Pop

Amsterdam, Melkweg: vrijdag Doves en The Von Bondies; zaterdag Chris Robinson en Robert Lee; zondag Wilco en Preston School Of Industry; dinsdag Sparta en Pleasure Forever en Kosheen; woensdag Arthur Lee & Love en Kek '66en An Pierlé....

Amsterdam, Paradiso: vanavond Judith zingt Madonna; vrijdag Natalie Merchant; maandag Saybia en Zornik; woensdag Johnny Dowd en Chuck Prophet.

Den Haag, Paard Op Hol: zaterdag Vive La Fête.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Luie Hond en King Shiloh Soundsystem.

Eindhoven, Wilhelmina: zondag Michael Katon.

Groningen, Oosterpoort: zondag Chris Robinson; maandag Angelique Kidjo.

Groningen, Vera: vanavond Keelhaul, Knut en Switchblade; vrijdag Peter Pan Speedrock; woensdag Danko Jones en Sahara Hotnights.

Haarlem, Fietsznfabriek: vanavond The Fuckin' Fortgens Bros en Mojo Hannah; vrijdag The Skidmarks.

Haarlem, Patronaat: vrijdag Arno; zaterdag Barrelhouse en Loaded.

Hellendoorn, Lantaarn: vrijdag Chris Robinson.

Helmond, Plato: vrijdag Uriah Heep.

Heythuysen, TomTom: dinsdag Johnny Dowd.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag o.a. The Youngsters.

Leiden, LVC: vanavond The Dirtbombs en 69 Charger; zaterdag Arno.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Dreadlock Pussy, Gazzoleen en Locomotive; vrijdag Jammah Tammah en Zebra; zaterdag o.a. dj's 100% Isis en Hansz; dinsdag Five Horse Johnson.

Rotterdam, Ahoy': vanavond Destiny's Child.

Rotterdam, Nighttown: vanavond Chris Robinson (theater), na afloop o.a. dj Marcello; zaterdag Johan en Supersub; maandag Gomez.

Rotterdam, Now & Wow: zaterdag o.a. dj's Roog en Lacroix.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Boris The Sprinkler en Mummy The Peepshow; vrijdag 'Homegrown' met o.a. Opgezwolle en Farai Disciple; zaterdag Le Tigre.

Tilburg, 013: vanavond Van Dik Hout en Kirsten (The Choice) en Zornik (Kleine Zaal); vrijdag Mummy The Peepshow; zondag Antro en Locomotive (16 uur); dinsdag Consolidated en The System; woensdag Friends Of Dean Martinez.

Utrecht, rondom Neude: Festival a/d Werf met vanavond Luie Hond; vrijdag The Dollybirds; zaterdag Ivar.

Utrecht, Ekko: zaterdag Flip Kowlier; dinsdag Arthur Lee & Love; woensdag Zornik en Mill.

Utrecht, Tivoli: zaterdag Wilco en Preston School Of Industry.

Utrecht, Vloer: vrijdag Acid Junkies; zaterdag o.a. Dyzack; woensdag Caesar en Supersub.

Zoetermeer, Boerderij: zondag Uriah heep; woensdag Five Horse Johnson.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright @volkskrant.nl.
© 2021 DPG Media B.V. - alle rechten voorbehouden