Uitslagen

Atletiek

HENGELO: FBK Games, IAAF World Challenge, mannen, 100 m (-0,6 m/s): 1. Martina (Ned) 10,18, 2. Forsythe (Jam) 10,25, 3. Waugh (Jam) 10,31, 9. Mariano (Ned) 10,61; 400 m: 1. Santos (Dom) 44,45, 2. Rooney (GBr) 44,97, 3. Brenes (CRi) 45.20, 4. Moerman (Ned) 46,34, 5. Pistorius (ZAf) 46,35, 8. El Rhalfioui (Ned) 47,01; 800 m: 1. Kszczot (Pol) 1.43,83, 2. Kitum (Ken) 1.44,00, 3. Kinyor (Ken) 1.44,17, 5. Lathouwers (Ned) 1.44,61, 9. Kupers (Ned) 1.46,46; 1500 m: 1. Chepseba (Ken) 3.29,90, 2. Souleiman (Dji) 3.30,31, 3. Gebremedhin (Eth) 3.31,45; 10.000 m: 1. Tariku Bekele (Eth) 27.11,70, 2. Desisa Benti (Eth) 27.11,98, 3. Sihine (Eth) 27.12,60, 7. Gebrselassie (Eth) 27.20,39; 110 m horden: 1. Ash (VSt) 13,31, 2. Pozzi (GBr) 13,39, 3. Noga (Pol) 13,45, 9. Samuel (Ned) 14,33; polsstokhoog: 1. Verberne (Ned) 5,48, 2. Boirie (Fra) 5,42, 3. Bakker (Ned) 5,15; discus: 1. Harting (Dui) 68,13, 2. Alekna (Lit) 65,62, 3. Cadée (Ned) 65,49, 5. Smith (Ned) 63,30; hinkstapsprong: 1. Idowu (GBr) 17,31, 2. Schembri (Ita) 16,74, 3. Nima (Alg) 16,62; kogel: 1. Armstrong (Can) 21,44, 2. Majewski (Pol) 20,87, 3. Smith (Ned) 20,30; 8. Van Vreumingen 19,00.


Vrouwen, 200 m: 1. Williams (VSt) 22,73, 2. Samuel (Ned) 22,93, 3. Townsend (VSt) 23,04; 800 m: 1. Jepkosgei (Ken) 1.57,79, 2. Santiusti (Cub) 1.58,53, 3. Negesa (Oeg) 1.59,08, 7. Verstegen (Ned) 2.02,17; 1500 m: 1. England (GBr) 4.04,05, 2. Harrer (Dui) 4.04,81, 3. Weightmann (GBr) 4.04,88, 14. Kuijken (Ned) 4.12,40; 100 m horden: 1. Wells (VSt) 12,81, 2. Jones (Vst) 12,90, 3. Harrison (VSt) 12,98, 7. Hodde (Ned) 13,38, 8. Bakker 13,73; discus: 1. Glanc (Pol) 64,71, 2. Zinaidi (Lit) 62,74, 3. Wisniewska (Pol) 59,50, 7. Jansen (Ned) 57,40.


GÖTZIS (Oos): Tienkamp, mannen: 1. Van Alphen (Bel) 8519 punten (100m: 10,96/ver: 7,62/kogel: 15,23/hoog: 2,06/400m 49,54/110m horden: 14,55/discus: 45,45/ polsstok: 4,96/speer: 64,15/1500m: 4.20,87), 2. Sintnicolaas (Ned) 8506 (100m: 10,77/ver: 7,27/kogel: 14,20/hoog: 2,00/400m: 48,02/ 110 mh: 14,10/discus: 42,81/polsstok: 5,36/ speer: 63,59/1500m: 4.26,98), 3. Behrenbruch (Dui) 8433, 4. Freimuth (Dui) 8322, 5. Suarez (Cub) 8289, 6. Vos (Ned) 8224 (100m: 10,92/ ver: 7,36/kogel: 14,14/hoog: 2,06/400m: 49, 50/110 mh: 14,35/discus: 43,31/polsstok: 4,76/speer: 63,89/1500m: 4.34,47).


Vrouwen, zevenkamp: 1. Ennis (GBr) 6906 punten (100m horden: 12,81/hoog: 1,85/kogel: 14,51/200m: 22,88/ver: 6,51/speer: 47,11/800m: 2.09,00), 2. Tsjernova (Rus) 6774, 3. Josipenko (Oek) 6501, 4. Skoejite (Lit) 6493, 5. Schwarzkopf (Dui) 6461, 6. Zelinka (Can) 6393, 7. Schippers 6360 (100mh: 13,43/hoog: 1,73/kogel: 13,82/200m: 22,73/ver: 6,49/speer: 40, 41/800m: 2.18,66), 10. Broersen 6298 (100mh: 13,82/hoog: 1,85/kogel: 13,62/ 200m: 25, 73/ ver: 6,09/speer: 54,97/800m: 2.19,59).


Autosport

MONTE CARLO: Grote Prijs van Formule 1: 1. Webber (Aus) RedBull 78 ronden in 1.46.06,557, 2. Rosberg (Dui) Mercedes 0,643, 3. Alonso (Spa) Ferrari 0,947, 4. Vettel (Dui) RedBul 1,343, 5. Hamilton (GBr) McLaren 4,101, 6. Massa (Bra) Ferrari 6,195, 7. Di Resta (GBr) Force India 41,537, 8. Hülkenberg (Dui) Force India 42,562, 9. Raikkonen (Fin) Lotus 44,036, 10. Senna (Bra) Williams 44,516; op 1 ronde: Perez (Mex) Sauber, 12. Vergne (Fra) Toro Rosso, 13. Kovalainen (Fin) Caterham, 14. Glock (Dui) Marussia; op 2 ronden: 15. Karthikeyan (Ina) HRT; op 8 ronden: 16. Button (GBr) McLaren.


WK-stand: 1. Alonso 76 punten, 2. Vettel 73, 3. Webber 73, 4. Hamilton 63, 5. Rosberg 59, 6. Raikkonen 51.


WK-stand, constructeurs: 1. Red Bull 146 punten, 2. McLaren 108, 3. Ferrari 86.


Cricket

SCHIEDAM: CB40-toernooi, groep A: Nederland - Lancashire 2-0; Nederland 237/9 (38.4 overs), Lancashire 236 (38.4). Batting Nederland: Swart 41, Bukhari 36, Myburgh 34, Borgas 30; Lancashire: Moore 77, Croft 55, Brown 41, Prince 34. Bowling Nederland: Ahsan Malik 4-24/8, Swart 4-40/8; Lancashire: Parry 4-29/8, Croft 2-46/8.


Stand: 1. Nederland 4-6, 2. Gloucesterhire 3-4, 3. Worcestershire 3-4, 4. Lancashire 3-4, 5. Middlesex 4-4, 6. Essex 3-1, 7. Leicestershire 4-1.


Golf

WENTWORTH: PGA Championship, Europese Tour, eindstand:1. Donald (Eng) 273 (-15), 2. Paul Lawrie (Sch), Rose (Eng) 277, 4. Peter Lawrie (Ier) 280, 5. Grace (ZAf) 281, 6. Sterne (ZAf) 282, 7. Siem (Dui), Francesco Molinari (Ita), Els (ZAf) 283; 61. Derksen 296.


Handbal

GUADALAJARA: olympisch kwalificatietoernooi, vrouwen, tweede wedstrijd: Spanje - Nederland 28-24 Kroatië - Argentinië 31-21.


Derde wedstrijd: Nederland - Argentinië 30-21. Kroatië - Spanje 23-22.


Eindstand: 1. Spanje 3-4 (81-62), 2. Kroatië 3-4 (82-72), 3. Nederland 3-4 (83-77), 4. Argentinië 3-0 (57-92). Spanje en Kroatië naar Olympische Spelen.


Hockey

AMSTERDAM: Euro hockey league, mannen, halve finales: Hamburg- Dragon 2-2, Amsterdam- Rotterdam 3-0; derde plaats: Dragons- Rotterdam 4-3; finale: Hamburg- Amsterdam 2-2, Hamburg wint.


Vrouwen, halve finales: Den Bosch- Club de Campo 1-0, Laren- Hamburg 3-3; derde plaats: Club de Campo-Hamburg 1-3; finale: Den Bosch- Laren 0-1.


Roeien

LUZERN: wereldbeker, mannen, acht, finale: 1. Duitsland 5.27,47, 2. Groot-Brittannië 5.28,64, 3. Canada 5.29,62, 4. Nederland 5.31,45.


Licht, twee-zonder, finale: 1. Greidanus/Pijs (Ned) 6.29,92, 2. Li/Li (Chn) 6.30,61, 3. Tunevitsch/Foot (Aus) 6.34,74, 4. Van den Ende/Bruschinski 6.36,11.


Vrouwen: acht, finale: 1. Verenigde Staten 5.59,26, 2. Canada 5.59,29, 3. Nederland 6.03,20.


Schaken

MOSKOU (Rus): Tweekamp om wereldtitel, twaalfde partij: Anand (Ina) - Gelfand (Isr) 1/2-1/2. Stand: 6-6.


Schermen

ALMERE: NK individueel, mannen, degen: 1. Tristan Tulen (SC Den Bosch), 2. Verwijlen (Den Bosch), 3. Hilgeholt (Scaramouche), Tigchelaar (Den Bosch); floret: 1. Borst (OKK), 2. Stijlaart (Pegasus), 3. Rohlfs (SC Amsterdam) en Varekamp (Amsterdam); sabel: 1. Goossens (Déropement), 2. Goedhart (Déropement), 3. Adema (Delft FC) en Vajta (Amsterdam).


Vrouwen, degen: 1. Tol (Des Villiers), 2. Boone (Zaal Kardolus), 3. Berends (AEW) en Carmel Tulen (Den Bosch); floret: 1. Van Erven (Amsterdam), 2. Lola Tulen (Den Bosch), 3. Mondt (Hollandschermen) en Rentier (Hollandschermen); sabel: 1. Palings (Pallas), 2. Hofman (Scaramouche), 3. Smits (Déropement) en Verdouw (Scaramouche).


Tennis

PARIJS: Roland Garros, mannen, eerste ronde: Djokovic (Ser) - Starace (Ita) 7-6, 6-3, 6-1, Federer (Zwi) - Kamke (Dui) 6-2, 7-5, 6-3, Berdych (Tsj) - Sela (Isr) 6-3, 6-5, 6-1, Isner (VSt) - Dutra Silva (Bra) 6-3, 6-4, 6-4, Serra (Fra) - Lopez (Spa) 5-0, opgave, Granollers (Spa) - Sousa (Por) 6-2, 3-6, 6-3, 6-4, Seppi (Ita) - Davidenko (Rus) 6-3, 7-6, 7-5, Kohlschreiber (Dui) - Ebden (Aus) 6-4, 6-4, 7-6, Tomic (Aus) - Haider-Maurer (Oos) 7-6, 6-3, 6-3, Troicki (Ser) - Bellucci (Bra) 4-6, 6-3, 5-7, 6-3, 6-2, Andersson (ZAf) - Machado (Por) 7-6, 6-7, 4-6, 6-1, 11-9, Kavcic (Slv) - Hewitt (Aus) 7-6, 6-3, 6-7, 6-3, Koekoesjkin (Kaz) - Gulbis (Let) 6-4, 7-6, 5-7, 2-6, 6-4, Ungur (Roe) - Nalbandian (Arg) 6-3, 5-7, 6-4, 7-5, Klizan (Slw) - Dancevic (Can) 4-0, opgave, Clement (Fra) - Bogomolov 6-2, 3-6, 6-4, 7-6, 5-4, opgave, Kubot (Pol) - Beck (Slw) 7-5, 6-2, 7-5, Zeballos (Arg) - Prodon (Fra) 6-7, 6-3, 6-3, 6-2, Llodra (Fra) - Garcia-Lopez (Spa) 7-6, 6-2, 3-6, 6-3, Jaziri (Tun) - Petzschner (Dui) 6-3, 7-5, 7-6, Giraldo (Col) - Falla (Col) 5-7, 6-2, 6-4, 7-6, Levine (VSt) - Becker (Dui) 7-5, 6-2, 6-4, Mayer (Arg) - Olivier Rochus (Bel) 6-3, 6-4, 2-6, 6-4, Mathieu (Fra) - Phau (Dui) 2-6, 4-6, 6-4, 6-3, 6-0, Baker (VSt) - Malisse (Bel) 6-3, 7-6, 7-6, Müller (Lux) - Sijsling (Ned) 2-6, 7-5, 3-6, 6-4, 8-6, Tsonga (Fra) - Koeznetsov (Rus) 1-6, 6-3, 6-2, 6-4, Del Potro (Arg) - Montanes (Spa) 6-2, 6-7, 6-2, 6-1, Verdasco (Spa) - Darcis (Bel) 6-3, 6-2, 7-6, Wawrinka (Zwi) - Cipolla (Ita) 6-3, 6-3, 4-6, 3-6, 6-2, Cilic (Kro) - Munoz (Spa) 6-4, 6-4, 7-5, Devilder (Fra) - Krajinovic (Ser) 6-2, 6-2, 6-0, Berrer (Dui) - Melzer (Oos) 6-7, 4-6, 6-2, 6-2, 6-3, Andujar (Spa) - Hanescu (Roe) 6-1, 2-6, 1-6, 6-3, 6-1, Fognini (Ita) - Mannarino (Fra) 6-0, 7-5, 6-1, Stebe (Dui) - Souza (Bra) 6-3, 2-0, opgave, Mahut (Fra) - Roddick (VSt) 6-3, 6-3, 4-6, 6-2, Roger-Vasselin (Fra) - Pospisil (Can) 3-6, 6-3, 6-2, 6-2, Ferrero (Spa) - Dasnières de Veigy (Fra) 6-1, 6-4, 6-3, Simon (Fra) - Harrison (VSt) 3-6, 7-5, 6-4, 6-1, Goffin (Bel) - Stepanek (Tsj) 6-2, 4-6, 2-6, 6-4, 6-2.


Vrouwen, eerste ronde: Martic (Kro) - Krajicek (Ned) 6-2, 7-5, McHale (VSt) - Bertens (Ned) 2-6, 6-4, 6-4, Azarenka (WRu) - Brianti (Ita) 6-7, 6-4, 6-2, Agnieszka Radwanska (Pol) - Jovanovski (Ser) 6-1, 6-0, Li Na (Chn) - Cirstea (Roe) 6-2, 6-1, Bartoli (Fra) - Pliskova (Tsj) 6-3, 6-3, Mattek-Sands (VSt) - Lisicki (Dui) 6-4, 6-3, Cibulkova (Slw) - Mladenovic (Fra) 6-2, 6-1, Pennetta (Ita) - Hsieh Su-Wei (Tai) 6-7, 6-4, 6-2, Jankovic (Ser) - Mayr (Oos) 1-6, 6-1, 7-5, Cetkovska (Tsj) - Halep (Roe) 6-1, 6-3, Petrova (Rus) - Benesova (Tsj) 6-3, 6-3, Medina Garrigues (Spa) - Robson (GBr) 6-2, 6-1, Davis (VSt) - Barthel (Dui) 6-1, 6-1, Zheng Jie (Chn) - Cornet (Fra) 6-4, 6-4, Bratsjikova (Rus) - Niculescu (Roe) 0-6, 6-3, 6-3, King (VSt) - Voskobojeva (Kaz) 6-4, 6-2, Stephens (VSt) - Makarova (Rus) 6-4, 7-6, Scheepers (ZAf) - Pous (Spa) 6-4, 2-6, 6-1, Chan Yung-Jan (Tai) - Katerina Bondarenko (Oek) 6-1, 7-6, Suarez (Spa) - Tanasugarn (Tha) 6-0, 6-3, Karatantsjeva (Kaz) - Babos (Hon) 6-1, 6-0, Lepchenko (VSt) - Pervak (Kaz) 6-2, 6-7, 6-4, Feuerstein (Fra) - Doesjevina (Rus) 6-4, 6-1, Sjvedova (Kaz) - Minella (Lux) 6-3, 6-4, Foretz Gacon (Fra) - Zahlavova-Strycova (Tsj) 6-3, 7-5, Glatch (VSt) - Tatisjvili (Geo) 6-3, 5-7, 6-4, Pfizenmaier (Dui) - Garcia (France) 3-6, 6-4, 6-3, Stosur (Aus) - Baltacha (GBr) 6-4, 6-0, Kerber (Dui) - Shuai Zhang (Chn) 6-3, 6-4, Ivanovic (Ser) - Arruabarrena (Spa) 6-1, 6-1, Safarova (Tsj) - Jakimova (Bul) 6-2, 6-0, Errani (Ita) - Dellacqua (Aus) 4-6, 6-2, 6-2, Koeznetsova (Rus) - Lucic (Kro) 6-1, 6-3, Venus Williams (VSt) - Ormaechea (Arg) 4-6, 6-1, 6-3, Wozniak (Can) - El Tabakh (Can) 7-5, 6-2, Martínez (Spa) - Birnerova (Tsj) 4-6, 6-4, 8-6, Johansson (Fra) - Rodionova (Aus) 5-7, 7-6, 6-4, Falconi (VSt) - Gallovits (Roe) 3-6, 6-3, 6-1, Oudin (VSt) - Larsson (Zwe) 6-3, 6-3, Peer (Isr) - Dubois (Can) 6-2, 6-2, Pavlovic (Fra) - Kai-Chen Chang (Tai) 6-4, 7-5.


Turnen

MONTPELLIER: EK turnen, mannen, landenfinale: 1. Groot-Brittannië 266,296 punten (Smith, Purvis, Thomas, Panteleymonov, Whitlock), 2. Rusland 265,535, 3. Roemenië 261,319; Vloer: 1. Kosmidis (Gri) 15,766, 2. Barkalau (WRu) 15,300, 3. Shatilov (Isr) 15,166; Voltige: 1. Berki (Hon) 15,958, 2. Smith (GBr) 15,775, 3. Merdinyan (Arm) 15,300; Ringen: Balandin (Rus) 15,666, 2. Moratti (Ita) 15,466, 3. Abliazin (Rus) 15,433, 4. Van Gelder 15,408;


Sprong: 1. Koczi (Roe) 16,116, 2. Radivilov (Oek) 16,066, 3. Abliazin 16,062; Brug: 1. Nguyen (Dui) 15,766, 2. Verniajev (Oek) 15,666, 3. Petkovsek 15,600; Rek: 1. Garibov (Rus) 15,833, 2. Moznik (Kro) 15,566, 3. Maras (Gri) 15,266.


Volleybal

PIATRA-NEAMT (Roe): European League mannen, eerste ronde, groep B: Nederland - Turkije 3-0 (25-19, 25-23, 25-16), Tsjechië - Roemenië 3-0 (25-16, 25-20, 25-21), Nederland - Tsjechië 1-3 (25-17, 12-25, 19-25, 18-25), Roemenië - Turkije 3-1 (23-25, 27-25, 25-17, 25-23).


Stand: 1. Tsjechië 3-9 (9-1), 2. Nederland 3-6 (7-3), 3. Roemenië 3-3 (3-7), 4. Oostenrijk 0-0, 5. Turkije 3-0 (1-9).


Wielrennen

RONDE VAN ITALIË: twintigste, Val di Sole - Passo dello Stelvio (219 km): 1. De Gendt (Bel) 6.54.41, 2. Cunego (Ita) 0.56, 3. Nieve (Spa) 2.50, 4. Rodriguez (Spa) 3.22, 5. Scarponi (Ita) 3.34, 6. Hesjedal (Can) 3.36, 7. Gadret (Fra) 4.29, 8. Uran (Col) 4.53, 9. Henao (Col) 4.55, 10. Basso (Ita), 39. Slagter 22.17, 58. Bulgac 39.30, 64. Clement, 72. Keizer.


21ste etappe, Milaan - Milaan, tijdrit (28 km): 1. Pinotti (Ita) 33.06, 2. Thomas (GBr) 0.39, 3. Sergent (NZe) 0.53, 4. Rasmussen (Den) 1.00, 5. De Gendt (Bel) 1.01, 6. Hesjedal (Can) 1.09.


Eindklassement: 1. Hesjedal 91.39.02, 2. Rodriguez 0.16, 3. De Gendt 1.39, 4. Scarponi 2.05, 5. Basso 3.44, 6. Cunego (Ita) 4.40, 7. Uran (Col) 5.57, 8. Pozzovivo (Ita) 6.28, 9. Henao (Col) 7.50, 10. Nieve (Spa) 8.08, 30. Slagter 57.24, 71. Clement 2.45.03, 102. Bulgac 3.28.42, 126. Keizer 4.15.04.


RONDE VAN BELGIË: vierde etappe, tijdrit (20 km): 1. Martin (Dui) 24.04, 2. Westra (Ned) 0.46, 3. Terpstra (Ned) 0.52, 4. Barredo (Spa) 1.00, 5. Serov (Rus) 1.05, 6. Boom (Ned) 1.09. Vijfde etappe: 1. Betancur (Col) 5.04.18, 2. Pauwels (Bel) 0.02, 3. Firsanov (Rus), 4. Gilbert (Bel) 0.05, 5. Westra (Ned).


Eindklassement: 1. Martin 16.51.28, 2. Westra 0.43, 3. Barredo 1.02, 4. Firsanov 1.11, 5. Grivko (Oek) 1.26.


Zeilen

MEDEMBLIK: Delta Lloyd Regatta, eindstanden, mannen, Laser: 1. Van Schaardenburg (Ned) 38, 2. Bernaz (Fra) 55, 3. Bouwmeester (Ned) 61.


Finn: 1. Paine (VSt) 29, 2. Allansson (Zwe) 39, 3. Selivanov (Rus) 42, 4. Postma (Ned) 44.


Vrouwen, RS:X: 1. Tartaglini (Ita) 33, 2. Crisp (Aus) 41, 3. Chan (HKo) 41, 7. De Geus 72.


Zwemmen

DEBRECEN: EK, finales, mannen, 50 vrij: 1. Bousquet (Fra) 21,80, 2. Nystrand (Zwe) 22,04, 3. Govorov (Oek) 22,18; 50 school: 1. Dugonjic (Slv) 27,32, 2. Scozzoli (Ita) 27,49, 3. Samilidis (Gri) 27,64; 200 rug: 1. Kawecki (Pol) 1.55,28, 2. Bernek (Hon) 1.55,88, 3. Toumarkin (Isr) 1.57,35;


100 vlinder: 1. Cavic (Ser) 51,45, 2. Cseh (Hon) 51,77, 3. Rivolta (Ita) 52,40; 400 wissel: 1. Cseh (Hon) 4.12,17, 2. Verraszto (Hon) 4.14,23, 3. Drymonakos (Gri) 4.14,41; 4x200 vrij: 1. Duitsland 7.09,17, 2. Italië 7.13,10, 3. Hongarije 7.13,60;


4x100 wissel: 1. Italië (Di Tora, Scozzoli, Rivolta, Magnini) 3.32,80, 2. Duitsland 3.34,41, 3. Hongarije 3.34,57.


Vrouwen, 50 vrij: 1. Steffen (Dui) 24,37, 2. Schreuder (Ned) 24,78, 3. Niangkouara (Gri) 24,93; 200 vrij: 1. Pellegrini (Ita) 1.56,76, 2. Lippok (Dui) 1.58,19, 3. Etienne (Fra) 1.58,23; 400 vrij: 1. Balmy (Fra) 4.05,31, 2. Belmonte (Spa) 4.05,45, 3. Etienne (Fra) 4.07,47; 1500 vrij: 1. Belmonte (Spa) 16.05,34, 2. Risztov (Hon) 16.10,04, 3. Villaecija (Spa) 16.15,85; 50 rug: 1. Peris (Spa) 28,25, 2. Barbieri (Ita) en Jovanovic (Kro) 28,31; 16. Toussaint 29,40, 26. Worst 30,02;


50 school: 1. Chocova (Tsj) 31,25, 2. McMahon (Ier) 31,27, 3. Ruhnau (Dui) 31,35; 200 vlinder: 1. Hosszu (Hon) 2.07,28, 2. Jakabos (Hon) 2.07,86, 3. Granström (Zwe) 2.08,22; 4x100 wissel: 1. Duitsland (Mensing, Poewe, Wenk, Steffen) 3.58,43, 2. Italië 4.01,92, 3. Zweden 4.05,58.


EINDHOVEN: EK synchroonzwemmen, vrije combinatie: 1. Spanje 95,60 punten, 2. Oekraïne 93,42, 3. Italië 90,44, 4. Griekenland 85,94, 5. Zwitserland 81,62, 6. Nederland 80,99.


Duet, finale: 1. Istsjenko/Romasjina (Rus) 97,86 punten, 2. Carbonell/Fuentes (Spa) 95,98, 3. Ioesjko/Sidorenko (Oek) 92,95, 4. Lapi/Perrupato (Ita) 90,33, 5. Platanioti/Solomou (Gri) 89,20, 6. Labrousse/Willhelm (Fra) 87,61, 8. Wellen/ Sneeuw 85,37.


Solo, finale: 1. Istsjenko (Rus) 97,81 punten, 2. Fuentes (Spa) 95,90, 3. Ananasova (Oek) 92,25, 4. Solomou (Gri) 89,62, 5. Cerruti (Ita) 87,75, 6. Brandl (Oos) 84,57, 8. De Graaf 82,10.


Team, vrije routine: 1. Spanje 96,21, 2. Oekraïne 93,66, 3. Italië 90,53.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2019 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden