Seedorf raakt opnieuw slaags met ploegmaat bij Real Madrid
Ook de nieuwe coach John Toshack is er nog niet in geslaagd de gemoederen bij Real Madrid tot bedaren te brengen....
Voor de Nederlandse international was het al de derde keer dat hij in botsing kwam met een speler van de eigen club. Eind november had hij in Tokio, tijdens de voorbereiding voor het duel om de wereldbeker tegen Vasco da Gama, een aanvaring met Ivan Campo, die Seedorf zou hebben uitgescholden. En Seedorf en Pedrag Mijatovic beledigden elkaar voor het oog van de tv-camera's na de competitienederlaag (4-0) tegen Deportivo la Coruña.
Volgens de Spaanse kranten vormde een vrije trap vlak voor rust de aanleiding tot de ruzie. Seedorf en Roberto Carlos plaatsten zich achter de bal, maar zagen tot hun verbazing dat Hierro zelf de bal weer in het spel bracht. De oud-Ajacied, die zwak speelde en werd uitgefloten door de slechts 35 duizend toeschouwers toen hij na bijna een uur werd gewisseld, wilde na het duel verhaal halen bij Hierro, waarna het opstootje ontstond.
Toshack, de opvolger van de vorige week ontslagen coach Guus Hiddink, wilde weinig woorden aan het incident vuilmaken. 'Sommige spelers moeten zich intelligenter gedragen. De spelers moeten weer gaan voetballen. Er is nog veel werk te verzetten.'
Real Madrid-preses Lorenzo Sanz greep gisteravond onmiddellijk in. Hij ontbood Seedorf en Hierro bij zich en deelde na afloop van het gesprek mee dat beiden een boete tegemoet kunnen zien. De hoogte van het bedrag werd echter niet bekendgemaakt.