Selecties Euro 2000

Groep A..

ENGELAND

Bondscoach: Kevin Keegan

1. David Seaman, Arsenal

2. Gary Neville, Manchester United

3. Phil Neville, Manchester United

5. Tony Adams, Arsenal

4. Sol Campbell, Tottenham

6. Martin Keown, Arsenal

7. David Beckham, Manchester United

8. Paul Scholes, Manchester United

9. Alan Shearer, Newcastle United

10. Michael Owen, Liverpool

11. Steve McManaman, Real Madrid

12. Gareth Southgate, Aston Villa

13. Nigel Martyn, Leeds

14. Paul Ince, Middlesbrough

15. Gareth Barry, Aston Villa

16. Steven Gerrard, Liverpool

17. Dennis Wise, Chelsea

18. Nick Barmby, Everton

19. Emile Heskey, Liverpool

20. Kevin Phillips, Sunderland

21. Robbie Fowler, Liverpool

22. Richard Wright, Ipswich Town

DUITSLAND

Bondscoach: Erich Ribbeck

1. Oliver Kahn, Bayern München

2. Markus Babbel, Bayern München

3. Marko Rehmer, Hertha BSC

4. Thomas Linke, Bayern München

5. Marco Bode, Werder Bremen

6. Jens Nowotny, Bayer Leverkusen

7. Mehmet Scholl, Bayern München

8. Thomas Hässler, 1860 München

9. Ulf Kirsten, Bayer Leverkusen

10. Lothar Matthäus, MetroStars

11. Paulo Rink, Bayer Leverkusen

12. Jens Lehmann, Borussia Dortmund

13. Michael Ballack, Bayer Leverkusen

14. Dietmar Hamann, Liverpool

15. Dariusz Wosz, Hertha BSC

16. Jens Jeremies, Bayern München

17. Christian Ziege, Middlesbrough

18. Sebastian Deisler, Hertha BSC

19. Carsten Jancker, Bayern München

20. Oliver Bierhoff, AC Milan

21. Carsten Ramelow, Bayer Leverkusen

22. Jörg Butt, Hamburger SV

PORTUGAL

Bondscoach: Humberto Coelho

1. Vitor Baia, Porto

2. Jorge Costa, Porto

3. Rui Jorge, Sporting Lissabon

4. Jose Vidigal, Sporting Lissabon

5. Fernando Couto, Lazio

6. Paulo Sousa, Parma

7. Luis Figo, FC Barcelona

8. Joao Pinto, Benfica

9. Sa Pinto, Sociedad

10. Rui Costa, Fiorentina

11. Sergio Conceicao, Lazio

12. Pedro Espinha, Vitoria Guimaraes

13. Dimas Teixeira, Standard Luik

14. Abel Xavier, Everton

15. Francisco Costa 'Costinha', Monaco

16. Beto Severo, Sporting Lissabon

17. Paulo Bento, Oviedo

18. Pedro Resendes 'Pauleta', La Coruña

19. Nuno Capucho, Porto

20. Carlos Secretario, Porto

21. Nuno Gomes, Benfica

22. Joaquim Silva 'Quim', Braga

ROEMENIË

Bondscoach: Emerich Jenei

1. Bogdan Lobont, Ajax

2. Dan Petrescu, Chelsea

3. Liviu Ciobotariu, Standard Luik

4. Iulian Filipescu, Betis Sevilla

5. Constantin Galca, Espanyol

6. Gheorge Popescu, Galatasaray

7. Adrian Mutu, Inter Milaan

8. Dorinel Munteanu, Wolfsburg

9. Viorel Moldovan, Fenerbahce

10. Gheorge Hagi, Galatasaray

11. Adrian Ilie, Valencia

12. Bogdan Stelea, Salamanca

13. Christian Chivu, Ajax

14. Florentin Petre, Dinamo Boekarest

17. Miodrag Belodedici, Steaua Boekarest

15. Ioan Lupescu, Dinamo Boekarest

16. Laurentiui Rosu, Steaua Boekarest

18. Ionel Ganea, VfB Stuttgart

19. Eric Lincar, Steaua Boekarest

20. Catalin Hildan, Dinamo Boekarest

21. Florin Prunea, Universitatea Craiova

22. Cosmin Contra, Alaves

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden