Uitslagen

Basketbal

COMPETITIE: mannen: Landstede - Flames 87-100. Dammen

WAPENVELD: NK, eerste ronde: Rentmeester - Meurs 0-2, Andriessen - Baliakin 0-2, Heusdens - Twiest 1-1, Lemmen - Mooser 2-0, Dolfing - Thijssen 2-0, Boomstra - Kroesbergen 2-0.

Handbal

COMPETITIE: Handbalacademie - E&O 37-26.

Hockey

HOOFDKLASSE: vrouwen: HCKZ - Oranje Zwart 2-1, Den Bosch - Hurley 2-0, HGC - Laren 0-5, Amsterdam - Rotterdam 4-0, Kampong - HDM 2-0, Pinoké - SCHC 0-3.

Turnen

BERLIJN: EK kwalificaties, vrouwen: meerkamp: 1. Moestafina (Rus) 59,750, 2. Dementjeva (Rus) 56,900, 3. Chelaru (Roe) 56,350, 4. Seitz (Dui) 55,850, 5. Croket (Bel) 55,625, 6. Belokobilskaja (Rus) 55,550, 11. Van Gerner 54,675, 27. Moshage 51,925. Van Gerner (geschoond 10e) en Moshage (geschoond 23ste) naar meerkampfinale, twee turnsters per land.

Toestellen: sprong: 1. Steingruber (Zwi) 14,525), brug: 1. Moestafina 15,600, 7. Van Gerner (geschoond) 13,925, balk: 1. Moestafina 14,900, vloer: 1. Izbasa (Roe) 14,600. Van Gerner in finale op brug, derde reserve op vloer.

Voetbal

CHAMPIONS LEAGUE: kwartfinale: Chelsea (Eng) - Manchester United (Eng) 1-0. 24. Rooney 0-1.

Barcelona (Spa) - Sjachtar Donetsk (Oek) 5-1. 2. Iniesta 1-0, 34. Alves 2-0, 53. Piqué 3-0, 59. Rakytskyy 3-1, 60. Keita 4-1, 86. Xavi 5-1

Waterpolo

LEN TROPHY: vrouwen, finale: Het Ravijn - Rapallo Nuoto (Ita) 12-5 (7-2, 2-2, 2-0, 1-1).

Wielrennen

SCHELDEPRIJS: 1. Cavendish (GBr) 205 km in 4.29.57, 2. Galimzjanov (Rus), 3. Hoetarovitsj (WRu), 4. Van Dijk (Ned), 8. Bos, 10. Van Hummel, 47. Traksel 0.20, 49. Stamsnijder, 68. Curvers 0.28, 100. Van Winden 0.47.

RONDE VAN BASKENLAND: derde etappe: 1. Vinokoerov (Kaz) 177 km in 4.20.38, 2. Freire (Spa) 0.08, 3. Martens (Dui), 4. Ligthart (Ned), 27. Gesink, 62. Hoogerland 0.22, 69. Engels 2.25, 70. Tankink, 95. Poels 7.05.

Klassement: 1. Rodriguez (Spa) 12.30.09, 2. Klöden (Dui), 3. Sanchez (Spa), 9. Gesink, 56. Poels 9.31, 65. Ligthart 11.35, 69. Hoogerland 12.57, 77. Tankink 14.39, 99. Engels 25.48.

OMLOOP VAN DE SARTHE: tweede etappe: 1. Kreder (Ned) 99,8 kilometer in 2.25,19, 2. Bennati (Ita), 3. Ravard (Fra), 4. Bonsergent (Fra), 5. Lacombe (Can), 6. Bouhanni (Fra).

Derde etappe: tijdrit: 1. Bennati 6,8 km in 8.13, 2. Millar (GBr) 0.06, 3. Zabriskie (VSt), 4. Roux (Fr) 0.07; klassement: 1. Bennati 7.24.18, 2. Millar 0.16, 3. Zabriskie, 4. Roux 0.17, 5. Kadri 0.18, 6. Geniez 0.20; 60. Kreder 0.50.

undefined

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden