Uitslagen

Autosport

HOCKENHEIM: Formule 1: 1. Alonso, Spa,Fer 1.31.05,862, 2. Vettel, Dui, Red +3,732, 3. Jenson Button,GB,McL +6,949, 4. Kimi Räikkönen, Fin, Lot +16,409, 5. Kamui Kobayashi, Jap, Sau +21,925, 6. Sergio Pérez, Mex, Sau +27,896, 7. Mich. Schumacher, Dui,Mer+ 28,970, 8. Mark Webber, Aus, Red +46,941, 9. Nico Hülkenberg, Dui, Frc +48,162, 10. Nico Rosberg, Dui, Mer +48,889, 11. Paul di Resta, GB, Frc +59,227, 12. Felipe Massa, Bra, Fer + 1.11 ,428, 13. Daniel Ricciardo, Aus,Tor + 1.16,829, 14. Jean-Éric Vergne,Fra,Tor+1.16,965, 15. Pastor Maldonado, Ven, Wil1 ronde: 16. Vitaly Petrov, Rus, Cat, 1 ronde 17. Bruno Senna, Bra, Wil, 1 ronde 18. Romain Grosjean, Fra, Lot 1 ronde, 19. Heikki Kovalainen, Fin, Cat; 2 ronden: 20. Charles Pic, Fra, Mar, 2 ronden 21. Pedro de la Rosa,Spa,HRT; 3 ronden: 22. Timo Glock, Dui, Mar 3 ronden, 23. Nar. Karthikeyan, Ind, HRT 3 ronden; Uitgevallen: Hamilton,GB,McL57.


Stand WK na 10 van de 20 GP's: 1. Fernando Alonso,Spa,Fer 154pt, 2. Mark Webber, Aus, Red 120 pt, 3. Sebastian Vettel, Dui, Red 118pt, 4. Kimi Räikkönen, Fin, Lot 95 pt, 5. Lewis Hamilton, GB, McL 92pt, 6. Nico Rosberg, Dui, Mer 76pt, 7. Jenson Button, GB, McL 65pt.


Stand WK constructeurs: 1. Red Bull-Renault 238 pt, 2. Ferrari 177pt, 3. McLaren-Mercedes 157 pt, 4. Lotus-Renault 156pt, 5. Mercedes 105pt, 6. Sauber-Ferrari 78pt.


Beachvolleybal

KLAGENFURT: Grandslamtoernooi, kwartfinales, mannen: Nummerdor/ Schuil (Ned)-


Xu/Wu (Chi) walkover; halve finales: Nummerdor/Schuil- Gibb/Rosenthal (VS) 13-21,21-19,16-14, Pedro/Marcio Araujo (Bra)- Rogers/Dalhausser (VS) 25-23,17-21,15-10: finale: Nummerdor/ Schuil - Pedro/Marcio Araujo (Bra)14-21, 21-12, 15-13.


Vrouwen, halve finales: Meppelink/Van Gestel- Xue Chen/Zhang Xi (Chi) walk-over, Chomjakova/Oekolova (Rus) - Talita Antonelli (Bra) 21-19, 24-22; derde plaats: Talita Antonelli -Xue Chen /Zhang Xi walk-over; finale: Chomjakova /Oekolova- Meppelink/Van Gestel 21-13, 25-27,15-10.


Cricket

ROTTERDAM: Eendaagse wedstrijd (50 overs): Nederland - Verenigde Arabische Emiraten 2-0; VAE 96 all out, Nederland 97/3.


Bowling Nederland: Van der Gugten 4-41 (9 overs), Bukhari 4-32 (10), Jamil 1-4 (4), Swart 1-9 (3). Batting: Swart 27, Barresi 15, Cooper 37 n.o.


Golf

LYTHAM: British Open, eindstand: 1. Els (ZAf) 273 slagen (-7), 2. Scott (Aus) 274 (-6), 3. Woods (VS), Snedeker (VS) 277 (-3), 4. Donald (Eng), McDowell (NIe) 278 (-2), 7. Colsaerts (Bel), Aiken (ZAf) 279, 45. Luiten 286 (+6).


Honkbal

HAARLEM: Haarlemse Honkbalweek: Nederland- Puerto Rico 2-4, Nederland-Taiwan 3-0, Nederland- Japan 18-3, Nederland- Verenigde Staten 0-1, Nederland- Cuba 0-4.


Eindstand: 1. Puerto Rico 5-10, 2. Verenigde Staten 5-8, 3. Cuba 5-6, 4. Nederland 5-4, 5. Japan 5-2, 6. Taiwan 5-0.


Halve finales: Nederland-Puerto Rico 0-1, Cuba- Verenigde Staten 5-3; derde plaats: Nederland- Verenigde Staten 3-4; finale: Cuba- Puerto Rico 4-2.


Motorsport

SEMIGORJE: GP Rusland, MX1, eerste manche: 1. Cairoli (Ita) KTM, 2. De Dycker (Bel) KTM, 3. Desalle (Bel) Suz, 4. Pourcel (Fra) Kaw, 5. Strijbos (Bel) KTM; tweede manche: 1. Cairoli (Ita) KTM, 2. Desalle (Bel) Suz, 3. De Dycker (Bel) KTM, 4. Pourcel (Fra) Kaw, 5. Bobrisjev (Rus) Hon; Stand WK na 11 van de 16 GP's: 1. Cairoli (Ita) KTM 442 pt, 2. Desalle (Bel) Suz 422 pt, 3. Pourcel (Fra) Kaw 393 pt, 4. Paulin (Fra) Kaw 376 pt, 21. De Reuver (Ned) Kaw 42 pt.


Mountainbiken

STEENBERGEN: NK, mannen: 1. Becking, 2. Schotman, 3. Peters, 4. Wubben, 5. De Knegt, 6. Moorlag, 7. Boelen, 8. Beemer.


Vrouwen: 1. Turpijn, 2. Slik, 3. Terpstra, 4. De Jager, 5. Elferink, 6. Zeldenrust, 7. Brouwer, 8. Van Regenmortel.


Paardensport

HICKSTEAD (GBr): CHIO, Grote Prijs, King George V Gold Cup, na barrage: 1. Schuttert (Ned) Cerona HS 0-54,91, 2. Ludger Beerbaum (Dui) Chiara 0-55,27, 3. Hécart (Fra) Myself de Brève 0-55,49, 4. Pavitt (GBr) Don VHP Z 0-56,18, 5. Devos (Bel) Candy 0-56,92, 6. Clayton (GBr) Mr Darcy 4-55,33; 20. Van der Schans/P-Pilot 8-84,93; Puntenspringen: 1. Clayton/Antello Z 44-44,57, 2. Zoer (Ned) Sam 44-46,49, 3. Armstrong (GBr) Caleta 44-50,63.


CHANTILLY (Fra): Global Champions Tour, Grote Prijs GCT, na twee manches en barrage: 1. Dreher (Dui) Magnus Romeo 0-38,82, 2. Madden (VSt) Simon 0-39,15, 3. El Zoghby (Egy) Splendor 4-44,92; 14. Smolders/Exquis Walnut de Muze 5-78,81; Stand GCT: 1. Tops-Alexander (Aus) 189, 2. Lynch (Ier) 151, 3. Michael Whitaker (GBr) 149; 10. Gerco Schröder 101.


Grote Prijs Equidia, na barrage: 1. Skelton (GBr) Carlo 0-37,63, 2. Delaveau (Fra) Ornella Mail 0-37,95, 3. Lynch (Ier) Lantinus 0-38,27; 30. Smolders/Exquis Walnut de Muze 12-75,83.


San Patrignano (Ita); Puntenspringen: 1. Nicola Philippaerts (Bel) Vadetta van het Mettenhof 65-56,89, 2. Svizzini (Ita) Lismeen Lancer 65-57,74, 3. Chiaudani (Ita) Antaro 65-57,94, 4. Dubbeldam (Ned) BMC Utascha SFN 65-58,49.


ZUIDWOLDE: Concours hippique, Grote Prijs, na barrage: 1. Sander Geerink (Ned) Casper de Muze 0-39,05, 2. Michael Greeve (Ned) Quality 0-4,17, 3. Van der Kolk (Ned) Lumen Ulady 0-42,29.


Tennis

ATLANTA: Int. toernooi, mannen, halve finales: Roddick (VSt) - Isner (VSt) 6-4, 6-7, 6-4, Muller (Lux) - Soeda (Jap) 6-4, 6-3.


CARLSBAD: Int. toernooi, mannen, kwartfinales: Muller (Lux) - Ebden (Aus) 6-4, 6-4, Soeda (Jap) - Nishikori (Jap) 6-2, 6-1, Isner (VSt) -Sock (VSt) 7-6, 6-4, Roddick (VSt) - Russell (VS) 6-3,


6-4.


Vrouwen, kwartfinales: Bartoli (Fra) -McHale (VSt) 7-5, 4-6, 6-4, Petrova (Rus) - Lepchenko (VSt) 6-4, 2-6, 7-6, Yung-Jan (Tai) - Jankovic (Ser) 6-7, 7-6, 7-5, Cibulkova (Slw) - Urszula Radwanska (Pol) 6-4, 6-4; halve finales: Bartoli - Chan Yung-Jan 1-6, 6-3, 6-3, Cibulkova - Petrova 7-6, 6-1.


HAMBURG: Int. toernooi, mannen, halve finales: Monaco (Arg) - Almagro (Spa) 3-6, 6-3, 6-4, Haas (Dui) - Cilic (Kro) 7-6, 6-0; finale: Monaco - Haas 7-5, 6-4.


GSTAAD: Int. toernooi, mannen, halve finales: Tipsarevic (Ser) - Mathieu (Fra) 7-6, 6-3, Bellucci (Bra) - Dimitrov (Bul) 7-6, 7-6; finale: Bellucci - Tipsarevic 6-7, 6-4, 6-2.


BERCUIT (Bel): Challengertoernooi, mannen, finale: De Bakker (Ned)- Hanescu (Roe) 6-4, 3-6, 7-5.


BASTAD: Int. toernooi, vrouwen, halve finales: Johansson (Fra) - Larsson (Zwe) 6-4, 6-4, Hercog (Slv) - Barthel (Dui) 6-1, 6-3; finale: Hercog - Johansson 0-6, 6-4, 7-5.


Voetbal

OEFENDUELS: zaterdag: Athletico Bilbao (Spa) - PSV 0-1, Ajax- Celtic 4-0, FC Dordrecht- Feyenoord 1-5, sc Heerenveen- Beerschot AC (Bel) 0-1, Achilles '29- RKC 0-2, FC Utrecht- Almere City FC 2-0, AGOVV - Jong PSV 0-2, De Graafschap- SC Veendam 1-0, Westlandse Elftal- ADO Den Haag 1-8, MSV Duisburg (Dui)- Heracles 2-0, VV Bekkerveld -Roda JC 0-12, Lierse SK (Bel)- Willem II 1-0, SCI- FC Den Bosch 0-9, WKE- FC Emmen 1-1, VV Gemert- Helmond Sport 1-5, FC Volendam- Spakenburg 2-0, Telstar- Elazigspor (Tur) 2-0; zondag: PSV - Benfica (Por) 3-1, SC Paderborn (Dui) - FC Twente 1-0, FC Groningen - Sunderland 2-3.


Wielrennen

RONDE VAN WALLONIE: Tweede etappe, Doornik - Mettet (205,5 km): 1. Napolitano (Ita) 5.21. 32, 2. Appollonio (Ita), 3. Romain Feillu (Fra), 4. Meersman (Bel), 5. Ista (Bel), 6. Goddaert (Bel), 17. Ligthart, 21. Maaskant, 39. Honig, 75. Lammertink, 90. Terpstra, 92. Dekker, 95. Michel Kreder, 105. Van Leijen. Klassement: 1. Napolitano 9.06.46, 2. Bouhanni (Fra), 3. Rowe (GBr) 0.02, 4. Van Melsen (Bel) 0.03, 5. Ignatiev (Rus), 6. Ligthart 0.04, 28. Maaskant 0.10, 42. Honig, 59. Michel Kreder, 83. Lammertink, 91. Terpstra, 95. Dekker, 102. Van Leijen.


Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden