Pop

Amsterdam, Melkweg: vanavond Joseph Arthur; vrijdag o.a. Starecase en dj's Frederik en Per; zaterdag o.a. Louis Mhlanga; zondag Wu Tang Killabeez; maandag Alphan Blondy; woensdag o.a....

Amsterdam, Music Hall: vrijdag en zaterdag De Dijk en Skik (uitverkocht).

Amsterdam, Panama: zaterdag dj Palotai.

Amsterdam, Paradiso: vanavond The Wailers; dinsdag Black Rebel Motorcycle Club (grote zaal) en Gemma Hayes (bovenzaal).

Amsterdam, Cruise Inn (Zuiderzeeweg 29): zaterdag vanaf 14 uur D-Day rock 'n' rollfestival met o.a. Sugar Ray Ford & the Alabama Slammers, Lost Hound, Skinny McGee & the Mayhem Makers en Boppin Steve & the Playtones.

Arnhem, Goudvishal: vrijdag o.a. Callenish Circle en Morgana X.

Arnhem, Willemeen: vrijdag Dreadlock Pussy.

Den Haag, BowlingWorld Zuiderpark: vrijdag The Shoes.

Den Haag, Diligentia: zaterdag Cuby + The Blizzards.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Demolition Doll Rods en The Riplets; vrijdag The Wailers; zaterdag o.a. Jungle Brothers; zondag P 18.

Enschede, Atak: vrijdag 'Homegrown Tour' met o.a.Raymtzer en Pete Philly.

Gouda, So What: vrijdag Flip Kowlier.

Groningen, Oosterpoort: zaterdag The Wailers; maandag Black Rebel Motorcycle Club (grote zaal) en P 18 (kleine zaal); dinsdag David Byrne.

Groningen, Simplon: zaterdag 'Homegrown Tour' met o.a. Opgezwolle, Raymtzer en Pete Philly.

Groningen, Vera: vanavond House Of Destructo; vrijdag The Halifax Pier; zaterdag We vs. Death.

Haarlem, Patronaat: vrijdag The Four Tenors (o.a. Lou Barlow en Steve Westfield); zaterdag Earthlings? en Farflung.

Haarlem, Stalker: vanavond dj Palotai.

Hilversum, Tagrijn: vanavond New Born Creation; vrijdag Jammah Tammah.

Nijmegen, Doornroosje: vrijdag o.a. dj Ruffneck; zaterdag o.a. dj's Michel de Hey en Hansz; woensdag o.a. Alice Dee en The Dub Meditation.

Roermond, Azijnfabriek: vrijdag Beef!

Rotterdam, Nighttown: vanavond dj Aphrodite; zaterdag o.a. dj Victor; woensdag The Slackers.

Rotterdam, Now & Wow: zaterdag o.a. dj's Eric de Man en Hitmeister D.

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj Remy.

Rotterdam, Stadion Feijenoord ('De Kuip'): vrijdag, zaterdag en zondag Marco Borsato.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Livid en Drive; vrijdag Dillinger Four en Durango 95.

Sliedrecht, Elektra: zaterdag Tuinfeest 2002 met o.a. Bastian, The Shavers en Jammah Tammah (aanvang 12.00).

Sneek, Bolwerk: vanavond The Wounded; woensdag Dog Eat Dog.

Spijkenisse, Park Waterland: zondag Spijkpop met o.a. Racoon, Supersub, Johan, Tasha's World, Kirsten en Boo! (aanvang 13u).

Tilburg, 013: vanavond Luna Halo (Kleine Zaal) en Face Tomorrow (BatCave); vrijdag o.a. dj Chuckie; zaterdag o.a. Quick & Brite; zondag o.a. Reclusion (aanvang 16.00); dinsdag Dog Eat Dog; woensdag Zen Guerrilla afgelast!

Tilburg, Leijpark: Slotweekend Festival Mundial met zaterdag o.a. Tasha's World, Lynn Miles, Brainpower en Def Rhymz; zondag o.a. Alpha Blondy en Haibib Koité.

Utrecht, Tivoli: vanavond Habib Koité en Bamada; vrijdag dj Aphrodite.

Utrecht, Vloer: vrijdag P 18, na afloop dj Technical Itch.

Utrecht, Vredenburg: maandag A-Ha (uitverkocht).

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag o.a. dj's 10 SUI en Dimitri.

Zaandam, De Kade: vrijdag o.a. Reclusion en Outburst.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Procul Harum; zondag Mostly Autumn; dinsdag Eva; woensdag Fusz.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2020 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden