Uitslagen

Atletiek

KOPENHAGEN: WK halve marathon; mannen: 1. Kipsang (Ken) 59.07, 2. Tsegay (Eri) 59.20, 3. Adola (Eth) 59.20, 4. Tadese (Eri) 59.37, 5. Amlosom (Eri) 59.59, 6. Kiprop (Ken) 1.00.00.


Vrouwen: 1. Cherono (Ken) 1.07.28, 2. Ngugi (Ken) 1.07.43, 3. Chepyego (Ken) 1.07.51, 4. Wangui (Ken) 1.08.36, 5. Kibarus (Ken) 1.08.41, 6. Gudeta (Eth) 1.08.45.


Autosport

SEPANG: Formule 1, Grand Prix van Maleisië: 1. Hamilton (Eng) Mercedes 1.40.25,974, 2. Rosberg (Dui) Mercedes op 17,313, 3. Vettel (Dui) Red Bull 24,534, 4. Alonso (Spa) Ferrari 35,992, 5. Hülkenberg (Dui) Force India 47,199, 6. Button (Eng) McLaren 1.23,691, 7. Massa (Bra) Williams 1.25,076, 8. Bottas (Fin) Williams 1.25,537, 9. Magnussen (Den) McLaren op 1 ronde, 10. Kviat (Rus) Toro Rosso, 11. Grosjean (Fra) Lotus, 12. Räikkönen (Fin) Ferrari, 13. Kobayashi (Jap) Caterham, 14. Ericsson (Zwe) Caterham op 2 ronden, 15. Chilton (Eng) Marussia. Uitgevallen: Perez (Mex) Force India, Maldonado (Ven) Lotus, Bianchi (Fra) Marussia, Vergne (Fra) Toro Rosso, Sutil (Dui) Sauber, Gutiérrez (Mex) Sauber, Ricciardo (Aus) Red Bull.


Stand WK na twee races: 1. Rosberg 43 punten, 2. Hamilton 25, 3. Alonso 24, 4. Button 23, 5. Magnussen 20, 6. Hülkenberg 18, 7. Vettel 15, 8. Bottas 14, 9. Räikkönen 6, 10. Massa 6.


Stand WK teams: 1. Mercedes 68, 2. McLaren 43, 3. Ferrari 30, 4. Williams 20, 5. Force India 19, 6. Red Bull 15.


Biljarten

LUXOR (Eg): wereldbeker driebanden: tweede ronde: De Bruijn (Ned) - Jaspers (Ned) 40-22 (15 beurten); kwartfinale: Caudron (Bel) - De Bruijn 40-17 (20); halve finales: Caudron - Polychronopoulos (Gri) 40-39 (15), Blomdahl (Zwe) - Lee Chong Bok (ZK) 40-27 (22); finale: Caudron - Blomdahl 40-20 (18; Caudron serie van 19).


Handbal

LOGROÑO: kwalificatie EK 2014, vrouwen: groep 4: Spanje - Nederland 29-22 (16-14). Doelpunten Nederland: Van der Heijden en Malestein 4, Snelder, Broch, Groot en Polman 3, Smeets en Jongenelen 1.


Stand: 1. Spanje 3-6 (+35), 2. Nederland 3-6 (+28), 3. Turkije 3-4 (-29), 4. Italië 3-0 (-34).


Kunstrijden

SAITAMA (Jap): WK, vrouwen, eindstand: 1. Asada (Jap) 216,69 punten, 2. Lipnizkaja (Rus) 207,50, 3. Kostner (Ita) 203,83, 4. Pogorilaja (Rus) 197,50, 5. Gold (VSt) 194,58.


IJsdansen, eindstand: 1. Cappellini/Lanotte (Ita) 175,43 punten, 2. Weaver/Poje (Can) 175,41, 3. Pechalat/Bourzat (Fra) 175,37, 4. Ilinitsj/Kazalapov (Rus) 174,38, 5. Chock/Bates (VSt) 167,59.


Schaken

CHANTY MANSISK: Kandidatentoernooi, dertiende ronde: Andreikin (Rus) - Aronian (Arm) 1-0, Karjakin (Rus) - Anand (Ind) ¿-¿, Svidler (Rus) - Mamedjarov (Aze) ¿-¿, Kramnik (Rus) - Topalov (Bul) 1-0; veertiende en laatste ronde: Aronian - Karjakin 0-1, Anand (Ind) - Svidler ¿-¿, Mamedjarov - Kramnik ¿-¿, Topalov - Andreikin ¿-¿.


Eindstand: 1. Anand 8¿, 2. Karjakin 7¿, 3. Andreikin, Kramnik, Mamedjarov 7, 6. Aronian, Svidler 6¿, 8. Topalov 6.


Tennis

MIAMI: int.toernooi: mannen, finale: Djokovic (Ser/2) - Nadal (Spa/1) 6-3 6-3.


Vrouwen, finale: Serena Williams (VSt/1) - Li Na (Chn/2) 7-5, 6-1.


Dubbelspel, finale: Bob en Mike Bryan (VSt) - Cabal/Farah (Col) 7-6, 6-4.


Wielrennen

GENT-WEVELGEM: World Tour: 1. Degenkolb (Dui) 233 km in 5.34.43, 2. Démare (Fra), 3. Sagan (Slw), 4. Vanmarcke (Bel), 5. Boonen (Bel), 6. Van Asbroeck (Bel); 19. B. van Poppel.


RONDE VAN CATALONIË: WorldTour, zesde etappe: 1. Clement (Ned) 172 km in 3.58.44, 2. Molard (Fra) 0.03, 3. Serry (Bel), 4. Voigt (Dui), 5. Rutkiewicz (Pol).


Zevende etappe: 1. Westra (Ned) 120 km in 2.36.14, 2. Burghardt (Zwi) 1.22, 3. Voeckler (Fra), 4. Paterski (Pol) 1.26, 5. Bagot (Fra) 1.36. Opgave: o.a. Kruijswijk.


Eindklassement: 1. Rodriguez 29.41.34, 2. Contador 0.04, 3. Van Garderen (VSt) 0.07, 4. Bardet (Fra) 0.10, 5. Quintana (Col), 6. Froome (GBr) 0.17, 12. Kelderman 1.01.


CRITÉRIUM INTERNATIONAL: eerste etappe: 1. Bouhanni (Fra) 89 km in 2.07.01, 2. Haas (Aus), 3. Kump (Slv); tweede etappe, individuele tijdrit: 1. Dumoulin 7 km in 9.07, 2. Dennis (Aus) 0.03, 3. Jungels (Lux) 0.10.


Derde etappe: 1. Frank (Zwi) 176 km in 4.43.59, 2. Peraud (Fra), 3. Machado (Por) 0.02, 4. Fränk Schleck (Lux) 0.03, 19. Dumoulin 2.12.


Eindklassement: 1. Peraud 7.00.12, 2. Frank 0.01, 3. Machado 0.19, 6. F. Schleck 0.28, 16. Dumoulin 2.07.


TROFEO ALFREDO BINDA: wereldbeker vrouwen: 1. Johansson (Zwe) 123 km in 3.05.24, 2. Armitstead (GBr), 3. Amialioesik (WRu), 4. Van der Breggen (Ned).

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden