Uitslagen

Paardensport

ABU DHABI: CHIO: Grote Prijs, na barrage: 1. Maikel van der Vleuten VDL Groep Verdi 0-43,05, 2. Wulschner (Dui) Cavity G 0-44,07, 3. Fletcher (GBr) Hello Sailer 0-54,17, 4. Al Duhami (SAr) Bayard van de Villa Theresia 4-43,17, 5. Garcia (Ita) Prince de la Mare 8-45,47; 6. Katrin Eckermann (Dui) Carlson 1-80,15, 16. Frank Schuttert/Winchester HS 8-77,87.

Speed Challenge: 1. Hughes (Ier) Heritage Fortuna 0-59,78, 2. Billot (Fra) Prem' Dollar Boy 0-59,91, 3. Maikel van der Vleuten/Kisby 0-60,34.

VESTFOLD: Arctic Equestrian Games: Grote Prijs, na barrage: 1. Meland (Noo) Mira VIII 0-33,46, 2. Joep Raijmakers/Van Schijndel's Winston 0-34,22, 3. Vrieling/VdL Zavall 0-35,01; 5. Wiering/World Wide 4-33,42, 6. Kuijpers/Wot Shot 8-35,99, 7. Piet Raijmakers jr./Faults Free opgave; 8. Tepper/Westminster VDL 1-74,22.

Finale medium Tour, jachtspringen: 1. Egberink/Zazou 53,89 seconden, 2. Vrieling/Flashdance van de Kalevalki 56,06, 3. Kasin (Noo) Lacosta 56,38; 6. Joep Raijmakers/Van Schijndel's Wamberto 57,23.

Vilamoura (Por). Atlantic Tour.

Grote Prijs, na barrage: 1. Guéry (Bel) Upper Star 0-36,53, 32. Clarke (Ier) Ardragh Stein 0-37,88, 3. Breen (Ier) Adventure de Kannan 0-38,72; 5. Thijssen/Hearthago 0-38,95.

Vejer de la Frontera (Spa). Sunshine Tour.

Grote Prijs, na barrage: 1. Robert Whitaker (GBr) Catwalk 0-38,61, 2. Wathelet (Bel) Baloudana 0-39,54, 3. Robert (Fra) Nenuphar Jac 0-40,04; 11. Van de Pol/Chesterfield 8-38,73.

NEEROETEREN: CSI De Warre: Grote Prijs, na barrage: 1. Pieter Devos (Bel) Dream of India Greenfield 0-39,70, 2. Hornesch (Bel) Concorde 0-41,14, 3. Thiry (Bel) Calsto van de Windheuvel 0-42,02, 4. Lamers/Zomerfee van de Broekkant 0-42,18; 12. Michel Hendrix/Wait and See 4-40,39, 15. Wallerbosch/ Copain du Perchet 7-50,48.

Skiën

GARMISCH-PARTENKIRCHEN: wereldbeker, mannen: afdaling: 1. Innerhofer (Ita) 1.37,83, 2. Streitberger (Oos) 1.37,95, 3. Kröll (Oos) 1.37,99, 4. Reichelt (Oos) 1.38,19, 5. Svindal (Noo) 1.38,30, 6. Heel (Ita) 1.38,32.

Stand WB afdaling: 1. Svindal 359 punten, 2. Paris (Ita) 349, 3. Innerhofer 344.

Reuzenslalom: 1. Pinturault (Fra) 2.32,42, 2. Hirscher (Oos) 2.33,02, 3. Ligety (VSt) 2.33,05, 4. Sandell (Fin) 2.33,15, 5. Mölgg (Ita) 2.33,26, 6. Svindal 2.33,39.

Stand WB reuzenslalom: 1. Ligety 520 punten, 2. Hirscher 415, 3. Mölgg 257.

Stand WB algemeen: 1. Hirscher 1.215 punten, 2. Svindal 1006, 3. Neureuther (Dui) 798.

MERIBEL: wereldbeker, vrouwen: afdaling: 1. Ruiz Castillo (Spa) 1.42,56, 2. Höfl-Riesch (Dui) 1.42,76, 3. Marchand-Arvier (Fra) 1.42,77, 4. Maze (Slv) 1.42,84, 5. Sterz (Oos) 1.42,91, 6. Kamer (Zwi) 1.43,18.

Stand WB afdaling: 1. Vonn (VSt) 340 punten, 2. Maze 239, 3. Cook (VSt) 215.

Supercombinatie:1. Maze 1.59,54, 2. Hosp (Oos) 2.00,36, 3. Kirchgasser (Oos) 2.00,44, 4. Mancuso (VSt) 2.01,00, 5. Gagnon (Can) 2.01,36, 6. Curtoni (Ita), Hronek (Dui) 2.01,42.

Stand WB supercombinatie: 1. Maze 200 punten, 2. Hosp 200, 3. Kirchgasser 89.

Stand WB algemeen: 1. Maze 1.844 punten, 2. Höfl-Riesch 886, 3. Vonn 740.

Tennis

MARSEILLE: int. toernooi: mannen, halve finales: Berdych (Tsj) - Toersoenov (Rus) 6-2, 6-1, Tsonga (Fra) - Simon (Fra) 6-2, 6-2. Finale: Tsonga - Berdych 3-6, 7-6, 6-4

BUENOS AIRES: int. toernooi: mannen, halve finales: Ferrer (Spa) - Robredo (Spa) 6-3, 6-2, Wawrinka (Zwi) - Almagro (Spa) 6-3, 7-5.

MEMPHIS: int. toernooi: mannen, halve finales: Lopez (Spa) - Istomin (Oez) 6-2, 3-6, 6-3, Nishikori (Jap) - Matosevic (Aus) 6-4, opgave.

Vrouwen, finale: Erakovic (NZe) - Lisicki (Dui) 6-1, opgave.

DUBAI: int.toernooi: vrouwen, finale: Kvitova (Tsj) - Errani (Ita) 6-2, 1-6, 6-1.

BOGOTA: int. toernooi: vrouwen, halve finales: Ormaechea (Arg) - Pereira (Bra) 7-6, 6-3, Jankovic (Ser) - Knapp (Ita) 3-6, 6-1, 7-6. Finale: Jankovic - Ormaechea 6-1, 6-2.

Waterpolo

LEN TROPHY: kwartfinales: Izmailovo (Rus) - Iraklis (Gri) 13-8, Sjtoerm (Rus) - Catania (Ita) 15-9, Oeralotsjka (Rus) - Lille 5-3, ZVL - Donk 10-5.

(Donk, Izmailovo, Sjtoerm, Oeralotsjka naar halve finales.)

Wielrennen

GENT: Omloop Het Nieuwsblad: mannen: 1. Paolini (Ita) 198 km in 4.52.15, 2. Vandenbergh (Bel), 3. Vandousselaere (Bel) 1.13, 4. Thomas (GBr), 5. Van Avermaet (Bel), 6. Bandiera (Ita), 7. Sylvain Chavanel (Fra), 8. Roelandts (Bel), 9. Wynants (Bel), 10. Garcia (Spa); 25. Lindeman 6.27, 44. Langeveld, 55. Sinkeldam, 56. Tjallingii, 80. Boom, 99. Terpstra, 117. Traksel 13.39.

Vrouwen: 1. Cromwell (Aus) 125 km in 3.34.00, 2. Guarnier (VSt) 0.03, 3. Johansson (Zwe) 0.12, 4. Van Vleuten, 5. Olds (VSt), 6. Van Dijk, 7. Blaak, 8. Van der Breggen, 9. Knetemann, 10. Gunnewijk, 16. Van de Ree 4.39, 18. Pijnenborg, 21. De Vries.

RONDE VAN MURCIA: 1. Navarro (Spa) 182,5 km in 4.40.32, 2. Mollema, 3. Valverde (Spa), 4. Gesink, 5. Mardones (Spa), 6. Hernandez (Spa); 15. Poels 0.26, 17. Keizer 0.44, 18. Kelderman 0.46, 20. Ten Dam 0.49, 33. Ruijgh 2.17.

CLÁSICA DE ALMERÍA: 1. Renshaw (Aus) 182 km in 4.10.14, 2. Jense Van Rensberg (ZAf), 3. Lasca (Ita), 4. Lobato (Spa), 5. Poulhies (Fra), 6. Ventoso (Spa), 10. Ligthart.

MINSK: WK baan: mannen, omnium: 1. Gate (NZe) 18 punten, 2. Hansen (Den) 21, 3. O'Shea (Aus) 22, 5. Veldt 38.

Finale: Bötticher (Dui) wint van Dmitriev (Rus). Om 3de plaats: Pervis (Fra) w.v. Webster (NZe).

Koppelkoers: 1. Brisse/Kneisky (Fra) 18 punten, 2. Muntaner/Torres (Spa) 15, 3. Bommel/Reinhardt (Dui) 13, op 1 ronde: 12. Stroetinga/Schep 2.

Vrouwen, sprint: finale: James (GBr) wint van Vogel (Dui). Om 3de plaats: Lee Wai-Sze (HKo) w.v.Guo Shuang (Chn).

Puntenkoers: 1. Machacova (Tsj) 30 punten, 2. Arreola (Mex) 29, 3. Bronzini (Ita) 22, 5. Wild 17.

Omnium: 1. Hammer (VSt) 20 punten, 2. Trott (GBr) 24, 3. Edmondson (Aus) 26.

Keirin: 1. James, 2. Gong Jinjie (Chn), 3. Guerra (Cub).

OOSTMALLE: Sluitingsprijs: Bpost bank trofee: 1. Albert (Bel) 1.00.27, 2. Vantornout (Bel) 0.16, 3. Aernouts (Bel) 0.23, 8. Al 0.46, 16. Van Amerongen 1.49, 18. De Knegt 2.02.

Eindstand: 1. Albert 7.49.53, 2. Vantornout 7.53, 3. Pauwels (Bel) 10.42, 7. Van Amerongen 14.37, 17. De Knegt 28.28, 20. Al 29.25.

Vrouwen: 1. Cant (Bel) 38.34, 2. Stultiens (Ned) 0.03, 3. Wyman (GBr) 0.05.

Eindstand: 1. Cant 135, 2. Wyman 113, 3. Van Loy (Bel) 88, 6. Hormes 57.

undefined

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden