Uitslagen

Atletiek

ZÜRICH: Diamond League: mannen, 100 m: 1. Bolt (Jam) 9.90, 2. Ashmeade (Jam) 9.94, 3. Gatlin (VSt) 9.96. 400 m: 1. Merritt (VS) 44.13, 2. Kirani (Grn) 44.32, 3. Maslak (Tsj) 44.91. 110 horden: 1. Oliver (VS) 13.12, 2. Wilson (VS) 13.24, 3. Richardson (VS) 13.26. 800 m: 1. Symmonds (VS) 1.43.56, 2. Lewandowski (Rus) 1.43.79, 3. Cheruiyot (Ken) 1.44.39. 1.500 m: 1. Kiplagat (Ken) 3.30,97, 2. Souleiman (Dji) 3.31,64, 3. Chepseba (Ken) 3.33,15. Ver: 1. Visser (ZAf) 8m32 5. Gaisah (Ned) 7m 96. Discus: 1. Kanter (Est) 67.02, 2. Harting (Dui) 66.83, 5. Cadée (Ned) 63.81.

Vrouwen, 200 m: 1. Fraser-Pryce (Jam) 22.40, 2. Ahoure (Civ) 22.66, 3. Ryemyen (Oek) 22.67. 800 m: 1. Sum (Ken) 1.58,82, 2. Savinova (Rus) 1.58,93, 3. Akkoui (Mar) 1.59,34.

Judo

RIO DE JANEIRO: WK, mannen: -81 kg, eerste ronde: Van de Kamer (Ned) verslaat Noor (Mal) ippon; tweede ronde: Van de Kamer verslaat Monne (Fra) ippon; derde ronde: Pietri (Ita) verslaat Van de Kamer, waza-ari.

Vrouwen: -63 kg, tweede ronde: Van Emden (Ned) verslaat Campos (Bra) shido; derde ronde: Van Emden verslaat Gwend (Ita) shido; kwartfinale: Emane (Fra) verslaat Van Emden shido; herkansing: Van Emden verslaat Trajdos (Dui) waza-ari; om brons: Van Emden verslaat Abe (Jap) waza-ari.

Tennis

NEW YORK: US Open: mannen, eerste ronde: Gojowczyk (Dui) - Sijsling (Ned) 7-6, 2-6, 6-4, 6-1, Murray (GBr/3) - Llodra (Fra) 6-2, 6-4, 6-3, Del Potro (Arg/6) - Garcia Lopez (Spa) 6-3, 6-7, 6-4, 7-6, Wawrinka (Zwi/9) - Stepanek (Tsj) 7-6, 6-3, 6-2, Ram (VSt) - Fognini (Ita/16) 6-1, 6-2, 6-2, Anderson (ZAf/17) - Brands (Dui) 7-5, 4-6, 6-2, 6-3, Seppi (Ita/20) - Malisse (Bel) 6-3, 3-6, 7-5, 7-5, Joezjni (Rus/21) - Mahut (Fra) 6-4, 6-4, 7-6, Bogomolov (Rus) - Paire (Fra/24) 7-5, 2-6, 6-4, 5-7, 7-6, Donskoi (Rus) - Melzer (Oos/29) 7-5, 6-3, 7-6, Karlovic (Kro) - Blake (VSt) 6-7, 3-6, 6-4, 7-6, 7-6, Hewitt (Aus) - Baker (VSt) 6-3, 4-6, 6-3, 6-4, Smyczek (VSt) - Duckworth (Aus) 3-6, 6-2, 6-4, 6-1, Devvarman (Ina) - Lacko (Slw) 4-6, 6-1, 6-2, 4-6, 6-4, Dolgoplov (Oek) - Goffin (Bel) 6-2, 6-4, 6-4, Mayer (Arg) - Hanescu (Roe) 7-6, 6-4, 3-6, 7-6, Granollers (Spa) - Zopp (Est) 6-1, 3-6, 1-6, 6-3, 6-4. Tweede ronde: Gasquet (Fra/8) - Robert (Fra) 6-3, 7-5, 7-5, Toersoenov (Rus/32) - Rufin (Fra) 7-6, 1-1 opg, Tipsarevic (Ser/18) - Sela (Isr) 6-4, 6-4, 6-1.

Vrouwen, tweede ronde: Stephens (VSt/15) - Urszula Radwanksa (Pol) 6-1, 6-1, Hampton (VSt/23) - Mladenovic (Fra) 7-5, 6-4, Robson (GBr/30) - Garcia (Fra) 6-4, 7-6, Jie Zheng (Chn) - Venus Williams (VSt) 6-3, 2-6, 7-6, Lisicki (Dui/16) - Ormaechea (Arg) 6-2, 6-3, Makarova (Rus/24) - Mattek-Sands (VSt) 6-4, 6-4, Kerber (Dui/8) - Bouchard (Can) 6-4, 2-6, 6-3, Kanepi (Est/25) - A.K. Schmiedlová (Slw) 6-4, 6-1, Hampton (VSt/23) - Mladenovic (Fra) 7-5, 6-4, Shvedova (Kaz) - Mayr-Achleitner (Oos) 6-2, 6-3, S. Williams (VSt/1) - Voskoboeva (Kaz) 6-3 6-0, Cornet (Fra/26) - Tomljanovic (Kro) 6-2 6-2, McHale (VSt) - Svitolina (Oek) 6-4 3-6 7-5, Ivanovic (Ser/13) - Dulgheru (Roe) 6-2 6-1, Pennetta (Ita) - Errani (Ita/4) 6-3 6-1, Koeznetsova (Rus/27) - Peng S (Chn) 6-1 4-6 6-4, Halep (Roe/21) - Vekic (Kro) 6-2 6-1, Vinci (Ita/10) - Šafárová (Tsj) 4-6 6-1 6-2, Knapp (Ita) - Vesnina (Rus/22) 6-1 6-4, Robson (Gbr/30) - Garcia (Fra) 6-4 7-6(5), Nara (Jap) - Cirstea (Roe/19) 7-5 6-1, Jankovic (Ser/9) - Kleybanova (Rus) 6-3, 6-2.

Voetbal

EUROPA LEAGUE: play-offs, returns:

Feyenoord - Koeban Krasnodar 1-2. (eerste duel 0-1). 7. Pellè 1-0, 18. Popov 1-1, 50. Bucur 1-2. Geel: De Vrij (Feyenoord), Bucur, Kozlov, Boegajev (Koeban).

Feyenoord: Mulder, Janmaat, De Vrij, Martins Indi, Nelom, Clasie (53. Vormer), Immers, Vilhena, Schaken (59. Manu), Pellè, Armenteros (76. Armenteros).

Koeban: Belenov, Kozlov, Xandao, Dealbert, Boegajev, Tsorajev (70. Sosnin), Tlisov, Popov (83. Fidler), Kabore, Bucur, Balde (90. Cissé).

Wielrennen

RONDE VAN SPANJE: zesde etappe: zesde etappe, Guijuelo - Cáceres: 1. Morkov (Den) 175 km in 3.54.15, 2. Richeze (Arg), 3. Cancellara (Zwi), 4. Farrar (VSt), 5. Flecha (Spa), 15. Sinkeldam, 62. Mollema, 64. Ten Dam, 99. Clement, 149. Hoogerland 0.45, 160. Westra 1.00, 161. Markus, 166. Poels, 185. Michel Kreder 2.40, 191. Stamsnijder 3.46; klassement: 1. Nibali (Ita) 22.38.07, 2. Horner (VSt) 0.03, 3. Roche (Ier) 0.08, 4. Zubeldia (Spa) 0.16, 5. Valverde (Spa) 0.21, 13. Mollema 0.48, 20. Ten Dam 1.12, 61. Clement 9.57, 110. Poels 25.41, 116. Hoogerland 27.27, 132. Sinkeldam 31.35, 190. Westra 48.11, 192. Stamsnijder 51.30, 194. Markus 57.58, 195. Michel Kreder 1.00.17.

undefined

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2022 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden