Uitslagen

Judo

PARIJS: WK: mannen, -60 kg: 1. Sobirov (Oez), 2. Hiraoka (Jap), 3. Zantaraia (Oek) en Moesjkijev (Aze). eerste ronde: Mooren vrijgeloot, tweede ronde: Mooren wint van Babanijazov (Tmr), derde ronde: Mooren verliest van Moesjkijev.


mannen - 66 kg: 1. Ebinuma (Jap), 2. Cunha (Bra), 3. Mogoesjkov (Rus) en Cho Jun-Ho (ZKo). eerste ronde: De Jong wint van Altenor (Hai), tweede ronde: De Jong wint van Gomez (Cub), derde ronde: De Jong wint van Krassas (Cyp), vierde ronde: De Jong verliest van Draksic (Slv).


vrouwen: - 48 kg: 1. Asami (Jap), 2. Fukumi (Jap), 3. Csemoviczki (Hon) en Menezes (Bra). eerste ronde: Ente wint van Jeong (ZKo), tweede ronde: Ente verliest van Jossinet (Fra).


Hockey

MÖNCHENGLADBACH: EK vrouwen, groep A: Nederland - Italië 5-1, Spanje - Azerbeidzjan 2-1. Eindstand: 1. Spanje 3-9, 2. Nederland 3-6, 3. Azerbeidzjan 3-3, 4. Italië 3-0. Groep B: Ierland- Engeland 1-3, Duitsland - Belgie 4-0. Eindstand: 1. Engeland 3-9, 2. Duitsland 3-6, 3. België 3-3, 4. Ierland 3-0.


Halve finales: Nederland - Engeland,


Spanje - Duitsland.


Tennis

WINSTON-SALEM: int. toernooi, eerste ronde: Istomin (Oez) - Bachinger (Dui) 7-6, 6-1, Russell (VSt) - Mannarino (Fra) 6-4, 6-7, 6-2, Roger-Vasselin (Fra) - Rosol (Tsj) 7-6, 2-6, 7-6, Kavcic (Slv) - Hewitt (Aus) 6-4, 7-6, Harrison (VSt) - Hanescu (Roe) 1-6, 6-3, 6-4, Goloebev (Kaz) - Gonzalez (Arg) 6-2, 4-6, 6-4. Tweede ronde: Baghdatis (Cyp) - Sweeting (VSt) 7-5, 6-1, Andrejev (Rus) - Melzer (Oos) 7-5, 6-3.


DALLAS: int.toernooi: eerste ronde: Cibulkova (Slw/2) - Lucic (Kro) 6-4, 6-0, Arvidsson (Zwe) - Wickmayer (Bel/4) 4-6, 6-0, 1-0 opgave, Lisicki (Dui/5) - Mirza (Ina) 6-3, 6-0, Peer (Isr/6) - Jakimova (WRu) 6-1, 6-3, Katerina Bondarenko (Oek) - Arn (Hon) 6-2, 6-3, Kerber (Dui) - Scheepers (ZAf) 4-6, 6-2, 7-5, Oudin (VSt) - Amanmoeradova (Oez) 7-6, 1-0 opgave, Baltacha (GBr) - Zahlavova Strycova (Tsj) 6-2, 6-1.


Voetbal

CHAMPIONS LEAGUE: play-offs, tweede duel: Apoel (Cyp) - Wisla Krakow (Pol) 3-1 (eerste wedstrijd 0-1), Malmo (Zwe) - Dinamo Zagreb (Kro) 2-0 (1-4), Villarreal (Spa) - OB (Den) 3-0 (0-1), Zürich (Zwi) - Bayern (Dui) 0-1 (0-2).


ENGELAND: Manchester United - Tottenham Hotspur 3-0.


Wielrennen

RONDE VAN SPANJE: vierde etappe: Baza - Sierra Nevada: 1. Moreno (Spa) 170 km in 4.51.53, 2. Sörensen (Den) 0.03, 3. Martin (Ier) 0.11, 4. Rodriguez (Spa), 5. Niemec (Pol), 6. Lagoetin (Oez), 7. Van den Broeck (Bel), 8. Poels (Ned), 9. Scarponi (Ita), 10. Mollema (Ned), 12. Nibali (Ita), 16. Mentsjov (Rus), 17. Kruijswijk, 18. Wiggins (GBr), 25. Fuglsang (Den), 29. Sastre (Spa), 47. Anton (Spa) 1.38, 77. De Kort 12.28, 81. Slagter 16.45, 87. Ligthart 18.27, 96. Keizer, 116. Curvers, 155. Kroon, 174. Timmer 24.25, 194. Veelers. Opgave: Cavendish (GBr).


Algemeen klassement: 1. Chavanel (Fra) 13.19.09, 2. Moreno 0.43, 3. Fuglsang 0.49, 4. Monfort (Bel), 5. Nibali 0.53, 6. Sivtsov (WRu) 0.58, 7. Kessiakoff (Zwe) 0.59, 8. Pardilla (Spa) 1.03, 9. Bruseghin (Ita), 10. Seeldrayers (Bel) 1.04, 12. Van den Broeck 1.07, 13. Rodriguez 1.14, 17. Mollema 1.19, 21. Wiggins (GBr) 1.31, 25. Sastre 1.52, 32. Kruijswijk 2.42, 35. Anton 2.44, 38. Mentsjov 2.55, 42. Poels 3.17, 73. De Kort 14.47, 107. Slagter 23.58, 129. Ligthart 27.55, 135. Curvers 28.56. 165. Kroon 34.04, 167. Keizer 34.17, 168. Veelers 35.04, 187. Timmer 40.24.


USA PRO CYCLING CHALLENGE: proloog: 1. Gretsch (Dui) 8,3 kilometer in 8.27, 2. VandeVelde (VSt) 0.02, 3. Bookwalter (VSt) 0.04, 4. Förster (Dui) 0.05, 5. Voigt (Dui) 0.07, 6. Hincapie (VSt); 18. Clement 0.16, 21. Gesink 0.18, 41. Oostlander 0.32, 95. Ten Dam 0.52, 112. Van Hummel 1.01, 121. Weening 1.10.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden