Volleybalsters moeten opnieuw stunten voor laatste kans
De Nederlandse volleybalsters zullen vandaag opnieuw moeten stunten om de olympische droom in leven te houden. De ploeg van bondscoach Gido Vermeulen plaatst zich op het olympisch kwalificatietoernooi in Ankara alleen voor de kruisfinales als het wereldkampioen Rusland met minimaal twee sets verschil verslaat. Oranje zorgde gisteren al voor een stunt door Europees kampioen Servië met 3-2 te verslaan.
Die score is vandaag tegen de Russische volleybalsters echter niet genoeg. Alleen bij een overwinning van 3-0 of 3-1 passeert Oranje de wereldkampioen in de stand. Bij een 3-2-overwinning krijgt Nederland namelijk 'slechts' 2 punten en Rusland 1. Polen is na twee wedstrijden in groep B met 5 punten al zeker van een plek bij de laatste vier, Rusland heeft er 4 en Nederland 2. Servië staat onderaan met 1 punt.
Voor Oranje is het OKT in Ankara de laatste kans om de Spelen te halen. Alleen de winnaar van het toernooi mag naar Londen. Het duel met Rusland begint om 18.00 uur.