Uitslagen

Boksen

ROTTERDAM: EK, vrouwen: halve finales: -69 kg: De Jong (Ned) - Furmaniak (Pol) 21-10, Badoelina (Oek) - Price (Wal) 17-7. -75 kg: Fontijn (Ned) - Marshall (GBr) 15-7, Torlopova (Rus) - Doernjeva (Oek) 21-1.


Bridge

VELDHOVEN: WK open teams (Bermuda Bowl): 13de ronde: Nederland - Polen 16-14; 14de ronde: Nederland - Brazilië 19-11; 15de ronde: Nederland - India 12-18; 16de ronde: Nederland - IJsland 22-8; 17de ronde: Nederland - Israël 19-11; 18de ronde: Nederland - Japan 18-12; stand: 1. Italië 344, 2. Nederland en VS (2) 326. 4. Israël 302,34, 5. VS (1) 298.5


Vrouwen (Venice Cup): 13de ronde: Nederlan - Egypte 25-4; 14de ronde: 21 Nederland - Italië 21-9; 15de ronde: Nederland - Australië 11-19; 16de ronde: Zweden 19-11; 17de ronde: Nederland - VS 1 3-25; 18de ronde: Nederland - Polen 25-5; stand aan kop: 1. VS (1) 325, 2. Engeland 323, 3. VS (2) 321, 4. China 314, 5. Duitsland 313, 8. Nederland 3-4.


Hockey

BRASSCHAAT (Bel): EHL, eerste ronde: groep E: Rotterdam (Ned) - Wettingen (Zwi) 11-1.


Rugby

AUCKLAND: WK mannen: om derde plaats: Australië - Wales 21-18.


Schaken

HOOGEVEEN: Univé-toernooi: kroongroep, vijfde ronde: Giri (Ned) - Polgar (Hon) 1-0, Kramnik (Rus) - Vachier (Fra) 1-1; stand: Kramnik 4, Giri 2.5, Vachier 2, Polgar 1.5.


Tennis

STOCKHOLM: int. toernooi, mannen: kwartfinales: Nieminen (Fin) - Kamke (Dui) 3-6, 7-5, 6-1, Blake (VS) - Nalbandian (Arg) walk-over, Raonic (Can) - Dimitrov (Bul) 7-5, 6-4.


MOSKOU: int. toernooi, mannen: kwartfinales: Chardy (Fra) - Kohlschreiber (Dui) 6-4, 6-3, Davydenko (Rus) - Berrer (Dui) 6-3, 6-2, Troicki (Ser) - Bogomolov (VS) 7-6, 6-7, 7-6, Tipsarevic (Ser) - Toersoenov (Rus) 6-4, 6-2.


Vrouwen: kwartfinales: Cibulkova (Slw) - Zvonareva (Rus) 4-6, 6-4, 6-4, Vesnina (Rus) - Bartoli (Fra) walk-over, Kanepi (Est) - Koeznetsova (Rus) 6-1, 6-2, Safarova (Tsj) - Doesjevina (Rus) 6-4, 6-4.


LUXEMBURG: int. toernooi, vrouwen: kwartfinales: Keothavong (GB) - Schoofs (Ned) 6-3, 6-2, Niculescu (Roe) - Hradecka (Tsj) 6-4, 6-4,


LIMOGES: int. toernooi, vrouwen: kwartfinales: Cirstea (Roe) - Krajicek (Ned) 6-3, 7-2


Voetbal

EREDIVISIE: De Graafschap - NAC 3-1. 29. Van de Pavert 1-0, 56. Schilder 1-1, 57. Kujala 2-1, 76. Poepon 3-1.


Graafschap: De Winter, Evers, Meijer, Wormgoor, Van de Pavert, Rose, Kujala, De Leeuw (79. El Hassnaoui), Breinburg (73. Overgoor), Sreckovic, Poepon.


NAC: Ten Rouwelaar, Janse, Luijckx, Botteghin, Gorter, Gudelj, Gilissen, Schilder, Bayram (62. Jozefzoon), Schalk (62. Kolk), Lurling


EERSTE DIVISIE: Willem II - FC Den Bosch 0-3, Veendam - Eindhoven 1-2, Cambuur - FC Oss 4-2, FC Zwolle - FC Dordrecht 5-0, Helmond Sport - Fortuna Sittard 2-2, Telstar - MVV 2-3.


Wielrennen

APELDOORN: EK baan, mannen: ploegenachtervolging: 1. Groot-Brittannië 4.00,008, 2. Denemarken 4.06,787, 3. Rusland 4.04,508, 5. Nederland (Heimans, Huizenga, Veldt, V.d.Zwet) 4.07,932.


Vrouwen: ploegenachtervolging: 1. Groot-Brittannië 3.22,618, 2. Duitsland 3.29,596, 3. Wit-Rusland 3.26,864, 5. Nederland (Van Dijk, Koedooder en Wild) 3.30,495.


Teamsprint: 1. Pendleton/Varnish (GB) 33,276, 2. Sjoelika/Tsos (Oek) 33,786, 3. Vogel/Welte (Dui) 33,678, Hijgenaar/Kanis (Ned) 34,507.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden