Uitslagen

Atletiek

BERLIJN: marathon: mannen: 1. Wilson Kipsang (Ken) 2.03.23 (wereldrecord), 2. Kipchoge (Ken) 2.04.05, 3. Geoffrey Kipsang (Ken) 2.06.26, 4. Chemlany (Ken) 2.07.44, 5. Kiptanui (Ken) 2.08.52, 6. Dos Santos (Bra) 2.09.24.

Vrouwen: 1. Florence Kiplagat (Ken) 2.21.13, 2. Cherop (Ken) 2.22.28, 3. Mikitenko (Dui) 2.24.54, 4. Kiprop (Ken) 2.28.02, 5. Davila (VSt) 2.29.15, 6. De la Rosa (Mex) 2.32.35.

UTRECHT: Singelloop, NK 10 km, mannen: 1. Choukoud 28.44, 2. Van der Wielen 29.35, 3. Wiggers 29.37, 4. Wassink 29.58, 5. Hoornweg 30.20, 6. Molenhuis 30.43.

Vrouwen: 1. Boonstra 33.51, 2. Holterman 33.53, 3. Dillen 33.55, 4. Bouma 34.08, 5. Van der Meijden, 6. Kramer-Postma 34.16.

Motorsport

ARAGON: GP van Aragon, MotoGP: 1. Marc Marquez (Spa) Honda 42.03.459, 2. Lorenzo (Spa) Yamaha op 1,356, 3. Rossi (Ita) Yamaha 12,927, 4. Bautista (Spa) Honda 13,787, 5. Bradl (Dui) Honda 13,973, 6. Crutchlow (Eng) Yamaha 14,662; stand WK: 1. Marquez 278 punten, 2. Lorenzo 239, 3. Pedrosa (Spa) Honda 219.

Moto2: 1. Terol (Spa) Suter Honda 40.15,232, 2. Rabat (Spa) Kalex Honda 1,736, 3. Espargaro (Spa) Kalex Honda 3,530, 4. Redding (Eng) Kalex Honda 3,783, 5. Kallio (Fin) Kalex Honda 4,049, 6. Torres (Spa) Suter Honda 11,602; stand WK: 1. Redding 215 punten, 2. Espargaro 195, 3. Rabat 171.

Moto3: 1. Rins (Spa) KTM 40.04,214, 2. Vinales (Spa) KTM 0,426, 3. Alex Marquez (Spa) KTM 12,377, 4. Salom (Spa) KTM 16,416, 5. Oliveira (Por) Mahindra 16,496, 6. Öttl (Dui) Kalex KTM 21,539, 19. Schouten Honda 48,731, 22. Iwema Kalex KTM 49,336; stand WK: 1. Salom 259 punten, 2. Rins 250, 3. Vinales 247, 21. Iwema 8.

Paardensport

BARCELONA: CHIO, finale Nations Cup.

Landenwedstrijd, finale: 1. Frankrijk 8 strafpunten (Delaveau/Oriënt Express 4, De Ponnat/Armitages Boy 0, Delestrre/Qlassic Bois Margot 4, Delestre/Nayana opgave), 2. Brazilië 9, 3. Ierland 12-234,16, 4. Nederland 12-235,57 (Vrieling/VdL Bubalu 8, Greve/Carambole 8, Maikel van der Veuten/VDL Groep Verdi 4, Dubbeldam/Utascha SFN 0),

ISZÁK: EK vierspannen, individueel: 1. Timmerman (Ned) 137,53, 2. Eriksson (Zwe) 139,80, 3. Lazar (Hon) 140,67, 4. Koos de Ronde (Ned) 140,85, 5. Von Stein (Dui) 144,97, 6. Dobrovitz sr. 149,20; 11. Weusthof 161,36, 15. Heus 170,72, 20. Chardon 174,16.

Landenwedstrijd: 1. Nederland (Chardon, De Ronde, Timmerman) 276,1, 2. Duitsland 287,7, 3. Hongarije 289,9.

Tennis

KUALA LUMPUR: int. toernooi, mannen: halve finales: Benneteau (Fra/5) - Wawrinka (Zwi/2) 6-4, 6-3, Sousa (Por) - Melzer (Oos/4) 6-4, 3-6, 6-4; finale: J. Sousa (Por) - Benneteau (Fra/5) 2-6, 7-5, 6-4

BANGKOK: int. toernooi, mannen: halve finales: Berdych (Tsj/1) - Simon (Fra/4) 6-7, 6-2, 7-5, Raonic (Can/3) - Gasquet (Fra/2) 3-6, 7-5, 6-4; finale: Raonic (Can/3) - Berdych (Tsj/1) 7-6(4), 6-3.

Volleybal

KOPENHAGEN: EK, mannen: halve finales:

Servië - Rusland 1-3 (19-25, 26-24, 23-25, 15-25), Italië - Bulgarije 3-1 (19-25, 25-22, 25-15, 25-22); finale: Rusland - Italië 3-1 (25-20, 25-22, 22-25, 25-17). om derde plaats: Servië - Bulgarije 3-0 (25-22, 32-30, 27-25).

Wielrennen

FLORENCE: WK op de weg: mannen: 1. Rui Costa (Por) 272 km in 7.25.44, 2. Rodriguez (Spa), 3. Valverde (Spa) 0.15, 4. Nibali (Ita), 5. Grivko (Oek) 0.31, 6. Sagan (Slw) 0.34, 7. Clarke (Aus), 8. Iglinkskii (Kaz), 9. Gilbert (Bel), 10. Cancellara (Zwi), 11. Mollema, 25. Weening 1.44, 60. Kelderman 15.11. Niet gefinisht: Ten Dam, Langeveld, Gesink, Hoogerland, Dumoulin, Slagter.

Vrouwen: 1. Vos (Ned) 140 km in 3.44.00, 2. Johansson (Zwe) 0,15, 3. Ratto (Ita), 4. Van der Breggen (Ned) 0.33, 5. Stevens (VSt) 0.46, 6. Villumsen (NZe) 0.50, 7. Guderzo (Ita) 0.52, 8. Longo Borghini (Ita), 9. Cromwell (Aus) 1.40, 10. Antosjina (Rus), 15. Van Vleuten 5.03, 16. Van Dijk, 27. Brand 6.44.

Junioren: 1. Van der Poel (Ned) 140 km in 3.33.14, 2. Pedersen (Den) 0.03, 3. Nika (Alb), 4. Owen (VSt), 5. Rota (Ita), 6. Eriksson (Zwe), 32. Oomen 1.09, 41. Krul 3.57, 69. Gunst 7.00, 102. De Jong 10.17.

Zeilen

MARSEILLE: WK 49, vrouwen, Gold Fleet, eindstand: 1. Maloney/Meech (NZe) 78, 2. Soffiati Grael/Kunze (Bra) 98, 3. Steyaert/Bossard (Fra) 100, 4. Conti/Clapcich (Ita) 106, 5. Bekkering/Blom (Ned) 107, 6. Jurczok/Lorenz (Dui) 108; 12. Keijzer/Duetz (Ned).

Mannen, Gold Fleet, eindstand: 1. Burling/Tuke (NZl) 72 pnt, 2. Hansen/Porebski (NZl) 84, 3. Dyen/Christidis (Fra) 94, 4. Fletcher/ Sign (GB) 97, 5. Outteridge/Jensen (Aus) 101; Bronze Fleet: 61. Oomens/De Haan (Ned) 166.

undefined

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden