)

SEPTEMBER
14-20

SEPTEMBER
Honkbal: WK (tweede fase kwalificatie), Rotterdam

SEPTEMBER
15-16

SEPTEMBER
Voetbal: eerste speelronde groepsfase CL

SEPTEMBER
17

SEPTEMBER
Voetbal: eerste speelronde groepsfase Europa League (EL)

SEPTEMBER
18-19

SEPTEMBER
Zeilen: Dutch Open, IJsselmeer

SEPTEMBER
20

SEPTEMBER
Atletiek: marathon van Berlijn (Dui)

SEPTEMBER
20-29

SEPTEMBER
Zeilen: WK 470 vrouwen, Kopenhagen (Den)

SEPTEMBER
21-27

SEPTEMBER
Worstelen: WK, Herning (Den)

SEPTEMBER
22-27

SEPTEMBER
Honkbal: WK (finales), Italië

SEPTEMBER
23-27

SEPTEMBER
Paardensport: EK eventing, Fontainebleau (Fr)

SEPTEMBER
Wielrennen: WK op de weg, Mendrisio (Zwi)

SEPTEMBER
25-4 oktober

SEPTEMBER
Volleybal: EK vrouwen, Polen

SEPTEMBER
27

SEPTEMBER
Autosport: Formule 1, Singapore

SEPTEMBER
29-30

SEPTEMBER
Voetbal: tweede speelronde groepsfase CL

SEPTEMBER
30-8 oktober

SEPTEMBER
Schermen: WK, Antalya (Tur)

OKTOBER
1

OKTOBER
Voetbal: tweede speelronde groepsfase EL

OKTOBER
3

OKTOBER
Judo: EK teams, Hongarije

OKTOBER
4

OKTOBER
Autosport: Formule 1, Japan

OKTOBER
8-11

OKTOBER
Paardensport: NK eventing (military), Boekelo

OKTOBER
11

OKTOBER
Atletiek: WK halve marathon, Birmingham (Eng)

OKTOBER
Wielrennen: Parijs-Tours (Fr)

OKTOBER
12-18

OKTOBER
Turnen: WK, Londen (Eng)

OKTOBER
13-18

OKTOBER
Badminton: Dutch Open, Almere

OKTOBER
14-18

OKTOBER
Taekwondo: WK, Kopenhagen (Den)

OKTOBER
16-18

OKTOBER
Bridge: Champions Cup, Parijs (Fr)

OKTOBER
17

OKTOBER
Wielrennen: Ronde van Lombardije (It)

OKTOBER
18

OKTOBER
Atletiek: marathon van Amsterdam

OKTOBER
Autosport: Formule 1, Brazilië

OKTOBER
20-21

OKTOBER
Voetbal: derde speelronde groepsfase CL

OKTOBER
21-25

OKTOBER
Triatlon: WK lange afstand, Perth (Aus)

OKTOBER
21-31

OKTOBER
Schaken: EK teams, Novi Sad (Ser)

OKTOBER
22

OKTOBER
Voetbal: derde speelronde groepsfase EL

OKTOBER
22-25

OKTOBER
Tafeltennis: WK teams, Linz (Oos)

OKTOBER
24

OKTOBER
Judo: NK vrouwen, Rotterdam

OKTOBER
27-1 november

OKTOBER
Tennis: WTA Tour Championships, Doha (Qatar)

NOVEMBER
1

NOVEMBER
Atletiek: marathon van New York (VS)

NOVEMBER
Autosport: Formule 1, Verenigde Arabische Emiraten

NOVEMBER
3-4

NOVEMBER
Voetbal: vierde speelronde groepsfase CL

NOVEMBER
5

NOVEMBER
Voetbal: vierde speelronde groepsfase EL

NOVEMBER
7

NOVEMBER
Judo: NK mannen, Rotterdam

NOVEMBER
7-8

NOVEMBER
Tennis: Fed Cup-finale

NOVEMBER
7-15

NOVEMBER
Trampolinespringen: WK, St..-Petersburg (Rus)

NOVEMBER
11-15

NOVEMBER
Biljarten: WK driebanden, Lausanne (Zwi)

NOVEMBER
14 en 18

NOVEMBER
Voetbal: play-offs WK 2010

NOVEMBER
22-29

NOVEMBER
Tennis: Masters Cup, Londen (Eng)

NOVEMBER
24-25

NOVEMBER
Voetbal: vijfde speelronde groepsfase CL

NOVEMBER
27-5 december

NOVEMBER
Squash: WK teams (m), Koeweit

NOVEMBER
28-6 december

NOVEMBER
Hockey: Champions Trophy mannen, Melbourne (Aus)

NOVEMBER
28-13 december

NOVEMBER
Handbal: WK vrouwen, China

NOVEMBER
29

NOVEMBER
Roeien: Hel van ’t Noorden, Groningen

DECEMBER
2-3

DECEMBER
Voetbal: vijfde speelronde groepsfase EL

DECEMBER
4

DECEMBER
Voetbal: loting WK 2010

DECEMBER
4-6

DECEMBER
Tennis: finale Davis Cup

DECEMBER
5-12

DECEMBER
Curling: EK, Aberdeen (Sch)

DECEMBER
6-12

DECEMBER
Biljarten: werelbeker driebanden Hurghada (Eg)

DECEMBER
8-9

DECEMBER
Voetbal: zesde speelronde groepsfase CL

DECEMBER
10-13

DECEMBER
Zwemmen: EK kortebaan, Istanbul (Tur)

DECEMBER
13

DECEMBER
Atletiek: EK veldlopen, Dublin (Ier)

DECEMBER
16-17

DECEMBER
Voetbal: zesde speelronde groepsfase EL

DECEMBER
18-3 januari

DECEMBER
Darts: WK PDC, Londen (Eng)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden