Pop

Amsterdam, verschillende podia: woensdag begint de ambitieuze vierdaagse popconventie die de Europese tegenhanger wil zijn van South By South West in Austin, Texas: Access To Amsterdam, ofwel 'A2A'....

Amsterdam, Melkweg: woensdag o.a. Oil, Human Alert, Undeclinable, Nits, Arling & Cameron, Peplab (A2A).

Amsterdam, Music Hall: dinsdag Ibrahim Ferrer.

Amsterdam, Panama: vanavond, vrijdag en zaterdag Girls Wanna Have Fun.

Amsterdam, Paradiso: zondag Spiritualized en Superchunk; maandag Nick Lowe en Pigmeat; dinsdag Savina Yannátou; woensdag Rollins Band (grote zaal) en Zoppo, Feverdream, Zea, Seedling en Green Hornet (bovenzaal).

Apeldoorn, Gigant: vrijdag Heideroosjes en Dead Punk Society.

Arnhem, Willemeen: vrijdag De Kift.

Breda, Para: vrijdag Amsterdam Klezmer Band.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag Jimmy LaFave; zaterdag Brainpower.

Den Haag, PWA-zaal NCC: zondag Golden Earring.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Chitlin' Fooks; zaterdag dj Luciën Foort; woensdag Amsterdam Klezmer Band.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Discipline; zondag The Selecter.

Enschede, Atak: vrijdag Travoltas.

Enschede, Le Monde: maandag Birgit speelt Lenny Kravitz.

Groningen, Oosterpoort: zondag Marillion en White Buffalo.

Groningen, d'Ubée: dinsdag Birgit speelt Lenny Kravitz.

Groningen, Vera: vanavond The Zodiac Killers en The Hot Pockets; vrijdag o.a. God Dethroned.

Haarlem, Fietsznfabriek: vanavond Nectar 2000.

Hilversum, Tagrijn: vanavond Chitlin' Fooks en Ad Vanderveen.

Hoogeveen, Podium: zaterdag Travoltas.

Joure, De Stam: zondag Travoltas.

Leeuwarden, Romein: vanavond Waterdown.

Leiden, LVC: vanavond Corrie & De Grote Brokken; zaterdag The Selecter.

Lochem, Schouwburg: zaterdag Margriet Eshuijs.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond 16 Down en Chishango; zaterdag o.a. dj John Thomas.

Oss, Groene Engel: zaterdag Heideroosjes.

Ridderkerk, De Gooth: zaterdag Beef!

Rotterdam, Ahoy': vanavond (uitverkocht), vrijdag (uitverkocht) en zaterdag Live en Feeder.

Rotterdam, Nighttown: vanavond Glorybox en This Beautiful Mess; vrijdag The Damned en Human Alert en dj's Michel de Hey en John Thomas; zaterdag o.a. dj Eric de Man.

Rotterdam, OffCorso: zaterdag o.a. dj's Dave Mothersole, Stef en Lovely.

Rotterdam, Rotown: zaterdag Superchunk en Wyatt.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Trustgame en Dog's Nop; vrijdag J Majesty en Reiziger.

Sittard, Fenix: zondag Heideroosjes.

Sneek, Bolwerk: zaterdag Johan.

Tilburg, 013: vrijdag o.a. Billy Nasty, Lady Aïda (The Choice), L'Äme Immortelle (Kleine Zaal) en Groovie Ghoulies (BatCave); zaterdag Marillion en White Buffalo The Choice), Glorybox, na afloop dj Joost van Bellen (Kleine Zaal); zondag o.a. Goddess Of Desire, God Dethroned (The Choice), Hellride en Psychopunch (BatCave); dinsdag Corrie & De Grote Brokken; woensdag Stereophonics en Feeder.

Utrecht, Ekko: vanavond The Selecter.

Utrecht, Vredenburg: vanavond Savid Sylvian (uitverkocht); zondag Al Stewart; maandag Marillion en White Buffalo.

IJmuiden, Witte Theater: vrijdag en zaterdag Barrelhouse.

Zaandam, De Kade: vanavond Rich Wyman; vrijdag The Selecter; zaterdag o.a. dj's Erick E, Jayh Samson.

Zeist, De Peppel: vrijdag Eric Corton & Band.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Green Lizard.

Zundert, CC Van Gogh: zaterdag Skik.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden