Winterspelen

Biatlon

ESTAFETTE: gemengd: 2x6 km vrouwen, 2x 7,5 km. mannen: 1. Noorwegen (Berger/Eckhoff/Björndalen/Svendsen) 1.09.17,0, 2. Tsjechië (Soukalova/ Vitkova/Moravec/Soukup) 1.09.49,6, 3. Italië (Wierer/Oberhofer/Windisch/Hofer) 1.10.15,2, 4. Duitsland 10.58,3, 5. Rusland 1.11.04,4, 6. Slowakije 1.11.04,7.


Bobslee

VROUWEN: tweepersoonsslee: 1. Meyers/Williams (VSt), 2. Humphries/Moyse (Can), 3. Greubel/Evans (VSt), 4. Kamphuis/Vis (Ned), 5. Kiriasis/Fritz (Dui), 6. Willemsen/Marien (Bel).


Curling

HALVE FINALES: mannen: Groot-Brittannië 6-5, Canada - China 10-6.


Vrouwen: Canada - Groot-Brittannië 6-4, Zweden - Zwitserland 7-5.


Schaatsen

5.000 M: vrouwen: 1. Sablikova (Tsj) 6.51,54, 2. Wüst (Ned) 6,54,28, 3. Kleibeuker (Ned) 6.55,66, 4. Graf (Rus) 6.55,77, 5. Pechstein (Dui) 6.58,39, 6. Nauta (Ned) 7.01,76, 7. Hemmer (Noo) 7.04,45, 8. Beckert (Dui) 7.07,79.


Skiën

LANGLAUFEN: teamsprint, klassieke stijl mannen: 1. Niskanen/Jauhojärvi (Fin) 23.14,89, 2. Vilegzjanin/Krjoekov (Rus) 23.15,86, 3. Jönson/Peterson (Zwe) 23.30,01, 4. Hattestad/Northug (Noo) 23.33,55, 5. Dario Cologna/Gianluca Cologna (Zwi) 23.35,90, 6. Hamilton/Bjornsen (VSt) 23.49,95.


Vrouwen: 1. Östberg/Björgen (Noo) 16.04,05, 2. Saarinen/Niskanen (Fin) 16.13,14, 3. Ingemarsdotter/Nilsson (Zwe) 16.23,82, 4. Böhler/Herrmann (Dui) 16.24,97, 5. Jaskowiec/Kowalczyk (Pol) 16.35,54, 6. Dozenko/Ivanova (Rus) 16.44,91.


REUZENSLALOM: mannen: 1. Ligety (VSt) 2.45,29 (1.21,08 + 1.24,21), 2. Missillier (Fra) 2.45,77 (1.22,58 + 1.23,19), 3. Pinturault (Fra) 2.45,93 (1.22,44 + 1.23,49), 4. Hirscher (Oos) 2.46,23, 5. Bank (Tsj) 2.46,29, 6. Mayer (Oos) 2.46,34, 7. Raich (Oos) 2.46,35, 8. Neureuther (Dui) 2.46,59.


Snowboarden

REUZENSLALOM: mannen, finale: Wild (Rus) verslaat 2. Galmarini (Zwi) 2,14; 3de/4de plaats: Kosir (Slo) verslaat . Büssler (Dui) 2,26, 5. Marguc (Slo), 7. Schoch (Oos), 8. Promegger (Oos), 9. Sobolov (Rus), 10. Benjamin Karl (Oos)


Vrouwen, finale: Kummer (Zwi) verslaat Takaeuchi (Jap) 7,32; 3de/4de plaats: Zavarzina (Rus) verslaat Meschik (Oos) 0,82, 5. Leeson (Can), 6. Calvé (Can), 7. Ledecka (Tsj), 8. Lavigne (Can), 9. Zoogg (Zwi), 10. Sauerbreij (Ned), 11. Riegler (Oos), 22. Dekker (Ned).


IJshockey

KWARTFINALES: mannen: Rusland - Finland 1-3 (1-2, 0-1, 0-0), Zweden - Slovenië 5-0 (1-0, 0-0, 4-0), Canada - Letland 2-1 (1-1, 0-0, 1-0), Verenigde Staten - Tsjechië 5-2 (3-1, 1-0, 1-1). Halve finales, vrijdag:Zweden - Finland, Canada - Verenigde Staten.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden