Weer gedetineerde ontsnapt tijdens verlof

Een 24-jarige gedetineerde is woensdag ontsnapt tijdens zijn verlof. De man wist zich aan zijn drie begeleiders te onttrekken.

ANP

Een woordvoerder van het ministerie van Justitie bevestigde vrijdag een bericht daarover op de website van De Telegraaf.

De gedetineerde zat na een veroordeling een gevangenisstraf uit in de penitentiaire inrichting in Vught. Zijn cel bevindt zich in het gewone gedeelte en niet in het extra beveiligde deel van de gevangenis, aldus de woordvoerder. Waarvoor de man is veroordeeld, wilde de zegsman niet zeggen. ,,Hij staat nu gesignaleerd en wordt gezocht.''

Over het verzoek van de gedetineerde om het graf te bezoeken had de gevangenisdirectie een besluit genomen. In welke plaats hij is ontsnapt, is niet bekendgemaakt.

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden