FRANCE 98

Brazilië - Schotland 2-1, Noorwegen - Marokko 2-2, Schotland - Noorwegen 1-1, Brazilië - Marokko 3-0, Brazilië - Noorwegen 1-2, Schotland - Marokko 0-3, Brazilië - Noorwegen 1-2, Schotland - Marokko 0-3....

GROEP A

Eindstand

Brazilië320166-3

Noorwegen312055-4

Marokko311145-5

Schotland301212-6

GROEP B

Italië - Chili 2-2, Kameroen - Oostenrijk

1-1, Chili - Oostenrijk 1-1, Italië - Kameroen 3-0, Italië - Oostenrijk 2-1, Chili - Kameroen 1-1, Italië - Oostenrijk 2-1, Chili - Kameroen 1-1.

Eindstand

Italië321077-3

Chili303034-4

Oostenrijk302123-4

Kameroen302122-5

GROEP C

LYON: Frankrijk - Denemarken 2-1. 13. Djorkaeff 1-0 (strafschop), 42. Michael Laudrup 1-1 (strafschop), 56. Petit 2-1. Scheidsrechter: Collina (It). Toeschouwers: 44.000. Gele kaart: Diomède, Vieira (Fr), Colding, Töfting (Den).

Frankrijk: Barthez; Karembeu, Leboeuf, Desailly, Candela; Petit (65. Boghossian), Vieira, Pires (72. Henry), Diomède; Djorkaeff, Trezeguet (86. Guivarc'h).

Denemarken: Schmeichel; Laursen (46. Colding), Högh, Rieper, Heintze; Jörgensen (55. Sand), Helveg, Nielsen, Schjönberg; Brian Laudrup (75. Töfting), Michael Laudrup.

BORDEAUX: Zuid-Afrika - Saudi-Arabië

2-2. 18. Bartlett 1-0, 45. Al-Jaber 1-1 (strafschop), 73. Al-Thyniyan 1-2 (strafschop), 90. Bartlett 2-2 (strafschop). Scheidsrechter: Sanchez Yanten (Chili). Toeschouwers: 28.000. Gele kaart: Dossari (SA), Fortune, Radebe (ZA).

Zuid-Afrika: Vonk; Fish, Issa, Jackson (46. Buckley), Nyathi; Moshoeu, Radebe, Mkhalele, Fortune (67. Khumalo); McCarthy (46. Sikhosana), Bartlett.

Saudi-Arabië: Al-Deayea; Al-Jahani, Zubromawi, Amin, Sulimani; Al-Temiyat, Al-Thyniyan (81. Al-Harbi), Dossari, Saleh; Al-Jaber, Al-Mehalel (65. Al-Shahrani).

Frankrijk - Zuid-Afrika 3-0, Denemarken - Saudi-Arabië 1-0, Zuid-Afrika - Denemarken 1-1, Frankrijk - Saudi-Arabië 4-0.

Eindstand

Frankrijk330099-1

Denem.311143-3

Zuid-Afrika302123-6

S-Arabië301212-7

GROEP D

TOULOUSE: Paraguay - Nigeria 3-1. 1. Ayala 1-0, 10. Oruma 1-1, 58. Benitez 2-1, 85. Cardozo 3-1. Scheidsrechter: Un-Prasert (Thailand). Toeschouwers: 35.000. Geel: Eguavoen, Iroha (Nig).

Paraguay: Chilavert; Arce, Ayala, Sarabia, Gamarra; Benitez (68. Acuna), Paredes, Canizza (54. Yegros); Enciso, Brizuela (78. Rojas), Cardozo.

Nigeria: Rufai; Eguavoen, West, Okafor, Iroha; Babangida, Oliseh (46. Okpara), Oruma (70. Finidi); Yekini, Kanu, Lawal.

LENS: Spanje - Bulgarije 6-1. 6. Hierro

1-0 (strafschop), 18. Luis Enrique 2-0, 53. Morientes 3-0, 56. Kostadinov 3-1, 81. Morientes 4-1, 88. Batsjev 5-1 (eigen doel), 90. Kiko 6-1. Scheidsrechter: Van der Ende (Ned). Toeschouwers: 30.000. Gele kaart: Aguilera, Guerrero (Sp), Penev (Bul).

Spanje: Zubizarreta; Aguilera, Nadal, Alkorta, Sergi; Enrique (70. Guerrero), Hierro, Amor, Etxeberria (51. Raul); Morientes (65. Kiko), Alfonso.

Bulgarije: Zdravkov; Ivanov, Kisjisjev, Gintsjev, Jordanov; Nankov (28. Penev), Batsjev, Balakov (60. Hristov), Borimirov; Kostadinov, Stoitjskov (46. Iliev).

Nigeria - Spanje 3-2, Paraguay - Bulgarije 0-0, Nigeria - Bulgarije 1-0, Spanje - Paraguay 0-0.

Eindstand

Nigeria320165-5

Paraguay312053-1

Spanje311148-4

Bulgarije301211-7

GROEP E

Nederland - België 0-0, Mexico - Zuid-Korea 3-1, België - Mexico 2-2, Nederland - Zuid-Korea 5-0.

Nederland211045-0

Mexico211045-3

België202022-2

Zuid-Korea200201-8

Programma: vandaag: Nederland - Mexico, België - Zuid-Korea (16.00).

GROEP F

Duitsland - Verenigde Staten 2-0, Joegoslavië - Iran 1-0, Duitsland - Joegoslavië 2-2, Iran - Verenigde Staten 2-1.

Duitsland211044-2

Joegoslav.211043-2

Iran210132-2

Ver. Staten200201-4

Programma: vandaag: Duitsland - Iran, Verenigde Staten - Joegoslavië (21.00).

GROEP G

Engeland - Tunesië 2-0, Roemenië - Colombia 1-0, Colombia - Tunesië 1-0, Roemenië - Engeland 2-1.

Roemenië220063-1

Engeland210133-2

Colombia210131-1

Tunesië200200-3

Programma: vrijdag 26 juni: Roemenië - Tunesië, Colombia - Engeland (21.00).

GROEP H

Argentinië - Japan 1-0, Kroatië - Jamaica 3-1, Kroatië - Japan 1-0, Argentinië - Jamaica 5-0.

Argentinië220066-0

Kroatië220064-1

Japan200200-2

Jamaica200201-8

Programma: vrijdag 26 juni: Japan - Jamaica, Argentinië - Kroatië (16.00).

Topscorers: Batistuta (Arg), Vieri (It) 4, Henry (Fr), Salas (Chili) 3, Hernandez (Mex), Suker (Kro), Wilmots (Bel), Ortega (Arg), Roberto Baggio (It), Bassir (Mar), Hadda (Mar), Bebeto (Bra), Bartlett (ZA), Morientes (Sp), Hierro (Sp) 2.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden