uitslagen

Atletiek

MADRID: World Challenge, mannen: 100 m: 1. Hyman (KaE) 9,95, 2. Bailey-Cole (Jam) 9,98, 3. Burns (Tri) 10,08; 400 m: 1. Borlée (Bel) 45,09, 2. Rooney (GB) 45,17, 3. Gregan (Ier) 46,09; 800 m: 1. López (Spa) 1.45,78, 2. Rodríguez (Spa) 1.45,94, 3. Marco (Spa) 1.45,98; 110 horden: 1. Payne (VS) 13,22, 2. Wilson (VS) 13,26, 3. Clarke (GB) 13,29; 400 horden: 1. Gaymon (VS) 49,63, 2. Green (GB) 49,65, 3. Thomas (Aus) 50,42; polshoog: 1. Revenko (Oek) 5,50, 2. Czerwinski (Pol) 5,40, 3. Bichkov (Spa) 5,30 m; ver: 1. Watt (Aus) 8,26, 2. Tomlinson (GB) 8,06, 3. Okutu (Spa) 8,05; kogel: 1. Lauro (Arg) 20,30, 2. Kovacs (VS) 19,56, 3. Véliz (Cub) 19,48; kogelslingeren: 1. Pars (Hon) 80,85, 2. Sokirskij (Oek) 78,91, 3. Melich (Tsj) 78,55.

Vrouwen: 200 m: 1. Calvert (Jam) 22,68, 2. McLaughlin (Jam) 22,70, 3. Williams (SKi) 22,85; 400 m: 1. Dunn (VS) 50,83, 2. Williams (Jam) 51,10, 3. Pygyda (Oek) 51,27; 800 m: 1. Markelova (Rus) 2.00,10, 2. Beckwith (VS) 2.00,35, 3. Zjoesjman (Oek) 2.01,06;100 horden: 1. Jones (VS) 12,70, 2. Ali (VS) 12,80, 3. Kondakova (Rus) 12,82; hoog: 1. Beitia (Spa) 1,92 m, 2. Kononova (Rus) 1,90, 3. Iljoetsjenko (Est) en Palamar (Oek) 1,87; hinkstap: 1. Tsichotsjka (Oek) 14,28 m. 2. Sarrapio (Spa) 13,71, 3. Potapova (Rus) 13,64; kogelstoten: 1. Tarasova (Rus) 18,76 m, 2. González (Cub) 18,35.

Autosport

SILVERSTONE: Grand Prix Groot-Brittannië, Formule 1: 1. Webber (Aus) Red Bull Racing 1.25.11,288, 2. Alonso (Sp) Ferrari 3,060, 3. Vettel (Dui) Red Bull Racing 4,836, 4. Massa (Bra) Ferrari, 5. Räikkönen (Fin) Lotus, 6. Grosjean (Fra) Lotus, 7. Schumacher (Dui) Mercedes, 8. Hamilton (GBr) McLaren, 9. Senna (Bra) Williams, 10. Button (GBr) McLaren; stand WK: 1. Alonso 129 punten, 2. Webber 116, 3. Vettel 100, 4. Hamilton 92, 5. Räikkönen 83, 6. Rosberg 75, 7. Grosjean 61, 8. Button 50, 9. Perez 39, 10.

Maldonado 29; stand WK constructeurs: 1. Red Bull 216, 2. Ferrari 152, 3. Lotus 144.

Hockey

UTRECHT: oefenwedstrijd, mannen: Nederland - Duitsland 4-2. Doelpunten Nederland: Vermeulen, Bakker, Kemperman, Weusthof (sc).

HOOFDKLASSE: zaterdag: Amsterdam - Kinheim 3-2, Sparta/F - UVV 0-9, HCAW - Neptunus 3-24, Pioniers- ADO 15-0; zondag: Kinheim -Amsterdam 5-10.

Pirates4269UVV4149

Neptunus4162HCAW4117

Kinheim4254ADO4116

Pioniers4151Sparta/F.4110

Motorsport

SACHSENRING: GP Duitsland, MotoGP: 1. Pedrosa (Spa) Honda 41.28,396, 2. Lorenzo (Spa) Yamaha op 14,996, 3. Dovizioso (Ita) Yamaha 20,669, 4. Spies (VSt) Yamaha 20,740, 5. Bradl (Dui) Honda 27,893, 6. Rossi (Ita) Ducati 28,050. Uitgevallen: Stoner (Aus) Honda; stand WK: 1. Lorenzo 160 pnt, 2. Pedrosa 146, 3. Stoner 140.

Moto2: 1. Marquez (Spa) Suter 41.32,467, 2. Kallio (Fin) Kalex 2,093, 3. De Angelis (SMa) FTR 2,567; stand WK: 1. Marquez 152, 2. Espargaro (Spa) 109, 3. Luthi (Zwi) 107.

Moto3: 1. Cortese (Dui) KTM 45.36,868, 2. Masbou (Fra) Honda 0,635, 3. Salom (Spa) KTM 3,998; uitgevallen: Iwema (Ned) Honda; stand WK: 1. Cortese 148, 2. Vinales (Spa) 130, 3. Salom 104, 22. Iwema 9.

Paardensport

AKEN: CHIO, GP na 2 manches en barrage: 1. M. Whitaker (GBr) Gig Amai 0-49,73, 2. Voss (Dui) Carinjo 0-54,37, 3. M.Beerbaum (Dui) Bella Donna 4-56,96;14. Houtzager/Sterrehof's Opium. Vierspannen: 1. Nederland 286,53, 2. Duitsland 304,74, 3. Zweden 325,01; individueel: 1. Exell (Aus) 139,49, 2. Koos de Ronde (Ned) 151,59, 3. Sandmann (Dui) 151,64, 4. Timmerman (Ned) 152,52; 16. Chardon 182,50.

Tennis

LONDEN: Wimbledon, int. toernooi, mannen, finale: Federer (Zwi/3) - Murray (GB/4) 4-6, 7-5, 6-3, 6-4.

Mannen, dubbel, finale: Marray/Nielsen (GBr/Den) - Lindstedt/Tecau (Zwe/Roe/5) 4-6 6-4 7-6 (5) 6-7 (5) 6-3.

Vrouwen: Serena Williams (VSt/6) - Radwanska (Pol/3) 6-1, 5-7, 6-2.

Dubbel, finale: Serena Williams/Venus Williams (VSt) - Hlavackova/Hradecka (Tsj/Tsj/6) 7-5, 6-4.

Gemengddubbel, finale: Mike Bryan/Raymond (VS) - Paes/Vesnina (Ind/Rus) 6-3, 5-7,6-4.

Triatlon

HOLTEN: olympische afstand (1,5 km zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lopen): mannen: 1. Buchholz (Dui) 1.46.37, 2. Bishop (GBr) 1.46.44, 3. Abuin (Spa) 1.47.02; 10. Van der Stel 1.49.48, 13. Van Thiel 1.49.53.

Volleybal

SOFIA: World League, mannen: halve finales: Verenigde Staten - Cuba 3-0 (25-23, 25-22, 25-23), Polen - Bulgarije 3-0 (25-23, 25-20, 25-18); finale: Polen - VS 3-0 (25-17,26-24,25-20).

Wielrennen

RONDE van OOSTENRIJK: achtste etappe: 1. Colli (Ita) 2.29.54, 2. Tsatevitsj (Rus) 3. Jarc (Slo), 4. Napolitano (Ita), 5. Van Poppel (Ned) 105. Reus (Ned); eindklassement: 1. Fuglsang (Ned) 28.13.09, 2. Morabito (Zwi) 1.24, 3. Vrecer (Slo) 1.52, 4. Di Luca (It) 2.15, 5. Djatsjenko (Kaz) 2.16, 113. Reus (Ned) 1.14.11.

GIRO DONNE: negende, etappe: 1. Johansson (Zwe) 109 km in 2.44.38, 2. Vos, 3. Pooley (GB) 0.02, 4. Amialiusik (WRus) 3.37, 5. Ratto (Ita); eindklassement: 1. Vos (Ned) 24.50.43, 2. Pooley (GB) 3.27, 3. Stevens (VS) 6.32, 4. Luperini (Ita) 7.39, 5. Johansson (Zwe) 7.50.

undefined

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden