Pop

Amsterdam, Amsterdam Arena: vrijdag en zaterdag U2...

Amsterdam, Cruise Inn: zaterdag Slim Jim Phantom.

Amsterdam, Melkweg: dinsdag Madness (uitverkocht); woensdag o. a. Gregory Isaacs.

Amsterdam, Music Hall: zondag Underworld (uitverkocht).

Amsterdam, NDSM-werf: Over Het IJ-festival met vrijdag o. a. Bastards Of Glitterz; zaterdag Kimo, THC.

Amsterdam, Paradiso: zondag Chic (grote zaal), The Fever (kleine zaal); maandag Willy DeVille (grote zaal), Royal Crown Revue (kleine zaal); dinsdag Lucinda Williams (grote zaal), Bottle Rockets (kleine zaal); woensdag Lucinda Williams.

Arnhem, Kultuurhuis Bosch: vrijdag o. a. Dr. Redtape.

Breda, Mezz: vrijdag Squadra Bossa feat. dj Buscemi.

Den Haag, Paard van Troje: zaterdag Blues Explosion.

Halle (Gld.): Zwarte Cross met vrijdag o. a. The Stranglers; zaterdag o. a. Beef; zondag o. a. Los Lobos.

Hellendoorn, Lantaarn: zondag Willy D e Vi l l e .

Hoorn, Manifesto: vrijdag Ablas Solo & The Exile Vibration; zaterdag o. a. KL i b e r.

Losser, Openluchttheater: zondag Parelpop met o. a. Intwine.

Luttenberg, IJsbaan: zaterdag 'Lil' Hill' met o. a. Voicst, Monolith Deathcult.

Nijmegen, Valkhofpark: Valkhof Affaire met zaterdag o. a. Woost, Gone Bald, Sharon Jones; zondag o. a. Smutfish, La Kinky Beat; maandag o. a. Bottle Rockets, Scout Niblett; dinsdag o. a. 13 & God, Hulk; woensdag o. a. We Insist, David Gilmour Girls.

Purmerend, Leeghwaterpark: 'Reuring' met zondag o. a. The Sheer, B r a i n p o w e r.

Rotterdam, Rotown: zondag Ruyal Crown Revue.

Rotterdam, Waterfront: vrijdag o. a. Jimmy Barock; zaterdag o. a. The Queers.

Ti l b u r g , 013: vrijdag Los Lobos (Choice), The Queers, The Apers (Kleine Zaal); maandag Alice Cooper (uitverkocht); dinsdag Lucky Dube.

Ti l b u r g , Little Devil: vanavond o. a. Direct Control; vrijdag o. a. Leptotrichia; zaterdag Dan-Well.

Utrecht, dB's: vrijdag o. a. Les Georges Leningrad.

Utrecht, Ekko: dinsdag The Supersuckers.

Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag o. a. Hot Chip; dinsdag Little Brother.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: vrijdag Te l e v i s i o n .

Venlo, Perron 55: vrijdag Ellis Hooks.

Zoetermeer, Boerderij: zaterdag Mostly Autumn.

Zuidwolde, Nijverheidsweg: zaterdag Indorppop met o. a. The Sheer, Triggerfinger, Cafébar 401. optredens van Akufen, LCD Soundsystem, Speedy J, Richie Hawtin, Vitalic, Whitey, Tiefschwarz, Fischerspooner, James Holden e. a. Volledige programma: www. 5daysoff. nl.

Amsterdam, Panama: zaterdag (23-4 uur) 'Motion' met dj's John Digweed, Derek Howell e. a.; zondag (21-03 uur) met dj's Sasha en Matthew Dekay.

Eindhoven, recreatiegebied Aquabest: zaterdag (10-23 uur) 'Extrema Outdoor' met dj's Danny Howells, Richie Hawtin, Josh Wink, John Digweed, The Freestylers e. a.

Eindhoven, De Rechter: zaterdag (22-4uur) 'Extrema Afterparty' met dj's Master H., Eric de Man, Marco Bailey, Solid Decay (live) e. a.

Rotterdam, Now & Wow: zaterdag (23-6 uur) 'Beatboetiek' met dj's Laidback Luke, Lacroix, Mr Wix, Joost van Bellen, Larry Tee e. a.

Rotterdam, Off Corso: vrijdag (23-5 uur) 'Rush' met dj's Victor Coral, Leroy Styles; zaterdag (23-5 uur) 'Worldcup Skateboarding Rotterdam' met Rahzel (Live), Heltah Skeltah (Live) e. a.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden