Uitslagen

OLYMPISCHE SPELEN SOTSJI


Mannen

SCHAATSEN: 5 kilometer: 1. Kramer (Ned) 6.10,76, 2. Blokhuijsen (Ned) 6.15,71, 3. Bergsma (Ned) 6.16,66, 4. Swings (Bel) 6.17,79, 5. Pedersen (Noo) 6.18,84, 6. Joezkov (Rus) 6.19,51, 7. Skobrev (Rus) 6.19,83, 8. Beckert (Dui) 6.21,18, 9. Bökko (Noo) 6.22,83, 10. Geisreiter (Dui) 6.24,79.


BIATLON: 10 km sprint: 1. Björndalen (Noo) 24.33,5 , 2. Landertingen (Oos), 24.34,8, 3. Soukup (Tsj) 24.39,2.


SNOWBOARD: slopestyle: 1. Kotsenburg (VSt) 93,50, 2. Sandbach (Noo) 91,75, 3. McMorris (Can) 88,75.


SKIËN: afdaling: 1. Mayer (Oos) 2.06,23, 2. Innerhofer (Ita) 2.06,29, 3. Jansrud (Noo) 2.06,33, 4. Svindal (Noo) 2.06,52, 5. Ganong (VSt) 2.06,64, 6. Janka (Zwi) 2.06,71, 7. Fill (Ita) 2.06,72, 8. Miller (VSt) 2.06,75.


LANGLAUFEN: skiatlon, 30 km: 1. Cologna (Zwi) 1.08.15,4, 2. Hellner (Zwe) 1.08.15,8, 3. Sundby (Noo) 1.08.16,8.


RODELEN: 1. Loch (Dld) 3.27,526, 2. Demsjenko (Rus) 3.28,002, 3. Zöggeler (Ita) 3.28,797.


SKISPRINGEN: 90-meterschans: 1. Stoch (Pol) 278 punten, 2. Prevc (Slv) 265,3, 3. Bardal (Noo) 264,1.


Vrouwen

FREESTYLE SKIËN: moguls: 1. Justine Dufour-Lapointe (Can) 22,44 , 2. Chloe Dufour-Lapointe (Can) 21,66, 3. Kearney (VSt) 21,49.


IJSHOCKEY: groep A: Verenigde Staten - Finland 3-1, Canada -Zwitserland 5-0; groep B: Zweden - Japan 1-0, Rusland - Duitsland 4-1.


LANGLAUFEN: skiatlon, 15 km: 1. Björgen (Noo) 38.33,6, 2. Kalla (Zwe) 38.35,4, 3. Weng (Noo) 38.46,2.


BIATLON: 7,5 kilometer sprint: 1. Kuzmina (Swk) 21.06,8, 2. Viloechina (Rus) 21.26,7, 3. Semerenko (Oek) 21.28, 5.


KUNSTRIJDEN: team: 1. Rusland 75 punten, 2. Canada 65, 3. Verenigde Staten 60.


SNOWBOARDEN: slopestyle: 1. Anderson (VSt) 95,25, 2. Rukajarvi (Fin) 92,5, 3. Jones (GBr) 87,25, 20. Maas 30,75.


Atletiek

SCHOORL: Groet uit Schoorl Run: mannen: 1. Nageeye (Ned) 29.10, 2. Buraas (Noo) 29.11, 3. Chavez (Bra) 29.14.


Vrouwen: 1. Vastenburg (Ned) 32.49, 2. Herzog (Ned) 33.05, 3. Fougberg (Zwe) 33.42.


Judo

PARIJS: Grand Slam, mannen, -60 kg: 1. Ganbat (Mng), 2. Papinasjvili (Geo), 3. Kido (Jap) en Tsai, 7. Mooren.


-81 kg: 1. Tsjirikisjvili, 2. Pietri (Fra), 3. Kim Jae-bum (ZKo) en Nagase (Jap).


-90 kg: 1. Lee Kyu-won (ZKo), Liparteliani (Geo), 3. Beiker (Jap) en Odenthal (Dui).


- 100 kg: 1. Maret, 2. Krpalek (Tsj), 3. Grol en Bisoeltanov (Rus).


+ 100 kg: 1. Shichinohe, 2. Moura (Bra), 3. Saidov (Rus) en Jaballah (Tun), 7. Meyer.


Vrouwen, -52 kg: 1. Kelmendi (Kos), 2. Sundberg (Zwe), 3. Kräh (Dui) en Koezioetina (Rus).


-57 kg: 1. Yamamoto (Jap), Udaka (Jap), 3. Pavia (Fra) en Silva (Bra).


-63 kg: 1. Agbegnenou, 2. Bellard (Fra), 3. Van Emden en Tashiro (Jap).


-70 kg: 1. Bolder, 2. Posvite, 3. Zupancic (Can) en Tachimoto.


-78 kg: 1. Velensek, 2. Malonga (Fra), 3. Verkerk en Tcheumeo (Fra), 5. Steenhuis.


Tafeltennis

LAUSANNE: Europe Cup: mannen, finale: Freitas - Maze 4-0 (11-7, 11-6, 11-8, 11-7).


Vrouwen, finale: Liu Jia - Pavlovitsj 4-2 (11-9 6-11 7-11 11-5 14-12 11-7).


Om brons: Li Jiao - Solja 4-1 (11-4, 11-5, 9-11, 11-9, 11-8).


Tennis

MONTPELLIER: int.toernooi, mannen: halve finales: Gasquet (Fra) - Janowicz (Pol) 7-6, 7-6, Monfils (Fra) - Nieminen (Fin) 6-2, 3-6, 6-1; Finale: Monfils - Gasquet 6-4, 6-4.


ZAGREB: int.toernooi, halve finales: Haas (Dui) - Evans (GBr) 5-7, 6-4, 6-3, Cilic (Kro) - Phau (Dui) 6-3, 6-4; Finale: Cilic - Haas 6-3, 6-4.


Wielrennen

RONDE VAN DUBAI: vierde etappe, Dubai - Burj Khalifa: 1. Kittel (Dui) 123 km in 2.41.09, 2. Renshaw (Aus), 3. Guardini (Ita), 4. Ferrari (Ita), 5. Porsev (Rus). Eindklassement: 1. Phinney (VSt) 9.31.33, 2. Cummings (GBr) 0.16, 3. Hansen (Den) 0.17, 4. Martin (Dui) 0.23, 5. Cancellara (Zwi) 0.30.


RONDE VAN QATAR: eerste etappe, Al Wakra - Dukhan Beach: 1. Terpstra (Ned) 116 km in 3.13,42, 2. Roelandts (Bel) 0.01, 3. Schär (Zwi), 4. Elmiger (Zwi), 5. Van Keirsbulck (Bel) 0.07, 6. Boonen (Bel), 7. Markus, 15. Westra, 25. Mouris, 26. Boom.


Algemeen klassement: 1. Terpstra 3.13.26, 2. Roelandts 0.09, 3. Schär 0.12.


HOOGSTRATEN: veldrijden, Superprestige: mannen: 1. Nys (Bel) 1.00.10, 2. Vantornout (Bel) 0.32, 3. Albert (Bel) 0.53, 4. Van Amerongen (Ned) 0.56.


LILLE: Bpost bank trofee: nannen: 1. Nys 1.03.06, 2. Van der Haar, 3. Meeusen 0.04.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden