Uitslagen

Cricket

Twenty/20 competitie, Groep A: Rood en Wit - VRA 0-2, Rood en Wit 107/4, VRA 110/0, Rood en Wit - Bloemendaal 2-0, Rood en Wit 113/5, Bloemendaal 112/6, VCC - Kampong 2-0, VCC 113/7, Kampong 95/6, VCC - ACC 2-0, VCC 132/5, ACC 116/8.


Groep B: Sparta - Quick 0-2, Sparta 72/7, Quick 75 all out, Sparta - Punjab 2-0, Sparta 135/4, Punjab 128/8. Amstelland - Hermes DVS 0-2, Amstelland 128 all out, HermesDVS 129/1, Amstelland - HBS 0-2, Amstelland 72 all out, HBS 194/3, Excelsior - VOC 2-0, Excelsior 106/4, VOC 103/9.


Stand Groep A: 1. VCC 3-6, 2. VRA 2-4, 3. Rood en Wit 3-4, 4. Bloemendaal 3-2, 5. Dosti 0-0, 6. HCC 0-0, 7. Kampong 2-0, 8. ACC 3-0.


Stand Groep B: 1. HermesDVS 3-6, 2. HBS 2-4, 3. Excelsior 1-2, 4. Punjab 3-2, 5. Sparta 3-2, 6. Quick 2-2, 7. VOC 1-0, 8. Amstelland 3-0.


Golf

SEVILLA: Europese Tour, Spaans Open, eindstand: 1. Francesco Molinari (Ita) 280 slagen (-8), 2. Canizares (Spa), Kjeldsen (Den), Larrazabal (Spa) 283, 5. Olesen (Den), Campillo (Spa) 285, 44. o.a. Derksen 294.


Motorsport

ESTORIL: Grand Prix van Portugal, MotoGP: 1. Stoner (Aus) Honda 45.37,513, 2. Lorenzo (Spa) Yamaha op 1,421, 3. Pedrosa (Spa) Honda 3,621. Stand WK: 1. Stoner 66 punten, 2. Lorenzo 65, 3. Pedrosa 52.


Moto2: 1. Márquez (Spa) Honda 44.04,086, 2. Espargaro (Spa) Honda 1,987, 3. Lüthi (Zwi) 2,071. Stand WK: 1. Márquez 70, 2. Espargaro 61, 3. Lüthi 43.


Moto3: 1. Cortese (Dui) KTM 41.34,536, 2. Viñales (Spa) FTR Honda 0,055, 3. Salom (Spa) KTM 11,038. uitgevallen: Iwema/FGR Honda


Stand WK: 1. Cortese 57, 2. Viñales 55, 3. Salom 49.


Roeien

BELGRADO: Wereldbeker, mannen, twee-zonder, finale: 1. Braun/Drakotta (Dui) 6.26,45, 4. Sluis/Klem 6.36,58.


Vier-zonder, halve finales: 1. Groot-Brittannië 5.54,34, 2. Nederland (Meylink/Hendriks /Knab/Versluis) 5.57,19: Finale: 1. Groot-Brittannië 5.50,29, 5. Nederland 5.58,30.


Acht, finale: 1. Duitsland 5.26,78, 2. Groot-Brittannië 5.29,93, 3. Nederland 5.30,21.


Licht, twee-zonder, herkansing: 1. Greidanus/Pijs (Ned). Finale: 1. Mattick/Freeman-Pask (GBr) 6.36,22, 2. Kopac/Vrastil (Tsj) 6.38,22, 3. Tilliet/Bette (Fra) 6.40,50, 4. Greidanus/Pijs 6.42,11.


Vier-zonder, finale: 1. Denemarken 6.01,17, 2. Groot-Brittannië 6.02,23, 3. China 6.03,51, 4. Nederland 6.04,69.


Vrouwen

Twee-zonder, halve finales: 1. Glover/Stanning (GBr) 6.57,50, 2. Belderbos/Achterberg (Ned) 6.59,59, 5. Bouw/De Haan 7.09,73 (uitgeschakeld): Finale: 1. Glover/Stanning (GBr) 7.00,61, 4. Belderbos/Achterberg 7.10,72.


Dubbeltwee, 2e herkansing: 1. Wang/Zhu (Chn) 6.54,31, 2. Janssen/Hogerwerf (Ned). Janssen/Hogerwerf. Finale: 1. Watkins/Grainger (GBr) 6.50,35, 2. Thillet/Oppelt (Dui) 6.51,03, 3. Antosova/Antosova (Tsj) 6.53,90, 6. Janssen/Hogerwerf 7.07,13.


Acht, finale: 1. Nederland (Veenhoven/Van Rooijen/Achterberg/De Groot/Repelaer van Driel/Belderbos/Bouw/De Haan/Schellekens) 6.06,06, 2. Roemenië 6.08,70, 3. Groot-Brittannië 6.11,18.


Licht, dubbeltwee, 2e herkansing: 1. Thomsen/Rasmussen (Den) 6.55,67. 2. Sigmond/Head (Ned) 6.56,02. Finale: 1. Giazitzidou/Tsiavou (Gri) 6.55,04, 2. Hasking/Copeland (GBr) 6.55,51, 3. Xu/Huang (Chn) 6.56,01, 5. Sigmond/Head 6.58,99.


Tennis

MÜNCHEN: int. toernooi, mannen, halve finales: Cilic (Kro) - Haas (Dui) 6-3, 6-4, Kohlschreiber (Dui) - Lopez (Spa) 6-2, 6-7, 6-4: Finale: Kohlschreiber - Cilic 7-6, 6-3.


BELGRADO: int. toernooi, mannen, halve finale: Paire (Fra) - Andujar (Spa) 6-3, 1-6, 6-3, Seppi (Ita) - Nalbandian (Arg) 2-6, 6-2, 7-5: Finale: Seppi - Paire 6-3, 6-2.


ESTORIL: int. toernooi, mannen, halve finales: Gasquet (Fra) - Ramos (Spa) 2-6, 7-6, 7-5, Del Potro (Arg) - Wawrinka (Zwi) 7-6, 6-4: Finale: Del Potro - Gasquet 6-4, 6-2.


Vrouwen, finale: Kanepi (Est) - Suarez Navarro (Spa) 3-6, 7-6, 6-4.


BOEDAPEST: int. toernooi, vrouwen, finale: Errani (Ita) - Vesnina (Rus) 7-5, 6-4.


Wielrennen

RONDE VAN ITALIË: Eerste etappe, Herning-Herning, individuele tijdrit, 8,7 km: 1. Phinney (VSt) 10.26, 2. Thomas (GBr) 0.09, 3. Alex Rasmussen (Den) 0.13, 4. Boro (Ita) 0.15, 5. Larsson (Zwe) 0.22, 6. Navardauskas (Lit), 7. Lancaster (Aus) 0.23, 8. Pinotti (Ita) 0.24, 9. Sergent (NZe) 0.26, 10. Oliveira (Por) 0.27, 12. Clement 0.28.


Tweede etappe, Herning- Herning (206 km): 1. Cavendish (GBr) 4.53.12, 2. Goss (Aus), 3. Soupe (Fra), 4. Farrar (VSt), 5. Ferrari (Ita).


Algemeen klassement: 1. Phinney 5.03.38, 2. Thomas 0.09, 3. Alex Rasmussen (Den) 0.13, 4. Boaro (Ita) 0.15, 5. Larsson (Zwe) 0.22.


VIERDAAGSE VAN DUINKERKE:Tweede etappe: 1. Degenkolb (Dui) 4.26.46, 2. Stybar (Tsj), 3. Pineau (Fra). Derde etappe: 1. Engoulvent (Fra) 4.01.22, 2. Lalouette (Fra) 0.02, 3. Jarrier (Fra) 0.20. Klassement: 1. Engoulvent 12.29.52, 2. Jarrier 1.19, 3. Degenkolb (Dui) 1.26.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.