Uitslagen

Atletiek

NEW YORK: Diamond League, mannen, 100 m (-3,4 m/s): 1. Mullings (Jam) 10,26, 2. Gay (VSt) 10,26, 3. Bledman (Tri) 10,33; 400 m: 1. Wariner (VSt) 45.13, 2. Gonzales (Jam) 45,16, 3. Bartholomew (Grn) 45,17; 800 m: 1. Yego (Ken) 1.46,57, 2. Mulaudzi (ZAf) 1.46,68, 3. Lalang (Ken) 1.46,75, 5. Som (Ned) 1.47,34; 5000 m: 1. Gebremeskel (Eth) 13.05,22, 2. Lagat (VSt) 13.05,46, 3. Tariku Bekele (Eth) 13.06,06; 400 mhorden: 1. Culson (PuR) 48,50, 2. Jackson (VSt) 48,55, 3. Greene (GBr) 49,07; polsstokhoog: 1. Mesnil (Fra) 5,52, 2. Walker (VSt) 5,52, 3. Clavier (Fra) 5,42; hinkstapsprong: 1. Idowu (GBr) 16,67, 2. Olsson (Zwe) 16,29, 3. Sands (Bah) 16,28.


Vrouwen, 200 m: 1. Felix (VSt) 22,92, 2. Knight (VSt) 22,96, 3. Solomon (VSt) 23,03; 1500 m: 1. Sinclair (Jam) 4.08,06, 2. Ugeny (VSt) 4.08,42, 3. Gazehegne (Eth) 4.08,46; 100 m horden: 1. Carruthers (VSt) 13,04, 2. Wells (VSt) 13,06, 3. Ofili-Porter (GBr) 13,11; 3000 m steeple: 1. Chemos (Ken) 9.27,29, 2. Assefa (Eth) 9.27,37, 3. Samitova (Rus) 9.29,75; hoog: 1. Green-Tregaro (Zwe) 1,94, 2. Vlasic (Kro) 1,90, 3. Francis (Jam) 1,82; ver: 1. Jimoh (VSt) 6,48, 2. Delaoch (VSt) 6,41, 3. Reese (VSt) 6,35; discus: 1. Brown-Trafton (VSt) 62,94, 2. Lewis-Smallwood (VSt) 59,89, 3. Thurmond (VSt) 59,38; speer: 1. Obergföll (Dui) 64,43, 2. Viljoen (ZAf) 60,39, 3. Yurkovich (VSt) 58,43.


LEIDEN: Gouden Spike, nationaal baancircuit, mannen; 100 m: 1. Codrington (Ned) 10,50, 2. Glushchenko (Isr) 10,63, 3. Beyens (Bel) 10,69; 200 m: 1. Van Luijk (Ned) 20,71, 2. Erewa (Dui) 21,12, 3. Mitchell (VSt) 21,17; 800 m: 1. McCarthy (Ier) 1.49,75, 2. De Boer (Ned) 1.49,94, 3. Lahtio (Fin) 1.50,58; 3000 m: 1. De Kerpel (Bel) 8.03,81, 2. Poesiat (Ned) 8.04,34, 3. Hahn (Dui) 8.05,18; 110 m horden: 1. Sedoc (Ned) 13,39, 2. Broothaerts (Bel) 13,80, 3. Van der Westen (Ned) 13,97; polsstokhoog: 1. Jansen 5,40, 2. Sintnicolaas 5,40, 3. Van Wengerden 5,30; discus: 1. Cadée 62,01, 2. Persoon 58,46, 3. Tunks (Can) 55,95; speer: 1. Matas (Est) 79,17; hinkstapsprong: 1. Nielsen (Den) 16,16, 2. Florant (Ned) 15,99, 3. Adedoyin (GBr) 15,81.


Vrouwen, 100 m: 1. Schippers (Ned) 11,50, 2. Samuel (Ned) 11,53, 3. Vasell (Ned) 11,71; 200 m: 1. Samuel 23,69, 2. Vasell 24,10, 3. Dopheide (Ned) 24,25; 400 m: 1. Dopheide 53,96, 2. Van Leuveren (Ned) 54,17, 3. Barr (GBr) 54,56; 800 m: 1. Gonzalez (Spa) 2.08,00, 2. Brandt (ZAf) 2.08,07, 3. Wever (Ned) 2.10,27; 1500 m: 1. Achola (Oeg) 4.19,76, 2. Van Miert (Ned) 4.22,06, 3. Kruiver (Ned) 4.22,94; 100 m horden: 1. Denby (VSt) 13,37, 2. Bakker (Ned) 13,56, 3. Hodde (Ned) 13,61; ver: 1. Tanoum Moguenara (Dui) 6,14, 2. Ugen (GBr) 6,12, 3. Klop (Ned) 6,09; kogelstoten: 1. Boekelman (Ned) 17,70, 2. Kemkers (Ned) 16,29, 3. Nugter (Ned) 14,21; discus: 1. Jansen (Ned) 60,27.


Autosport

MONTREAL: Formule 1, GP van Canada: 1. Button (GBr) McLaren 70 ronden in 4.04.39,537, 2. Vettel (Dui) Red Bull op 2,709, 3. Webber (Aus) Red Bull 13,828, 4. Schumacher (Dui) Mercedes 14,219, 5. Petrov (Rus) Lotus Renault 20,395, 6. Massa (Bra) Ferrari 33,225, 7. Kobayashi (Jap) Sauber 33,270, 8. Alguersuari (Spa) Toro Rosso 35,964, 9. Barrichello (Bra) Williams 45,117, 10. Buemi (Zwi) Toro Rosso 47,056, 11. Rosberg (Dui) Mercedes 50,454, 12. De la Rosa (Spa) Sauber 1.03,607, 13. Liuzzi (Ita) Hispania op 1 ronde, 14. D'Ambrosio (Bel) Virgin, 15. Glock (Dui) Virgin, 16. Trulli (Ita) Lotus, 17. Karthikeyan (Ina) Hispania, 18. Di Resta (GBr) Force India op 3 ronden; uitgevallen: Hamilton (GBr) McLaren, Kovalainen (Fin) Lotus, Alonso (Spa) Ferrari, Sutil (Dui) Force India, Heidfeld (Dui) Lotus Renault, Maldonado (Ven) Williams.


Stand WK na zeven GP's: 1. Vettel 161 punten, 2. Button 101, 3. Webber 94, 4. Hamilton 85, 5. Alonso 69, 6. Massa 32, 7. Petrov 31, 8. Heidfeld 29, 9. Schumacher 26, 10. Rosberg 26.


Stand WK teams: 1. Red Bull Racing 255, 2. McLaren 186, 3. Ferrari 101, 4. Lotus Renault 60, 5. Mercedes GP 52, 6. Sauber 27.


Basketbal

MIAMI: NBA, finale play-offs: Miami Heat - Dallas Mavericks 95-105. Eindstand best-of-sevenserie: 2-4.


Golf

TURIJN: Europese Tour, Italiaans Open, eindstand: 1. Rock (Eng) 267 slagen (-21), 2. Olesen (Den), Boyd (Eng) 268, 4. Whiteford (Sch) 269, 5. Luiten (Ned) 270, 6. Jonzon (Zwe), Fasth (Zwe) 271, 33. o.a. Sluiter 277, 44. De Vries 279.


Hockey

WASSENAAR: EHL, final four, halve finales: Club de Campo Madrid (Spa) - Reading HC (Eng) 3-0, HGC (Ned) - Oranje Zwart (Ned) 3-0; finale: HGC - Club de Campo 1-0; om derde plaats: Reading - Oranje Zwart 3-2.


European Club Champions Cup, vrouwen, finale: Den Bosch (Ned) - Leicester (Eng) 4-1; om derde plaats: Slough (Eng) - Laren (Ned) 1-2 na verlenging (0-1, 1-1).


Motorsport

AGUEDA: Grote Prijs van Portugal, MX1, eerste manche: 1. Desalle (Bel) Suzuki, 2. Cairoli (Ita) KTM, 3. Frossard (Fra) Yamaha, 20. Brakke/Yamaha; uitgevallen: De Reuver/Yamaha; tweede manche: 1. Desalle, 2. Cairoli, 3. Goncalves (Por) Honda, 17. Brakke; niet gestart: De Reuver.


Eindstand GP: 1. Desalle 50 punten, 2. Cairoli 44, 3. Bobrisjev (Rus) Honda 36, 20. Brakke 5.


WK-stand: 1. Desalle 249, 2. Cairoli 237, 3. Frossard 213, 20. De Reuver 23, 32. Brakke 6; MX2,


eerste manche: 1. Roczen (Dui) KTM, 2. Herlings (Ned) KTM, 3. Osborne (VSt) Yamaha, 7. Coldenhoff/Yamaha, 19. Kras/Suzuki; tweede manche: 1. Searle (GBr) Kawasaki, 2. Herlings, 3. Paulin (Fra) Yamaha, 14. Coldenhoff, 18. Kras


Eindstand GP: 1. Herlings 44, 2. Paulin, 3. Osborne 36, 12. Coldenhoff 21, 19. Kras 5.


WK-stand: 1. Herlings 257, 2. Roczen 251, 3. Searle 224, 13. Coldenhoff 66, 29. Kras 11.


SILVERSTONE: Grand Prix van Groot-Brittannië, MotoGP: 1. Stoner (Aus) Honda 47.53,459, 2. Dovizioso (Ita) Honda op 15,159, 3. Edwards (VSt) Yamaha 21,480, 4. Hayden (VSt) Ducati 26,984, 5. Bautista (Spa) Suzuki 35,569, 6. Rossi (Ita) Ducati 1.04,526.


Stand WK: 1. Stoner 116 punten, 2. Lorenzo (Spa) Yamaha 98, 3. Dovizioso 83.


Moto2: 1. Bradl (Dui) Kalex 44.10,236, 2. Smith (GBr) Tech3 7,601, 3. Pirro (Ita) Moriwaki 12,241, 4. Cluzel (Fra) Suter 17,271, 5. Redding (GBr) Suter 23,531, 6. Rabat (Spa) FTR 28,661.


Stand WK: 1. Bradl 127, 2. Corsi (Ita) FTR 65, 3. Takahashi (Jap) Moriwaki 56.


125cc: 1. Folger (Dui) Aprilia 43.48,862, 2. Zarco (Fra) Derbi 3,885, 3. Faubel (Spa) Aprilia 14,951, 4. Salom (Spa) Aprilia 17,164, 5. Vazquez (Spa) Derbi 17,403, 6. Martin (Spa) Aprilia) 19,236.


Stand WK: 1. Terol 128, 2. Folger 93, 3. Zarco 83.


Paardensport

DE STEEG: Outdoor Gelderland, NK, tweede onderdeel, Grand Prix Special: 1. Minderhoud/IPS Tango 76,187 procent, 2. Gal/Sisther de Jeu 73,854, 3. Gal/Interfloor Next One 72,166, 4. Van Baalen/BMC Phoebe 71,625, 5. Van Baalen/BMC Miciano 69,395, 6. Hanzon/Spargo 69,375.


Stand: 1. Minderhoud/IPS Tango 148,848, 2. Gal/Sisther de Jeu 147,663, 3. Gal/Interfloor Next One 144,954, 4. Van Baalen/BMC Phoebe 141,987, 5. Marijnissen/Moedwill 137,892, 6. Van Baalen/BMC Miciano 137,162; derde onderdeel, kür: 1. Gal/Sisther de Jeu 78,800, 2. Minderhoud/IPS Tango 78,725, 3. Van Baalen/BMC Phoebe 74,925, 4. Van der Meer/Uzzo 73,125, 5. Diederik van Silfhout/Luxform's Popeye 73,025, 6. Laarakkers/Divoza Horseworld Ovation 72,925.


Eindstand: 1. Minderhoud 227,572, 2. Gal 226,463, 3. Van Baalen 216,912, 4. Van Silfhout 209,868, 5. Van der Meer 209,643, 6. Laarakkers 209,221


Grote Prijs van Gelderland, 1,60 m, met barrage: 1. Maikel van der Vleuten (Ned) VDL Groep Sapphire 0-42,66, 2. Breen (Ier) Carmena 0-43,20, 3. Patrick van der Schans (Ned) Tum-Tum 0-46,68, 4. Vrieling (Ned) VDL Emmerton 4-42,27, 5. Dubbeldam (Ned) BMC Van Grunsven Simon 4-43,27, 6. Sprunger (Zwi) Uptown Boy 4-44,22; 1,50 m: 1. Breen (Ier) Camblin 0-37,90, 2. Zoer (Ned) Wollie Bollie 0-40,04, 3. Mathijs van Asten (Ned) Credence 41,47;1,45 m: 1. Govoni (Ita) Coriander van 't Vennehof 0-60,77, 2. De Vos (Bel) Tekila 0-61,96, 3. El Zoghby (Egy) Uleika 62,05;1,40 m: 1. Govoni (Ita) Coriander van't Vennehof 65,00 punten - 49,97 seconden, 2. Funnell (GBr) Beowulf 65-51,09, 3. Stephanie Brugman (Ned) Witness van 't Paradijs 65-53,80; 1,45 m: 1. Brash (GBr) Sebastian 0-36,20, 2. Kayser (Oos) HBC Dancing Queen 0-36,58, 3. Van der Mei (Ned) Valesca 0-37,10; Wegener Media Prijs, 1,50 m na barrage: 1. Kürten (Ier) VDL Harley 0-32,24, 2. Zoer (Ned) Sam 0-32,34, 3. Lennon (Ier) Vampire 0-32,49, 4. Hoorn (Ned) Sama 0-33,19, 5. Schuttert (Ned) Cerona 0-33,77, 6. Maikel van der Vleuten (Ned) VDL Groep Sapphire 0-34,66; Puissance, na vierde barrage: 1. Maher (GBr) Noctambule Courcelle 0 strafpunten, 2. Marinas Soto (Spa) Boupleaix van het Vileuhoff opgave, 3. Chiaudiani (Ita) Snai Catalano; niet gestart: 5. Huits/Walmox Prince.


Tennis


LONDEN: int. toernooi, mannen, halve finales: Murray (GBr) - Roddick (VSt) 6-3, 6-1; Tsonga (Fra) - Ward (GBr) 6-3, 7-6; finale: Murray - Tsonga 3-6, 7-6, 6-4.


HALLE: int. toernooi, mannen, halve finales: Petzschner (Dui) - Berdych (Tsj) 7-6, 2-6, 6-3; Kohlschreiber (Dui) - Monfils (Fra) 6-3, 6-3; finale: Kohlschreiber (Dui) - Petzschner (Dui) 7-6, 2-0 opgave; dubbelspel, finale: Bopanna/Qureshi (Ina/Pak) - Haase/Raonic (Ned/Can) 7-6, 3-6, 11-9.


KOPENHAGEN: int. toernooi, vrouwen, halve finales: Wozniacki (Den) - Barthel (Dui) 6-1, 6-2; Safarova (Tsj) - Martic (Kro) 1-6, 6-4, 6-2; finale: Wozniacki - Safarova 6-1, 6-4.


BIRMINGHAM: int. toernooi, vrouwen, halve finales: Lisicki (Dui) - Peng Shuai (Chn) 6-3, 6-1; Hantuchova (Slw) - Ivanovic (Ser) 6-7, 6-3, 6-2; finale: Lisicki - Hantuchova 6-3, 6-2.


ROSMALEN: mannen, eerste ronde: Dodig (Kro) - Hanescu (Roe) 6-4, 7-5; Marti (Spa) - Gimeno-Traver (Spa) 6-3, 7-6; Haider-Maurer (Oos) - Kavcic (Slv) 6-4, 6-7, 6-4; Berrer (Dui) - Almagro (Spa) 3-6, 7-6, 6-4; Mahut (Fra) - Mannarino (Fra) 7-6, 6-3; Gremelmayr (Dui) - Walter (Fra) 6-3, 7-6; Gabasjvili (Rus) - Kravtsjoek (Rus) 6-4, 1-6, 6-4; Toersoenov (Rus) - Kendrick (VSt) 6-2, 7-6; Volandri (Ita) - Mello (Bra) 6-4, 7-6; Baghdatis (Cyp) - Clement (Fra) 7-6, 6-3.


Vrouwen, eerste ronde: Cibulkova (Slw) - Halep (Roe) 6-3, 6-0; Dominguez Lino (Spa) - Tsjakvetadze (Rus) 6-4, 6-1; Flipkens (Bel) - Zakopalova (Tsj) 6-3, 6-2; Koeznetsova (Rus) - Rus (Ned) 6-2, 6-4; Wickmayer (Bel) - Brianti (Ita) 6-4, 6-0; Pennetta (Ita) - Alona Bondarenko (Oek) 6-4, 6-4; Date-Krumm (Jap) - Kirilenko (Rus) 7-6, 6-2; Dulgheru (Roe) - Van Uytvanck (Bel) 7-5, 7-6; Parra (Spa) - Robson (GBr) 7-5, 6-3; Barrois (Dui) - Zahlavova Strycova (Tsj) 6-3, 6-2; Oprandi (Ita) - Amanmoeradova (Oez) 6-4, 6-3; Clijsters (Bel) - Niculescu (Roe) 7-5, 7-5.


Triatlon

AMSTERDAM: NK, mannen; olympische afstand (1,5 km zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lopen): 1. Diederen 1.57.23, 2. Severin 1.58.03, 3. Dekker 1.58,19, 4. Van der Meer 1.58.30, 5. Van Thiel 2.00.23, 6. Van der Stel 2.02.41; vrouwen: 1. Boterenbrood 2.12.22, 2. Zijgers 2.16.21, 3. Zijderveld 2.16.46, 4. Van der Vegt 2.17.46, 5. Golsteyn 2.18.36, 6. Fangmann 2.21.30.


Volleybal

ROTTERDAM: European League mannen, groep B: Nederland - Oostenrijk 3-0 , Griekenland - Spanje 1-3, Nederland - Oostenrijk 3-0, Griekenland - Spanje 0-3.


Stand: 1. Spanje 6-15 (15-6), 2. Nederland 6-14 (15-5), 3. Griekenland 6-7 (9-14), 4. Oostenrijk 6-0 (4-18).


MONTREUX: Volley Masters vrouwen, halve finales: China - Japan 0-3, Cuba - Verenigde Staten 3-1; finale: Japan - Cuba 3-0; om derde plaats: China - Verenigde Staten 3-1; 5 t/m 8: Nederland - Peru 3-1, Duitsland - Italië 3-1; om vijfde plaats: Nederland - Duitsland 3-1.


Wielrennen

CRITÉRIUM DU DAUPHINÉ: UCI World Tour, zesde etappe Les Gets - Le Collet d'Allevard (192,5 km): 1. Rodriguez (Spa) 5.12.47, 2. Gesink (Ned) 0.31, 3. Van den Broeck (Bel) 0.39, 4. Kern (Fra) 0.41, 5. Vinokoerov (Kaz) 0.50, 6. Wiggins (GBr) 0.54, 7. Sörensen (Den) 1.00, 8. Peraud (Fra) 1.06, 9. Evans (Aus) 1.09, 10. Voeckler (Fra) 1.58; 23. Ruijgh 4.13, 38. De Maar 6.50, 53. Kroon 10.06, 55. Posthuma 13.06, 95. Westra 16.07, 117. Boom 19.21, 137. Tjallingii 29.39, 153, laatste Ligthart 29.44.


Zevende etappe, Pontcharra - La Toussiere (117,5 km): 1. Rodriguez (Spa) 3.24.30, 2. Pinot (Fra) 0.07, 3. Gesink (Ned), 4. Van den Broeck (Bel), 5. Vinokoerov (Kaz), 6. Chris Sörensen (Den) 0.10, 7. Evans (Aus), 8. Sivtsov (WRu), 9. Brajkovic (Slv), 10. Wiggins (GBr), 14. Martin (Dui) 1.02, 16. Ruijgh 1.42, 28. De Maar 6.36, 46. Tjallingii 13.59, 58. Posthuma 15.05, 97. Ligthart 24.38, 105. Westra.


Eindklassement: 1. Wiggins 26.40.51, 2. Evans 1.26, 3. Vinokoerov 1.49, 4. Van den Broeck 2.10, 5. Rodriguez 2.51, 6. Kern (Fra) 3.05, 7. Peraud (Fra) 3.39, 8. Sivtsov 4.14, 9. Brajkovic 4.22, 10. Voeckler (Fra) 4.31, 14. Ruijgh 9.02, 20. Gesink 16.17, 38. De Maar 28.39, 66. Posthuma 42.02, 110. Ligthart 1.11.12, 113. Westra 1.13.01, 116. Tjallingii 1.19.14.


RONDE VAN ZWITSERLAND: UCI World Tour, eerste etappe, tijdrit in Lugano:1. Cancellara (Zwi) 7,1 km in 9.41, 2. Van Garderen (VSt) 0.09, 3. Sagan (Slw) 0.17, 4. Larsson (Zwe), 5. Klöden (Dui) 0.18, 6. Danielson (VSt) 0.210, 7. Velits (Slw) 0.21, 8. Mollema (Ned) 0.22, 9. Leipheimer (VSt), 10. Gerdemann (Dui); 16. Poels 0.28, 30. Weening 0,33, 47. Kruijswijk 0.37, 58. Ten Dam 0.39, 72. Slagter 0.46.


Tweede etappe, Airolo - Crans-Montana (149 km): 1. Soler (Col) 4.23.20, 2. Cunego (Ita) op 0.12, 3. Frank Schleck (Lux), 4. Di Luca (Ita) 0.16, 5. Mollema (Ned) 0.18, 6. Leipheimer (VSt) 0.34, 7. Van Garderen (VSt) 0.36, 8. Frank (Zwi) 0.39, 9. Capecchi (Ita) 0.47, 10. Ten Dam (Ned), 11. Kruijswijk, 47. Slagter 6.13, 61. Weening 8.12, 66. Poels 9.55.


Derde etappe, Brig-Glis - Grindelwald (107,6 km): 1. Sagan (Slw) 3.09.47, 2. Cunego (Ita), 3. Fuglsang (Den) 0.21, 4. Ten Dam (Ned), 5. Caruso (Ita) 0.48, 6. Van Garderen (VSt) 1.04, 7. Frank Schleck (Lux), 8. Mollema, 9. Soler (Col), 10. De Greef (Bel), 11. Kruijswijk, 36. Poels 7.40, 75. Weening 14.15, 113. Slagter 21.19.


Algemeen klassement: 1. Cunego 7.43.16, 2. Soler 0.54, 3. Mollema 1.16, 4. Ten Dam 1.19, 5. Van Garderen (VSt) 1.21, 6. Frank Schleck 1.25, 7. Fuglsang 1.32, 8. Di Luca (Ita) 1.53, 9. Kruijswijk 2.00, 10. Leipheimer (VSt) 2.10, 38. Poels 17.35, 58. Weening 22.32, 79. Slagter 27.50.


DELTA TOUR ZEELAND: Tweede etappe Middelburg - Goes (192,8 km): 1. Kittel (Dui) 4.18.47, 2. Bos (Ned), 3. Kruopis (Lit), 4. Hoetarovitsj (WRu), 5. Stroetinga (Ned), 6. Schets (Bel); 9. Van Dijk, 11. Wippert, 12. Raymond Kreder, 14. Te Brake, 18. Van Emden.


Derde etappe, Terneuzen - Terneuzen (195,8 km): 1. Caethoven (Bel) 4.34.51, 2. Bosmans (Bel), 3. Hammond (GBr), 4. Nizzolo (Ita), 5. Peeters (Bel), 6. Bos (Ned), 11. Raymond Kreder, 12. Van Dijk, 13. Ariesen, 14. Wippert, 16. Michel Kreder, 19. Te Brake, 25 Van der Velde, 27. Hagenaars, 28. Posthuma, 34. Van Emden.


Eindklassement: 1. Kittel (Dui) 4.23.18, 2. Bos 0.04, 3. Van Emden 0.06, 4. Kluge (Dui), 5, Matthews (Aus), 6. Schmitz 0.11, 7. Veelers, 12. Wippert 0.17, 16. Van Dijk 0.19, 17. Te Brake 0.20.


Zaalhandbal

ISTANBUL: Finale play-off WK-kwalificatie, return: Turkije - Nederland 34-38; doelpunten Nederland: Groot, Malestein en Visser 7, Hilster en Polman 4, Abbingh, Deen en Van der Heijden 2, Lamein, Snelder en Van der Wissel.


Zeilen

WEYMOUTH: Wereldbeker, Sail For Gold, eindstanden, mannen; RS:X: 1. Dempsey (GBr) 28, 2. Tobin (NZe) 29, 3. Van Rijsselberge (Ned) 40; 470: 1. Leboucher/Garos (Fra) 38, 2. Belcher/Page (Aus) 61, 3. Mantis/Kagialis (Gri) 72, 20, Le Fevre/Krol 120, 22. Coster/Coster 124; Laser: 1. Slingsby (Aus) 41, 2. Murdoch (NZe) 57, 3. Goodison (GBr) 64, 9. Van Schaardenburg 100, 20. Bouwmeester 145; Finn: 1. Ainslie (GBr) 42, 2. Scott (GBr) 56, 3. Gaspic (Kro) 57, 13. Postma 113; Star: 1. Scheidt/Prada (Bra) 38, 2. Lööf/Salminen (Zwe) 44, 3. Negri/Voltolini (Ita) 72, 29. Heiner/Van der Heijden 233.


Vrouwen, Laser Radial: 1. Bouwmeester (Ned) 40, 2. Van Acker (Bel) 50, 3. Murphy (Ier) 69; 470: 1. Aleh/Powrie (NZe) 52, 2. Mills/Clark (GBr) 70, 3. Lecointre/Geron (Fra) 74, 17. Westerhof/Berkhout 139; Matchracen: 1. Team Tunnicliffe (VSt), 2. Team MacGregor (GBr), 3. Team Leroy (Fra), 7. Team Mulder (Bes/Witteveen), 12. Team Groeneveld (Marck/Bekkering);RS:X: 1. Alabau (Spa) 37, 2. Klepacka (Pol) 45, 3. Korzits (Isr) 66, 48. Bos-De Koning 178, 52. De Geus 215.


Zwemmen

EINDHOVEN: Open NK, mannen, 100 vrij: 1. Verschuren 49,06, 2. Reijns 50,81, 3. Hornikel (Dui) 50,90; 200 vrij: 1. Verschuren 1.47,44, 2. Reijns 1.50,37, 3. Dreesens 1.51,21; 1500 vrij: 1. Kienhuis 15.17,15, 2. Van der Meulen 15.43,91, 3. Verreussel 15.53,03; 50 vlinder: 1. Verlinden 24,19, 2. Barends 24,38, 3. Evenhuis 24,87; 100 vlinder: 1. Verlinden 52,97, 2. Barends 54,47, 3. Willemsen 54,90; 100 rug: 1. Lijesen 55,10, 2. Driebergen 55,45, 3. De Ruiter 56,82; 50 school: 1. Stekelenburg 28,19, 2. Dekker 29,15, 3. De Haan 29,24; 200 school: 1. Stekelenburg 2.14,78, 2. Koulouris (Gri) 2.17,36, 3. Hazeleger 2.18,28; 400 wissel: 1. Verreussel 4.26,78, 2. Hülsing (Dui) 4.27,70, 3. Van Lith 4.33,24; 4x100 wissel: 1. De Dolfijn 1 (Driebergen, Stekelenburg, Verlinden, Verschuren) 3.38,34, 2. De Dolfijn 2 3.48,68, 3. AZ&PC 3.50,11.


Vrouwen,100 vrij: 1. Van de Meer 55,46, 2. Van Rheenen 55,99, 3. De Jonge 56,16; 200 vrij: 1. Van Rouwendaal 2.00,71, 2. Bouwens 2.00,95, 3. Scheps 2.01,73; 800 vrij: 1. Vermeulen 8.48,94, 2. Stap 8.49,41, 3. Marieke Nijhuis 8.53,72; 50 vlinder: 1. De Jong 27,18, 2. Knot 27,52, 3. Goosen 27,75; 100 vlinder: 1. Dreesens 1.00,98, 2. Veldhuis 1.01,33, 3. De Jong 1.01,52; 50 rug: 1. Kromowidjojo 28,75, 2. Albers 30,09, 3. Toussaint, Van Vliet 30,16; 100 rug: 1. Van Rouwendaal 1.01,70, 2. Witlox 1.03,38, 3. Worst 1.03,48; 50 school: 1. Nijhuis 31,71, 2. Elzerman 32,48, 3. Kroese 32,64; 200 school: 1. Zanderink 2.32,25, 2. Moniek Nijhuis 2.33,70, 3. Korese 2.35,05; 400 wissel: 1. Verouden 4.45,68, 2. Dreesens 4.57,37, 3. Delno 5.01,00; 4x100 wissel: 1. De Dolfijn 1 (Toussaint, Nijhuis, Knot, Kroese) 4.12,76, 2. PSV 1 4.14,98, 3. AZ&PC 4.19,20; 4x200 vrij: 1. PSV 1 (Kneppers, Scheps, Van Rheenen, Van der Zanden) 8.14,08, 2. PSV 2 8.24,04, 3. De Dolfijn 8.27,10.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden