Eredivisie 00/01

AJAX..

Vertrokken: Frank Verlaat (Werder Bremen), Brian Laudrup (gestopt), Georgi Kinkladze (Derby County) Mitchell Piqué (FC Twente).

AZ

Stadion: Alkmaarderhout. Capaciteit: 9.390.

Trainer: Gerard van der Lem.

Selectie: Oscar Moens, Henk Timmer (FC Zwolle), José Fortes Rodriquez (Sp), Abdelkrim El Hadrioui (Mar), Jan Kromkamp (Go Ahead), Urvin Lee, Olaf Lindenbergh (De Graafschap), Barry Opdam, Peter Wijker, Elbekay Bouchiba, Michael Buskermolen, Barry van Galen, Miel Mans, Paul Matthijs (FC Groningen), Arno Schaap (Dordrecht '90), Jannes Wolters (Emmen), John Bosman, Dries Boussatta, Canigia (Bra), Jamal Dibi (Telstar), Youssef Fertout (Mar), Max Huiberts, Robin Nelisse (Cambuur), Kenneth Perez (Den).

Vertrokken: Van den Berg (RKC), Ricksen (Glasgow Rangers), Jensen (West Bromwich Albion), Hernandez (onbekend).

FEYENOORD

Stadion: De Kuip. Capaciteit: 51.133.

Trainer: Bert van Marwijk.

Selectie: Jurek Dudek (Pol), Zbigniew Malkowski (Pol, Stonil), Cor Varkevisser (eigen jeugd), Rene van Dieren (eigen jeugd), Brett Emerton (Aus, Sydney Olympic), Ulrich van Gobbel, Christian Gyan (Gha), Ferry de Haan, Stephen Laybutt (Aus, Hiratsuka Bellmare), Steve Olfers (eigen jeugd), Tomasz Rzasa (Pol), Kees van Wonderen, Paul Bosvelt, Thomas Buffel (Bel), Jean-Paul van Gastel, Arco Jochemsen (Vitesse), Igor Korneev (Rus), Patrick Paauwe, Jon Dahl Tomasson (Den), Jan de Visser, Leonardo Vitor Santiago (Bra), Julio Ricardo Cruz (Arg), Johan Elmander (Zwe, Örgryte IS), Bonaventure Kalou (Ivo), Radoslav Samardzic (Joe), A Somalia (Bra), A Tininho (Bra), Peter van Vossen.

Vertrokken: Konterman (Glasgow Rangers), Cairo (FC Twente), Zoetebier (Vitesse), Nelisse (via Cambuur naar AZ).

FORTUNA SITTARD

Stadion: Wagner en Partners-stadion. Capaciteit: 12.500.

Trainer: Henk Duut.

Selectie: Hesp (Barcelona), Davy Bertjens (eigen jeugd), Roger Juffing, Mark Zegers (Excelsior), Marcel Akerboom (Ajax), Jo Geerinckx (Bel, Verbroedering Geel), Edwin Hermans (MVV), Jochem van der Hoeven (Vitesse), Wim Kiekens (Bel), David Klimek (Dui, Schalke), Robert Roest, Rob Schulpen, Joos van Barneveld, Ronald Dassen, Brenny Evers, Stijn Haeldermans (Bel, SK Lommel), Cliff Hamers, Marco Heering, Ruud Kool, Jarda Paciorek (Tsj), Joost Volmer, Pascal Averdijk (FC Groningen), Ismael Ayaz (Tur, PSV), Dennis Gerritsen, Ronald Hamming, Dennis Krijgsman, Rolf Landerl (Oos), Cosmin Maris (Roe), A George Tychon.

Vertrokken: Hofland (PSV), Amoah (Vitesse), Van der Schaaf (Vitesse), Zegrean (onbekend), Van Zwam (Jubilo Iwata), Gesthuizen (Cambuur).

DE GRAAFSCHAP

Stadion: De Vijverberg. Capaciteit: 10.900.

Trainer: Rob McDonald.

Selectie: Martijn Besselink, Postma (FC Utrecht), Wevers, Milan Berck Beelenkamp, Harald Berendsen, René Bot, Purrel Fränkel, Michel Nok, Erik Redeker, Komi Tchangai (Tog), Jan Vreman, Marco Appoloni (It, Vicenza), Willem Hupkes, Martijn Meerdink, Arno Splinter, Dennis den Turk, Ruslan Valeev (Oek, Borussia Mönchengladbach), Kostas Dedeletakis (Gri, OFI Kreta), Bakary Diakite (Dui), Jeremy Overbeek-Bloem (Vitesse), Marino Promes (Willem II, Zico Tumba (Con), Rody Turpijn, Ville Väisänen (Fin), Glenn van Veen, Eric Viscaal.

Vertrokken: Ax (NEC), Fuchs (PSV), Keizer (Emmen), Louhenapessy (Udinese), Emam (Udinese), Olyslager (FC Twente), Roelofsen (FC Zwolle), Schneider (Udinese), Silooy (Unitas), Issah (onbekend).

FC GRONINGEN

Stadion: Oosterparkstadion. Capaciteit: 13.000.

Trainer: Jan van Dijk.

Selectie: Roy Beukenkamp, Egbert Darwinkel, Joost Broerse, Kurt Elshot, Paul Janssen, Roel Janssen (MVV), Magnus Johansson (Zwe), Erwin van de Looi (Stuttgarter Kickers), Björn Schilder, Mohammed Allach (via Excelsior van Feyeoord), Dominique van Dijk, Gregoor van Dijk, Sander van Gessel, Wouter van den Herik (Telstar), Hugo (Bra), Tony Alberda, Dejan Curovic (Joe, Vitesse), Martin Drent, Mustapha El Idrissi (Fr, Santa Clara), Leonardo (Bra), Billy Maximiano, Hans Visser.

Vertrokken: Schoenmakers (FC Den Bosch), Matthijs (AZ), Van Dinteren (RKC), Averdijk (Fortuna Sittard).

SC HEERENVEEN

Stadion. Abe Lenstra-stadion. Capaciteit: 14.025.

Trainer: Foppe de Haan.

Selectie: Barry Ditewig, Kees Kostwinder, Hans Vonk, David Damman (Bel), Arjan Ebbinge (Veendam), Johan Hansma, Max Houttuin, Tieme Klompe, Mile Krstev (Mac), Gérard de Nooijer, Harvey Wijngaarden: Harris Huizingh, Jesper Hakansson(Den), Thomas Holm (Noo), Allan Jepsen (Den), Anthony Lurling, Arek Radomski (Pol), Ronnie Venema, Ian Claes (Bel, Sint Truiden), Romano Denneboom, Mark van Eijk, Daniël Jensen (Den), Santi Kolk (Den Haag), Thomas Myssing (Den), Dennis de Nooijer, Mika Nurmela (Fin), Thijs Sluyter (Vitesse'22), Jeffrey Talan, Ignacio Tuhuteru (FC Zwolle), Rene van de Wey.

Vertrokken: Popovich (FC Haka), Mitrita (onbekend), Pahlplatz (FC Twente).

NAC

Stadion: Fuji-Film Stadion. Capaciteit: 16.400.

Trainer: Henk ten Cate.

Selectie: Gábor Babos (Hon, MTKO Boedapest), Wilco de Vogt, Peter Zois (Aus), Fehér Csaba (Hon), Jeffrey van As, Frank Broers, Dave de Jong, Ahmed Kasmi, Kofi Mensah (Ajax), Rob Penders, Maurice Steijn, Cristiano (Bra), Arno Doomernik (Roda JC), Orlando Engelaar (Feyenoord), Remco Frijters, Nebojsa Gudelj, Michael Hansen (Den), Christian Opschoor (Kozakken Boys), Sergio Pacheco (Bra), Alfred Schreuder, Earnest Stewart (VS), Rick Versteeg, Ferry van Vliet, Glen Salmon (ZA), Regillio Simons, Peter Thomson (Eng).

Vertrokken: A. Arveladze (FC Köln), Van Ede (FC Twente).

NEC

Stadion: De Goffert. Capaciteit: 12.500

Trainer: Johan Neeskens.

Selectie: Dennis Gentenaar, Kevin Moeliker (Dordrecht'90), Albert van der Sleen (Eindhoven), Pieter Collen (Bel, Vitesse), Richard Goulooze, Danny Hesp, Luuk Maes, Mark Oosterhof, Hennie de Romijn, Mark Verhoeven, Peter Wisgerhof (Vitesse), Anton Janssen, Marcel Koning, Jeffrey Leiwakabessy, Pavel Mikhalevitch (WRus), Peter van Putten, Frits van Putten, Marchanno Schultz, Mike Zonneveld (Go Ahead), Patrick Ax (De Graafschap), Jack de Gier, Gjorgi Hristov (Mac, FC Barnsley), Bart Latuheru, René van Rijswijk, Adilson dos Santos.

Vertrokken: Atmodikoro (NAC), Arts (Willem II), Borojevic (SCH), Grootaert (FC VVV), Pothuizen (Vitesse), Roorda (Roda JC), Renfurm (Preston Northend), Rossi (Stade Rennes).

PSV

Stadion: Philips Stadion. Capaciteit: 34.000

Trainer: Eric Gerets

Selectie: Ivica Kralj (Joe), Patrick Lodewijks, Ronald Waterreus, Eric Addo (Gha), Jürgen Dirkx, Ernest Faber, Jan Heintze (Den), Kevin Hofland (Fortuna Sittard), Youri Nikiforov (Rus), André Ooijer, Chris van der Weerden, Mark van Bommel, Björn van der Doelen, Robert Fuchs, Tomek Iwan (Pol), John de Jong (FC Utrecht), Joonas Kolkka (Fin), Theo Lucius (FC Utrecht), Adil Ramzi (Mar, Willem II), Ovidiu Stinga (Roe), Johann Vogel (Zwi), Kasper Bogelund (Den), Wilfred Bouma, Arnold Bruggink, Claudio (Bra, Vitoria), Mateja Kezman (Joe, Partizan Belgrado), Ruud van Nistelrooy, Dennis Rommedahl (Den).

Vertrokken: Valckx (gestopt), Nilis (Aston Villa)

RBC

Stadion: Vast & Goed Stadion (5 nov 2000). Capaciteit 5.000.

Trainer: Robert Maaskant.

Selectie: Sieb Dijkstra, Jörg van Nieuwenhuijzen, Winston Bakboord (Helmond Sport), Marvin Brunswijk, Marcel Cas, Pascal Heije (Ajax), Eric Hellemons, Sander Keller Utrecht), Martijn Kuiper (Vitesse), Sebastien Stassin (Bel), Maurice Verberne, Erwin van der Woerdt, Remco Heerkens, Damiën Hertog, Copain Kortland, John Taks, Gijs Cales, Darl Douglas (Ajax), Martijn van Galen, Marcel van Helmond, Pieter Huistra, Glenn Helder, Jeffrey Kooistra, Mustapha Riga (Vitesse), Kevin de Vet (Baronie), Henk Vos (Den Bosch).

Vertrokken: Van Loenhout (RKC), Redan (RKC), Roeken (Holsteren), Langeveld (Kloetinge), Lammers (gestopt), Bozovic (onbekend)

RKC

Stadion: Mandemakers. Capaciteit: 6.100.

Trainer: Martin Jol.

Selectie:

Rob van Dijk, Khalid Sinouh (Mar), Peter van den Berg (AZ), Darije Kalezic (Bos), Michael Lamey (Ajax), David Nascimento (Por), Emmanuel Nwakire (Nig), Virgilio Teixeira (Por), Carlos van Wanrooy, Bas Dreef, Dejan Govedarica (Joe), Garry de Graef (Bel), Johan Gudjonsson (IJs), Menno Kans, Roberto Lanckohr, John van Loenhout (RBC), Dennis van der Pennen, Maarten Schops (Bel), Wout van Steenveldt, Ron Heesackers, Richard Beekink, Yuri Cornelisse, Ivar van Dinteren (FC Groningen), Giovanni Franken, Rick Hoogendorp, Youri Petrov (Rus), Iwan Redan (Vitesse).

Vertrokken: Van Aerde (Dordrecht '90), Beekink (onbekend), Chiemezie (onbekend), Cornelisse (Vitesse), Van Nieuwkerk (Telstar), Van der Leegte (FC Twente), Leemans (Top Oss), Van Zundert (Dordrecht '90)

RODA JC

Stadion: Parkstad Limburg Stadion. Capaciteit: 19.979.

Trainer: Sef Vergoossen.

Selectie: Zeljko Kalac (Aus), Bas Roorda (NEC), Anastasiou (Gri, Anderlecht), Jan Vercammen (Bel), Marc Eberle (Dui), Ramon van Haaren, Mark Luijpers, Humphrey Rudge, Ger Senden, Fatik Sonkaya, Regillio Vrede, Igor Tomasic, Tim Zuidersma (eigen jeugd), Kevin van Dessel (Bel), Garba Lawal (Nig), Eric van der Luer, Sven Vandenbroeck (Bel, KV Mechelen), Dave Zafarin, Mark Nygaard (Den), Samir Ouindi (Dui), Paolo Ramora (It), Tom Soetaers (Bel), Bernard Tchoutang (Kam), Gabor Torma (Hon).

Vertrokken: Van Houdt (Borussia Mönchengladbach), Valgaeren (Celtic), Doomernik (NAC), Jacobs (FC VVV), 't Hart (FC VVV), Einarsson (Ijsland), Delwarte (Maasland)

SPARTA

Stadion: ENECO-Stadion. Capaciteit: 11.000.

Trainer: Dolf Roks.

Selectie: Roland Jansen, Frank Kooiman, Houssin Bezzai, Maurits van Dalen, Richard Elzinga, Steve Goossen, Marilia, Dave van der Meer, Ali Elkhattab (Mar), Yurtcan Kayis (Tur), Michel Langerak, David Mendes, Patrick Molendijk, Anders Nielsen (Den), Sieme Zijm, Nordin Boukhari, Fouad Elhamdaoui (Mar), Silvan Inia, Bram Marbus, Rui Monteiro, Roy Stroeve.

Vertrokken: Van Duijvenbode (Dordrecht '90), Toet (Scheveningen), Mghizrat (FC Den Bosch), Smith (onbekend), Usta (onbekend), Van der Linden (onbekend), Noorlander (ADO Den Haag), Dias (ADO Den Haag), Tammer (ADO Den Haag).

FC TWENTE

Stadion: Diekman. Capaciteit: 13.500.

Trainer: Fred Rutten.

Selectie: Sander Boschker, Jan-Willem van Ede, Mark Veurink, Spira Grujic (Joe), Erik ten Hag, Jeroen Heubach, Edwin Hilgerink, Dennis Hulshoff, André Karnebeek, Rahim Ouedraego (Bur), Mitchell Pique (Ajax), Jan Verlinden (Bel), Arjan van der Laan, Tom van der Leegte, Kurt van de Paar (Bel), Ellery Caïro (Feyenoord), Pahlplatz (FC Twente), Jan Vennegoor of Hesselink, Chris de Witte (Bel).

Vertrokken: Ter Avest (Borussia Mönchengladbach), De Vries (Emmen), Van der Meyde (Ajax), Steinmann (gestopt).

FC UTRECHT

Stadion: Nieuw Galgenwaard. Capaciteit: 14.000.

Trainer: Frans Adelaar.

Selectie: Atam Koroglu, Harald Wapenaar, Pascal Bosschaart, Mitchell van der Gaag, Azubike Oliseh (Nig), Alje Schut, Ettiene Shew A Tjon, Stijn Vreven (Bel), Patrick Zwaanswijk, Tibor Dombi (Hon, Debrecen), Alfons Groenendijk, Jean-Paul de Jong, Leon Kantelberg, Tom van Mol (Bel), Reinier Robbemond, Dennis Scharrenburg, Stefaan Tanghe (Bel, Excelsior Moeksroen), Karim Touzani, Jordy Zuidam, Ruud Berger, Dave van den Bergh (Rayo Vallecano), Rodney Cairo, Marinus Dijkhuizen, Donny de Groot, Dirk Kuyt.

Vertrokken: Martel (Vitesse), Lucius (PSV), De Jong (PSV),

Postma (De Graafschap)

VITESSE

Stadion: Gelredome. Capaciteit: 30.000.

Selectie: Dragoslav Jevric (Joe), Bas Wijnen, Edwin Zoetebier (Feyenoord), Tim Cornelisse (RKC), Marc van Hintum, Michel Kreek, Stefan Dumitru Nanu (Roe), Patrick Pothuizen (NEC), Remco van der Schaaf (Fortuna Sittard), Dejan Stefanovic (Joe), Menno Willems, Marian Zeman (Slw), John van den Brom, Mahamadou Diarra (Mali), Nenad Grozdic (Joe), Theo Janssen, Louis Laros, Orlando Trustfull, Christof Aelbrecht (Bel), Matthew Amoah (Gha, Fortuna Sittard), Carlos Fortes, Didier Martel (Fr, FC Utrecht), Victor Sikora, Mamadou Zongo (Bur), Bob Peeters (Bel, Roda JC).

Vertrokken: Collen (NEC), Ax (NEC), Van der Hoeven (Fortuna Sittard), Jochemsen (Feyenoord), De Marchi (Dundee FC), Wisgerhof (NEC), Van Hooijdonk (Benfica), Riga (RBC), Redan (RKC Waalwijk), Chaniotakis (Paniliakos), Bacak (Ethnikos A.), Veldman (onbekend).

WILLEM II

Stadion: Willem II-stadion. Capaciteit: 14.700.

Trainer: Hans Westerhof.

Selectie: Jimmy van Fessem, Geert de Vlieger (Bel), Marco Gentile, Reinder Hendriks, Delano Hill, Kew Jaliens, Joris Mathijssen, Geoffrey Prommayon, Guy Veldeman (Bel), Raymond Victoria, Nelson Wau, Arno Arts, Tom Caluwé (Bel), Danny Landzaat, Youssef Mariana (Mar), Jos van Nieuwstadt, Tarik Sektioui (Mar), Dmitri Shoukov (Rus), Marcel Valk, Yassine Abdellaoui (Mar), Mariano Bombarda (Arg), Jattoo Ceesay (Gam), Richard van der Heijden, Ousmane Sanou (Bur), Dennis Schulp.

Vertrokken: Ramzi (PSV), Galásek (Ajax), Hermes (FC Den Bosch), Nelis (Omniworld Almere)

vrijdag 18 augustus

Sparta - Roda JC

zaterdag 19 augustus

NAC - RKC

De Graafschap - PSV

zondag 22 augustus

Vitesse - FC Twente

FC Groningen - Willem II

FC Utrecht - Heerenveen

Feyenoord - AZ

RBC - NEC

dinsdag 22 augustus

Ajax - Fortuna S.

zaterdag 26 augustus

Willem II - RKC

AZ - RBC

De Graafschap - Roda JC

NAC - FC Groningen

Fortuna S. - Heerenveen

zondag 27 augustus

NEC - Vitesse

FC Twente - Feyenoord

FC Utrecht - PSV

Sparta - Ajax

woensdag 30 augustus

RBC - NAC

zondag 3 september

RKC - RBC

dinsdag 5 september

PSV - Willem II

woensdag 6 september

NAC - Roda JC

Ajax - NEC

FC Twente - Heerenveen

RKC - AZ

Vitesse - Sparta

Groningen - Graafschap

vrijdag 8 september

Fortuna S. - PSV

zaterdag 9 september

Roda JC - FC Twente

De Graafschap - AZ

Feyenoord - RKC

Heerenveen - NAC

Willem II - Vitesse

zondag 10 september

Sparta - RBC

NEC - FC Utrecht

Ajax - FC Groningen

zaterdag 16 september

PSV - Sparta

NAC - De Graafschap

zondag 17 september

NEC - Fortuna S.

RBC - FC Groningen

FC Utrecht - FC Twente

AZ - Ajax

Vitesse - RKC

vrijdag 22 september

Ajax - RBC

zaterdag 23 september

Fortuna S. - Vitesse

zondag 24 september

NAC - Willem II

RKC - NEC

Twente - Graafschap

FC Groningen - FC Utrecht

zaterdag 30 september

FC Twente - Fortuna S.

zondag 1 oktober

Roda JC - AZ

Sparta - Willem II

FC Groningen - PSV

Graafschap - Feyenoord

Vitesse - FC Utrecht

maandag 2 oktober

Heerenveen - Ajax

vrijdag 13 oktober

AZ - NAC

zaterdag 14 oktober

Heerenveen - RKC

PSV - NEC

Willem II - FC Utrecht

Roda JC - FC Groningen

zondag 15 oktober

Feyenoord - Sparta 2

RBC - De Graafschap

Vitesse - Ajax

vrijdag 20 oktober

Ajax - Roda JC

zaterdag 21 oktober

Feyenoord - Heerenveen

De Graafschap - Willem II

FC Twente - Sparta

zondag 22 oktober

AZ - Vitesse

FC Groningen - Fortuna S.

FC Utrecht - RBC

RKC - PSV

vrijdag 27 oktober

AZ - FC Twente

Fortuna S. - NAC

zaterdag 28 oktober

Heerenveen - Graafschap

zondag 29 oktober

PSV - Ajax

NEC - Willem II

FC Utrecht - Feyenoord

Sparta - FC Groningen

Roda JC - RKC

woensdag 1 november

RKC - FC Utrecht

PSV - Vitesse

Roda JC - Fortuna S.

Heerenveen - Sparta

NEC - De Graafschap

donderdag 2 november

Feyenoord - RBC

zaterdag 4 november

FC Twente - PSV

NAC - NEC

zondag 5 november

De Graafschap - Vitesse

Willem II - Ajax

RBC - Fortuna S.

Feyenoord - Roda JC

FC Utrecht - Sparta

FC Groningen - AZ

vrijdag 10 november

RBC - Willem II

zaterdag 11 november

Fortuna S. - RKC

zondag 12 november

FC Twente - NAC

PSV - Feyenoord

Roda JC - Heerenveen

Sparta - NEC

Vitesse - FC Groningen

Ajax - De Graafschap

AZ - FC Utrecht

vrijdag 17 november

Roda JC - FC Utrecht

zaterdag 18 november

Willem II - FC Twente

Vitesse - RBC

Fortuna S. - AZ

Heerenveen - PSV

zondag 19 november

RKC - De Graafschap

NAC - Ajax

NEC - Feyenoord

zaterdag 25 november

AZ - Sparta

De Graafschap - Fortuna S.

RBC - Roda JC

zondag 26 november

PSV - NAC

Twente - Groningen

FC Utrecht - Ajax

NEC - Heerenveen

Feyenoord - Willem II

dinsdag 28 november

Roda JC - Vitesse

woensdag 29 november

Sparta - Feyenoord

Heerenveen - AZ

NAC - RBC

donderdag 30 nov

Ajax - RKC

vrijdag 1 december

Roda JC - PSV

zaterdag 2 december

Willem II - AZ

Fortuna S. - FC Utrecht

zondag 3 december

Feyenoord - NAC

RKC - FC Groningen

NEC - FC Twente

Sparta - De Graafschap

Ajax - Heerenveen

vrijdag 8 december

RKC - FC Twente

zaterdag 9 december

Roda JC - Willem II

PSV - RBC

Fortuna S. - Sparta

Graafschap - Groningen

AZ - NEC

zondag 10 december

FC Utrecht - NAC

Feyenoord - Ajax

Vitesse - Heerenveen

dinsdag 12 december

FC Twente - Roda JC

woensdag 13 december

Sparta - NAC

Vitesse - AZ

Fortuna S. - Feyenoord

Heerenveen - Willem II

zaterdag 16 december

NAC - Vitesse

Willem II - Fortuna S.

zondag 17 december

RKC - Sparta

RBC - Heerenveen

NEC - Roda JC

FC Groningen - Feyenoord

Graafschap - Utrecht

AZ - PSV

Ajax - FC Twente

dinsdag 19 december

FC Utrecht - RKC

Feyenoord - Vitesse

Willem II - NEC

donderdag 21 dec

Groningen - Heerenveen

PSV - Fortuna S.

RBC - FC Twente

woensdag 31 januari

Vitesse - NAC

Fortuna S. - Roda JC

Heerenveen - Feyenoord

PSV - FC Groningen

Willem II - Sparta

NEC - RBC

donderdag 1 februari

De Graafschap - Ajax

zaterdag 3 februari

RBC - RKC

Roda JC - NAC

Heerenveen - FC Utrecht

zondag 4 februari

FC Groningen - Ajax

Vitesse - NEC

Fortuna S. - De Graafschap

FC Twente - Willem II

AZ - Feyenoord

Sparta - PSV

vrijdag 9 februari

Graafschap - Heerenveen

zaterdag 10 februari

Roda JC - RBC

PSV - AZ

NAC - FC Twente

zondag 11 februari

FC Utrecht - NEC

Ajax - Willem II

Feyenoord - FC Groningen

RKC - Vitesse

zaterdag 17 februari

RBC - AZ

NAC - PSV

zondag 18 februari

Groningen - Twente

Utrecht - Graafschap

Sparta - RKC

vrijdag 23 februari

NEC - Sparta

Willem II - Heerenveen

zaterdag 24 februari

AZ - Roda JC

FC Twente - Vitesse

RKC - Fortuna S.

zondag 25 februari

Feyenoord - PSV

Ajax - FC Utrecht

FC Groningen - NAC

vrijdag 2 maart

RKC - NAC

Heerenveen - Groningen

zaterdag 3 maart

PSV - Roda JC

Willem II - De Graafschap

zondag 4 maart

RBC - Ajax

NEC - AZ

Sparta - FC Twente

Vitesse - Feyenoord

FC Utrecht - Fortuna S.

vrijdag 9 maart

Heerenveen - Roda JC

zaterdag 10 maart

Fortuna S. - RBC

FC Twente - NEC

De Graafschap - Sparta

AZ - RKC

zondag 11 maart

Willem II - Feyenoord

FC Utrecht - Vitesse

vrijdag 16 maart

RBC - Vitesse

zaterdag 17 maart

AZ - Fortuna S.

NAC - Heerenveen

Roda JC - De Graafschap

zondag 18 maart

PSV - FC Utrecht

Feyenoord - FC Twente

NEC - FC Groningen

Ajax - Sparta

RKC - Willem II

zaterdag 31 maart

Heerenveen - RBC

NAC - Fortuna S.

PSV - FC Twente

AZ - De Graafschap

Willem II - Roda JC

zondag 1 april

Sparta - FC Utrecht

FC Groningen - Vitesse

NEC - Ajax

RKC - Feyenoord

vrijdag 6 april

FC Utrecht - AZ

zaterdag 7 april

Heerenveen - NEC

De Graafschap - RBC

FC Twente - RKC

Vitesse - Willem II

zondag 8 april

NAC - Feyenoord

FC Groningen - Roda JC

Sparta - Fortuna S.

Ajax - PSV

zaterdag 14 april

Feyenoord - Graafschap

AZ - FC Groningen

RBC - Sparta

Fortuna S. - NEC

RKC - Heerenveen

zondag 15 april

Vitesse - PSV

FC Twente - FC Utrecht

maandag 16 april

Roda JC - Ajax

Willem II - NAC

vrijdag 20 april

PSV - RKC

zaterdag 21 april

Heerenveen - Fortuna S.

NAC - AZ

Roda JC - Sparta

zondag 22 april

Feyenoord - NEC

Graafschap - Twente

FC Groningen - RBC

FC Utrecht - Willem II

Ajax - Vitesse

vrijdag 27 april

Ajax - NAC

zaterdag 28 april

Willem II - PSV

Vitesse - De Graafschap

Fortuna S. - FC Groningen

FC Twente - AZ

zondag 29 april

Sparta - Heerenveen

Roda JC - Feyenoord

RBC - FC Utrecht

NEC - RKC

donderdag 3 mei

RKC - Ajax

zaterdag 5 april

Vitesse - Roda JC

FC Twente - RBC

PSV - Heerenveen

AZ - Willem II

zondag 6 mei

NAC - FC Utrecht

Feyenoord - Fortuna S.

FC Groningen - Sparta

De Graafschap - NEC

vrijdag 11 mei

RBC - PSV

zaterdag 12 mei

Willem II - FC Groningen

De Graafschap - RKC

Fortuna S. - FC Twente

Heerenveen - Vitesse

zondag 13 mei

NEC - NAC

Ajax - Feyenoord

Sparta - AZ

FC Utrecht - Roda JC

zondag 20 mei

AZ - Heerenveen

FC Groningen - RKC

FC Twente - Ajax

Feyenoord - FC Utrecht

NAC - Sparta

PSV - De Graafschap

Roda JC - NEC

Vitesse - Fortuna S.

Willem II - RBC

zondag 27 mei

De Graafschap - NAC

Utrecht - Groningen

Fortuna S. - Willem II

NEC - PSV

RBC - Feyenoord

RKC - Roda JC

Heerenveen - FC Twente

Sparta - Vitesse

Ajax - AZ

KNVB BEKER

Tot en met 30 augustus

groepswedstrijden

donderdag 21 september

Knock out A

donderdag 10 oktober

Knock out B

donderdag 25 januari

Achtste finales

vrijdag 26 januari

Achtste finales

zaterdag 27 januari

Achtste finales

dinsdag 6 februari

Kwartfinales

woensdag 7 februari

Kwartfinales

donderdag 8 februari

Kwartfinales

woensdag 11 april

Halve finales

donderdag 24 mei

Finale

WK-KWALIFICATIE

zaterdag 2 september

Nederland - Ierland

zaterdag 7 oktober

Cyprus - Nederland

zaterdag 11 november

Nederland - Portugal

zaterdag 24 maart

Andorra - Nederland

woensdag 28 maart

Portugal - Nederland

woensdag 25 april

Nederland - Cyprus

zaterdag 2 juni

Estland - Nederland

CHAMPIONS LEAGUE

dinsdag 12 en woensdag 13 september: groepswedstrijden

dinsdag 19 en woensdag 20 september: groepswedstrijden

dinsdag 26 en woensdag 27 september: groepswedstrijden

dinsdag 17 en woensdag 18 oktober: groepswedstrijden

dinsdag 24 en woensdag 25 okotber: groepswedstrijden

dinsdag 7 en woensdag 8 november: groepswedstrijden

dinsdag 21 en woensdag 22 november: groepswedstrijden

dinsdag 5 en woensdag 6 december: groepswedstrijden

dinsdag 13 en woensdag 14 februari: tweede ronde

dinsdag 20 en woensdag 21 februari: tweede ronde

dinsdag 6 en woensdag 7 maart: tweede ronde

dinsdag 13 en woensdag 14 maart: tweede ronde

dinsdag 3 en woensdag 4 april: kwartfinales

dinsdag 17 en woensdag 18 april: kwartfinales

dinsdag 1 en woensdag 2 mei: halve finales

dinsdag 8 en woensdag 9 mei: halve finales

woensdag 23 mei: finale

UEFA CUP

donderdag 14 en 28 september: eerste ronde

donderdag 26 oktober en 9 november: tweede ronde

donderdag 23 november en 7 december: derde ronde

donderdag 15 en 22 februari: achtste finales

donderdag 8 en 15 maart: kwartfinales

donderdag 5 en 19 april: halve finales

donderdag 17 mei: finale

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.