Uitslagen

Atletiek

'S-HEERENBERG: Montferlandrun (15 km): mannen: 1. Ereng (Ken) 43.01, 2. Sang (Ken) 43.02, 3. Kibet (Oeg) 43,11, 4. Kibret (Eth) 43.15, 5. Kipsang (Ken) 43.20, 9. Wassink 44.42, 10. Raymakers 45.38, 11. Stitzinger 46.05. Vrouwen: 1. Kosgei (Ken) 49.46, 2. Macharia (Ken) 50.24, 3. Cherono (Ken) 50.27, 6. Dillen (Ned) 52.23.


Bobslee

CALGARY: wereldbeker, eerste wedstrijd: mannen, 2-mansbob: 1. Holcomb/Langton (VSt) 1.49,22, 2. Hefti/Baumann (Zwi) 1.49,38, 3. Spring/Lumsden (Can) 1.49,42, 17. De Bruin/Greiner 1.50,77, 18. Van Calker/ Van der Zijde 1.51,01.


4-mansbob: 1. Holcomb (VSt) 1.48,56, 2. Arndt (Dui) , Zoebkov (Rus) 1.48,65, 10. Van Calker 1.49,06.


Vrouwen: 1. Humphries/Moyse (Can) 1.52,77, 2. Meyers/Evans (VSt) 1.53,33, 3. Greubel/ Eberling (VSt) 1.53,62, 15. Kamphuis/Dekker 1.54,67.


Hockey

TUCUMÁN (Arg): World League, finale, vrouwen: groep A, zaterdag: Nederland - Duitsland 6-0. 22. Paumen 1-0 (sc), 39. Welten 2-0, 43. Verschoor 3-0, 56. Derkx 4-0, 59. Pheninckx 5-0, 66. Hoog 6-0.


Nederland - Engeland 3-2. 6. Paumen 1-0 (sc), 33. Twigg 1-1, 41. Van Maasakker 1-2 (eigen doelpunt), 67. Paumen 2-2 (sc), 68. Van Male 3-2.


Engeland - Zuid-Korea 6-2, Duitsland - Zuid-Korea 2-2.


Stand: 1. Nederland 2-6 (9-2), 2. Engeland 2-3 (8-5), 3. Zuid-Korea 2-1 (4-8), 4. Duitsland 2-1 (2-8).


Groep B: Nieuw-Zeeland - China 0-2, Argentinië - Australië 1-1.


Schaatsen

ASTANA: wereldbeker: mannen, eerste 500 meter: 1. Koeznetsov (Rus) 34,85 seconden, 2. Lobkov (Rus) 34,86, 3. Ronald Mulder (Ned) 34,87, 4. Smeekens (Ned) 34,97, 5. Kato (Jap) 34,98, 8. Hospes (Ned) 35,09 (5), 12. Michel Mulder 35,18.


Tweede 500 meter: 1. Nagashima (Jap) 34,69 seconden, 2. Mo Tae-bum (ZKo) 34,87, 3. Koeznetsov (Rus) 34,92, 4. Kato (Jap) 34,97, 5. Fredricks (VSt) 35,00, 6. Michel Mulder (Ned) 35,01, 7. Hospes (Ned) 35,03, 8. Lobkov (Rus) 35,04, 9. Ronald Mulder (Ned) 35,11, 10. Smeekens (Ned) 35,13.


Stand WB: 1. Ronald Mulder 376 punten, 2. Mo Tae-bum 347, 3. Michel Mulder 288; 10. Smeekens 225, 11. Hospes 212.


1.000 meter: 1. Davis (VSt) 1.08,66, 2. Nenzi (Ita) 1.08,90, 3. Michel Mulder (Ned) 1.09,02, 4. Morrison (Can) 1.09,15, 5. Niedzwiedzki (Pol) 1.09,21, 7. Groothuis 1.09,22(2), 8. Verweij 1.09,36, 17. De Vries 1.10,11.


Stand WB: 1. Davis 300 punten, 2. Nuis (Ned) 160, 3. Michel Mulder 152.


10.000 meter: 1. Kramer (Ned) 13.02,38, 2. Contin (Fra) 13.14,64, 3. Beckert (Dui) 13.18,73, 4. Swings (Bel) 13.19,27, 5. Lee Seung-hoon (ZKo) 13.20,94. B-groep: 1. Douwe de Vries 13.05,58, 2. Bob de Vries 13.07,01, 3. Bovenhuis 13.12,75, 10. Van der Kieft 13.33,08.


Stand WB: 1. Kramer 300 punten, 2. Lee Seung-hoon 160, 3. Bergsma 150.


Vrouwen, tweede 500 meter: 1. Lee Sang-hwa (ZKo) 37,32 seconden, 2. Wolf (Dui) 37,66, 3. Fatkoelina (Rus) 37,81, 4. Oenema (Ned) 37,98, 5. Richardson (VSt) 38,01, 9. Van Riessen (Ned) 38,42, 16. Das 38,67, 18. Kuipers 38,74.


Stand WB: 1. Lee Sang-hwa 600 punten, 2. Wolf 408, 3. Richardson 360; 7. Boer 190.


1.000 meter: 1. Richardson (VSt) 1.14,22, 2. Bowe (VSt) 1.14,78, 3. Fatkoelina (Rus) 1.15,18, 4. Skokova (Rus) 1.15,66, 5. Lee Sang-hwa (ZKo) 1.15,70, 8. Kamminga 1.16,37, 9. Van Riessen 1.16,556, 10. Kodaira (Jap) 1.16,559.


Vrouwen, Stand WB: 1. Richardson 280 punten, 2. Bowe 250, 3. Fatkoelina 180; 4. Van Beek 112, 5. Wüst 110.


1.500 meter: 1. Bowe (VSt) 1.57,28, 2. Skokova (Rus) 1.57,70, 3. Schussler (Can) 1.57,78, 4. Graf (Rus) 1.57,90, 5. Zlotkowska (Pol) 1.58,19, 13. Van der Weijden 1.59,47.


Stand WB: 1. Bowe 199 punten, 2. Wüst 180, 3. Skokova 162; 4. Van Beek 160.


Schaken

ANTALYA: WK landenteams: vijfde ronde: Nederland - Egypte 3-1; Giri - Andel Razik 1-0, Sokolov - Amin 1-0, Tiviakov - Shoker ¿-¿, L'Ami - Labib ¿-¿. Oekraïne - Turkije 2¿ - 1 ¿, Rusland - Duitsland 3¿ - ¿, Armenië - Azerbeidzjan 2-2, Verenigde Staten - China 1¿ - 2¿.


Stand: 1. Oekraïne 5-10 (13), 2. Rusland 5-7 (11¿), 3. Nederland 5-6 (11¿), 4. Armenië 5-6 (11), 5. China 5-6 (10¿).


Skiën

LAKE LOUIS: wereldbeker: mannen, afdaling: 1. Paris (Ita) 1.49,90, 2. Kröll (Oos) 1.49,93, 3. Theaux (Fra) 1.50,01; Super-G: 1. Svindal (Noo) 1.28,53, 2. Mayer (Oos) 1.28,77, 3. Streitberger (Oos) 1.28,91.


BEAVER CREEK (VSt): vrouwen, super-G: 1. Gut (Zwi) 1.18,42, 2. Fenninger (Oos) 1.19,34, 3. Hosp (Oos) 1.19,53; reuzenslalom: 1. Lindell-Vikarby (Zwe) 2.17,92, 2. Shiffrin (VSt) 2.18,01, 3. Weirather (Lie) 2.18,48.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden