Uitslagen

Atletiek

APELDOORN: NK indoor, mannen: 60 m: 1. Joseph 6,86, 2. Heisen 6,93, 3. Ouwendijk 7,01. 200 m: 1. Feller 21,21, 2. Robbers 21,77, 3. Pupelle 22,12. 400 m: 1. Arts 47,38, 2. El Rhalfioui 47,73, 3. Blauwhof 47,93. 800 m: 1. Kupers 1.48,65, 2. Lathouwers 1.48,95, 3. De Boer 1.50,09. 1.500 m: 1. Nouws 3.52,07, 2. Zuidema 3.54,69, 3. Wessel 3.54,95. 3.000 m: 1. Ploeger 8.20,06, 2. Groen 8.20,98, 3. De Vries 8.23,62. 60 m horden: 1. Leeflang 7,80, 2. Smet 7,81, 3. Rietveld 7,90. Ver: 1. Kranendonk 7,57, 2. Braun 7,37, 3. Florant 7,34. Hoog: 1. Larsen 2,21 meter, 2. Amels 2,14, 3. Caspers 2,06. Hinkstapsprong: 1. Florant 16,45, 2. Van Hetten 14,89, 3. Slokker 14,56. Polsstokhoog: 1. Sintnicolaas 5,37, 2. Jansen 5,37, 3. Verberne, Bakker 5,37. Kogel: 1. Van Vreumingen 18,40, 2. Cronie 18,00, 3. Corstjens 17,50. 5.000 m snelwandelen: 1. Leijenaar 25.45,14, 2. Versteeg 26.13,45, 3. Van Bremen 26.32,74.


Vrouwen, 60 m: 1. Schippers 7,26, 2. Samuel 7,28, 3. Lubbers 7,36. 200 m: 1. Van Schagen 23,63, 2. Vassell 23,84, 3. Babel 23,96. 400 m: 1. Ghafoor 53,30, 2. Dopheide 53,66, 3. Van Leuveren 54,87. 800 m: 1. Verstegen 2.08,99, 2. Prinsen 2.09,10, 3. Manders 2.09,12. 1.500 m: 1. Ruijters 4.26,84, 2. Hofstede 4.26,98, 3. Kruiver 4.35,20. 3.000 m: 1. Hofstede 9.45,23, 2. Van Lieshout 9.46,23, 3. Van de Reijt 9.46,37. 60 m horden: 1. Bakker 8,11, 2. Hodde 8,18, 3. Williams 8,36. Ver: 1. Schippers 6,28, 2. Kortbeek 6,14, 3. Baar 6,08. Polshoog: 1. Galiart 4,11, 2. Pluim 3,80, 3. Heymans 3,80. Kogel: 1. Boekelman 16,85, 2. Nugter 15,61, 3. Kiel 14,70. Hinkstapsprong: 1. Eduarda 12,62, 2. Ritzen 12,35, 3. Middelburg 12,13. Hoog: 1. Noorman 1,84, 2. Broersen 1,84, 3. Muller 1,76. 3.000 m snelwandelen: 1. Maas 18.30,08, 2, Grootswagers-Leermakers 19.57,13, 3. Van Bremen 19.58,72.


Golf

EAST LONDEN: Africa Open, Europese tour, eindstand: 1. Fichardt (ZAf) 272 slagen (-16), 2. Van Zyl (ZAf), Bourdy (Fra) 274, 49. o.a. Luiten en Derksen 288.


Schaatsen

HAMAR: WK allround: mannen, 500 meter: 1. Brodka (Pol) 35,80, 2. Bøkko (Noo) 36,01, 3. Silovs (Let) 36,20, 4. Szymanski (Pol) 36,39, 5. Longjiang Sun (Chn) 36,50, 6. Verweij 36,65, 7. Lunde Pedersen (Noo) 36,66, 8. Blokhuijsen 36,68, 9. Kramer 36,71, 10. Swings (Bel) 36,73; 14. Rotteveel 36,92.


1.500 meter: 1. Bøkko (Noo) 1.46,34, 2. Brodka (Pol) 1.46,49, 3. Swings (Bel) 1.46,51, 4. Kramer 1.46,75, 5. Joeskov (Rus) 1.46,77, 6. Skobrev (Rus) 1.46,92, 7. Silovs (Let) 1.47,11, 8. Pedersen (Noo) 1.47,15, 9. Verweij 1.47,51, 10. Szymanski (Pol) 1.48,02, 11. Rotteveel 1.48,39, 13. Blokhuijsen 1.48,59.


5.000 meter: 1. Kramer 6.13,42, 2. Skobrev (Rus) 6.19,06, 3. Swings 6.19,72, 4. Lunde Pedersen 6.20,06, 5. Bøkko 6.22,00, 6. Verweij 6.24,35, 7. Rotteveel 6.25,12, 8. Blokhuijsen 6.25,89, 9. Kuck (VSt) 6.27,62, 10. Joeskov (Rus) 6.28,23.


10.000 meter: 1. Kramer 13.11,86, 2. Swings (Bel)13.11,91, 3. Bøkko (Noo) 13.15,83, 4. Pedersen (Noo) 13.25,65, 5. Rotteveel 13.35,84, 6. Skobrev (Rus) 13.35,90, 7. Silovs (Let) 13.47,38, 8. Brodka (Pol) 14.09,29.


Vrouwen, 500 meter: 1. Nesbitt (Can) 38,60, 2. Wüst 39,35, 3. Van Beek 39,44, 4. Takagi (Jap) 39,53, 5. Sjichova (Rus) 39,57, 6. Christ (Can) 39,66, 7. Valkenburg 39,77, 8. Dmitrijeva (Rus) 40,02, 9. Njåtun (Noo) 40,03, 10. Schussler (Can) 40,17; 12. De Vries 40,44.


1.500 meter: 1. Wüst 1.56,30, 2. Sjichova (Rus) 1.56,31, 3. De Vries 1.57,46, 4. Nesbitt (Can) 1.57,47, 5. Valkenburg (Ned) 1.57,87, 6. Van Beek 1.58,07, 7. Njåtun (Noo) 1.58,41, 8. Dmitrijeva (Rus) 1.59,14, 9. Schussler (Can) 1.59,90, 10. Czerwonka (Pol) 1.59,94.


3.000 meter: 1. Wüst 4.05,41, 2. Valkenburg 4.08,12, 3. Njåtun 4.08,64, 4. Sjichova 4.08,74, 5. De Vries 4.10,20, 6. Dmitrijeva 4.10,57, 7. Hozumi (Jap) 4.11,60, 8. Hemmer (Noo) 4.12,50, 9. Schussler 4.13,24, 10. Czerwonka (Pol) 4.14,93; 15. Van Beek 4.17,17.


5.000 meter: 1. Wüst 7.05,13, 2. Valkenburg 7.07,07, 3. De Vries 7.09,23, 4. Hozumi (Jap) 7.10,19, 5. Sjichova (Rus) 7.16,48, 6. Njåtun (Noo) 7.17,26, 7. Dmitrijeva (Rus) 7.19,03, 8. Van Beek 7.32,59.


Skiën

SCHLADMING: WK, slalom, mannen: 1. Hirscher (Oos) 1.51,03, 2. Neureuther (Dui) 1.51,45, 3. Matt (Oos) 1.51,68, 4. Myhrer (Zwe) 1.52,08, 5. Kostelic (Kro) 1.52,15, 6. Pinturault (Fra) 1.52,27.


Vrouwen, slalom. 1. Shiffrin (VSt) 1.39,85, 2. Kirchgasser (Oos) 1.40,07, 3. Hansdotter (Zwe) 1.40,11, 4. Poutiainen (Fin) 1.40,46, 5. Maze (Slv) 1.40,61, 6. Pietilä-Holmner (Zwe) 1.40,91.


Tennis

ROTTERDAM: ABN Amrotoernooi, mannen: halve finales: Del Potro (Arg) - Dimitrov (Bul) 6-4, 6-4, Benneteau (Fra) - Simon (Fra/5) 6-4, 7-6; finale: Del Potro - Benneteau 7-6, 6-3.


SAO PAULO: int. toernooi, halve finales: Nalbandian (Arg) - Bolelli (Ita) 6-3, 7-5, Nadal (Spa/1) - Alund (Arg) 6-3, 6-7, 6-1; finale: Nadal - Nalbandian 6-2, 6-3.


SAN JOSE: int.toernooi, halve finales: Haas (Dui) - Isner (VSt) 6-3, 6-4, Raonic (Can) - Querrey (VSt) 6-4, 6-2.


DOHA: int.toernooi, vrouwen: halve finales: Azarenka (WRu) - Agnieszka Radwanska (Pol) 6-3, 6-3, Serena Williams (VSt) - Sjarapova (Rus) 6-3, 6-2; finale: Azarenka - Williams 7-6, 2-6, 6-3.


Volleybal

BEKER: mannen, halve finales: Orion - Lycurgus 3-0 (25-19, 25-20, 26-24), Dynamo - Tilburg 3-1 (25-17, 23-25, 26-24, 25-19); finale: Orion - Dynamo 3-0 (25-17, 25-22, 25-21).


Vrouwen: halve finales: Twente - Peelpush 3-2 (23-25, 25-20, 25-23, 22-25, 15-12), Alterno - Sliedrecht 3-0 (25-18, 25-18, 25-21); finale: Alterno - Eurospeed 3-2 (21-25, 25-12, 17-25, 25-15, 15-10).


Wielrennen

RONDE VAN OMAN: zesde en laatste etappe: 1. Bouhanni (Fra) 3.24.20, 2. Goss (Aus), 3. Phinney (VSt) 8. Danny van Poppel, 24. Boy van Poppel, 48. Mouris. Eindklassement: 1. Froome (GBr) 23.28.33, 2. Contador (Spa) 0.27, 3. Evans (Aus) 0.39, 30. Ruijgh 6.02, 61. Boy van Poppel 17.13.


RONDE VAN DE ALGARVE: derde etappe: 1. Henao (Col) 193 km in 4.53.15, 2. Rui Costa (Por) 0.03, 3. Westra 0.05, 14. Poels 0.33, 19. De Maar 0.43, 20. Kruijswijk. Vierde etappe, tijdrit: 1. Martin 34,8 km in 45.09, 2. Kwiatkowski (Pol) op 1.07, 3. Sergent (NZe) 1.15, 4. Westra 1.16, 16. Kelderman 3.37, 35. Poels 4.55, 37. De Maar 4.58, 41. Kruijswijk 5.14, 77. Lindeman 7.09.


Eindklassement:1. Martin 15.36.26, 2. Kwiatkowski 0.58, 3. Westra 0.59, 15. Kelderman 4.12, 23. Poels 5.10, 25. De Maar 5.23, 75. Kruijswijk 11.52, 90. Lindeman 14.04.


RONDE VAN DE HAUT VAR: eerste etappe: 1. Hushovd (Noo) 152,7 km in 3.42.22, 2. Slagter (Ned), 3. Vichot (Fra); tweede etappe: 1. Boom 207 km in 5.18.06, 2. Vichot, 3. Oss (Ita), 4. Ten Dam, 5. Fédrigo (Fra) 0.04, 6. Hushovd 0.14, 33. Slagter, 50. Tjallingii 2.21, 51. Michel Kreder, 65. Hofland. Opgave: o.a. Dekker, Flens, Timmer.


Eindklassement: 1. Vichot 9.00.28, 2. Boom, 3. Ten Dam.


RUTA DEL SOL: eerste etappe, tijdrit: 1. Valverde (Spa) 6 km in 6.46, 2. Spilak (Slo) 0.02, 3. Farrar (VSt) 0.04.


MIDDELKERKE: Superprestige veldrit: 1. Vantornout (Bel), 2. Albert (Bel) 0.05, 3. Meeusen (Bel) 0.08; 16. De Knegt 3.28, 17. Al 3.47, 18. Van Leeuwen 3.49, 20. Van Amerongen 4.07. Eindstand: 1. Nys (Bel)109, 2. Albert 102, 3. Vantornout 99; 8. Van der Haar 49, 12. Van Amerongen 30.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden