Uitslagen

Basketbal

EREDIVISIE: mannen: Nijmegen - Leeuwarden 76-78, Zwolle - Groningen 55-72.


Vrouwen, halve finales play-offs: Bemmel - Binnenland 88-87, CTO A'dam - Lions 75-87. Stand (best-of-5): Bemmel - Binnenland 2-1, CTO A'dam - Lions 0-3.


Tennis

CASABLANCA: int. toernooi, mannen: eerste ronde: Nedovjesov (Oek) - Haase (Ned) 7-6, 6-4.


Voetbal

CHAMPIONS LEAGUE: kwartfinales, returns:


Atlético Madrid (Spa) - Barcelona (Spa) 1-0 (eerste duel 1-1). 5. Koke 1-0.


Atletico: Courtois, Juanfran, Miranda, Godín, Filipe, Gabi, Tiago, Koke, García, Adrián (62. Diego), Villa (79. Rodríguez).


Barcelona: Pinto, Alves, Bartra, Mascherano, Alba, Xavi, Busquets, Fàbregas (61. Sánchez), Neymar, Messi, Iniesta (72. Pedro).


Bayern München (Dui) - Manchester United (Eng) 3-1 (eerste duel 1-1). 57. Evra 0-1, 59. Mandzukic 1-1, 68. Müller 2-1, 76. Robben 3-1.


Bayern: Neuer, Lahm, J. Boateng, Bonfim, Dante, Alaba, Müller (84. Pizarro), Kroos, Götze (65. Rafinha), Robben, Mandzukic, Ribéry.


United: De Gea, Jones, Smalling,Vidic, Evra, Valencia, Fletcher (74. Hernández), Rooney, Carrick, Kagawa, Welbeck (81. Januzaj). NEDERLAND: eerste divisie: De Graaf


schap - Willem II 1-2.


Volleybal

EREDIVISIE: mannen, finale play-offs: Dynamo - Zwolle 0-3; stand (best-of-5) 0-2.


Wielrennen

RONDE VAN BASKENLAND: derde etappe: Urdazabi-Urdax - Vitoria-Gasteiz: 1. Matthews (Aus) 194,7 km in 5.02.09, 2. Réza (Fra), 3. Kwiatkowski (Pol), 4. Swift (GBr), 5. Martens (Dui), 6. Arashiro (Jap), 23. Poels, 24. Olivier, 34. Gesink, 40. Dumoulin, 60. Clement, 65. Mollema, 67. Slagter, 72. Weening.Klassement: 1. Contador (Spa) 12.54.03, 2. Valverde (Spa) 0.14, 3. Kwiatkowski 0.34, 4. Cunego (Ita) 0.36, 5. Evans (Aus), 6. Peraud (Fra), 12. Slagter 0.56, 14. Poels 0.58, 16. Gesink, 30. Olivier 2.23, 35. Dumoulin 3.39, 51. Weening 8.54, 53. Mollema 9.01, 81. Clement 16.52.


SCHOTEN: Scheldeprijs: Kittel (Dui) 200,9 km in 4.33.53, 2. Farrar (VSt), 3. Danny van Poppel (Ned), 4. Petacchi (Ita), 5. Bennett (Ier), 6. Appolonio (Ita), 11. Van Hummel, 20. Bos, 35. Hofland, 39. Markus, 45. Sinkeldam 0.11.


ENERGIEWACHT TOUR: vrouwen, eerste etappe, Delfzijl - Delfzijl: 1. Wild (Ned) 93 km in 2.16.10, 2. Armitstead (GBr), 3. D'Hoore (Bel), 4. Guarischi (Ita), 5. Elvin (Aus), 6. De Jong (Ned). Klassement: 1. Wild 2.15.57, 2. Armitstead 0.05, 3. D'Hoore 0.09, 4. Cecchini (Ita) 0.12, 5. Guarischi 0.13, 6. Elvin.

undefined

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden