Televisie
Actualiteiten..
2Vandaag Een gesprek met voorzitter Marijke Vos van de Kamercommissie die vandaag haar voorlopige bevindingen publiceert over de bouwfraude. Verder aandacht voor een boek van Peter Verlinden over de vlucht van 100 duizend Belgen uit Congo na de onafhankelijkheid in 1960. Nederland 2, 17.30 uur.
Netwerk Interview met Luc Marchal, de hoogste Belgische officier die in 1993 naar Rwanda werd gestuurd en waar onder het toeziend oog van de VN een bloedige burgeroorlog werd uitgevochten. Hij schreef er een boek over. Nederland 1, 20.30 uur.
Amusement
RTL Boulevard Behalve medische missers, kinderen van sterren in de modewereld en ander ongerief komt het mediabeleid van aspirant-politicus Pim Fortuyn aan de orde, en de fashionweek in Parijs, inclusief de blote borsten van Naomi Campbell. RTL 4, 18.30 uur.
Praatprogramma
Rondom Tien Debat over de vraag of er in Nederland een voedingsbodem is voor extreme moslimdenkbeelden. Aanleiding is de dood van twee Nederlands-Marokkaanse jongens in Kashmir. Nederland 1, 21.50 uur.