Pop

Amsterdam, Melkweg: vanavond Klimax; zaterdag dj's Le Funkubine, Chaos en Dab & Frenzy; zondag o.a. Paige Dedeaux en Fanta en dj's Partysquad, Real en Chuckie (The Max) en Basic 1, K-Liber en Double Trouble (Oude Zaal)....

Amsterdam, Paradiso: vanavond Kilimanjaro Soundsystem featuring Freddie Krueger & Derrick; vrijdag 'In Motion' met K-Hand en dj's Shinedoe, Peel Seamus en Aardvärck; zaterdag o.a. Three Musketeers en dj Angelo; woensdag Vue.

Amsterdam, Openluchttheater Vondelpark: zondag om 14 uur 'A tribute to the girl groups' door Lucretia van der Vloot, Rocq-E Harrell en Michelle David; om 14.30 uur de Molukse zangeres Monica Akihary.

Arnhem, Goudvishal: zaterdag 'Forms' met o.a. Falcon & Dreazz, Tyson en Fox.

Best, centrum: zaterdag 'Nieuw Best Peil' met o.a. The Shavers, Sidewinder, Mytholic, Agitator, Third Stone, Triple 7 en Roughsteppaz.

Brielle, binnenstad: zondag 'Brielle Blues' op drie podia, met o.a. Marcel Scherpenzeel Band, Sunset Travellers, Bog Four en Too Hip For The Room.

Den Haag, Malieveld: zaterdag 'Sound/Vision' met o.a. Luke Slater, Deep Dish, The Producers en dj's Laidback Luke, Jori Hulkkonen, Silicone Soul, Damon Wild en Terry Francis.

Den Haag, Plein: zaterdag 'Plein Open Festival' met o.a. Backfire, Nicotine, Suns Of Ra en Silverlake.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag dj Vanes; zaterdag dj's Max 404 en Kid Sundance.

Emmen, binnenstad: zondag 'C'Est La Vie' met o.a. Arno Kolenbrander, The Swamptones, Rick Devito, Nameless en 25 Cigarettes.

Groningen, Vera: woensdag Hombres.

Haarlem, Patronaat: zaterdag zaterdag Ocean & Pumpkinhead featuring Shyrock, Coup de Villz en dj's Precise en Lovesupreme.

Hengevelse, Supertent: zaterdag Normaal.

Rotterdam, Nighttown: vanavond dj's Daniel & Yves en Bootsy Paul; vrijdag dj's Stef en Jay Samuel; zaterdag 'Summer Carnival Party' met o.a. dj's Groovemaster Johnson, Mark Mouth en Supreme Team.

Rotterdam, Now & Wow: zaterdag o.a. dj's Eric de Man, Lacroix, Roog en Hitmeister D.

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj's Lawrence Burden, Damon Wild en Joachim.

Steenwijk, De Buze: zaterdag 'Stonehenge' met o.a. Callenish Circle, Manic Movement en Destruction.

Tilburg, 013: zaterdag o.a. dj's Erwin, Patrick en Lady Aïda.

Utrecht, Oude Pothuys: vrijdag Grasland; zaterdag Suncloud; zondag Rob Verboom.

Utrecht, Tivoli: vanavond en vrijdag 'De Parade: 7A Dance Gallery' met o.a. Backfeeder, Waxwankers en Artistikoi; zaterdag o.a. dj's Leroy en St. Paul.

IJzendijke/Biervliet, Krabbegatweg: zaterdag Weitjerock met o.a. Badly Preserved, Fools Fatal, Hallo Venray en Monza.

Zaandam, De Kade: zaterdag C Of E en 37 Stabwoundz; zondag Calvin Russell.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden