Uitslagen

Autosport

CHILI: Dakar Rally, 13de en laatste etappe: motoren: 1. Barreda (Spa) Honda 1.59.44, Vogels/KTM 11.56, 26. Knuiman/KTM 13.42. Eindstand: 1. Coma (Spa) KTM 54.50.53, 15. Knuiman 7.44.38, 22. Vogels 9.28.29, 27. Van Pelt/Honda 11.19.59.


Auto's: 1. De Villiers (ZAf) Toyota 1.57.07, 17. Van Loon/Ford 11.09, 22. Ten Brinke/HRX 17.07. Eindstand: 1. Roma (Spa) Mini 50.44.58, 27. Van Loon 19.44.21, 28. Ten Brinke 21.11.30.


Trucks: 1. Loprais (Tsj) Tatra 2.17.37, 2. De Rooy (Ned) Iveco 2.25, 4. Stacey (Ned) Iveco 4.22, 11. Van Vliet/MAN 8.46, 14. Van den Brink/Ginaf 10.49, 15. Van Eerd/DAF 11.37. Eindstand: 1. Karginov (Rus) Kamaz 55.00.28, 2. de Rooy 3.11, 7. Stacey 5.14.57, 8. Kuipers/MAN 6.31.08, 9. Van Vliet 7.06.53, 15. Van den Heuvel/DAF 16.24.51.


Golf

ABU DHABI: Europese Tour, eindstand: 1. Larrazabal (Spa) 274, 2. McIlroy (Ier), Mickelson (VSt) 275, 6. Luiten (Ned) 278.


Hockey

NEW DELHI: World League, mannen: finale: Nederland - Nieuw-Zeeland 7-2. 17. Jonker 1-0, 24. Bakker 2-0, 35. Jonker 3-0, 36. De Voogd 4-0, 37. Edwards 4-1, 45. Hofman 5-1, 52. Edwards 5-2, 58. Bakker 6-2, 61. Jonker 7-2.


Om derde plaats: Engeland - Australië 2-1, om vijfde plaats: België - India 2-1; om zevende plaats: Duitsland - Argentinië 2-1.


Schaatsen

NAGANO: WK sprint, mannen, eerste 500 meter: 1. Michel Mulder (Ned) 34,83 seconden, 2. Greig (Aus) 35,19, 3. Nenzi (Ita) 35,27, 4. Krech (Kaz) 35,32, 5. Dutton (Can) 35,37, 6. Kamijo (Jap) 35,40, 7. Hvammen (Noo) 35,41, 8. Nagashima (Jap) 35,43, 9. Dubreuil (Can) 35,45, 10. Numazaki (Jap) 35,50; 13. Ronald Mulder 35,67, 18. Nuis 35,90.


Tweede 500 meter: 1. Michel Mulder 35,12, 2. Greig 35,17, 3. Nagashima 35,28, 4. Dubreuil 35,34, 5. Ronald Mulder 35,43, 6. St-Jean (Can) 35,45, 7. Krech 35,51, 8. Nuis 35,53, 9. Whitmore (VSt) 35,57, 10. Kamijo 35,57.


Eerste 1.000 meter: 1. Koezin (Kaz) 1.09,37, 2. Davis (VSt) 1.09,44, 3. Nuis 1.09,56, 4. Dutton 1.09,89, 5. Michel Mulder 1.09,91, 6. Ronald Mulder 1.09,93, 7. Kim Tae-yun (ZKo) 1.10,27, 8. Greig 1.10,36, 9. Nenzi 1.10,45, 10. St-Jean 1.10,49.


Tweede 1.000 meter: 1. Davis 1.08,96, 2. Koezin 1.09,54, 3. Michel Mulder 1.09,96, 4. Nuis 1.09,99, 5. Greig 1.10,35, 6. Ronald Mulder 1.10,59, 7. St-Jean 1.10,61, 8. Dutton 1.10,78, 9. Derraugh (Can) 1.10,83, 10. Whitmore 1.10,85.


Eindstand: 1. Michel Mulder 139,885 punten, 2. Davis 140,600, 3. Greig 140,715, 4. Koezin 141,005, 5. Nuis 141,205, 6. Ronald Mulder 141,360.


Vrouwen, eerste 500 meter: 1. Jing Yu (Chn) 37,67 seconden, 2. Boer (Ned) 38,00, 3. Richardson (VSt) 38,04, 4. Kodaira (Jap) 38,06, 5. Hong Zhang (Chn) 38,11, 6. Van Riessen (Ned) 38,29, 7. Oenema (Ned) 38,46, 8. Ajdova (Kaz) 38,48, 9. Tsuji (Jap) 38,60, 10. Das (Ned) 38,77.


Tweede 500 meter: 1. Jing Yu 37,72, 2. Boer 38,15, 3. Richardson 38,18, 4. Hong Zhang 38,29, 5. Kodaira 38,33, 6. Oenema 38,59, 7. Van Riessen 38,68, 8. Tsuji 38,72, 9. Ajdova 38,75, 10. Sumiyoshi (Jap) 38,81; 17. Das 39,31.


Eerste 1.000 meter: 1. Hong Zhang 1.15,17, 2. Boer 1.15,31, 3. Jing Yu 1.15,61, 4. Richardson 1.15,86, 5. Nesbitt (Can) 1.16,42, 6. Oenema 1.16,45, 7. Van Riessen 1.16,98, 8. Kodaira 1.17,22, 9. Das 1.17,43, 10. Ajdova 1.17,45.


Tweede 1.000 meter: 1. Richardson 1.15,28, 2. Hong Zhang 1.15,44, 3. Boer 1.16,12, 4. Jing Yu 1.16,16, 5. Nesbitt 1.16,60, 6. Van Riessen 1.16,95, 7. Kodaira 1.17,01, 8. Ajdova 1.17,15, 9. Oenema 1.17,70, 10. Das 1.18,15.


Eindstand: 1. Jing Yu 151,275 punten, 2. Hong Zhang 151,705, 3. Richardson 151,790, 4. Boer 151,865, 5. Kodaira 153,505, 6. Van Riessen 153,935, 7. Oenema 154,125.


TILBURG: Marathon Cup, wedstrijd 14; mannen: 1. Vreugdenhil, 2. Hoogeveen, 3. Nauta, 4. Kooiman, 5. Zwitser, 6. Stoltenborg. Stand: 1. Bob de Vries 303,1 punten, 2. Stroetinga 266,3, 3. Vreugdenhil 254,3.


Vrouwen, 70 ronden: 1. De Vries, 2. Kamminga, 3. Ensing, 4. Van der Wal, 5. Huisman, 6. Muusse. Stand: 1. Ensing 356,3, 2. Huisman 350,1, 3. Van der Wal 288.


Schaken

WIJK AAN ZEE: Tata Steel Chess Tournament: zesde ronde: Giri (Ned) - Gelfand (Isr) ¿-¿, Van Wely (Ned) - Rapport (Hon) ¿-¿, Aronian (Arm) - So (Fil) 1 - 0, Karjakin (Rus) - Naiditsch (Dui) 1 - 0, Harikrishna (Ina) - Caruana (Ita) ¿-¿, Dominguez (Cub) - Nakamura (VSt) ¿-¿. Zevende ronde: Rapport - Harikrishna 1-0, Nakamura - Van Wely 0-1, Caruana - Giri ¿-¿, Gelfand - Aronian ¿-¿, So - Karjakin ¿-¿, Naiditsch - Dominguez ¿-¿.


Stand: 1. Aronian 5¿ punten, 2. Giri, Karjakin 4¿, 4. Dominguez, Caruana, So 4, 7. Harikrishna, Van Wely, Rapport, Nakamura 3, 11. Gelfand 2, 12. Naiditsch 1¿.


Shorttrack

DRESDEN: EK mannen, 500 m: 1. An (Rus), 2. Knegt (Ned), 3. Grigorev (Rus), 11. Kerstholt, 23. Van der Wart; 1.000m: 1. An, 2. Elistratov (Rus), 3. Grigorev, 5. Knegt, 6. Van der Wart, 17. Kerstholt; Superfinale, 3.000 m: 1. An, 2. Knegt, 3. Kerstholt, 8. Van der Wart.


Eindklassement: 1. An 102 punten, 2. Elistratov 60, 3. Kerstholt 34, 5. Van der Wart 19, gediskwalificeerd: Knegt.


Aflossing: 1. Rusland, 2. Nederland, 3. Duitsland.


Vrouwen, 500 m: 1. Fontana (Ita), 2. Borodoelina (Rus), 3. Ter Mors (Ned), 5. Yara van Kerkhof, 17. De Vries; 1.000m: 1. Christie (GBr), 2. Ter Mors, 3. Borodoelina, 7. Yara van Kerkhof, 13. De Vries; Superfinale, 3.000m: 1. Ter Mors, 2. Christie, 3. Fontana.


Eindklassement: 1. Ter Mors 107 punten, 2. Christie 63, 3. Fontana 52, 8. Yara van Kerkhof, 15. De Vries.


Aflossing: 1. Nederland, 2. Groot-Brittannië, 3. Hongarije.


Skiën

WENGEN (Zwi), wereldbeker, mannen, afdaling: 1. Küng (Zwi) 1.32,66, 2. Reichelt (Oos) 1.32,72, 3. Svindal (Noo) 1.32,73.


Slalom: 1. Pinturault (Fra) 1.42,87, 2. Neureuther (Dui) 1.43,21, 3. Hirscher (Oos) 1.43,50.


Tennis

MELBOURNE: Australian Open: mannen, vierde ronde: Djokovic (Ser/2) - Fognini (Ita/15) 6-3, 6-0, 6-2, Ferrer (Spa/3) - Mayer (Dui) 6-7 (5) 7-5, 6-2, 6-1, Wawrinka (Zwi/8) - Robredo (Spa/17) 6-3, 7-6, 7-6; derde ronde: Nadal (Spa/1) - Monfils (Fra/25) 6-1, 6-2, 6-3, Murray (GBr/4) - Lopez (Spa/26) 7-6, 6-4, 6-2, Federer (Zwi/6) - Gabasjvili (Rus) 6-2, 6-2, 6-3, Tsonga (Fra/10) - Simon (Fra/18) 7-6, 6-4, 6-2, Dimitrov (Bul/22) - Raonic (Can/11) 6-3, 3-6, 6-4, 7-6, Nishikori (Jap/16) - Young (VSt) 7-5, 6-1, 6-0, Bautista Agut (Spa) - Paire (Fra/27) 6-2, 6-1, 6-4.


Vrouwen, vierde ronde: Ivanovic (Ser/14) - Serena Williams (VSt/1) 4-6, 6-3, 6-3, Li Na (Chn/4) - Makarova (Rus/22) 6-2, 6-0, Pennetta (Ita) - Kerber (Dui/9) 6-1, 4-6, 7-5, Bouchard (Can/30) - Dellacqua (Aus) 6-7, 6-2, 6-0; derde ronde: Azarenka (WRu/2) - Meusburger (Oos) 6-1, 6-0, Sjarapova (Rus/3) - Cornet (Fra/25) 6-1, 7-6, Agnieszka Radwanska (Pol/5) - Pavlioetsjenkova (Rus/29) 5-7, 6-2, 6-2, Jankovic (Ser/8) - Nara (Jap) 6-4, 7-5, Muguruza (Spa) - Wozniacki (Den/10) 4-6, 7-5, 6-3, Stephens (VSt/13) - Svitolina (Oek) 7-5, 6-4, Cibulkova (Slw/20) - Suarez Navarro (Spa/16) 6-1, 6-0.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden