Uitslagen

Handbal

BELGRADO: WK vrouwen, finale: Brazilië - Servië 22-20; om de 3de plaats: Denemarken - Polen 30-26.


Hockey

ALICANTE: oefenduels, zaterdag: Spanje - Nederland 1-2. Doelpunten Nederland: Hertzberger. De Wijn.


Nederland - België 2-1. Doelpunten Nederland: Van der Weerden, Vermeulen.


Judo

PARIJS: Europa Cup, clubteams: eerste ronde: St.Geneviève (Fra) - Kenamju (Ned) 3-2; finale: TSV Abensberg (Dui) - Levallois (Fra) 4-1.


Vrouwen, eerste ronde: Fiamme Gialle (Ita) Budokan (Ned) 3-2; finale: Alfort (Fra) - Jawara-Neva, (Rus) 5-0.


Paardensport

LONDEN: Olympia Horse Show, kwalificatie wereldbeker, na barrage: 1. Maikel van der Vleuten (Ned) VDL Groep Sapphire B 0-37,07, 2. Mathy jr. (Bel) Polinska des Isles 0-37,12, 3. Neilson (GBr) Varo M 0-37,19; stand WB: 1. Brash 52, 2. Guerdat (Zwi) 51, 3. Maikel van der Vleuten 40; 12. Smolders 21.


CHRISTMAS MASTERS: na vijfde ronde: 1. Van der Vleuten/Eureka 0-26,32, 2. Michael Whitaker (GBr) Elie van Kolmen 4-26,24; 3. Funnell (GBr) Billy Balou en Renwick (GBr) Louis d'Or D Aymon Z, 5. Vrieling/VdL Bubalu.


FRANKFURT: Grote Prijs van Hessen, na barrage: 1. Bruggink (Ned) Primeval Dejavu 0-33,35, 2. Marcus Ehning (Dui) Sabrina 0-33,38, 3. Dubbeldam (Ned) Zenith SFN 0-34,91; 13. Greve/Carambole 4-64,18.


LA CORUÑA: Grote Prijs, na barrage: 1. Wathelet (Bel) SC Forlap 0-40,87, 2. Lynch (Ier) Abbervail 0-41,98, 3. Rahimov (Aze) Warrior 0-43,16;


ROOSENDAAL: Grote Prijs, na barrage: 1. Timothy Hendrix (Ned) Very Nice 0-33,38, 2. Gielen (Bel) Fariska 0-33,61, 3. Kuipers (Ned) Zinius 0-33,81.


Schaatsen

BREDA: Marathon Cup: mannen: 125 ronde: 1. Stroetinga, 2. Sjoerd Huisman, 3. Contin (Fra), 4. Vreugdenhil, 5. Heideman; stand: 1. Bob de Vries 276,1, 2. Stroetinga 236,3, 3. Vreugdenhil 186,2.


Vrouwen, 70 ronden: 1. Lollobrigida (Ita), 2. Ensing, 3. Schouten; stand: 1. Huisman 267,1, 2. Ensing 266,2, 3. Van der Wal 234.


Skiën

VAL GARDENA: Wereldbeker: mannen, afdaling: 1. Guay (Can) 1.56,65, 2. Jansrud (Noo) 1.56,77, 3. Clarey (Fra) 1.56,89, 4. Svindal (Noo) 1.56,94, 5. Miller (VSt) 1.57,04, 6. Patrick Küng (Zwi) 1.57,28; WB-stand: 1. Svindal 200 punten, 2. Küng 145, 3. Hudec (Can) 126.


ALTA BADIA: Wereldbeker, mannen, reuzenslalom: 1. Hirscher (Oos) 2.37,45, 2. Pinturault (Fra) 2.37,80, 3. Ligety (VSt) 2.38,03, 4. Dopfer (Dui) 2.38,82, 5. Neureuther (Dui), Jitloff (VSt) 2.39,10. WB-stand: 1. Hirscher 320 punten, 2. Ligety 260, 3. Pinturault 255.


Stand WB algemeen: 1. Svindal (Noo) 530, 2. Hirscher 435, 3. Ligety 329.


VAL D'ISERE: Wereldbeker, vrouwen: afdaling: 1. Kaufmann-Abderhalden (Zwi) 1.47,28, 2. Maze (Slv) 1.47,57, 3. Hütter (Oos) 1.47,80, 4. Weirather (Lie) 1.47,91, 5. Aufdenblatten (Zwi) 1.48,30, 6. Gisin (Zwi) 1.48,31. WB-stand: 1. Höfl-Riesch (Dui) 265 punten, 2. Kaufmann-Abderhalden 259, 3. Weirather 210.


Reuzenslalom: 1. Weirather (Lie) 2.24,10, 2. Gut (Zwi) 2.24,83, 3. Pietilä- Holmner (Zwe) 2.25,04, 4. Brignone (Ita) 2.25,21, 5. Höfl-Riesch (Dui) 2.25,26, 6. Lindell- Vikarby (Zwe) 2.25,27; WB-stand: 1. Lindell-Vikarby 252, 2. Weirather 205, 3. Pietilä-Holmner 186. WB-stand, algemeen: 1. Weirather 595, 2. Gut 568, 3. Höfl-Riesch 535.


Squash

KOEWEIT: int. toernooi, kwartfinales: Anjema (Ned) - Momen (Egy) 11-6, 9-11, 11-8, 11-8; halve finale: Golán (Spa) - Anjema 9-11, 11-7, 11-5, 11-8; finale: Rosner (Dui) - Golán (Spa) 11-4, 11-5, 12-10.


Tennis

ROTTERDAM: Nationale Masters, mannen, finale: Sijsling - Huta Galung 6-1, 3-6, 6-3; dubbel: finale: Fransen/Koolhof - Van der Duim/Westerhof 7-6, 6-3.


Vrouwen, finale: Bertens - Kalyuzhnaya 6-3, 6-3; dubbel, finale: Krajicek/De Vroome - Harmsen/Kalyuzhnaya 2-6, 6-3, 10-8.


Voetbal

MARRAKESH; wereldbeker, finale: Bayern München - Raja Casablanca 2-0. 7. Dante 1-0, 22. Thiago 2-0.


Bayern: Neuer, Rafinha, J.Boateng, Bonfim Dante, Alaba, Thiago, Lahm, Kroos (60. Martínez),Shaqiri (80. Götze), Müller (76. Mandzukic), Ribéry.


Wielrennen


ESSEN: int. veldrit: vierde wedstrijd: 1. Pauwels (Bel) 1.01.48, 2. Nys (Bel) 0.28, 3. Albert (Bel) 0.34, 5. Van Amerongen (Ned) 0.38, 12. Van Kessel (Ned) 1.58, 13. Van IJzendoorn (Ned) 2.01; Stand: 1. Nys 3.57.46, 2. Albert 1.06, 3. Vantornout (Bel) 1.59, 4. Van Amerongen 2.44, 5. Meeusen (Bel) 3.39.


NAMEN: Wereldbeker, mannen: vierde wedstrijd: 1. Mourey (Fra) 1.00.49, 2. Vantornout 0.24, 3. Albert 0.30, 4. Nys 0.35, 5. Van der Haar 0.36, 6. Meeusen 0.41, 7. Van Amerongen 0.52, 16. Van Kessel 1.51; stand: 1. Van der Haar 257 punten, 2. Walsleben 244, 3. Albert 235, 8. Van Amerongen 175, 9. Van Kessel 165, 14. Wubben 137, 17. Al 132.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden