Uitslagen

Atletiek

ZAGREB: World Challenge, mannen: discus: 1. Okoye (GBr) 67.25, 2. Cadee ) 65.67, 3. Malachowski (Pol) 65.64, 100 meter: 1. Bailey (Vst) 10.02, 2. Collins (St. Kitts en Nevis) 10.14, 3. Forsythe (Jam) 10.25, 400 meter: 1. Rooney (GBr) 45.78, 2. Marciniszyn (Pol) 46.22, 3. Solomon (VSt) 46.39.

Vrouwen, 100 meter: 1. Jeter (VSt) 11.07, 2. Tarmoh (VSt) 11.30, 3. Bailey (Jam) 11.32, 200 meter: 1. Felix (VSt) 22.35, 2. Bailey (Jam) 22.95, 3. Williams (VSt) 22.96.

Schaken

TURKIJE, Olympiade, zevende ronde: Bulgarije-Nederland 1 ¿ -2 ¿: Topalov-Giri 1-0, Cheparinov-Van Wely ¿ - ¿, Delchev-Smeets 0 - 1, Nikolov-Stellwagen 0-1.

Tafeltennis

JAROMER: EK-kwalificatie, groep A, mannen: Tsjechië - Nederland 3-0. Prokopcov - Oostwouder 3-0 (11-7, 11-6, 11-6), Sirucek - Ter Lüün 3-0 (13-11, 11-4, 11-5), Tregler - Gommers 3-1 (11-4, 11-8, 8-11, 11-6).

PANNINGEN, EK-kwalificatie, groep A, vrouwen: Nederland - Kroatië: 3-1. Li Jiao - Petek 3-0 (11-6, 11-6, 11-8), Eerland - Jeger 1-3 (12-10, 3-11, 6-11, 8-11), Zetsen - Tubikanec 3-0 (11-5, 13-11, 11-7), Li Jiao - Jeger 3-0 (11-7, 11-5, 11-4).

Tennis

NEW YORK: int. toernooi, mannen, vierde ronde: Murray (GBr/3) - Raonic (Can/15) 6-4, 6-4, 6-2, Berdych (Tsj/6) - Almagro (Spa/11) 7-6, 6-4, 6-1, Cilic (Kro/12) - Klizan (Slw) 7-5, 6-4, 6-0.

Vrouwen, vierde ronde: Vinci (Ita/20) - Agnieszka Radwanska (Pol/2) 6-1, 6-4, Errani (Ita/10) - Kerber (Dui/6) 7-6, 6-3, Ivanovic (Ser/12) - Pironkova (Bul) 6-0, 6-4, kwartfinales: Azarenka (WRu) - Stosur: 6-1, 4-6, 7-6.

Wielrennen

HOLLAND LADIES TOUR: eerste etappe: 1. Teutenberg (Dui) 2.49.19, 2. Vos z.t., 3. Bronzini (Ita), 4. Druyts (Bel), 5. Worrack (Dui).

undefined

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden