Uitslagen

Voetbal

EUROPA LEAGUE: groepsfase


Groep B:


PSV - Tsjornomorets (Oek) 0-1. 59. Dja Djedje 0-1. Scheidsrechter: Gómez (Spa). Toeschouwers: 13.000. Rode kaart: 87. Riera (Tsjornomorets). Gele kaart: Bakkali, Maher (PSV).


PSV: Zoet; Arias, Zanka Jørgensen, Rekik, Willems (66. Park); Hiljemark (75. Toivonen), Maher, Hendrix; Narsingh (80. Bakkali), Locadia, Depay.


Tsjornomorets: Bezotoskyi; Zubeyko, Kovalchuk, Fontanello, Santana; Kovalchuk, Gay (79. Didenko), Bobko; Riera, Antonov (90. Kutas), Dja Djedje (81. Léo Matos).


Dinamo Zagreb (Kro) - Loedogorets (Bul) 1-2.


Groep L:


PAOK Saloniki (Gri) - AZ 2-2. 31. Lam 0-1, 37. Lucas 1-1 (strafschop), 37. Gorter 1-2 (strafschop), 90. Pozoglou 2-2. Scheidsrechter: Oliver (Eng). Geel: Gudelj, Lewis, Gorter (AZ).


PAOK: Glykos, Kitsiou, Katsouranis, Vítor, Lino, Lucas, Tziolis, Konstantinidis (56. Skondras), Lazar, Stoch (74. Pozoglou), Athanasiadis (64. Necid).


AZ: De Winter, Reijnen, Lam, Hoedt, Haps (89. Van Overeem), Gudelj, Overtoom, (74. A. Jóhannsson), Gorter, Berghuis, Avdic, Lewis (54. Gudmundsson).


Groep A: Valencia (Spa) - Koeban Krasnodar (Rus) 1-1, St Gallen (Zwi) - Swansea City (Wal) 1-0. Groep C: Standard Luik (Bel) - IF Elfsborg (Zwe) 1-3, Salzburg (Oos) - Esbjerg (Den) 3-0. Groep D: NK Maribor (Slo) - Wigan Athletic (Eng) 2-1, Zulte Waregem (Bel) - Roebin Kazan (Rus) 0-2. Groep E: Fiorentina (Ita) - Dnjepropetrovsk (Oek) 2-1, Pandurii Târgu (Roe) - Paços Ferreira (Por) 0-0. Groep F: Eintracht Frankfurt (Dui) - Apoel Nicosia (Cyp) 2-0, Maccabi Tel Aviv (Isr) - Bordeaux (Fra) 1-0. Groep G: Kiev (Oek) - Rapid Wien (Oos) 3-1, FC Thun (Zwi) - Racing Genk (Bel) 0-1. Groep H: Freiburg (Dui) - Sevilla (Spa) 0-2, Estoril (Por) - Slovan Liberec (Tsj) 1-2. Groep I: Real Betis (Spa) - NK Rijeka (Kro) 0-0, Vitor. Guimarães (Por) - Lyon (Fra) 1-2. Groep J: Lazio (Ita) - Trabzonspor (Tur) 0-0, Apollon Limassol (Cyp) - Legia Warschau (Pol) 0-2. Groep K: Tottenham (Eng) - Anzji (Rus) 4-1, FC Sheriff (Mol) - Tromsö IL (Noo) 2-0.


Zwemmen

HERNING (Den): EK kortebaan: mannen, 50 vrij: 1. Morozov (Rus) 20,77, 2. Orsi (Ita) 21,00, 3. Govorov (Oek) 21,17. 400 vrij: 1. Lobintsev (Rus) 3.39,47, 2. D'Arrigo (Ita) 3.40,54, 3. Stjepanovic (Ser) 3.40,91; 11. Weertman 3.44,15. 200 rug: 1. Kawecki (Pol) 1.49,42, 2. Bernek (Hon) 1.50,43, 3. Diener (Dui) 1.51,40. 200 wissel: 1. Heintz (Dui) 1.53,96, 2. Sjödin (Zwe) 1.54,28, 3. Carvalho (Por) 1.54,89. 4x50 wissel: 1. Rusland 1.32,38 (WR), 2. Italië 1.32,83, 3. Duitsland 1.33,06.


Vrouwen, 50 school: 1. Efimova (Rus) 29,04, 2. Meilutyte (Lit) 29,10, 3. Nijhuis (Ned) 29,79; 11. Elzerman 30,75. 200 vlinder: 1. Belmonte (Spa) 2.01,52 (ER), 2. Hentke (Dui) 2.03,74, 3. Lowe (GBr) 2.04,51. 200 wissel: 1. Hosszu (Hon) 2.04,33, 2. O'Connor (GBr) 2.06,73, 3. Allen (GBr) 2.06,86. 4x50 vrij: 1. Denemarken 1.37,04 (WR), 2. Zweden 1.37,08, 3. Rusland 1.37,13

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden