Uitslagen

Badminton

QINDAO (China): Sudirman Cup, groep B: Nederland - Verenigde Staten 1-4: Arends/Vaessen - Lee/Bach 1-2 (17-21, 22-20, 17-21), Massing - Sattawat 2-1 (20-22, 21-12, 21-16), De Ruiter/Khodabux - Bach/Gunawan 0-2 (8-21, 6-21), Stolzenbach - Wang 0-2 (10-21, 13-21), Barning/Tabeling - Lee/Peng 1-2 (21-18, 16-21, 17-21).


Dammen Schwarzman (Rus) - Van der Wijk (Ned) 1-1, Artikov (Oez) - Meurs (Ned) 0-2, Getmanski (Rus) - Baljakin (Ned) 1-1, Georgiev (Rus) - Seck (Sen) 2-0, Dul (Mng) - Ndjofang (Kam) 0-2, Silva (Bra) - Valneris (Let) 0-2, Amrillajev (Rus) - Boezinski (Lit) 2-0, Virny (Dui) - Domtsjev (Lit) 1-1, Mogilianski (VSt) - Gantwarg (WRu) 1-1, Tsjizjov (Rus) - Boomstra (Ned) 1-1.

Stand: 1. Georgiev 22, 2. Ndjofang, Amrillajev 19, 4. Valneris, Boomstra, Baljakin 18, 7. Schwarzman 17, 8. Getmanski, Domtsjev, Virny, Meurs 16, 12. Tsjizjov 15, 13. Dul, Gantwarg 14, 15. Mogilianski, Van der Wijk 13, 17. Silva 12, 18. Boezinski 11, 19. Seck 9, 20. Artikov 4.


Tennis

ROLAND GARROS: eerste ronde, mannen: Haase (Ned) - Gimeno-Traver (Spa) 6-2 7-6 (3) 6-3, Nadal (Spa/1) - Isner (VSt) 6-4 6-7 (2) 6-7 (2) 6-2 6-4, Murray (GBr/4) - Prodon (Fra) 6-1 6-4 6-3, Söderling (Zwe/5) - Harrison (VSt) 6-1 6-7 (5) 6-3 7-5, Melzer (Oos/8) - Beck (Dui) 6-3 6-4 6-2, Kubot (Pol) - Almagro (Spa/11) 3-6 2-6 7-6 (3) 7-6 (5) 6-4, Verdasco (Spa/16) - Monaco (Arg) 6-2 7-5 4-6 6-4, Simon (Fra/18) - Russell (VSt) 6-3 4-6 6-1 6-0, Mayer (Dui/20) - Koenitsin (Rus) 6-3 4-6 6-4 6-3, Querrey (VSt/24) - Kohlschreiber (Dui) 3-6 6-1 6-2 6-4, Anderson (ZAf/32) - Mahut (Fra) 6-4 6-4 6-7 (6) 6-3, Dolgopolov (Oek) - Schüttler (Dui) 6-3 6-3 6-1, Ljubicic (Kro) - Devvarman (Ina) 6-4 6-3 6-4, Haider-Maurer (Oos) - Sweeting (VSt) 6-1 6-7 (5) 6-2 6-0, Chela (Arg) - Smyczek (VSt) 7-6 (5) 6-1 6-1, Clement (Fra) - Volandri (Ita) 6-3 1-6 7-6 (9) 6-4, Andujar (Spa) - Giraldo (Col) 7-6 (5) 6-3 6-3, Malisse (Bel) - Toersoenov (Rus) 7-5 3-6 6-3 3-6 6-1, Chardy (Fra) - Dimitrov (Bul) 6-2 6-4 6-4, Rosol (Tsj) - Roger-Vasselin (Fra) 3-6 6-2 6-4 3-6 7-5.


Vrouwen: Rus (Ned) - Erakovic (NZe) 2-6 6-4 6-4, Clijsters (Bel/2) - Jakimova (WRu) 6-2 6-3, Azarenka (WRu/4) - Hlavackova (Tsj) 6-3 6-3, Li Na (Chn/6) - Zahlavova-Strycova (Tsj) 6-3 6-7 (4) 6-3, Sjarapova (Rus/7) - Lucic (Kro) 6-3 6-0, Petkovic (Dui/15) - Jovanovski (Ser) 6-4 7-6 (3), Larsson (Zwe) - Ivanovic (Ser/20) 7-6 (3) 0-6 6-2, Wickmayer (Bel/21) - Niculescu (Roe) 6-0 6-3, King (VSt) - Cibulkova (Slw/22) 6-7 (10) 6-3 6-2, Gajdosova (Aus/24) - Razzano (Fra) 6-3 6-1, Dulgheru (Roe/27) - Pous (Spa) 6-3 6-4, Garcia (Fra) - Ondraskova (Tsj) 6-3 6-4, Medina Garrigues (Spa) - Dentoni (Ita) 7-5 7-5, Makarova (Rus) - Oprandi (Ita) 6-4 3-6 6-0, Morati (Jap) - Mladenovic (Fra) 2-6 6-4 7-5, Soler-Espinosa (Spa) - Vesnina (Rus) 4-6 6-3 6-4, Hradecka (Tsj) - Sevastova (Let) 6-3 5-7 6-1, Baltacha (GBr) - Stephens (VSt) 7-5 6-2, Parmentier (Fra) - Pervak (Rus) 7-6 (5) 6-4, Cirstea (Roe) - Schnyder (Zwi) 6-1 6-3.


Wielrennen

RONDE VAN ITALIË: zestiende etappe, Belluno-Nevegal, individuele tijdrit 12,7 kilometer: 1. Contador (Spa) 12,7 km in 28.55, 2. Nibali (Ita) 0.34, 3. Scarponi (Ita) 0.38, 4. Rujano (Ven) 0.39, 5. Garzelli (Ita) 0.46, 6. Kreuziger (Tsj) 0.49, 7. Mentsjov (Rus) 0.52, 8. Pinotti (Ita) 0.58, 9. Samoilau (WRu) 0.59, 10. Miholjevic (Kro) 1.04; 14. Kruijswijk 1.24, 18. Clement 1.33, 48. Hoogerland 2.47, 51. Engels 2.50, 82. Weening 3.27, 98. Flens 3.43, 120. Van Winden 4.11, 131. Van Emden 4.29, 163. Tankink 5.43.


Klassement: 1. Contador 62.43.37, 2. Scarponi 4.58, 3. Nibali 5.45, 4. Gadret (Fra) 7.35, 5. Rujano 9.18, 6. Nieve (Spa) 9.22, 7. Mentsjov 9.38, 8. Kreuziger 9.47, 9. Rodriguez (Spa) 10.25, 10. Anton (Spa) 10.58; 13. Kruijswijk 12.38, 33. Weening 47.19, 42. Tankink 1.01.35, 72. Hoogerland 1.38.15, 94. Engels 1.58.46, 122. Clement 2.23.42, 141. Van Winden 2.39.40, 161. Flens 3.05.57, 164. Van Emden 3.09.42.


Zeilen

Medemblik. Delta Lloyd Regatta: eerste dag, mannen: RS:X, na 2 races: 1. Tobin (NZe) 3 punten, 2. Van Rijsselberge (Ned) 4, 3. Lee (ZKo) 7. 470, na 2 races: 1. Fantela/Marenic (Kro) 4, 2. Coster/Coster (Ned) 4, 3. Panagiotis/Pavlos (Gri) 6, 14. LeFevre/Krol 15.


Laser, na 2 races: 1. Vujasinovic (Kro) 2, 2. Slingsby (Aus) 4, 3. Bouwmeester (Ned) 6, 6. Broekens 8, 9. Van Schaardenburg 10, 14. Heiner 18.Finn, na 2 races: 1. Wright (GBr) 3, 2. Kljakovic (Kro) 3, 3. Douglas (Can) 9, 5. Postma 14, 13. Van Egmond 34.


Star, na 2 races: 1. Scheidt/Prada (Bra) 4, 2. Percy/Simpson (GBr) 5, 3. Clarke/Tyler (Can) 7, 13. Heiner/Van der Heijden 26.


Vrouwen: RS:X, na 2 races: 1. Ling (Chn) 2, 2. Sunaga (Jap) 7, 3. Davidovich (Isr) 8, 18. De Geus 38, 28. Bos-De Koning 62.


Laser Radial, na 2 races: 1. Bouwmeester (Ned) 3, 2. Murphy (Ier) 4, 3. Van Acker (Bel) 9, 9. Broekhuizen 24, 13. Blom 26.


470, na 2 races: 1. Grael/Swan (Bra) 5, 2. Oliveira/Barbachan (Bra) 7, 3. Yoshisako/Okuma (Jap) 11, 9. Keijzer/Van Veen 23, 14. Westerhof/Berkhout 30.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.