Uitslagen

Bobslee

SANKT MORITZ: WK, viermansbob, eindstand na 4 runs: 1. Arndt (Dui) 4.20,67, 2. Zoebkov (Rus) 4.21,14, 3. Holcomb (VSt) 4.21,26, 4. Hefti (Zwi) 4.21,30, 5. Jackson (GBr) 4.21,33, 6. Peter (Zwi) 4.21,34, 14. Van Calker 4.22,25.


Golf

DUBAI: Europese Tour. Dubai Desert Classic: eindstand: 1. Gallacher (Sch) 266 slagen (-22), 2. Sterne (ZAf) 269, 3. Olesen (Den), Aguilar (Chl) 271, 5. Fraser (Aus), Westwood (Eng) 272, 30. Derksen 279, 49. Lafeber 282.


Karate

APELDOORN: NK, kumite: mannen, -60 kg: 1. Vaseur, 2. Berens, 3. El-Attar; -67 kg: 1. Zuiverloon, 2. Nol, 3. Vincent; -75 kg: 1. Celik, 2. Janssens, 3. Rouleux en Vonken; -84 kg: 1. Duineveld, 2. Drachman, 3. Donovan Wold en Dutomadio; +84 kg: 1. Sheppard, 2. Zegstroo, 3. Neuhaus en Stom.


Kata, mannen: 1. Fabrice de Boer, 2. Wieringa, 3. Fung en Maas.


Vrouwen, kumite, -50 kg: 1. Isra Ou-Aissa, 2. Soylemez; -55 kg: 1. Palmieri, 2. Fontaine, 3. Van Ginkel; -61 kg: 1. Hanina Berrouba, 2. Zwaneveld, 3. Yildirim; -68 kg: 1. Verspaget, 2. Mossel, 3. Sherilyn Wold; +68 kg: 1. Van der Voort, 2. Nortan, 3. Schouten.


Kata: 1. Kosovic, 2. Marques, 3. Van Lokven en Orsine de Boer.


Paardensport

VILLACH : Grote Prijs, na barrage: 1. Mändli (Zwi) Louis 0-39,16, 2. Houtzager (Ned) Sterrehof's Uppity 0-40,02, 3. Gerco Schröder (Ned) Urban Hero 0-42,11, 4. Van der Schans (Ned) Sacramento 4-38,75, 5. Vrieling (Ned) VdL Bubalu 4-39,98.


Kwalificatie GP, op tijd: 1. Bruggink (Ned) Cash Junior 0-59,79, 2. Mändli/Louis 0-61,76, 3. Brugman (Ned) Waldo 0-62,29.


OFFENBURG: Grote Prijs, na barrage: 1. Wernke (Dui) Queen Mary 0-34,27, 2. Dreher (Dui) Constantin B 0-34,52, 3. Kreuzer (Dui) Baquita 0-34,79; 5. Eric van der Vleuten/Wan Architect 0-37,10, 6. Aniek Poels/Baggio 0-37,30, 10. Maikel van der Vleuten/VDL Groep Eureka 4-35,66.


Tennis

PARIJS: int. toernooi, vrouwen: halve finales: Errani (Ita/1) - Bertens (Ned) 5-0 opgave, Barthel (Dui) - Mladenovic (Fra) 6-1, 6-4. Finale: Barthel - Errani (Ita/1) 7-5, 7-6.


PATTAYA: int.toernooi: vrouwen, halve finales: Kirilenko (Rus/2) - Cirstea (Roe) 6-0 6-2, Lisicki (Dui/5) - Brattsjikova (Rus) 7-5 6-3.


Finale: Kirilenko - Lisicki 5-7 6-1 7-6 (1).


DAVIS CUP: wereldgroep, eerste ronde: Argentinië - Duitsland 5-0. Nalbandian/Zeballos - Kas/Kamke 6-1, 6-4, 5-7, 6-2, Monaco - Kamke 6-4, 7-6, Berlocq - Kas 6-2, 6-4.


Italië - Kroatië 3-2. Bolelli/Fognini(Ita) - Cilic/Dodig 3-6, 6-1, 6-3, 7-6, Seppi - Cilic 3-6, 3-6, 5-7, Fognini - Dodig 4-6, 6-4, 6-4, 6-4.


Zwitserland - Tsjechië 2-3. Wawrinka/Chiudinelli - Berdych/Rosol 4-6, 7-5, 4-6, 7-6, 22-24, Wawrinka - Berdych 3-6, 4-6, 6-3, 6-7, Vesely - Laaksonen 6-0, 3-6, 1-6.


Canada - Spanje 2-1. Nestor/Pospisil - Granollers/Lopez 6-4, 4-6, 7-6, 3-6, 2-6.


Verenigde Staten - Brazilië 2-1. Bob Bryan/Mike Bryan - Melo/Soares 6-7, 7-6, 4-6, 6-3, 3-6.


Frankrijk - Israël 5-0. Benneteau/Llodra - Erlich/Sela 7-6, 6-1, 6-0, Llodra - Okum 6-3, 7-6, Gasquet - Weintraub 6-4, 6-3.


België - Servië 2-3. Darcis/Bemelmans - Troicki/Zimonjic 4-6, 4-6, 7-5, 4-6, Goffin - Pashanski 6-4, 2-6, 6-2, Darcis - Zimonjic 6-2, 6-4.


Kazachstan - Oostenrijk 3-1. Goloebjev/ Sjoekin - Knowle/Peya 6-7, 3-6, 6-7, Goloebjev - Melzer 4-6, 6-3, 6-4, 6-2, Korolev - Haider-Maurer niet gespeeld.


Schaatsen

TECHENDORF. Alternatieve Elfstedentocht: mannen: 1. Schouten 200 kilometer in 6.08.52, 2. Vreugendenhil, 3. Hoogeveen, 4. Van Es, 5. Uithoven.


Vrouwen: 1. Last-Kijk in de Vegte 150 kilometer in 5.07.31, 2. De Vries, 3. Huisman, 4. Kleibeuker; 5. Soemanta.


Voetbal

AFRIKA CUP: kwartfinales: Burkina Faso - Togo 1-0 nv, Nigeria - Ivoorkust 2-1, Zuid-Afrika - Mali 1-1 Mali wint na strafschoppen, Ghana - Kaapverdië 2-0. Halve finales, woensdag: Mali - Nigeria, Ghana - Burkina Faso.


Wielrennen

STER VAN BESSÈGES: vierde etappe: 1. Coquard (Fra) 157,9 km in 3.53.36, 2. Robert (Fra), 3. Dumoulin (Fra), 4. Drujon (Fra), 5. De Backer (Bel), 6. Van Staeyen (Bel).


Vijfde etappe: 1. Dumoulin (Fra) 69 km in 1.31.03, 2. Coquard (Fra), 3. Drujon (Fra), 4. Patoux (Fra), 5. Kocjan (Slv), 6. Bouet (Fra), 10. Westra, 11. Van Dijk.


Zesde etappe, individuele tijdrit Alès: 1. Roux (Fra) 9,7 km in 14.45, 2. Roy (Fra) 0.03, 3. Westra 0.23, 4. Vichot (Fra) 0.28, 5. Fedrigo (Fra) 0.30, 6. Ludvigsson (Zwe) 0.33, 9. Hivert (Fra) 0.37.


Eindklassement: 1. Hivert 16.29.35, 2. Cousin (Fra) 0.04, 3. Roux 0.05, 4. Roy 0.11, 5. Gautier (Fra), 6. Fedrigo 0.17, 8. Westra 0.31.


RONDE VAN QATAR: eerste etappe: 1. Bookwalter (VSt) 145 km in 3.28.47, 2. Elmiger (Zwi), 3. Rast (Zwi), 4. Eisel (Oos), 5. Viviani (Ita), 6. Cavendish (GBr), 16. Van Hummel, 25. Terpstra, 29. Ruijgh, 30. Veelers, 37. De Kort.


TROFEO PALMA DE MALLORCA: 1. De Haes (Bel) 116 km in 2.39.07, 2. Farrar (VSt), 3. Swift (GBr), 4. Petacchi (Ita), 5. Ventoso (Spa), 6. Rojas (Spa), 9. Havik, 14. Verschoor, 15. Bos, 17. Groenewegen.


LOUISVILLE: WK, mannen: 1. Nys (Bel) 1.05.35, 2. Vantornout (Bel) 0.02, 3. Van der Haar (Ned) 0.25, 4. Wellens (Bel) 0.41, 5. Walsleben (Dui) 0.44, 6. Taramarcaz (Zwi); 9. Van Amerongen 1.31. Opgave: Van den Brand.


Vrouwen: 1. Vos (Ned) 43.00, 2. Compton (VSt) 1.34, 3. Chainel-Lefèvre (Fra) 2.10, 4. Nash (Tsj) 2.12, 5. Van Paassen (Ned) 2.15, 6. Lechner (Ita) 2.17; 8. Stultiens 3.06.


Beloften: 1. Teunissen (Ned) 48.40, 2. Bosmans (Bel) 0.14, 3. Van Aert (Bel) 0.22, 4. Eising (Ned) 0.35, 5. Adams (Bel) 0.38, 6. Sweeck (Bel) 0.54; 7. Van der Heijden 1.05, 9. Van Kessel 1.29, 20. David van der Poel 3.00. Opgave: Dolfsma.


Junioren: 1. Mathieu van der Poel (Ned) 40.47, 2. Budding (Ned) 0.57, 3. Toupalik (Tsj) 1.19, 4. Owen (VSt) 1.23, 5. Cleppe (Bel) 1.25, 6. Grab (Zwi) 1.33; 12. Jansen 2.53.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden