FRANCE 98

Schotland201112-3..

GROEP A

Brazilië - Schotland 2-1.

Noorwegen - Marokko 2-2.

Schotland - Noorwegen 1-1.

Brazilië - Marokko 3-0.

Brazilië220065-1

Noorwegen202023-3

Marokko201112-5

Programma: dinsdag 23 juni: Schotland - Marokko (21.00), Brazilië - Noorwegen (21.00).

GROEP B

ST ETIENNE: Chili - Oostenrijk 1-1. 70. Salas 1-0, 90. Vastic 1-1. Scheidsrechter: Ghandour (Eg). Toeschouwers: 36.000. Gele kaart: Villarroel, Estay, Salas, Zamorano (Chili), Schöttel (Oos).

Chili: Tapia; Fuentes, Reyes, Margas, Villarroel (67. Castaneda); Acuna, Parraguez, Rojas, Estay (57. Sierra); Zamorano, Salas.

Oostenrijk: Konsel; Feiersinger; Schöttel, Pfeffer, Cerny (46. Schopp); Mählich, Kähbauer (46. Herzog), Pfeifenberger, Wetl; Haas (74. Vastic), Polster.

MONTPELLIER: Italië - Kameroen 3-0. 8. Di Biagio 1-0, 75. Vieri 2-0, 88. Vieri 3-0. Scheidsrechter: Lennie (Aus). Toeschouwers: 35.500. Rode kaart: 43. Kalla (Kam). Gele kaart: Costacurta, Di Biagio (It), Njanka, Song, Wome, Angibeaud (Kam).

Italië: Pagliuca; Nesta, Costacurta, Cannavaro, Maldini; Moriero (84. Di Livio), Dino Baggio, Di Biagio, Albertini (62. Di Matteo); Vieri, Roberto Baggio (65. Del Piero).

Kameroen: Songo'o; Njanka, Kalla, Song, Wome; Ndo, Angibeaud, Mboma (67. Eto'o), Olembe; Omam-Biyik (67. Tchami), Ipoua (46. Job).

Italië - Chili 2-2.

Kameroen - Oostenrijk 1-1.

Italië211045-2

Chili202023-3

Oostenrijk202022-2

Kameroen201111-4

Programma: dinsdag 23 juni: Italië - Oostenrijk (16.00), Chili - Kameroen (16.00).

GROEP C

Frankrijk - Zuid-Afrika 3-0.

Denemarken - Saudi-Arabië 1-0.

Frankrijk110033-0

Denem.110031-0

S-Arabië100100-1

Zuid-Afrika100100-3

Programma: vandaag: Zuid-Afrika - Denemarken (17.30), Frankrijk - Saudi-Arabië (21.00); woensdag 24 juni: Frankrijk - Denemarken (16.00), Zuid-Afrika - Saudi-Arabië (16.00).

GROEP D

Nigeria - Spanje 3-2.

Paraguay - Bulgarije 0-0.

Nigeria110033-2

Bulgarije101010-0

Paraguay101010-0

Spanje100102-3

Programma: vrijdag 19 juni: Nigeria - Bulgarije (17.30), Spanje - Paraguay (21.00); woensdag 24 juni: Spanje - Bulgarije (21.00), Nigeria - Paraguay (21.00).

GROEP E

Nederland - België 0-0.

Mexico - Zuid-Korea 3-1.

Mexico110033-1

België101010-0

Nederland101010-0

Zuid-Korea100101-3

Programma: zaterdag 20 juni: België - Mexico (17.30) Nederland - Zuid-Korea (21.00); donderdag 25 juni: Nederland - Mexico (16.00), België - Zuid-Korea (16.00).

GROEP F

Duitsland - Verenigde Staten 2-0.

Joegoslavië - Iran 1-0.

Duitsland110032-0

Joegoslav.110031-0

Iran100100-1

Ver. Staten100100-2

Programma: zondag 21 juni: Duitsland - Joegoslavië (14.30), Verenigde Staten - Iran (21.00); donderdag 25 juni: Duitsland - Iran (21.00), Verenigde Staten - Joegoslavië (21.00).

GROEP G

Engeland - Tunesië 2-0.

Roemenië - Colombia 1-0.

Engeland110032-0

Roemenië110031-0

Colombia100100-1

Tunesië100100-2

Programma: maandag 22 juni: Colombia - Tunesië (17.30), Roemenië - Engeland (21.00); vrijdag 26 juni: Roemenië - Tunesië (21.00), Colombia - Engeland (21.00).

GROEP H

Argentinië - Japan 1-0.

Kroatië - Jamaica 3-1.

Kroatië110033-1

Argentinië110031-0

Japan100100-1

Jamaica100101-3

Programma: zaterdag 20 juni: Japan - Kroatië (14.30); zondag 21 juni: Argentinië - Jamaica (17.30); vrijdag 26 juni: Japan - Jamaica (16.00), Argentinië - Kroatië (16.00).

Topscorers

1. Salas (Chili), Vieri (It) 3

2. Hernandez (Mex) 2

3. Mihajlovic (Joe), Batistuta (Arg), Lawal, Oliseh, Adepoju (Nig), Hierro, Raul (Sp), Roberto Baggio, Di Biagio (It), Henry, Dugarry (Fr), Ronaldo, Bebeto, Rivaldo, Sampaio (Bra), Burley, Collins (Sch), Hadda, Hadji (Mar), Harvard Flo, Eggen (No), Polster, Vastic (Oos), Njanka (Kam),Rieper (Den), Pelaez (Mex), Seok-ju Ha (ZK), Earle (Jam), Prosinecki, Stanic, Suker (Kro), Shearer, Scholes (Eng), Ilie (Roe), Klinsmann, Möller (Dui) 1

Eigen doel: Boyd (Sch), Chippo (Mar), Issa (ZA).

Rode kaart

Kluivert (Ned), Nankov (Bul, 2geel), Seok-Ju Ha (ZK), Kalla (Kam).

Twee gele kaarten (en tevens geschorst voor de eerstvolgende wedstrijd): Jackson (Sch), Sampaio (Bra), Chiba (Mar).

Eén gele kaart: Rekdal, Berg (No), Stojkovic, Petrovic (Joe), Ihara, Nakanishi, Hirano (Jap), Staelens, Deflandre (Bel), Amor, Campo, Nadal (Sp), Okechukwu (Nig), Rieper, Wieghorst, Nielsen (Den), Deschamps, Zidane, Petit (Fr), Di Livio, Cannavaro, Costacurta, Di Biagio (It), Parraguez, Acuna, Villaroel, Salas, Estay, Zamorano, Rojas (Chili), Stoitsjkov, Ivanov (Bul), Aldair, Baiano (Bra), Al-Muwallid (SAr), Hadda (Mar), Durie (Sch), Ipoua, Njanka, Song, Wome, Angibeaud (Kam), Pfeffer, Schöttel (Oos), Ming Sung Lee (ZK), Ordiales, Garcia Aspe (Mex), Staelens, Deflandre (Bel), Soldo, Simic (Kro), Burton (Jam), Campbell (Eng), Clayton, Younes, Ghodbane (Tun), Petrescu, Filipescu, Munteanu (Roe), Santa (Col), Jeremies, Hamann, Heinrich (Dui), Hejduk, Pope (VS).

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden