Uitslagen

Atletiek

ENSCHEDE: marathon, mannen: 1. Sang (Ken) 2.10.22, 2. Dawit Wolde (Eth) 2.10.42, 3. Nageeye (Ned) 2.11.33, 4. Julius Korir (Ken) 2.12.02, 5. Lema (Eth) 2.13.05, 6. Mwangi (Ken) 2.14.00.


Vrouwen: 1. Visser (Ned) 2.42.07, 2. Möricke (Ned) 2.52.30, 3. Prigge (Ned) 2.52.47.

Badminton

KAZAN: EK, mannen: finale: Jorgensen (Den) - Ouseph (Eng) 21-18, 21-10.


Vrouwen, finale: Marin (Spa) - Madsen (Den) 21-9, 14-21, 21-8.


Dubbelspel, halve finale: Kruse/Roepke (Den) - Muskens/Piek (Ned) 22-20, 21-11.


Gemengddubbelspel, halve finale: Nielsen/Pedersen (Den) - De Ruiter/Barning (Ned) 21-12, 21-8.

Golf

SHENZHEN: China Open: eindstand: 1. Levy (Fra) 269 slagen, 2. Fleetwood (Eng) 273, 3. Quiros (Spa) 275, 4. Molinari (Ita) 276, 5. Hansen (Den), Stenson (Zwe), Poulter (Eng) 277, 32. Derksen 283.

Judo

MONTPELLIER: EK, mannen: -90 kg, eerste ronde: Van 't End (Ned) w.v. Marmeljuk (Est); tweede ronde: Toth (Hon) w.v. Van 't End; eindstand: 1. Liparteliani (Geo), 2. Voprosov (Rus), 3. Toth en Iddir (Fra).


-100 kg, eindstand: 1. Krpalek (Tsj), 2. Gasimov (Aze), 3. Bisoeltanov (Rus) en Maret (Fra).


+100 kg, tweede ronde: Meyer (Ned) w.v. Fernandez Rodriguez (Spa); kwartfinales: Okroeasjvili (Geo) w.v. Meyer; herkansing: Matiasjvili (Geo) w.v. Meyer; eindstand: 1. Rinier (Fra), 2. Okroeasjvili, 3. Breitbarth (Dui) en Paskevicius (Lit); 7. Meyer.


Landenwedstrijd: 1. Georgië, 2. Rusland, 3. Duitsland en Frankrijk.


Vrouwen, -78 kg, eerste ronde: Steenhuis (Ned) wint van Galeone (Ita); tweede ronde: Steenhuis w.v. Velensek (Slv), Verkerk (Ned) w.v. Toerks (Oek); kwartfinales: Verkerk w.v. Louette Kanning (Fra), Malzahn (Dui) w.v. Steenhuis; have finale: Verkerk w.v. Joo (Hon); finale: Tcheumeo (Fra) w.v. Verkerk. Herkansing: Steenhuis w.v. Maranic (Kro); om brons: Joo w.v. Steenhuis.


Eindstand: 1. Tcheumeo, 2. Verkerk, 3. Joo en Louette Kanning, 5. Steenhuis en Malzahn.


+78 kg, eerste ronde: Jablonskyte (Lit) w.v. Savelkouls; eindstand: 1. Andeol (Fra), 2. Ceric (Bos), 3. Konitz (Dui) en Külbs (Dui).


Landenwedstrijd: 1. Frankrijk, 2. Duitsland, 3. Polen en Slovenië.

Motorsport

TERMAS DE RIO HONDO: GP van Argentinië: MotoGP: 1. Marc Márquez (Spa) Honda 41.39,821, 2. Pedrosa (Spa) Honda op 1,837, 3. Lorenzo (Spa) Yamaha 3,201, 4. Rossi (Ita) Yamaha 4,898, 5. Bradl (Dui) Honda 15,029; WK-stand: 1. Márquez 75, 2. Pedrosa 56, 3. Rossi 41.


Moto2: 1. Rabat (Spa) Kalex 40.06,114, 2. Simeon (Bel) Suter 2,094, 3. Salom (Spa) Kalex 3,702, 4. Aegerter (Zwi) Suter 4,868, 5. Corsi (Ita) Forward KLX 5,010; WK-stand: 1. Rabat 70, 2. Kallio (Fin) Kalex 42, 3. Viñales (Spa) Kalex 38.


Moto3: 1. Fenati (Ita) KTM 38.34,451, 2. Alex Márquez (Spa) Honda 0,099, 3. Miller (Aus) KTM 0,540, 4. Loi (Bel) Kalex KTM 0,624, 5. Rins (Spa) Honda 5,530, 17. Deroue(Ned) KTM 38,669, 18. Schouten (Ned) Mahindra 38,807; WK-stand: 1. Miller 66, 2. Fenati 49, 3. Vázquez 42.

Paardensport

MIERLO: NK springen: eindstand na drie onderdelen: 1. Maikel van der Vleuten/VDL Groep Eureka 3,15 strafpunten, 2. Dubbeldam/Zenith SFN 4, 3. Frank Schuttert/Winchester HS 4,62, 4. Vincent Voorn/Quinlan 7,15, 5. Van de Pol/Willink 8,58, 6. Van Gerwen/Dynamite 8,78.


ANTWERPEN: Grote Prijs, na twee manches en barrage: 1. Ward (VSt) Rothchild 0-37,12, 2. Bengtsson (Zwe) Casall ASK 0-37,33, 3. Constant van Paesaschen (Bel) 0-37,93, 4. Hassan Mohammed (Qat) Primeval Derjavu 0-38,38,


HAGEN: dressuur: kür op muziek: 1. Minderhoud (Ned) Glock's Romanov 76,475 procent, 2. Kittel (Zwe) Deja 76,025, 3. Petersen (Den) Mariett 75,85, 4. Barbancon (Spa) Painted Black 73,65, 5. Friberg (Zwe) Di Lapponia T 73,25, 6. Schmidt (Dui) Florenciano 71,60.

Tennis

BARCELONA: int.toernooi: mannen, halve finales: Nishikori (Jap/4) - Gulbis (Let/9) 6-2, 6-4, Giraldo (Col) - Almagro (Spa/6) 7-5, 6-3; finale: Nishikori - Giraldo (Col) 6-2, 6-2.


Dubbelspel: finale: Huta Galung/Robert (Ned/Fra) - Nestor/Zimonjic (Can/Ser) 6-3,


6-3.


BOEKAREST: int.toernooi: mannen, halve finales: Rosol (Tsj) - Haase (Ned) 3-6, 6-3, 6-2, Dimitrov (Bul/1) - Monfils (Fra/3) 5-1 opgave; finale: Dimitrov - Rosol (Tsj) 7-6, 6-1.


STUTTGART: int.toernooi: vrouwen, halve finales: Ivanovic (Ser/9) - Jankovic (Ser/5) 6-3, 7-5, Sjarapova (Rus/6) - Errani (Ita/8) 6-1m 6-2; finale: Sjarapova - Ivanovic 3-6, 6-4, 6-1.


MARRAKECH: int.toernooi: vrouwen, halve finales: Oprandi (Zwi) - Hantuchova (Slw/1) 7-5, 3-6, 6-3, Torró-Flor (Spa) - Muguruza (Spa/5) 6-0, 6-3; finale: Torró-Flor - Oprandi 3-6, 6-3, 6-3.

Wielrennen

LUIK-BASTENAKEN-LUIK: WorldTour: 1. Gerrans (Aus) 263 km in 6.37.43 2. Valverde (Spa), 3. Kwiatkowski (Pol), 4. Caruso (Ita), 5. Pozzovivo (Ita) 0.03, 6. Slagter (Ned), 7. Kreuziger (Tsj), 8. Gilbert (Bel), 9. Moreno (Spa) 0.05, 10. Bardet (Fra) 0.06, 15. Mollema 0.12, 34. Weening 1.11, 55. Olivier 3.33, 65. Dumoulin, 80. Poels 7.10, 122. Keizer 12.15, 123. Westra, 128. Kroon, 135. Tankink 13.27.


Stand WorldTour 1. Contador (Spa) 308 ptn, 2. Gerrans 264, 3. Valverde 262, 4. Cancellara (Zwi) 260, 5. Kwiatkowski 244, 6. Terpstra (Ned) 200, 23. Slagter 84, 40. Mollema 55, 46. Gesink 42. Ploegen: 1. Omega Pharma-QuickStep 693 punten, 2. Movistar 533, 3. Katoesja 443, 10. Belkin 309, 12. Giant-Shimano 229.


RONDE VAN TURKIJE: eerste etappe: 1. Cavendish (GBr) 141 km in 3.15.43, 2. Viviani (Ita), 3. Bos (Ned), 4. Bonifazio (Ita), 5. Van Staeyen (Bel), 6. Palini (Ita), 11. Wippert, 19. Verschoor.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden