Uitslagen

Groep A

Oostenrijk - Turkije 0-0.

Azerbeidzjan - Kazachstan 3-2. 20. Ostapenko 0-1, 54. Aliyev 1-1, 62. Sjoekoerov (strafschop) 2-1, 67. Javadov 3-1, 77. Yevstigneyev 3-2.

Duitsland88002428-5

Turkije84221411-8

België83321216-11

Oostenrijk8224812-16

Azerbeidzjan821579-21

Kazachstan810735-20

Programma: vrijdag 7 oktober: Turk. - Duitsl, België - Kazachst, Azerbeidzjan - Oost.

Groep B

Rusland - Ierland 0-0.

Macedonië - Andorra 1-0. 59. Ivanovski

1-0.

Slowakije - Armenië 0-4. 57. Movsijan 0-1, 70. Mkhitarian 0-2, 80. Ghazarian 0-3, 90. Sarkisov 0-4.

Rusland85211710-4

Ierland84311511-6

Armenië84221417-7

Slowakije8422146-8

Macedonië821546-9

Andorra800801-17

Programma: 7 oktober: Slowakije - Rusland, Andorra - Ierland, Armenië - Macedonië.

Groep C

Italië - Slovenië 1-0. 85. Pazzini 1-0.

Estland - Noord-Ierland 4-1. 28. Vunk 1-0, 32. Kink 2-0, Piiroja (e.d.) 2-1, 59. Zenjov 3-1, 90. Saag 4-1.

Servië - Faeröer 3-1. 6. Jovanovic 1-0, 23. Tosic 2-0, 37. Benjaminsen 2-1, 69. Kuzmanovic 3-1.

Italië87102216-1

Servië84221412-10

Estland94141313-13

Slovenië93241110-7

Noord-Ierland823398-8

Faeröer911745-23

Programma: 7 oktober: Servië - Italië, Noord-Ierland - Estland.

Groep D

Roemenië - Frankrijk 0-0. Torje 0-1, 45. Torje 0-2.

Bosnië-Herzegovina - Wit-Rusland 1-0. 87. Misimovic. Rode kaart: 34. Kalasjev (W-Rus), 85. Martinovich (W-Rus).

Luxemburg - Albanië 2-1. 27. Bettmer 1-0, 64. Bogdani 1-1, 78. Joachim 2-1. Rode kaarten: 54. Agolli (Alb.) 85. Bogdani (Alb.)

Frankrijk85211711-3

Bosnië-Herz.84121611-7

Wit-Rusland9333126-5

Roemenië83321210-6

Albanië822496-10

Luxemburg911743-16

Programma: 7 oktober: Frankrijk - Albanië, Bosnië - Luxemburg, Roemenië - Wit-Rusland.

Groep E

Finland - Nederland 0-2.

San Marino - Zweden 0-5. 64. Källström 0-1, 70. Wilhelmsson 0-2, 81. Olsson 0-3. 88. Hysen 0-4. 90. Wilhelmsson 0-5. Rode kaart: 53. Simoncini (San Marino).

Moldavië - Hongarije 0-2. 7. Vanczak 0-1, 83. Rudolf 0-2.

Nederland88002434-5

Zweden86021826-8

Hongarije96031822-14

Finland8305915-14

Moldavië820668-15

San Marino900800-49

Programma: 7 oktober: Nederland - Moldavië, Finland - Zweden.

Groep F

Kroatië - Israël 3-1. 44.Hemed 0-1, 47. Modric 1-1, 55. Eduardo 2-1, 57. Eduardo 3-1. Rode kaart: 51. Ben Haim (Israel)

Letland - Griekenland 1-1. 19. Cauna 1-0, 83. Papadopoulos 1-1.

Malta - Georgië 1-1. 15. Kankava 0-1, 25. Mifsud 1-1.

Kroatië86111916-5

Griekenland85301810-4

Israël94141311-11

Georgië924 3 10 5-6

Letland822477- 10

Malta8017 1 4 - 17

Programma: 7 otober: Griekenland - Kroatië, Letland - Malta.

Groep G

Engeland - Wales 1-0. 25. Young 1-0

Zwitserland - Bulgarije 3-1. 9. Ivanov 0-1, 45. Shaqiri 1-1, 62. Shaqiri 2-1. 90. Shaqiri 3-1. Rode kaart: 65. Milanov (Bul)

Engeland74201715-3

Montenegro6321115-3

Zwitserland6222810-8

Bulgarije712353-12

Wales610433-10

Groep H

Denemarken - Noorwegen 2-0. 24. Bendtner 1-0, 44. Bendtner 2-0.

IJsland - Cyprus 1-0. 5. Sighthorsson 1-0

Portugal64111315-7

Denemarken641113 9 - 4

Noorwegen7412137-6

IJsland701543-9

Cyprus602325-13

undefined

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden