Televisie

Actualiteiten..

Máxima Samenvatting van het kennismakingsbezoek dat Máxima Zorreguieta en Willem-Alexander vandaag brachten aan de provincie Groningen. Nederland 2, 19.27 uur en RTL 5, 19.00 uur.

Netwerk Een reportage over het bezoek dat brandslachtoffers uit het Zweedse Göteborg brachten aan Volendam om te helpen en ervaringen uit te wisselen. Bij een discobrand in 1998 kwamen 63 jongeren in Göteborg om het leven. Verder aandacht voor de relatie tussen Saddam Hussein en Osa bin Laden. Nederland 1, 20.30 uur.

Muziek

Lola da Musica Portret van het producersduo Neptunes, de spin doctors die schuilgaan achter wereldhits van onder anderen Kelis, Ol' Dirty Bastard, Jay-Z, Mystikal en Britney Spears. Onlangs brachten ze zelf een plaat uit onder de naam N.E.R.D. (No-one Ever Really Dies). Nederland 3, 23.55 uur.

Sport

Champions Trophy In dit onderdeel van Studio 2 onder meer aandacht voor de herenhockeywedstrijd tussen Nederland en Zuid-Korea in Rotterdam. Nederland 2, 23.05 uur.

Praatprogramma

Barend & Van Dorp Te gast is Dalia Rabin-Pelossof. Zij is de dochter van de in 1996 doodgeschoten, toenmalig premier van Israël. Ook Boudewijn Büch komt erbij zitten, en schrijver/columnist Theodor Holman verzorgt een muzikaal optreden. RTL 4, 22.30 uur.

De Firma Interview PvdA-Kamerlid Rob Oudkerk, die volgend jaar de landelijke politiek verruilt voor de Amsterdamse, wordt aan de tand gevoeld door freelance journalist Bernadette de Wit, journalist Arjan Visser en Arjo Klamer, hoogleraar economie. Nederland 3, 23.15 uur.

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2023 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden