Liverpool-coach Dalglish wil een groter doel
Van Liverpool mogen de afmetingen van het doel (7,32 meter breed, 2,44 hoog) wel een tikkeltje groter. De Engelse ploeg raakte dit seizoen in de Premier League al 17 keer lat of paal.
Vandaag tegen Aston Villa, in de 16de competitiewedstrijd, voorkwam het houtwerk twee treffers van oud-Ajacied Luis Suarez.
'We kunnen dat probleem natuurlijk oplossen door een centimeter of vijf van de palen af te schaven', reageerde coach Kenny Dalglish op het bijzondere feit. ,'Maar we blijven het proberen. Want hoe hardnekkiger je dat doet, des te gelukkiger je wordt. Misschien dat op een dag de bal er dan via de lat invliegt.'
Dalglish wilde na de zege op Villa (2-0) niet al te lang klagen. 'We hebben er twee gemaakt. Dus hebben we 3 punten gepakt, iets aan ons doelsaldo gedaan en het aantal maal dat we op het houtwerk hebben geschoten opgevoerd.'