Ploegen

LIBERTY SEGUROS
1 Roberto Heras Hernandez (Sp)
2 Dariusz Baranowski (Pol)
3 Joseba Beloki Dorronsoro (Sp)
4 Igor Gonzalez De Galdeano (Sp)
5 Giampaolo Caruso (It)
6 Isidro Nozal Vega (Sp)
7 Michele Scarponi (It)
8 Marcos A. Serrano Rodriguez (Sp)
9 Angel Vicioso Arcos (Sp)

PHONAK
11 Santiago Botero Echeverry (Col)
12 Martin Elmiger (Zwi)
13 Santos Gonzalez Capilla (Sp)
14 Ignacio Gutierrez Cataluna (Sp)
15 José Enr. Gutierrez Cataluna (Sp)
16 Floyd Landis (VS)
17 Miguel A. Martin Perdiguero (Sp)
18 Hugo Peña Victor (Col)
19 Oscar Pereiro Sio (Sp)

ILLES BALEARS
21 Francisco Mancebo Perez (Sp)
22 José V. Garcia Acosta (Sp)
23 José I. Gutierrez Palacios (Sp)
24 Joan Horrach Rippoll (Sp)
25 Francisco Perez Sanchez (Sp)
26 Pablo Lastras Garcia (Sp)
27 Mikel Pradera Rodriguez (Sp)
28 Aitor Osa Eizaguirre (Sp)
29 Unai Osa Eizaguirre (Sp)

BOUYGUES TELECOM
31 Anthony Charteau (Fr)
32 Sébastien Chavanel (Fr)
33 Yohann Gène (Fr)
34 Pierrick Fedrigo (Fr)
35 Anthony Geslin (Fr)
36 Christophe Kern (Fr)
37 Franck Rénier (Fr)
38 Thomas Voeckler (Fr)
39 Unai Yus Kerejeta (Sp)

COMUNIDAD VALENCIANA
41 Angel L. Casero Moreno Luis (Sp)
42 David Bernabeu Armengol (Sp)
43 David Blanco Rodriguez (Sp)
44 Adolfo Garcia Quesada (Sp)
45 Carlos Garcia Quesada (Sp)
46 Eladio Jimenez Sanchez (Sp)
47 David Latasa Lasa (Sp)
48 Javier Pascual Rodriguez (Sp)
49 Rubén Plaza Molina (Sp)

COFIDIS
51 Daniel Atienza Urendez (Sp)
52 Leonardo Bertagnolli (It)
53 Jimmy Casper (Fr)
54 Arnaud Coyot (Fr)
55 Bingen Fernandez Bustinza (Sp)
56 Christophe Edaleine (Fr)
57 Hervé Duclos-Lassalle (Fr)
58 Luis Perez Rodriguez (Sp)
59 Staf Scheirlinckx (Bel)

CREDIT AGRICOLE
61 Francesco Bellotti (It)
62 Alexandre Botcharov (Rus)
63 Julian Dean (NZl)
64 Thor Hushovd (Noo)
65 Sébastien Joly (Fr)
66 Christophe Le Mevel (Fr)
67 Eric Leblacher (Fr)
68 Benoît Poilvet (Fr)
69 Nicolas Vogondy (Fr)

DAVITAMON-LOTTO
71 Mauricio A. Ardilla Cano (Col)
72 Bart Dockx (Bel)
73 Nick Gates (Aus)
74 Jan Kuyckx (Bel)
75 Koos Moerenhout
76 Gert Steegmans (Bel)
77 Tom Steels (Bel)
78 Leon van Bon
79 Preben Van Hecke (Bel)

DISCOVERY CHANNEL
81 José Azevedo (Por)
82 Manuel Beltran Martinez (Sp)
83 Tom Danielson (VS)
84 Stijn Devolder (Bel)
85 Leif Hoste (Bel)
86 Benoît Joachim (Lux)
87 Benjamin Noval Gonzalez (Sp)
88 Michael Barry (Can)
89 Max Van Heeswijk

DOMINA VACANZE
91 Simone Cadamuro (It)
92 Alessandro Cortinovis (It)
93 Marco Fertonani (It)
94 Angelo Furlan (It)
95 Sergio Ghisalberti (It)
96 Ruslan Ivanov (Mda)
97 Mirco Lorenzetto (It)
98 Rafael Nuritdinov (Oez)
99 Luca Solari (It)

EUSKALTEL-EUSKADI
101 Aitor Gonzalez Jimenez (Sp)
102 Markel Irizar Aramburu (Sp)
103 Gorka Gonzales Larranaga (Sp)
104 Roberto Laiseka Jaio (Sp)
105 David Lopez Garcia (Sp)
106 Egoi Martinez De Esteban (Sp)
107 Iban Mayo Diez (Sp)
108 Aketza Peña Iza (Sp)
109 Samuel Sanchez Gonzalez (Sp)

FASSA BORTOLO
111 Fabio Baldato (It)
112 Massimo Codol (It)
113 Juan Ant. Flecha Giannoni (Sp)
114 Alberto Ongarato (It)
115 Alessandro Petacchi (It)
116 Fabio Sacchi (It)
117 Julian Sanchez Pimienta (Sp)
118 Matteo Tosatto (It)
119 Marco Velo (It)

FRANCAISE DES JEUX
121 Ludovic Auger (Fr)
122 Frédéric Guesdon (Fr)
123 Bernhard Eisel (Oos)
124 Frédéric Finot (Fr)
125 Bradley McGee (Aus)
126 Ian McLeod (ZAf)
127 Jérémy Roy (Fr)
128 Benoît Vaugrenard (Fr)
129 Jussi Veikkanen (Fin)

GEROLSTEINER
131 René Haselbacher (Oos)
132 Heinrich Haussler (Dui)
133 Sven Montgomery (Zwi)
134 Volker Ordowski (Dui)
135 Uwe Peschel (Dui)
136 Matthias Russ (Dui)
137 Torsten Schmidt (Dui)
138 Marcel Strauss (Zwi)
139 Thomas Ziegler (Dui)

LAMPRE-CAFFITA
141 Gilberto Simoni (It)
142 Giosuè Bonomi (It)
143 Giuliano Figueras (It)
144 Juan Fuentes Angullo (Sp)
145 Gerrit Glomser (Oos)
146 Marco Marzano (It)
147 Andreas Matzbacher (Oos)
148 Sylvester Szmyd (Pol)
149 Francisco Vila Errondonea (Sp)

LIQUIGAS-BIANCHI
151 Magnus Backstedt Swe
152 Patrick Calcagni (Zwi)
153 Mauro Gerosa (It)
154 Marcus Ljungqvist (Zwe)
155 Devis Miorin (It)
156 Oscar Mason (It)
157 Matej Mugerli (Slo)
158 Charles Wegelius (Dui)
159 Marco Zanotti (It)

QUICK STEP
161 Paolo Bettini (It)
162 Tom Boonen (Bel)
163 Kevin De Weert (Bel)
164 José Ant. Garrido Lima (Sp)
165 Juan M. Mercado Martin (Sp)
166 Jurgen Van Goolen (Bel)
167 José A. Pecharroman Fabian (Sp)
168 Guido Trenti (VS)
169 Rik Verbrugghe (Bel)

RABOBANK
171 Denis Menchov (Rus)
172 Jan Boven
173 Bram De Groot
174 Mathew Hayman (Aus)
175 Pedro Horrillo Munoz (Sp)
176 Alexandr Kolobnev (Rus)
177 Niels Scheuneman
178 Jukka Vastaranta (Fin)
179 Thorwald Veneberg

RELAX-FUENLABRADA
181 Nacor Burgos Rojo (Sp)
182 Moisés Dueñas Nevado (Sp)
183 José M. Elias Galindo (Sp)
184 Xavier Florencio Cabré (Sp)
185 Jorge Garcia Marin (Sp)
186 Josep Jufre Pou (Sp)
187 Oscar Laguna Garcia (Sp)(startverbod)
188 Luis Pasamontes Rodriguez (Sp)
189 Luis Perez Romero (Sp)

SAUNIER DUVAL
191 David Cañada Gracia (Sp)
192 Ángel "Litu" Gómez Gomez (Sp)
193 Iñigo Cuesta Lopez (Sp)
194 David De La Fuente Rasilla (Sp)
195 Rafael Casero Moreno (Sp)
196 Leonardo Piepoli (It)
197 Joaquin Rodriguez Oliver (Sp)
198 Francisco J. Ventoso Alberdi (Sp)
199 Constantino Zaballa Gutierrez (Sp)

CSC
201 Carlos Sastre Candil (Sp)
202 Manuel Calvente Gorbas (Sp)
203 Linus Gerdemann (Dui)
204 Allan Johansen (Den)
205 Giovanni Lombardi (It)
206 Andrea Peron (It)
207 Jakob Piil Storm (Den)
208 Nicki Sorensen (Den)
209 Christian Vandevelde (VS)

T-MOBILE
211 Oscar Sevilla Ribera (Sp)
212 Rolf Aldag (Dui)
213 Marcus Burghardt (Dui)
214 Andre Korff (Dui)
215 Andreas Klier (Dui)
216 Bernhard Kohl (Oos)
217 Francisco J. Lara Ruiz (Sp)
218 Daniele Nardello (It)
219 Erik Zabel (Dui)

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.