Uitslagen

Badminton

COMPETITIE: play-offs, halve finales, eerste duel: Almere - Velo 3-5, Amersfoort - Duinwijck 3-5.


Paardensport


DEN BOSCH: Indoor Brabant, dressuur: FEI Grand Prix: 1. Cornelissen (Ned) Jerich Parzival 82,043 procent, 2. Werth (Dui) Warum Nicht 75,277, 3. Zu Sayn-Wittgenstein (Den) Digby 73,745, 4. Minderhoud (Ned) Exquis Nadine 72,574, 6. Gal (Ned) Interfloor Next One 71,574; 8. Marlies van Baalen/BMC Phoebe 70,021.


Prijs Den Bosch: 1,50 m op tijd: 1. Zoer (Ned) Sam 0-56,54, 2. Alexander (Aus) Cevo Socrates 0-57,27, 3. Eric van der Vleuten (Ned) VDL Groep Utascha SFN 0-57,38.


Schaken

MONACO: Amber-toernooi, eindstand: 1. Aronian (Arm) 15¿, 2. Carlsen (Noo) 14¿, 3. Anand (India) 13, 4. Grisjoek (Rus), Ivantsjoek (Oek) 11, 6. Gasjimov (Aze), Gelfand (Isr), Nakamura (VSt), Topalov (Bul) 10¿, 10. Karjakin (Oek) 10, 11. Kramnik (Rus) 8, 12. Giri (Ned) 7. Tennis


Tennis

MIAMI: int. toernooi, mannen: eerste ronde: Tipsarevic (Ser) - Haase (Ned) 6-4, 7-6, Olivier Rochus (Bel) - Kavcic (Slv) 3-6, 6-4, 7-5, Gil (Por) - Capdeville (Chl) 6-1, 3-6, 7-6, Mayer (Dui) - Karlovic (Kro) 6-4, 7-6, Schüttler (Dui) - Harrison (VS) 7-5, 6-2.


Voetbal

EK KWALIFICATIE: groep E: Hongarije - Nederland 0-4. 8. Van der Vaart 0-1, 45. Afellay 0-2, 54. Kuyt 0-3, 62. Van Persie 0-4. Gele kaart: Koman, Elek, Vanczák, Lipták (Hongarije), Van Persie (Nederland).


Hongarije: Király, Lipták, Vanczák, Juhasz, Laczkó, Koman (46. Czvitkovics), Varga (46. Vadócz), Gera, Elek (79. Priskin), Dzsudzsák, Rudolf.


Nederland: Vorm, Van der Wiel, Heitinga, Mathijsen, Pieters, Kuijt (82. Van Nistelrooij), De Jong, Sneijder, Van der Vaart (82. Strootman), Afellay (63. Elia), Van Persie.


Groep A: Oostenrijk - België 0-2.


SITTARD: oefenduel: Jong Oranje - Jong Duitsland 1-3. Doelpunt Nederland: Zeefuik. OEFENDUEL: Estland - Uruguay 2-0.


Waterpolo

COMPETITIE: hoofdklasse, mannen: ZPB - Kikvorsen 13-9.


Wielrennen

APELDOORN: WK baan: mannen, puntenkoers: 1. Edwin (Col) 33 punten, 2. Meyer (Aus) 25, 3. Kneisky (Fra) 23, 6. Schep 13.


Sprint: finale: Baugé (Fr) wint van Kenny (GBr). Om 3de plaats: Hoy (GBr) w.v. Bourgain (Fra). Uitgeschakeld in 1e ronde: Van den Berg.


Vrouwen, individuele achtervolging: finale: Hammer (VS) 3.32,933 w.v. Shanks (NZe) 3.33,229. Om 3e plaats: Sereikaite (Lit) 3.37,643 w.v. Nielsen (NZe) 3.40,138. Kwalificaties: 5. Van Dijk 3.40,751.


RONDE VAN CATALONIË: vijfde etappe El Vendrell - Tarragona: 1. Dumoulin (Fra) 205 km in 4.49.31, 2. Rojas (Spa), 3. Perez (Spa), 4. Galdos (Spa), 5. Golas (Pol), 6. Milan (Spa), 14. Kreder, 17. Leipheimer (VSt), 22. Scarponi (Ita), 26. Mollema, 27. De Maar, 30. Hoogerland, 41. Mol, 43. Ten Dam, 76. Contador (Spa), 84. Weening, 118. Slagter, 125. Kruijswijk, 127. Clement, 139. Engels, 168. Van Leijen 1.38.


Klassement: 1. Contador (Spa) 22.28.28, 2. Leipheimer 0.23, 3. Scarponi, 4. Martin (Ier) 0.35, 5. Horner (VSt), 6. Uran (Col) 0.38, 10. Mollema 1.12, 13. De Maar, 14. Ten Dam, 16. Weening, 41. Slagter 3.37, 54. Hoogerland 7.44, 73. Kruijswijk 11.58, 113. Clement 21.04, 115. Engels 21.48, 156. Kreder 33.53, 157. Mol, 169. Van Leijen 44.54.


IJshockey


COMPETITIE: play-offs, finale: Den Haag - Trappers Tilburg 5-4 (3-3, 2-0, 0-1); eindstand: 4-1.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden