Uitslagen

Olympische Winterspelen Skiën

SUPER G: mannen: 1. Jansrud (Noo) 1.18,14, 2. Weibrecht (VSt) 1.18,44, 3. Miller (VSt) en Hudec (Can) 1.18,67, 5. Striedinger (Oos) 1.18,69, 6. Franz (Oos) 1.18,74, 7. Svindal (Noo) 1.18,76, 8. Fill (Ita) 1.18,85.


vrouwen: 1. Fenninger (Oos) 1.25,52, 2. Höfl-Riesch (Dui) 1.26,07, 3. Hosp (Oos) 1.26,18, 4. Gut (Zwi) 1.26,25, 5.Maze (Slv) 1.26,28, 6. Aufdenblatten (Zwi) 1.26,79, 7. Suter (Zwi) 1.26,89, 8. Mancuso (VSt) 1.27,04.


LANGLAUFEN: 4 x 5 km, vrouwen: 1. Zweden 53.02,7, 2. Finland 0.00,5, 3. Duitsland 0.00,9, 4. Frankrijk 0.45, 5. Noorwegen 0.53,6, 6. Rusland 1.03,6.


4x10 km, mannen: 1. Zweden (Richardsson/ Olsson/Nelson/Hellner) 1.28.42,0, 2. Rusland op 0.27,3, 3. Frankrijk 31,9. 4. Noorwegen 1.09,7, 5. Italië 1.22,7, 6. Finland 1.46,4.


SNOWBOARD: cross, vrouwen, finale: 1. Samkova (Tsj), 2. Maltais (Can), 3. Trespeuch (Fra), 4. Gulini (VSt), 5. Jekova (Bul), 6. Moioli (Ita), 20. Berghuis (uitgeschakeld in kwartfinales).


Schaatsen

LANGEBAAN: 1.500 m, mannen: 1. Brodka (Pol) 1.45.006, 2. Verweij (Ned) 0.003, 3. Morrison (Can) 0.22, 4. Joeskov (Rus) 0.37, 5. Tuitert (Ned) 0.42, 6. Bökko (Noo) 0.48, 7. Hansen (Noo) 0.59, 8. Pedersen (Noo) 0.66, 9. Koezin (Kaz) 0.69, 10. Swings (Bel) 0.95, 12. Groothuis 1.08, 13. Blokhuijsen 1.50.


1.500 m, vrouwen: 1. Ter Mors (Ned) 1.53,51 OR, 2. Wüst (Ned) 1.54,09, 3. Van Beek (Ned) 1.54,54, 4. Leenstra (Ned) 1.56,40, 5. Skokova (Rus) 1.56,45, 6. Bachleda-Curus (Pol)1.57,18.


SHORTTRACK: 1.500 m, vrouwen: 1. Yang Zhou (Chn) 2.18,825, 2. Shim Suk Hee (ZKo) 2.18,966, 3. Fontana (Ita) 2.19,336, 4. Ter Mors (Ned) 2.19,382, 5. Scott (VSt) 2.22,641, 6. Maltais (Can) 2.23,069, 15. Yara van Kerkhof 2.20,291.


1000 m: mannen: 1. An (Rus) 1.24,102, 2. Grigorev (Rus) 1.24,868, 3. Knegt (Ned) 1.25,611, 4. Dajing Wu (Chn) 1.24,239, 5. Tianyu Han (Chn) 1.24.490, 6. Elistratov (Rus) 1.24,239,19. Kerstholt 1.25,695.


Skeleton

MANNEN: 1. Tretiakov (Rus) 3.44,29, Martins Dukurs (Let) 3.45,10, 3. Antoine (VSt) 3.47,26, 4. Tomass Dukurs (Let) 3.47,58, 5. Tsjoedinov (Rus) 3.47,59, 6. Tregibov (Rus) 3.47,62.


Skispringen

GROTE SCHANS: mannen: 1. Stoch (Pol) 278,7, 2. Kasai (Jap) 277,4, 3. Prevc (Slv) 274,8, 4. Freund (Dui) 272,2, 5. Fannemel (Noo) 264,3, 6. Kraus (Dui) 257,4.


IJshockey

MANNEN: groep A: Rusland - Slowakije 1-0 na shoot-outs, Verenigde Staten - Slovenië 5-1. Groep B: Oostenrijk - Noorwegen 3-1.


Groep C: Zweden - Letland 5-3, Zwitserland - Tsjechië 1-0.


VROUWEN: play-offs kwartfinales: Zweden -Finland 4-2, Zwitserland - Rusland 2-0.


plaatsen 5-8: Finland - Duitsland 2-1.


Uitslagen algemeen

Atletiek

APELDOORN: NK zevenkamp, indoor: mannen: 1. Sintnicolaas 6.242 pnt, 2. Van der Plaetsen (Bel) * 6.188, 3. Hardee (VS) * 5.959,


4. Braun 5.745, 5. Vloon 5.611. * buiten mededinging.


Vrouwen: 1. Goor 4.330 pnt, 2. Lussenburg 3.822, 3. Muller 3.721, 4. Bakker 3.565, 5. Drost 3.445.


Biljarten

ISTANBUL: wereldbeker driebanden, eerste toernooi: eerste ronde: Cho Jae Ho (ZK) - Jaspers (Ned) 40-38 (14 beurten), De Bruijn (Ned) - Leppens (Bel) 40-39 (21); tweede ronde: Choi Sung Won (ZK) - De Bruijn 40-30 (35); finale: Cho Jae Ho - Choi Sung Wong 40-40 (35). Cho Jae Ho wint na play-off: 3-2.


Tennis

ROTTERDAM: int. toernooi, mannen: halve finales: Berdych (Tsj) - Gulbis (Let) 6-3, 6-2, Cilic (Kro) - Sijsling (Ned) 5-7, 6-3, 6-2; finale:


Finale: Berdych - Cilic 6-4, 6-2.


Dubbelspel, halve finales: Rojer/Tecau (Ned/Roe) - Benneteau/Roger-Vasselin (Fra) 7-6, 6-4, Llodra/Mahut (Fra) - Fyrstenberg/ Matkowski (Pol) 6-3, 6-4; finale: Llodra/ Mahut - Rojer/Tecau 6-2, 7-6.


BUENOS AIRES: int. toernooi, mannen: halve finales: Ferrer (Spa) - Almagro (Spa) 6-4, 6-2, Fognini (Ita) - Robredo (Spa) 3-6, 7-5 6-3; finale: Ferrer - Fognini 6-4, 6-3.


MEMPHIS: int. toernooi, mannen: halve finales: Nishikori - Russell 6-3, 6-2, Karlovic - Lu 6-1 opgave.


DOHA: int. toernooi, vrouwen: halve finales: Kerber (Dui) - Jankovic (Ser) 6-1, 7-6, Halep (Roe) - Agnieszka Radwanska (Pol) 7-5, 6-2; finale: Halep - Kerber 6-2 6-3.


Wielrennen

MIDDELKERKE: Superprestige, mannen: 1. Meeusen (Bel) 57.32, 2. Pauwels (Bel) 0.19, 3. Nys (Bel) 0.29, 4. Van der Haar (Ned) 0.30.


Eindklassement: 1. Nys 101 punten, 2. Albert (Bel) 101, 3. Meeusen 84.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden