Pop

Amsterdam, Meervaart: vrijdag Nelly Furtado...

Amsterdam, Melkweg: vanavond Lostprophets; zaterdag The Slackers, Mark Foggo's Skasters en Jammah Tammah (Oude Zaal) en T.O.K. (The Max); zondag Gordon Haskell (The Max), Sense Field en Last Days Of April (Oude Zaal); maandag Queens Of The Stone Age (The Max) en Less Than Jake (Oude Zaal); woensdag Beres Hamkond en Two Times.

Amsterdam, Music Hall: zaterdag 'Labelland' met o.a. Speedy J, X-Press 2, Richie Hawtin en dj Deep.

Amsterdam, Paradiso: vanavond dj's Flying DeWaele Brothers; zondag Icarus Line; maandag Dandy Warhols (uitverkocht); dinsdag dEUS (uitverkocht); woensdag Zeitkratzer.

Arnhem, Rijnhal: zaterdag dj Gigi d'Agostino.

Broek op Langedijk, Recreatiegebied Geestmerambacht: zaterdag Indian Summer Festival met o.a. The Skidmarks en Rosemary's Sons.

Burgum, Zomerweg: zaterdag Wâldrock met o.a. Motörhead, Within Temptation en Agnostic Front (aanvang 12.00 uur).

Den Bosch, W2: vrijdag Sense Field en Last Days Of April; dinsdag Rival Schools en Springrain.

Den Haag, De Paap: vanavond Grof Geschut.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag New York Ska Jazz Ensemble.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Sidekick; woensdag Calexico.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag 35007 en Orange Sunshine; zaterdag o.a. dj Rob The Rich; zondag The Slackers; dinsdag Madrugada; woensdag Ani DiFranco.

Enschede, DPO: vrijdag After Forever.

Gouda, So What: vrijdag Acid Junkies.

Groningen, Oosterpoort: maandag Mercury Rev.

Groningen, Vera: vanavond The Spades; vrijdag The Slackers; zaterdag Icarus Line; zondag Umar Bin; woensdag Enon.

Haarlem, Patronaat: vanavond O.T.R.A.; vrijdag The Bintangs en Trembling Highburies; zaterdag Tegnoclone, Tarrol en o.a. dj Pavo.

Hardenberg, Posium: zaterdag Willy DeVille.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag 'Project X-it' met o.a. dj's Cristian Varela en Greg Martini.

Leiden, LVC: woensdag Madrugada.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond The Slackers; vrijdag Hi-Dramatic en The Anacondas.

Rotterdam, Artrave: vrijdag Alice Rose en dj Zjelva.

Rotterdam, Nighttown: woensdag dEUS.

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj Jamie Anderson.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Soledad Brothers; woensdag Rival Schools en Springrain.

Sneek, Bolwerk: zondag Marky Ramone & The Speedkings.

Tilburg, 013: vanavond David Byrne (The Choice) en MDC (Kleine Zaal); vrijdag Colour Haze (BatCave) en Jammah Tammah (Kleine Zaal); zaterdag E-Life; zondag The Spades en House Of Destructo; woensdag Heather Nova.

Utrecht, Tivoli: vanavond Di-Rect; vrijdag Madrugada; zondag Willy DeVille; woensdag Black Rebel Motorcycle Club.

Utrecht, Ekko: vanavond The Real McKenzies; zaterdag New York Ska Jazz Ensemble.

Utrecht, Vloer: vrijdag dj Damon Wild; zaterdag 'Homegrown Tour' met o.a. Opgezwolle en Pete Philly.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag o.a. dj Eric de Man.

Zaandam, De Kade: vrijdag o.a. Cheesy Victims (grote zaal) en Mojo Pin (kleine zaal).

Zoetermeer, Boerderij: vanavond Dog Eat Dog; vrijdag Kirsten.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden