Uitslagen

Dammen

EMMELOORD: WK, mannen, vijfde ronde:


Artikov (Oez) - Getmanski (Rus) 1-1, Seck (Sen) - Meurs (Ned 1-1, Ndjofang (Kam) - Van der Wijk (Ned) 2-0, Valneris (Let) - Gantwarg (WRu) 1-1, Buzinskij (Lit) - Domtsjev (Lit) 1-1, Virny (Dui) - Dul (Mng) 1-1, Mogilianski (VSt) - Amrillajev (Rus) 0-2, Tsjizjov (Rus) - Allan Silva (Bra) 1-1, Schwarzman (Rus) - Georgiev (Rus) 1-1, Alexander Baljakin (Ned) - Boomstra (Ned) 1-1.


Stand: 1. Georgiev, Boomstra, Dul 7 punten, 4. Getmanski, Ndjofang, Amrillajev, Gantwarg 6, 8. Schwarzman, Allan Silva, Valneris, Domtsjev, Virny, Meurs, Baljakin 5, 15. Tsjizjov, Buzinskij, Seck 4, 18. Mogilianski, Van der Wijk 3, 20. Artikov 2.


Tafeltennis

ROTTERDAM: WK, vrouwen, derde ronde:


Vrouwen, dubbelspel, achtste finales:


Guo Yan (Chn/2) - Li Jie (Ned) 4-0 (11-6, 11-7, 11-6, 11-4).


Dubbelspel, achtste finales: Guo Yan/Ding Ning (Chn/2) - Li Jiao/Li Jie (Ned) 4-1 (11-2, 11-2, 11-3, 8-11, 11-6).


Gemengd dubbelspel, halve finales: Hao Shuai/Mu Zi (Chn/1) - Kishikawa/Fukuhara (Jap/4) 4-0 (11-4, 11-9, 11-4, 11-5), Zhang Chao/Cao Zhen (Chn/2) - Cheung Yuk/Jiang Huajun (HKo) 4-1 (11-7, 7-11, 11-8,11-7, 11-9).


Voetbal

SPANJE: Espanyol - Valencia 2-2, Osasuna - Sevilla 3-2, Hercules Alicante - Real Mallorca 2-2. Hercules gedegradeerd.


FRANKRIJK: Olympique Marseille - Brest 3-0.


Wielrennen

RONDE VAN ITALIË: zesde etappe Orvieto - Fiuggi Terme: 1. Ventoso (Spa) 216 km in 5.15.39, 2. Petacchi (Ita), 3. Ferrari (Ita), 4. Di Luca (Ita), 5. Appollonio (Ita), 6. Scarponi (Ita), 7. Le Mevel (Fra), 8. Ciolek (Dui), 9. Tiralongo (Ita), 10. Marzoli (Ita), 17. Mentsjov (Rus), 23. Kruijswijk, 27. Weening, 28. Kreuziger (Tsj), 32. Contador (Spa), 68. Tankink, 130. Hoogerland 5.05, 135. Van Winden 7.14, 148. Clement 7.58, 170. Engels 10.16, 181. Van Emden 17.29, 191. Flens.


Algemeen klassement: 1. Weening 20.15.12, 2. Sivtsov (WRu) 0.02, 3. Pinotti (Ita), 4. Le Mevel 0.05, 5. Lastras (Spa) 0.22, 6. Nibali (Ita) 0.24, 7. Scarponi 0.26, 8. Kruijswijk 0.28, 9. Contador 0.30, 10. Serpa Perez (Col) 0.33, 18. Kreuziger 0.52, 20. Mentsjov 0.55, 51. Tankink 4.17, 101. Engels 15.58, 109. Van Winden 18.14, 145. Hoogerland 25.49, 168. Clement 33.29, 182. Van Emden 43.00, 184. Flens 43.38.


IJshockey

BRATISLAVA: WK A-landen, kwartfinales: Tsjechië - Verenigde Staten 4-0 (1-0, 1-0, 2-0), Zweden - Duitsland 5-2 (2-1, 2-1, 1-0), Finland - Noorwegen 4-1 (0-0, 4-1, 0-0).


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 de Persgroep Nederland B.V. - alle rechten voorbehouden