Alle deelnemers aan het WK voetbal

GROEP A..

BRAZILIE

Trainer: Mario Zagallo

1 Taffarel, Atletico Mineiro

2 Cafu, AS Roma

3 Aldair, AS Roma

4 Junior Baiano, Flamengo

5 Cesar Sampaio, Yokoh Flugels

6 Roberto Carlos, Real Madrid

7 Giovanni, Barcelona

8 Dunga, Jubilo Iwata

9 Ronaldo, Inter Milaan

10 Rivaldo, Barcelona

11 Emerson, Bayer Leverkusen

12 Carlos Germano, Vasco Gama

13 Ze Carlos, Sao Paulo

14 Goncalves, Botafogo

15 André Cruz, AC Milan

16 Ze Roberto, Flamengo

17 Doriva, FC Porto

18 Leonardo, AC Milan

19 Denilson, Sao Paulo

20 Bebeto, Botafogo

21 Edmundo, Fiorentina

22 Dida, Cruzeiro (doel)

SCHOTLAND

Trainer: Craig Brown

1 Jim Leighton, Aberdeen

2 Jackie McNamara, Celtic

3 Tommy Boyd, Celtic

4 Colin Calderwood, Tottenh. Hotspur

5 Colin Hendry, Blackburn Rovers

6 Tosh McKinlay, Celtic

7 Kevin Gallacher, Blackburn Rovers

8 Craig Burley, Celtic

9 Gordon Durie, Glasgow Rangers

10 Darren Jackson, Celtic

11 John Collins, AS Monaco

12 Neil Sullivan, Wimbledon (doel)

13 Simon Donnelly, Celtic

14 Paul Lambert, Celtic

15 Scott Gemmill, Nottingham Forest

16 David Weir, Hearts

17 Billy McKinlay, Blackburn Rovers

18 Matt Elliott, Leicester City

19 Derek Whyte, Aberdeen

20 Scott Booth, Borussia Dortmund

21 Jonathan Gould, Celtic (doel)

22 Christian Dailly, Derby County

MAROKKO

Bondscoach: Henri Michel

1 Abdelkader El Brazi, FAR Rabat

2 Abdelilah Saber, Sporting Lissabon

3 Abdelkrim El Hadrioui, Benfica

4 Youssef Rossi, Stade Rennes

5 Smahi Triki, Lausanne Sport

6 Noureddine Naybet, Dep. La Coruña

7 Moustafa Hadji, Deportivo La Coruña

8 Said Chiba, Compostela

9 Abdeljilil Hadda, Club Africain

10 Abderrahim Ouakili, 1860 München

11 Ali El Khattabi, Heerenveen

12 Driss Benzekri, RS Settat (doel)

13 Rachid Nekrouz, Bari

14 Salaheddine Bassir, Dep. La Coruña

15 Lahcen Abrami, Widdad Casabl.

16 Rachid Azzouzi, FC Köln

17 Gharib Amzine, Mulhouse

18 Youssef Chippo, FC Porto

19 Jamal Sellami, Raja Casablanca

20 Tahare El Khalej, Benfica

21 Rachid Rokki, SCMM Mohammedia

22 Mustapha Chadili, Raja Casablanca

NOORWEGEN

Bondscoach: Egil Olsen

1 Frode Grodas, Tottenham Hotspur

2 Gunnar Halle, Leeds United

3 Ronny Johnsen, Manchester United

4 Henning Berg, Manchester United

5 Stig Inge Bjornebye, Liverpool

6 Stale Solbakken, Aalborg

7 Erik Mykland, Panathinaikos

8 Oyvind Leonhardsen, Liverpool

9 Tore André Flo, Chelsea

10 Kjetil Rekdal, Hertha BSC

11 Jahn Ivar Jakobsen, Rosenborg

12 Thomas Myhre, Everton (doel)

13 Espen Baardsen, Tot. Hotspur

14 Vegard Heggem, Rosenborg

15 Dan Eggen, Celta de Vigo

16 Jostein Flo, Stomsgodset

17 Havard Flo, Werder Bremen

18 Egil Ostenstad, Southampton

19 Erik Hoftun, Rosenborg

20 Ole Gunnar Solskjaer, Manch. U

21 Vidar Riseth, Linz ASK

22 Roar Strand, Rosenborg

GROEP B

ITALIE

Trainer: Cesare Maldini

1 Francesco Toldo, Fiorentina

2 Giuseppe Bergomi, Inter Milaan

3 Paolo Maldini, AC Milan

4 Fabio Cannavaro, Parma

5 Alessandro Costacurta, AC Milan

6 Alessandro Nesta, Lazio Roma

7 Gianluca Pessotto, Juventus

8 Moreno Torricelli, Juventus

9 Demetrio Albertini, AC Milan

10 Alessandro Del Piero, Juventus

11 Dino Baggio, Parma

12 Gianluca Pagliuca, Inter Milaan

13 Sandro Cois, Fiorentina

14 Luigi Di Biagio, AS Roma

15 Angelo Di Livio, Juventus

16 Roberto Di Matteo, Chelsea

17 Francesco Moriero, Inter Milaan

18 Roberto Baggio, Bologna

19 Filippo Inzaghi, Juventus

20 Fabrizio Ravanelli, Ol. Marseille

21 Christian Vieri, Atletico Madrid

22 Gianluigi Buffon, Parma

CHILI

Bondscoach: Nelson Acosta

1 Nelson Tapia, Universidad Catolica

2 Christian Castaneda, Univ. de Chile

3 Ronald Fuentes, Univ. de Chile

4 Francisco Rojas, Colo Colo

5 Javier Margas, Universidad Catolica

6 Pedro Reyes, Colo Colo

7 Nelson Parraguez, Univ.Catolica

8 Clarence Acuna, Univ. de Chile

9 Ivan Zamorano, Inter Milaan

10 Jose Sierra, Colo Colo

11 Marcelo Salas, River Plate

12 Marcelo Ramirez, Colo Colo

13 Manuel Neira, Colo Colo

14 Miguel Ramirez, Univ. Catolica

15 Moises Villarroel, Wanderers

16 Mauricio Aros, Universidad de Chile

17 Marcelo Vega, NY MetroStars

18 Luis Musrri, Universidad de Chile

19 Fernando Cornejo, Univ. Catolica

20 Fabian Estay, Toluca

21 Rodrigo Barrera, Univ. de Chile

22 Carlos Tejas, Coquimbo

KAMEROEN

Trainer: Claude LeRoy

1 Jacques Songo'o, Dep. La Coruña

2 Joseph Elanga, Yaounde

3 Pierre Wome, Luchesse

4 Rigobert Song, Metz

5 Raymond Kalla, Panahaiki Patras

6 Pierre Njanka,

7 François Omam Biyik, Sampdoria

8 Didier Angibeaud,

9 Alphonse Tchami, Hertha BSC

10 Patrick Mboma, Gamba Osaka

11 Samuel Eto'o, Leganes

12 Lavriano Etame,

13 Serge Kwetche, Racing Bafoussam

14 Augustine Simo, Saint Etienne

15 Joseph Ndo, Cotonsport Garoua

16 William Andem, Salvador (doel)

17 Michel Pensee

18 Samuel Ipoua, Rapid Wien

19 Marcel Mahouve, Montpellier

20 Salomon Olembe, Nantes

21 Joseph-Desire Job, Olympique Lyon

22 Alioum Boukar, Vanspor (doel)

OOSTENRIJK

Trainer: Herbert Prohaska

1 Michael Konsel, AS Roma

2 Markus Schopp, Sturm Graz

3 Peter Schüttel, Rapid Wien

4 Anton Pfeffer, Austria Wien

5 Wolfgang Feiersinger, Bor. Dortmund

6 Walter Kogler, Cannes

7 Mario Haas, Sturm Graz

8 Heimo Pfeifenberger, W. Bremen

9 Ivica Vastic, Sturm Graz

10 Andreas Herzog, Werder Bremen

11 Martin Amerhauser, SV Salzburg

12 Martin Hiden, Leeds United

13 Harald Cerny, 1860 München

14 Hannes Reinmayr, Sturm Graz

15 Arnold Wetl, Rapid Wien

16 Franz Wohlfahrt, VfB Stuttgart

17 Roman Mahlich, Sturm Graz

18 Peter Stöger, Linz ASK

19 Toni Polster, 1. FC Köln

20 Andreas Heraf, Rapid Wien

21 Wolfgang Knaller, Austria Wien

22 Dietmar Kühbauer, Real Sociedad

GROEP C

FRANKRIJK

Trainer: Aime Jacquet

1 Bernard Lama, West Ham

2 Vincent Candela, AS Roma

3 Bixente Lizarazu, Bayern München

4 Patrick Vieira, Arsenal

5 Laurent Blanc, Olympique Marseille

6 Youri Djorkaeff, Inter Milaan

7 Didier Deschamps, Juventus

8 Marcel Desailly, AC Milan

9 Stephane Guivarc'h, Auxerre

10 Zinedine Zidane, Juventus

11 Robert Pires, Metz

12 Thierry Henry, Monaco

13 Bernard Diomede, Auxerre

14 Alain Boghossian, Sampdoria

15 Lilian Thuram, Parma

16 Fabien Barthez, Monaco (doel)

17 Emmanuel Petit, Arsenal

18 Frank Leboeuf, Chelsea

19 Christian Karembeu, Real Madrid

20 David Trezeguet, Monaco

21 Christophe Dugarry, Ol. Marseille

22 Lionel Charbonnier, Auxerre

ZUID-AFRIKA

Bondscoach: Philippe Troussier

1 Hans Vonk, Heerenveen (doel)

2 Themba Mnguni, Mam.Sundowns

3 David Nyathi, Sankt Gallen

4 Willem Jackson, Orlando Pirates

5 Mark Fish, Bolton Wanderers

6 Philemon Masinga, Bari

7 Quinton Fortune, Atletico Madrid

8 Alfred Phiri, Vanspor

9 Shaun Bartlett, Cape Town Spurs

10 John Moshoeu, Fenerbahce

11 Helman Mkhalele, Kayserispor

12 Brendan Augustine, Linzer ASK

13 Delron Buckley, VfL Bochum

14 Jerry Sikhosana, Orlando Pirates

15 Doctor Khumalo, Kaizer Chiefs

16 Bryan Baloyi, Kaizer Chiefs (doel)

17 Benni McCarthy, Ajax

18 Lebogang Morula, Vanspor

19 Lucas Radebe, Leeds United

20 Naughty Mokoena, Man.Rangers

21 Pierre Issa, Olympique Marseille

22 Andre Arendse, Fulham (doel)

SAUDI-ARABIE

Bondscoach: Carlos Alberto Parreira

1 Mohammed Al-Deayea, Al-Tae

2 Mohammed Al-Jahani, Al-Ahli

3 Mohammed Al-Khilaiwi, Al-Ittihad

4 Abdullah Zubromawi, Al-Ahli

5 Ahmed Madani, Al-Ittihad

6 Fuad Amin, Al-Shabab

7 Ibrahim Al-Shahrani, Al-Ahli

8 Obied Al-Dosari, Al-Wehda

9 Sami Al-Jaber, Al-Hilal

10 Saeed Al-Owairan, Al-Shabab

11 Fahad Al-Mehalel, Al-Shabab

12 Ibrahim Al-Harbi, Al-Nasr

13 Hussain Sulimani, Al-Ahli

14 Khalid Al-Muwalid, Al-Ahli

15 Youssef Al-Thyniyan, Al-Hilal

16 Khamis Al-Owairan, Al-Hilal

17 Ahmed Al-Dosari, Al-Hilal

18 Nawaf Al-Temiyat, Al-Hilal

19 Abdul Al-Janoubi, Al-Nasr

20 Hamzah Saleh, Al-Ahli

21 Hussein Al-Sadiq, Al-Qadisiyah

22 Tisir Al-Antaif, Al-Ettifaq (doel)

DENEMARKEN

Trainer: Bo Johansson

1 Peter Schmeichel, Manch. United

2 Michael Schjönberg, Kaiserslautern

3 Marc Rieper, Celtic

4 Jes Högh, Fenerbahce

5 Jan Heintze, Bayer Leverkusen

6 Thomas Helveg, Udinese

7 Allan Nielsen, Tottenham Hotspur

8 Per Frandsen, Bolton Wanderers

9 Miklos Molnar, Real Betis Sevilla

10 Michael Laudrup, Ajax

11 Brian Laudrup, Glasgow Rangers

12 Sören Colding, Bröndby

13 Jacob Laursen, Derby County

14 Morten Wieghorst, Celtic

15 Stig Tofting, MSV Duisburg

16 Mogens Krogh, Bröndby (doel)

17 Bjarne Goldbäk, FC Kopenhagen

18 Peter Möller, PSV

19 Ebbe Sand, Bröndby

20 Rene Henriksen, Akademisk

21 Martin Jörgensen, Udinese

22 Peter Kjor, Silkeborg (doel)

PLOEG D

SPANJE

Bondscoach: Javier Clemente

1 Andoni Zubizarreta, Valencia

2 Albert Ferrer, Barcelona

3 Agustin Aranzabal, Real Sociedad

4 Rafael Alkorta, Athletic Bilbao

5 Abelardo, Barcelona

6 Fernando Hierro, Real Madrid

7 Francisco Morientes, Real Madrid

8 Julen Guerrero, Athletic Bilbao

9 Juan Antonio Pizzi, Barcelona

10 Raul, Real Madrid

11 Alfonso, Real Betis Sevilla

12 Sergi, Barcelona

13 Santiago Canizares, Real Madrid

14 Ivan Campo, Mallorca

15 Carlos Aguilera, Atletico Madrid

16 Albert Celades, Barcelona

17 Joseba Etxeberria, Athletic Bilbao

18 Guillermo Amor, Barcelona

19 Kiko, Atletico Madrid

20 Miguel Angel Nadal, Barcelona

21 Luis Enrique, Barcelona

22 Jose Molina, Atletico Madrid (doel)

NIGERIA

Trainer: Bora Milutinovic

1 Peter Rufai, Deportiva La Coruña

2 Jero Shakpoke, Reggiana

3 Celestine Babayaro, Chelsea

4 Nwanko Kanu, Inter Milaan

5 Uche Okechukwu, Fenerbahce

6 Taribo West, Inter Milaan

7 Finidi George, Real Betis Sevilla

8 Mutiu Adepoju, Real Sociedad

9 Rashidi Yekini, FC Zürich

10 Austin Okocha, Fenerbahce

11 Garba Lawal, Roda JC

12 Willy Okpara, Orlando Pirates (doel)

13 Tijani Babangida, Ajax

14 Daniel Amokachi, Besiktas

15 Sunday Oliseh, Ajax

16 Uche Okafor, Kansas City Wizards

17 Augustine Eguavoen, Tor. Moskou

18 Wilson Oruma, RC Lens

19 Ben Iroha, Elche

20 Victor Ikpeba, Monaco

21 Godwin Okpara, Strasbourg

22 Abiodun Baruwa, Sion

Trainer: Paulo Cesar Carpeggiani

1 Jose Luis Chilavert, Velez Sarsfield

2 Francisco Arce, Palmeiras

3 Catalino Rivarola, Gremio

4 Carlos Gamarra, Corinthians

5 Celso Ayala, River Plate

6 Edgar Aguilera, Cerro Cora

7 Juan Carlos Yegros, Cruz Azul

8 Aristides Aranda, Union

9 Jose Cardozo, Toluca

10 Roberto Acuna, Real Zaragoza

11 Pedro Sarabia, River Plate

12 Danielo Aceval, Union (doel)

13 Carlos Paredes, Olimpia

14 Ricardo Rojas, Estudiantes

15 Miguel Benitez, Espanyol

16 Julio Cesar Enciso, Internacional

17 Hugo Brizuela, Argentinos Juniors

18 Cesar Ramirez, Sporting Lissabon

19 Carlos Morales, Gimnasia Jujuy

20 Denis Caniza, Olimpia

21 Jorge Campos, Beijin Guoan

22 Ruben Ruiz, Monterrey (doel)

BULGARIJE

Trainer: Hristo Bonev

1 Zdravko Zdravkov, Istanbulspor

2 Radostin Kisjisjev, Bursaspor

3 Trifon Ivanov, CSKA Sofia

4 Ivajlo Petkov, Litex Lovetsj

5 Ivajlo Jordanov, Sporting Lissabon

6 Zlatko Jankov, Besiktas

7 Emil Kostadinov, CSKA Sofia

8 Hristo Stoitsjkov, CSKA Sofia

9 Luboslav Penev, Compostela

10 Krassimir Balakov, VfB Stuttgart

11 Ilian Iliev, Bursaspor

12 Borislav Mihailov, Slavia Sofia

13 Gocho Guintsjev, Antalyaspor

14 Marian Hristov, Kaiserslautern

15 Adalbert Zafirov, Arminia Bielefeld

16 Anatoli Nankov, Locomotiv Sofia

17 Stoitsjo Stoilov, Litex Lovetsj

18 Daniel Borimirov, 1860 München

19 Georgui Batsjev, Slavia Sofia

20 Georgui Ivanov, Levski Sofia

21 Rossen Kirilov, Litex Lovetsj

22 Milen Petkov, CSKA Sofia

PLOEG E

NEDERLAND

Bondscoach: Guus Hiddink

1 Edwin van der Sar, Ajax

2 Michael Reiziger, Barcelona

3 Jaap Stam, PSV

4 Frank de Boer, Ajax

5 Arthur Numan, PSV

6 Wim Jonk, PSV

7 Ronald de Boer, Ajax

8 Dennis Bergkamp, Arsenal

9 Patrick Kluivert, AC Milan

10 Clarence Seedorf, Real Madrid

11 Phillip Cocu, PSV

12 Winston Bogarde, Barcelona

13 André Ooijer, PSV

14 Marc Overmars, Arsenal

15 Aron Winter, Inter Milaan

16 Edgar Davids, Juventus

17 Pierre van Hooijdonk, Nott.Forest

18 Ed de Goey, Chelsea (doel)

19 Giovanni van Bronkhorst, Fey.

20 Boudewijn Zenden, PSV

21 Jerrel Hasselbaink, Leeds United

22 Ruud Hesp, Barcelona (doel)

BELGIE

Bondscoach: Georges Leekens

1 Filip de Wilde, Anderlecht

2 Betrand Crasson, Napoli

3 Lorenzo Staelens, Club Brugge

4 Gordan Vidovic, Excel.Moeskroen

5 Vital Borkelmans, Club Brugge

6 Franky van der Elst, Club Brugge

7 Marc Wilmots, Schalke 04

8 Luis Oliveira, Fiorentina

9 Mbo Mpenza, Standard Luik

10 Luc Nilis, PSV

11 Nico van Kerckhoven, Lierse SK

12 Philippe VandeWalle, Aalst

13 Danny Verlinden, Club Brugge

14 Enzo Scifo, Anderlecht

15 Philippe Clément, Racing Genk

16 Glen de Boeck, Anderlecht

17 Mike Verstraeten, Germinal Ekeren

18 Gert Verheyen, Club Brugge

19 Eric van Meir, Lierse SK

20 Lokonda Mpenza, Standard Luik

21 Danny Boffin, Metz

22 Eric Deflandre, Club Brugge

ZUID-KOREA

Bondscoach: Bum Kun Cha

1 Byung-ji Kim, Ulsan Hyundai

2 Sung-yong Choi, Sangmoo

3 Lim-saeng Lee, Puchon SK

4 Young-il Choi, Pusan Daewoo

5 Min-sung Lee, Pusan Daewoo

6 Sang-chul Yoo, Ulsan Hyundai

7 Do-keun Kim, Chunnam Dragons

8 Jung-yoon Noh, NAC

9 Do-hoon Kim, Vissel Kobe

10 Yong-soo Choi, Sangmoo

11 Jung-won Seo, Strasbourg

12 Sang-hun Lee, Anyang LG

13 Tae-young Kim, Chunnam Dragons

14 Jong-soo Ko, Suwon Samsung

15 Sang-yoon Lee, Chunan Ilhwa

16 Hyung-seok Jang, Ulsan Hyundai

17 Seok-ju Ha, Cerezo Osaka

18 Sun-hong Hwang, Pohang Steelers

19 Il-jang Dae, Chunan Ilhwa

20 Myung-bo Hong, Bellmare

21 Dong-gook Lee, Pohang Steelers

22 Dong-myung Seo, Sangmoo (doel)

MEXICO

Bondscoach: Manuel Lapuente

1 Jorge Campos, Unam

2 Claudio Suarez, Guadalajara

3 Joel Sanchez, Guadalajara

4 German Villa, America

5 Duilio Davino, America

6 Marcelino Bernal, Monterrey

7 Jesus Ramirez, Guadalajara

8 Alberto Garcia Aspe, America

9 Ricardo Pelaez, America

10 Luis Garcia, Atlante

11 Cuauhtemoc Blanco, Necaxa

12 Oswaldo Sanchez, America (doel)

13 Pavel Pardo, Atlas

14 Raul Lara, America

15 Luis Hernandez, Necaxa

16 Isaac Terrazas, America

17 Francisco Palencia, Cruz Azul

18 Salvador Carmona, Toluca

19 Braulio Luna, Unam

20 Jaime Ordiales, Toluca

21 Jesus Arellano, Guadalajara

22 Oscar Perez, Cruz Azul (doel)

PLOEG F

DUITSLAND

Trainer: Berti Vogts

1 Andreas Köpke, Olymp. Marseille

2 Christian Wörns, Bayer Leverkusen

3 Jörg Heinrich, Borussia Dortmund

4 Jürgen Kohler, Borussia Dortmund

5 Thomas Helmer, Bayern München

6 Olaf Thon, Schalke 4

7 Andreas Möller, Borussia Dortmund

8 Lothar Matthäus, Bayern München

9 Ulf Kirsten, Bayer Leverkusen

10 Thomas Hässler, Karlsruher SC

11 Olaf Marschall, Kaiserslautern

12 Oliver Kahn, Bay. München (doel)

13 Jens Jeremies, 1860 München

14 Markus Babbel, Bayern München

15 Steffen Freund, Borussia Dortmund

16 Dietmar Hamann, Bayern München

17 Christian Ziege, AC Milan

18 Jürgen Klinsmann, Tot.Hotspur

19 Stefan Reuter, Borussia Dortmund

20 Olivier Bierhoff, Udinese

21 Michael Tarnat, Bayern München

22 Jens Lehmann, Schalke 04 (doel)

AMERIKA

Trainer: Steve Sampson

1 Brad Friedel, Liverpool

2 Frankie Hejduk, Tampa Bay

3 Eddie Pope, DC United

4 Mike Burns, New Eng. Revolution

5 Thomas Dooley, Columbus Crew

6 David Regis, Karlsruhe

7 Roy Wegerle, Tampa Bay

8 Ernie Stewart, NAC

9 Joe Max Moore, New Eng. Revolution

10 Tab Ramos, New York MetroStars

11 Eric Wynalda, San Jose Clash

12 Jeff Agoos, DC United

13 Cobi Jones, LA Galaxy

14 P. Radosavljevic, Kan. City Wizard

15 Chad Deering, VfL Wolfsburg

16 Jurgen Sommer, Columbus Crew

17 Marcelo Balboa, Colorado Rapids

18 Kasey Keller, Leicester City (doel)

19 Brian Maisonneuve, Col. Crew

20 Brian McBride, Columbus Crew

21 Claudio Reyna, VfL Wolfsburg

22 Alexi Lalas, New York MetroStars

JOEGOSLAVIE

Trainer: Slobodan Santrac

1 Ivica Kralj, Partizan Belgrado

2 Zoran Mirkovic, Atalanta Bergamo

3 Goran Djorovic, Celta de Vigo

4 Slavisa Jokanovic, Tenerife

5 Miroslav Djukic, Valencia

6 Branko Brnovic, Espanyol

7 Vladimir Jugovic, Lazio Roma

8 Dejan Savicevic, AC Milan

9 Predrag Mijatovic, Real Madrid

10 Dragan Stojkovic, Nag. Grampus E.

11 Sinisa Mihajlovic, Sampdoria

12 Dragoje Lekovic, Sporting Gijon

13 S. Komljenovic, MSV Duisburg

14 Nisa Saveljic, Bordeaux

15 Ljubinko Drulovic, FC Porto

16 Z. Petrovic, Urawa Red Diamonds

17 Savo Milosevic, Real Zaragoza

18 Dejan Govedarica, Lecce

19 Miroslav Stevic, 1860 München

20 Dejan Stankovic, Rode Ster Bel.

21 Perica Ognjenovic, Rode Ster Bel.

22 Darko Kovacevic, Real Sociedad

IRAN

Trainer: Jalal Talebi

1 Ahmad Abedzadeh, Pirouzi

2 Mehdi Mahdavikia, Pirouzi

3 Naim Saadavi, Pirouzi

4 Mohammad Khakpour, Pirouzi

5 Mohammad Peyravani, Pirouzi

6 Karim Bagheri, Arminia Bielefeld

7 Ali Reza Mansourian, Esteghlal

8 Sirous Din Mohammadi, Shah. Tabriz

9 Hamid Esteli, Bahman

10 Ali Daei, Arminia Bielefeld

11 Khodadad Azizi, 1. FC Köln

12 Nima Nakisa, Pirouzi (doel)

13 Ali Taliti

14 Nader Mohammadkhani

15 Ali Ostadasadli, Zob E Ahan

16 Reza Shahroudi, Pirouzi

17 Javad Zarincheh, Esteghlal

18 Satar Hamedani, Bahman

19 Behnam Seraj

20 Mehdi Pashazadeh, Esteghlal

21 Mehrdad Minavand Chal, Pirouzi

22 Parviz Boromand (doel)

PLOEG G

ROEMENIE

Bondscoach: Anghel Iordanescu

1 Dumitru Stingaciu, Kocaelispor

2 Dan Petrescu, Chelsea

3 Christian Dulca, Rapid Boekarest

4 Anton Dobos, AEK Athene

5 Constantin Galca, Espanyol

6 Gheorge Popescu, Galatasaray

7 Marius Lacatus, Steaua Boekarest

8 Dorinel Munteanu, 1. FC Köln

9 Viorel Moldovan, Coventry City

10 Gheorge Hagi, Galatasaray

11 Adrian Ilie, Valencia

12 Bogdan Stelea, Salamanca (doel)

13 Liviu Ciobotariu, Nation. Boekarest

14 Radu Niculescu, Nation. Boekarest

15 Lucian Marinescu, Rapid Boekarest

16 Gabriel Popescu, Salamanca

17 Ilie Dumitrescu, Atlante Mexico

18 Iulian Filipescu, Galatasaray

19 Ovidiu Stinga, PSV

20 Tibor Selymes, Anderlecht

21 Gheorge Craioveanu, Real Sociedad

22 Florian Prunea, Universitatea (doel)

COLOMBIA

Bondscoach: Hernan Gomez

1 Oscar Cordoba, Boca Juniors

2 Ivan Ramiro Cordoba, San Lorenzo

3 Ever Palacios, Atletico Nacional

4 Jose Santa, Atletico Nacional

5 Jorge Bermudez, Boca Juniors

6 Maurizio Serna, Boca Juniors

7 Anthony de Avila, Barcelona

8 Harold Lozano, Valladolid

9 Adolfo Valencia, Independiente

10 Carlos Valderrama, Miami Fusion

11 Faustino Asprilla, Parma

12 Miguel Calero, Atletico Nacional

13 Wilmer Cabrera, Millonarios

14 Jorge Bolano, Junior Barranquilla

15 Victor Aristizabal, Sao Paulo

16 Antonio Moreno, Deportes Tolima

17 Andres Estrada, Atletico Nacional

18 John Perez, Deportivo Cali

19 Freddy Rincon, Corinthians

20 Hamilton Ricard, Middlesbrough

21 Leider Preciado, Santa Fe Bogota

22 Farid Mondragon, Independiente

ENGELAND

Bondscoach: Glenn Hoddle

1 David Seaman, Arsenal

2 Sol Campbell, Tottenham Hotspur

3 Graeme Le Saux, Chelsea

4 Paul Ince, Liverpool

5 Tony Adams, Arsenal

6 Gareth Southgate, Aston Villa

7 David Beckham, Manchester United

8 David Batty, Newcastle United

9 Alan Shearer, Newcastle United

10 Teddy Sheringham, Manc. United

11 Steve McManaman, Liverpool

12 Gary Neville, Manchester United

13 Nigel Martyn, Leeds United (doel)

14 Darren Anderton, Tott.Hotspur

15 Paul Merson, Middlesbrough

16 Paul Scholes, Manchester United

17 Robert Lee, Newcastle United

18 Martin Keown, Arsenal

19 Les Ferdinand, Tottenham Hotspur

20 Michael Owen, Liverpool

21 Rio Ferdinand, West Ham

22 Tim Flowers, Blackburn Rovers

TUNESIE

Bondscoach: Henry Kasperczak

1 Chokri El-Ouaer, Esperance

2 Imed Ben Younes, Etoile Sahel

3 Sami Trabelsi, CS Sfaxien

4 Mounir Boukadida, Etoile Sahel

5 Hatem Trabelsi, CS Sfaxien

6 Ferid Chouchane, Etoile Sahel

7 Tarek Thabet, Esperance

8 Zubeir Beya, Freiburg

9 Riadh Jelassi, Etoile Sahel

10 Kais Ghodhbane, Etoile Sahel

11 Adel Sellimi, Real Jaen

12 Mourad Melki, Olympique Beja

13 Riadh Bouazizi, Etoile Sahel

14 Sirajeddine Chihi, Esperance

15 Skander Souayah, CS Sfaxien

16 Radhouane Salhi, Etoile Sahel

17 Jose Clayton, Etoile Sahel

18 Mehdi Ben Slimane, Freiburg

19 Faysal Ben Ahmed, Esperance

20 Sabri Jaballah, Club Arican

21 Khaled Badra, Esperance

22 Ali Boumnijel, Bastia

GROEP H

ARGENTINIE

Trainer: Daniel Passarella

1 Carlos Roa, Mallorca

2 Roberto Ayala, Napoli

3 Jose Chamot, Lazio Roma

4 Hector Pineda, Udinese

5 Matias Almeyda, Lazio Roma

6 Roberto Sensini, Parma

7 Claudio Lopez, Valencia

8 Diego Simeone, Inter Milaan

9 Gabriel Batistuta, Fiorentina

10 Ariel Ortega, Valencia

11 Juan Veron, Sampdoria

12 German Burgos, River Plate (doel)

13 Pablo Paz, Tenerife

14 Nelson Vivas, Lugano

15 Leonardo Astrada, River Plate

16 Sergio Berti, River Plate

17 Pablo Cavallero, Velez Sarsfield

18 Abel Balbo, AS Roma

19 Hernan Crespo, Parma

20 Marcelo Gallardo, River Plate

21 Marcelo Delgado, Racing Club

22 Javier Zanetti, Inter Milaan

JAPAN

Trainer: Takeshi Okada

1 Nobuyuki Kojima, Bellmare

2 Akira Narahashi, Kashima Antlers

3 Naoki Soma, Kashima Antlers

4 Masami Ihara, Yokohama Marinos

5 Norio Omura, Yokohama Marinos

6 Motohiro Yamaguchi, Yokoh. Flugels

7 Teruyoshi Ito, Shimizu S-Pulse

8 Hidetoshi Nakata, Bellmare

9 Masashi Nakayama, Jubilo Iwata

10 Hiroshi Nanami, Jubilo Iwata

11 Shinji Ono, Urawa Red Diamonds

12 Wagner Lopes, Bellmare

13 Toshihiro Hattori, Jubilo Iwata

14 Masayuki Okano, Ur. Red Diamonds

15 Hiroaki Morishima, Cerezo Osaka

16 Toshihide Saito, Shimizu S-Pulse

17 Yutaka Akita, Kashima Antlers

18 Shoji Jo, Yokohama Marinos

19 Eisuke Nakanishi, JEF United

20 Yoshikatsu Kawaguchi, Yoko. Mari.

21 Seigo Narazaki, Yokohama Flugels

22 Takashi Hirano, Nag. C.s Eight

JAMAICA

Trainer: René Simoes

1 Warren Barrett, Violet Kickers

2 Stephen Malcolm, Seba United

3 Christopher Dawes, Galaxy

4 Linval Dixon, Hazard

5 Ian Goodison, Olympic Gardens

6 Fitzroy Simpson, Portsmouth

7 Peter Cargill, Harbour View

8 Marcus Gayle, Wimbledon

9 Andrew Williams, Real Mona

10 Walter Boyd, Arnett Gardens

11 Theodore Whitmore, Seba United

12 Dean Sewell, Constant Spring

13 Aaron Lawrence, Reno (doel)

14 Donovan Ricketts, Waddadah

15 Ricardo Gardener, Harbour View

16 Robbie Earle, Wimbledon

17 Onandi Lowe, Harbour View

18 Deon Burton, Derby County

19 Frank Sinclair, Chelsea

20 Darryl Powell, Derby County

21 Durrent Brown, Waddadah

22 Paul Hall, Portsmouth

KROATIE

Trainer: Miroslav Blazevic

1 Drazen Ladic, Croatia Zagreb

2 Petar Krpan, Osijek

3 Anthony Seric, Hajduk Split

4 Igor Stimac, Derby County

5 Goran Juric, Croatia Zagreb

6 Slaven Bilic, Everton

7 Aljosa Asanovic, Napoli

8 Robert Prosinecki, Croatia Zagreb

9 Davor Suker, Real Madrid

10 Zvonimir Boban, AC Milan

11 Silvio Maric, Croatia Zagreb

12 Marjan Mrmic, Besiktas (doel)

13 Mario Stanic, Parma

14 Zvonimir Soldo, VfB Stuttgart

15 Igor Tudor, Hajduk Split

16 Ardian Kozniku, Bastia

17 Robert Jarni, Real Betis Sevilla

18 Zoran Mamic, VfL Bochum

19 Goran Vlaovic, Valencia

20 Dario Simic, Croatia Zagreb

21 Krunoslav Jurcic, Croatia Zabreb

22 Vladimir Vasilj, Hrvatski Dragoljac

De Nederlandse selectie voor het WK-voetbal in Frankrijk. FOTO REUTERS

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.