SPORTKALENDER 2007

4-9..

JANUARI
Wielrennen: Zesdaagse, Rotterdam

JANUARI
6

JANUARI
Judo: NK teams, Nijmegen

JANUARI
6-7

JANUARI
Schaatsen: NK sprint, Groningen

JANUARI
Zwemmen: Open NK, Amsterdam

JANUARI
6-14

JANUARI
Darts: WK BDO (Lakeside), Frimley Green (Eng)

JANUARI
7

JANUARI
Marathonschaatsen: NK, Amsterdam

JANUARI
9-14

JANUARI
Bobsleeën: EK, Cortina d’Ampezzo (It)

JANUARI
12-14

JANUARI
Schaatsen: EK allround, Collalbo (It)

JANUARI
12-28

JANUARI
Schaken: Corustoernooi, Wijk aan Zee

JANUARI
13-21

JANUARI
Hockey: Champions Trophy (v), Quilmes (Arg)

JANUARI
14

JANUARI
Atletiek: Halve marathon Egmond

JANUARI
14-20

JANUARI
Snowboarden: WK, Arosa (Zwi)

JANUARI
15-28

JANUARI
Tennis: Australian Open, Melbourne (Aus)

JANUARI
19-21

JANUARI
Shorttrack: EK, Sheffield (Eng)

JANUARI
20-21

JANUARI
Schaatsen: WK sprint, Hamar (No)

JANUARI
21

JANUARI
Veldrijden: Wereldbekerrit GP Adrie van der Poel, Hoogerheide

JANUARI
21-4 feb

JANUARI
Handbal: WK (m), Duitsland

JANUARI
22-28

JANUARI
Biljarten: Wereldbeker driebanden, Sluiskil

JANUARI
Kunstrijden: EK, Warschau (Pol)

JANUARI
23-27

JANUARI
Skiën: WK freestyle, Madonna di Campiglio (It)

JANUARI
25-27

JANUARI
Skeleton: WK, St. Moritz (Zwi)

JANUARI
25-28

JANUARI
Paardensport: Wereldbeker dressuur en springen, Amsterdam

JANUARI
27-28

JANUARI
Schaatsen: Wereldbeker sprint, Heerenveen

JANUARI
27-4 feb

JANUARI
Bobsleeën: WK, St. Moritz (Zwi)

JANUARI
28

JANUARI
Veldrijden: WK, Hooglede (Bel)

JANUARI
31

JANUARI
Marathonschaatsen: Open NK, Weissensee (Oos)

FEBRUARI
2-4

FEBRUARI
Badminton: NK, Den Bosch

FEBRUARI
Rodelen: WK, Igls (Oos)

FEBRUARI
3

FEBRUARI
Marathonschaatsen: Alternatieve Elfstedentocht, Weissensee

FEBRUARI
3-4

FEBRUARI
Bridge: Finale Meesterklasse viertallen, Utrecht

FEBRUARI
Schaatsen: Wereldbeker allround, Turijn (It)

FEBRUARI
Tafeltennis: Europese Top-12, Arezzo (It)

FEBRUARI
3-11

FEBRUARI
Biatlon: WK, Anterselva (It)

FEBRUARI
3-18

FEBRUARI
Alpineskiën: WK, Åre (Zwe)

FEBRUARI
5

FEBRUARI
American Football: Super Bowl, Miami Gardens (VS)

FEBRUARI
7

FEBRUARI
Voetbal: oefenwedstrijd Nederland - Rusland, Amsterdam

FEBRUARI
9-11

FEBRUARI
Schaatsen: WK allround, Heerenveen

FEBRUARI
10-11

FEBRUARI
Judo: Super World Cup, Parijs (Fr)

FEBRUARI
14-15

FEBRUARI
Voetbal: UEFA Cup, derde ronde, met Feyenoord - Tottenham Hotspur, Fenerbahce - AZ, Werder Bremen - Ajax

FEBRUARI
15-18

FEBRUARI
Squash: NK, Amsterdam

FEBRUARI
17

FEBRUARI
Atletiek: NK indoor, Gent (Bel)

FEBRUARI
17-18

FEBRUARI
Schaatsen: Wereldbeker allround, Erfurt (Dui)

FEBRUARI
19-25

FEBRUARI
Tennis: int. toernooi, Rotterdam

FEBRUARI
20

FEBRUARI
Voetbal: Champions League, achtste finales, met PSV - Arsenal

FEBRUARI
20-25

FEBRUARI
Skeleton: EK, Königssee (Dui)

FEBRUARI
22

FEBRUARI
Voetbal: UEFA Cup, derde ronde, met Tottenham Hotspur - Feyenoord, AZ - Fenerbahce, Ajax - Werder Bremen

FEBRUARI
22-4 mrt

FEBRUARI
Skiën: WK langlaufen, Noordse Combinatie en schansspringen, Sapporo (Jap)

FEBRUARI
23-25

FEBRUARI
Bridge: White House, int. toernooi (teams), Amsterdam

FEBRUARI
24

FEBRUARI
Atletiek: NK veldlopen, Wageningen

FEBRUARI
24-25

FEBRUARI
Judo: Super World Cup, Hamburg (Dui)

FEBRUARI
Shorttrack: NK, Den Haag

MAART
1-4

MAART
Biljarten: WK driebanden teams, Viersen (Dui)

MAART
2-4

MAART
Atletiek: EK indoor, Birmingham (Eng)

MAART
Schaatsen: Wereldbekerfinale, Calgary (Can)

MAART
3

MAART
Marathonschaatsen: Finale KNSB Cup, Assen

MAART
Wielrennen: Omloop Het Volk, Gent-Lokeren (Bel)

MAART
3-4

MAART
Tafeltennis: NK, Eindhoven

MAART
7

MAART
Voetbal: Champions League, achtste finales, met Arsenal - PSV

MAART
8

MAART
Voetbal: UEFA Cup, achtste finales

MAART
8-11

MAART
Schaatsen: WK afstanden, Salt Lake City (VS)

MAART
9-11

MAART
Shorttrack: WK, Milaan (It)

MAART
10-11

MAART
Karate: Dutch Open, Rotterdam

MAART
11-18

MAART
Wielrennen: Parijs-Nice (Fr)

MAART
13-28

MAART
Cricket: WK

MAART
14-20

MAART
Wielrennen: Tirreno-Adriatico (It)

MAART
15

MAART
Voetbal: UEFA Cup, achtste finales

MAART
15-24

MAART
Poolbiljarten: EK, Praag (Tsj)

MAART
17-18

MAART
Roeien: Heineken Vierkamp, Amsterdam

MAART
17-19

MAART
Shorttrack: WK teams, Boedapest (Hon)

MAART
17-25

MAART
Curling: WK (v), Aomori (Jap)

MAART
17- 1 apr

MAART
Zwemmen: WK, Melbourne (Aus)

MAART
18-1 apr

MAART
Waterpolo: WK, Melbourne (Aus)

MAART
18

MAART
Autosport: Formule 1, Australië

MAART
19-26

MAART
Kunstrijden: WK, Tokio (Jap)

MAART
22-25

MAART
Paardensport: Wereldbeker dressuur en springen, Den Bosch

MAART
24

MAART
Atletiek: WK veldlopen, Mombasa (Ken)

MAART
Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Roemenië, Rotterdam

MAART
Wielrennen: Milaan-Sanremo (It)

MAART
25

MAART
Roeien: Head of the river, Amsterdam

MAART
25-1 apr

MAART
Tafeltennis: EK, Belgrado (Ser)

MAART
28

MAART
Voetbal: EK-kwalificatie Slovenië - Nederland

MAART
29-1 apr

MAART
Wielrennen: WK baan, Palma de Mallorca (Sp)

MAART
31-8 apr

MAART
Curling: WK (m), Edmonton (Can)

MAART
31-14 apr

MAART
Dammen: NK

APRIL
1

APRIL
Karate: NK, Rotterdam

APRIL
1-5

APRIL
Biljarten: WK biljart artistiek, Schelle (Bel)

APRIL
2-16

APRIL
Schaken: EK, Dresden (Dui)

APRIL
3

APRIL
Voetbal: Champions League, kwartfinales

APRIL
3-10

APRIL
IJshockey: WK (v), Canada

APRIL
5

APRIL
Voetbal: UEFA Cup, kwartfinales

APRIL
5-8

APRIL
Golf: The Masters, Augusta (VS)

APRIL
6-8

APRIL
Judo: EK, Belgrado (Ser)

APRIL
Tennis: Davis Cup tweede ronde: Groot-Brittannië - Nederland, Birmingham (Eng)

APRIL
7-6 mei

APRIL
Volleybal: Play-offs NK, best-of-seven, locaties onbekend

APRIL
8

APRIL
Autosport: Formule 1, Maleisië

APRIL
Wielrennen: Ronde van Vlaanderen (Bel)

APRIL
9-14

APRIL
Wielrennen: Ronde van het Baskenland (Sp)

APRIL
11

APRIL
Voetbal: Champions League, kwartfinales

APRIL
Wielrennen: Gent-Wevelgem (Bel)

APRIL
12

APRIL
Voetbal: UEFA Cup, kwartfinales

APRIL
14-22

APRIL
Gewichtheffen: EK, Straatsburg (Fr)

APRIL
15

APRIL
Atletiek: Marathon van Rotterdam

APRIL
Autosport: Formule 1, Bahrein

APRIL
Roeien: Varsity, Houten

APRIL
Wielrennen: Parijs-Roubaix (Fr)

APRIL
16

APRIL
Atletiek: Marathon van Boston (VS)

APRIL
21-7 mei

APRIL
Snooker: WK, Sheffield

APRIL
22

APRIL
Atletiek: Marathon van Londen (Eng)

APRIL
Wielrennen: Amstel Gold Race, Valkenburg

APRIL
24

APRIL
Voetbal: Champions League, halve finales

APRIL
25

APRIL
Wielrennen: Waalse Pijl (Bel)

APRIL
26

APRIL
Voetbal: UEFA Cup, halve finales

APRIL
26-29

APRIL
Turnen: EK, Amsterdam

APRIL
27

APRIL
Autosport: Indy 500, Indianapolis (VS)

APRIL
27-13 mei

APRIL
IJshockey: WK (m), Moskou (Rus)

APRIL
29

APRIL
Motorsport: WK supersport, Assen

APRIL
Wielrennen: Luik-Bastenaken-Luik (Bel)

MEI
1-6

MEI
Wielrennen: Ronde van Romandië (Zwi)

MEI
2

MEI
Voetbal: Champions League, halve finales

MEI
2-5

MEI
Squash: EK teams, Riccione (It)

MEI
3

MEI
Voetbal: UEFA Cup, halve finales

MEI
3-6

MEI
Biljarten: EK driebanden, La Rochelle (Fr)

MEI
4-6

MEI
Karate: EK, Bratislava (Slo)

MEI
5-6

MEI
Judo: Super World Cup, Moskou (Rus)

MEI
6

MEI
Voetbal: Finale KNVB-beker, Rotterdam

MEI
11-2 juni

MEI
Dammen: WK (m), Hardenberg

MEI
12-13

MEI
Turnen: Wereldbeker, Gent (Bel)

MEI
12-20

MEI
Wielrennen: Olympia’s Tour

MEI
12-3 juni

MEI
Wielrennen: Ronde van Italië

MEI
13

MEI
Autosport: Formule 1, Spanje

MEI
Wielrennen: Veenendaal-Veenendaal

MEI
16

MEI
Voetbal: UEFA Cup, finale, Glasgow (Sch)

MEI
17-20

MEI
Paardensport: NK dressuur, Eindhoven

MEI
18-22

MEI
Taekwondo: WK, Peking (China)

MEI
19-22

MEI
Paardensport: Wereldbekerfinale dressuur en springen, Las Vegas (VS)

MEI
19-23

MEI
Wielrennen: Ster Elektrotoer

MEI
20

MEI
Atletiek: Marikenloop, Nijmegen

MEI
21-27

MEI
Tafeltennis: WK, Zagreb (Kro)

MEI
Wielrennen: Ronde van Catalonië (Sp)

MEI
23

MEI
Voetbal: Champions League, finale, Athene (Gri)

MEI
23-27

MEI
Zeilen: Holland Regatta, Medemblik

MEI
26

MEI
Atletiek: FBK Games, Hengelo

MEI
26-14 juni

MEI
Schaken: WK-kandidatentoernooi, Lista (Rus)

MEI
27

MEI
Autosport: Formule 1, Monaco

MEI
27-10 juni

MEI
Tennis: Roland Garros, Parijs (Fr)

MEI
28-3 juni

MEI
Softbal: EK (v), Amsterdam

JUNI
1-3

JUNI
Zwemmen: NK, Amsterdam

JUNI
2-3

JUNI
Trampolinespringen: NK, Heerenveen

JUNI
2-10

JUNI
Schaken: EK, Hockenheim (Dui)

JUNI
3-16

JUNI
Snooker: EK, Polen

JUNI
9-10

JUNI
Roeien: NK, Amsterdam

JUNI
10

JUNI
Autosport: Formule 1, Canada

JUNI
10-17

JUNI
Wielrennen: Dauphiné Libéré (Fr)

JUNI
10-23

JUNI
Voetbal: EK onder 21 jaar, Nederland

JUNI
12-17

JUNI
Biljarten: Wereldbeker driebanden, Volos (Gri)

JUNI
13-16

JUNI
Squash: EK, Royenne (Fr)

JUNI
14-17

JUNI
Golf: US Open, Oakmont (VS)

JUNI
Kano: EK slalom, Liptovsky Mikulas (Slo)

JUNI
15

JUNI
Atletiek: Golden League, Oslo (No)

JUNI
15-28

JUNI
Schaken: NK, Hilversum

JUNI
15-30

JUNI
Bridge: Open EK teams, Antalya (Tur)

JUNI
16-17

JUNI
Autosport: 24 Uur van Le Mans (Fr)

JUNI
Turnen: NK, Nijmegen

JUNI
16-24

JUNI
Wielrennen: Ronde van Zwitserland

JUNI
17

JUNI
Autosport: Formule 1, Verenigde Staten

JUNI
17-23

JUNI
Tennis: int. toernooi, Rosmalen

JUNI
19-24

JUNI
Beachvolleybal: WK, Gstaad (Zwi)

JUNI
21-24

JUNI
Paardensport: CHIO, Rotterdam

JUNI
22-24

JUNI
Roeien: Wereldbeker, Amsterdam

JUNI
24

JUNI
Wielrennen: Ploegentijdrit (m), Nederland

JUNI
22-1 jul

JUNI
Biljarten: Wereldbeker driebanden, Porto (Por)

JUNI
25-8 juli

JUNI
Tennis: Wimbledon, Londen (Eng)

JUNI
28-13 juli

JUNI
Zeilen: WK (alle disciplines), Cascais (Por)

JUNI
30

JUNI
Motorsport: TT, Assen

JUNI
Triatlon: EK olympische afstand, Kopenhagen (Den)

JUNI
30-1 jul

JUNI
Atletiek: NK, Amsterdam

JULI
1

JULI
Autosport: Formule 1, Frankrijk

JULI
3-8

JULI
Paardensport: CHIO, Aken

JULI
4

JULI
Wielrennen: GP Gerrie Knetemann, Arnhem

JULI
5-15

JULI
Handboogschieten: WK, Leipzig (Dui)

JULI
6

JULI
Atletiek: Golden League, Parijs (Fr)

JULI
7-29

JULI
Wielrennen: Ronde van Frankrijk

JULI
8

JULI
Autosport: Formule 1, Engeland

JULI
13

JULI
Atletiek: Golden League, Rome (It)

JULI
14-22

JULI
Tennis: Dutch Open, Amersfoort

JULI
14-15

JULI
Kano: EK marathon, Trencin (Slo)

JULI
19-22

JULI
Golf: Britse Open, Carnoustie (Sch)

JULI
22

JULI
Autosport: Formule 1, Duitsland

JULI
24-29

JULI
Beachvolleybal: WK, Gstaad (Zwi)

AUGUSTUS
2-12

AUGUSTUS
Honkbal: World Port Tournament, Rotterdam

AUGUSTUS
4

AUGUSTUS
Wielrennen: Clásica San Sebastián, Spanje

AUGUSTUS
5

AUGUSTUS
Autosport: Formule 1, Hongarije

AUGUSTUS
8-12

AUGUSTUS
Kano: WK sprint, Duisburg (Dui)

AUGUSTUS
8-16

AUGUSTUS
Wielrennen: Ronde van Duitsland

AUGUSTUS
9-12

AUGUSTUS
Beachvolleybal: Dutch Masters, Den Haag

AUGUSTUS
12-19

AUGUSTUS
Badminton: WK, Kuala Lumpur (Mal)

AUGUSTUS
14-15

AUGUSTUS
Voetbal: Champions League, voorronde

AUGUSTUS
15-19

AUGUSTUS
Paardensport: EK springen, Mannheim (Dui)

AUGUSTUS
18-26

AUGUSTUS
Hockey: EK (m/v), Manchester (Eng)

AUGUSTUS
19

AUGUSTUS
Wielrennen: Vattenfall Cyclassics, Duitsland

AUGUSTUS
22-29

AUGUSTUS
Wielrennen: Ronde van de Benelux

AUGUSTUS
23-26

AUGUSTUS
Golf: KLM Open, Zandvoort

AUGUSTUS
25-2 sep

AUGUSTUS
Atletiek: WK, Osaka (Jap)

AUGUSTUS
26

AUGUSTUS
Autosport: Formule 1, Turkije

AUGUSTUS
26-2 sep

AUGUSTUS
Roeien: WK, München

AUGUSTUS
27-1 sep

AUGUSTUS
Biljarten: Wereldbeker driebanden, Hurghada (Eg)

AUGUSTUS
27-2 sep

AUGUSTUS
Paardensport: EK dressuur, Turijn (It)

AUGUSTUS
27-9 sep

AUGUSTUS
Tennis: US Open, New York (VS)

AUGUSTUS
28-29

AUGUSTUS
Voetbal: Champions League, voorronde

AUGUSTUS
29-30

AUGUSTUS
Judo: Super World Cup, Rotterdam

SEPTEMBER
1-2

SEPTEMBER
Triatlon: WK, Hamburg (Dui)

SEPTEMBER
1-9

SEPTEMBER
Turnen: WK, Stuttgart

SEPTEMBER
1-23

SEPTEMBER
Wielrennen: Ronde van Spanje

SEPTEMBER
2

SEPTEMBER
Wielrennen: GP Ouest-France, Plouay (Fr)

SEPTEMBER
3-9

SEPTEMBER
Mountainbike: WK, Fort William (Sch)

SEPTEMBER
Schieten: WK, Cyprus

SEPTEMBER
3-16

SEPTEMBER
Basketbal: EK (m), Spanje

SEPTEMBER
6-16

SEPTEMBER
Volleybal: EK (m), Rusland

SEPTEMBER
7

SEPTEMBER
Atletiek: Golden League, Zürich (Zwi)

SEPTEMBER
7-16

SEPTEMBER
Honkbal: EK, Barcelona (Sp)

SEPTEMBER
8

SEPTEMBER
Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Bulgarije

SEPTEMBER
8-9

SEPTEMBER
Kano: WK marathon, Györ (Hon)

SEPTEMBER
9

SEPTEMBER
Autosport: Formule 1, Italië

SEPTEMBER
10-16

SEPTEMBER
Wielrennen: Ronde van Polen

SEPTEMBER
11-1 okt

SEPTEMBER
Schaken: WK, Mexico

SEPTEMBER
12

SEPTEMBER
Voetbal: EK-kwalificatie Albanië - Nederland

SEPTEMBER
14

SEPTEMBER
Atletiek: Golden League, Brussel (Bel)

SEPTEMBER
15-24

SEPTEMBER
Gewichtheffen: WK, Chiang Mai (Thai)

SEPTEMBER
16

SEPTEMBER
Atletiek: Golden League, Berlijn (Dui)

SEPTEMBER
Autosport: Formule 1, België

SEPTEMBER
16-29

SEPTEMBER
Schaken: WK, Gmunden (Oos)

SEPTEMBER
17-23

SEPTEMBER
Worstelen: WK, Baku (Aze)

SEPTEMBER
18-19

SEPTEMBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

SEPTEMBER
19-23

SEPTEMBER
Kano: WK slalom, Foz do Iguaçu (Bra)

SEPTEMBER
20

SEPTEMBER
Voetbal: UEFA Cup, eerste ronde

SEPTEMBER
20-30

SEPTEMBER
Volleybal: EK (v), België en Luxemburg

SEPTEMBER
23

SEPTEMBER
Atletiek: Dam tot Damloop, Amsterdam

SEPTEMBER
24-7 okt

SEPTEMBER
Basketbal: EK (v), Italië

SEPTEMBER
26-27

SEPTEMBER
Wielrennen: WK tijdrijden, Duitsland

SEPTEMBER
28-6 okt

SEPTEMBER
Schermen: WK, St. Petersburg (Rus)

SEPTEMBER
29-30

SEPTEMBER
Wielrennen: WK op de weg, Duitsland

SEPTEMBER
29-10 okt

SEPTEMBER
Bridge: WK teams, Sjanghai (China)

SEPTEMBER
30

SEPTEMBER
Atletiek: Marathon van Berlijn (Dui)

SEPTEMBER
Autosport: Formule 1, Japan

OKTOBER
2-3

OKTOBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

OKTOBER
4

OKTOBER
Voetbal: UEFA Cup, eerste ronde

OKTOBER
7

OKTOBER
Atletiek: Marathon van Chicago (VS)

OKTOBER
Autosport: Formule 1, China

OKTOBER
Wielrennen: Kampioenschap van Zürich (Zwi)

OKTOBER
11-14

OKTOBER
Paardensport: NK eventing, Boekelo

OKTOBER
12-20

OKTOBER
Schaken: Essenttoernooi, Hoogeveen

OKTOBER
13

OKTOBER
Voetbal: EK-kwalificatie Roemenië - Nederland

OKTOBER
14

OKTOBER
Atletiek: WK weg, Udine (It)

OKTOBER
Wielrennen: Parijs-Tours (Fr)

OKTOBER
16-21

OKTOBER
Badminton: Dutch Open, Den Bosch

OKTOBER
17

OKTOBER
Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Slovenië

OKTOBER
18

OKTOBER
Atletiek: Zevenheuvelenloop, Nijmegen

OKTOBER
20

OKTOBER
Autosport: Formule 1, Brazilië

OKTOBER
Wielrennen: Ronde van Lombardije (It)

OKTOBER
21

OKTOBER
Atletiek: Marathon van Amsterdam

OKTOBER
23-24

OKTOBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

OKTOBER
25

OKTOBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

OKTOBER
27-7 nov

OKTOBER
Schaken: EK landenteams, Heraklion (Gri)

OKTOBER
30-10 nov

OKTOBER
Korfbal: WK, Brno (Tsj)

NOVEMBER
1-30

NOVEMBER
Honkbal: WK, Taiwan

NOVEMBER
2-4

NOVEMBER
Trampolinespringen: WK, Quebec (Can)

NOVEMBER
4

NOVEMBER
Atletiek: Marathon van New York (VS)

NOVEMBER
5-11

NOVEMBER
Tennis: WTA Tour Championships, Madrid (Sp)

NOVEMBER
6-7

NOVEMBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

NOVEMBER
8

NOVEMBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

NOVEMBER
8-11

NOVEMBER
Biljarten: WK driebanden (m), Cuenca (Ec)

NOVEMBER
11-18

NOVEMBER
Tennis: Masters Cup (m), Shanghai (China)

NOVEMBER
17

NOVEMBER
Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Luxemburg

NOVEMBER
17-18

NOVEMBER
Bridge: NK paren

NOVEMBER
21

NOVEMBER
Voetbal: EK-kwalificatie Wit-Rusland - Nederland

NOVEMBER
22-25

NOVEMBER
Paardensport: Jumping Maastricht

NOVEMBER
24-25

NOVEMBER
Roeien: Hel van het Noorden

NOVEMBER
27-28

NOVEMBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

NOVEMBER
29

NOVEMBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

DECEMBER
1-8

DECEMBER
Curling: EK, Füssen (Dui)

DECEMBER
1-9

DECEMBER
Hockey: Champions Trophy (m), Lahore (Pak)

DECEMBER
2

DECEMBER
Voetbal: Loting groepen EK 2008

DECEMBER
2-16

DECEMBER
Handbal: WK (v), Frankrijk

DECEMBER
5-6

DECEMBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

DECEMBER
6-9

DECEMBER
Zwemmen: Swim Cup, Eindhoven

DECEMBER
6-12

DECEMBER
Squash: WK teams (m), India

DECEMBER
9

DECEMBER
Atletiek: EK veldlopen, Toro (Sp)

DECEMBER
11-12

DECEMBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

DECEMBER
13-16

DECEMBER
Zwemmen: EK kortebaan, Debrecen (Hon)

DECEMBER
19-20

DECEMBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.