Pop

Amsterdam, Melkweg: vanavond Mardi Gras B.B. (Oude Zaal); vrijdag o.a. dj's Remy en Lemon 8; zaterdag Venus Hill en Sons Of Blob; zondag o.a....

Amsterdam, Music Hall: vanavond Garbage.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Peaches (bovenzaal); zaterdag 'Rocket Cinema' met Copareck; zondag Jon Spencer blues Explosion en The Yeah Yeah Yeahs (grote zaal, uitverkocht) en Green Hornet (bovenzaal); maandag Grant Lee Phillips (bovenzaal); woensdag Guy Forsyth en Omar & The Howlers.

Breda, Para: vrijdag Ozark Henry.

Delft, Speakers: vanavond Rich Wyman & Band.

Den Bosch, W2: vrijdag Millionaire en Sharko; zaterdag Zuco 103 en ginger Burns.

Den Haag, Paard Op Hol: vanavond Di-Rect; vrijdag o.a. dj Frank Farrell; zondag Guy Forsyth.

Den Haag, Philipszaal: vrijdag Frank Boeijen.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag Godspeed You Black Emperor!; zaterdag JNR Sound featuring Thriller Jenna.

Eindhoven, Technische Universiteit: vanavond Ozark Henry.

Enschede, Le Monde: maandag 16 Down speelt Radiohead.

Groningen, Oosterpoort: vanavond Motorpsycho.

Groningen, Simplon: vrijdag Nicotine featuring Gotcha!

Groningen, d'Ubee: dinsdag 16 Down speelt Radiohead.

Haarlem, Patronaat: vrijdag Woven hand; dinsdag Fu Manchu en Spoiler.

Leiden, LVC: vrijdag Zuco 103; zaterdag Peter Pan Speedrock en Wiseguy.

Leeuwarden, Romein: maandag Millionaire.

Lierop, Nirwana: zaterdag Def P & Beatbusters.

Lutjebroek, De Paus: zondag Taaipop met o.a. Johan, After Forever en Luie Hond.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond The Seatsniffers en T-99; vrijdag o.a.

J Flava en dj Mass; zaterdag o.a. dj's Daniel Benavente en Attuk; zondag Woven Hand.

Nijmegen, Extrapool: zaterdag Bohman Brothers, Anna La Berge en Lukas Simonis.

Nijverdal, Spoortheater: zaterdag Cuby + The Blizzards.

Rotterdam, Ahoy': zaterdag TMF Awards met o.a. Mary J. Blige, Marco Borsato en Bl f (uitverkocht).

Rotterdam, Nighttown: vrijdag Motorpsycho; zaterdag o.a.dj's Ronald Molendijk en Roog; woensdag Culture.

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj Jamie Anderson.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Dead And Gone en Sunshine; vrijdag The Apers en The Lulabelles; zaterdag o.a. dj's Mark Williams en Perry; dinsdag Cannibal Ox en Brothers In Arms.

Sneek, Bolwerk: vrijdag De Gorelev.

Tilburg, 013: vrijdag The Seatsniffers, T-99 (Kleine Zaal), Sunshine en Dead And Gone (BatCave); maandag Tommy Emmanuel (Kleine Zaal); dinsdag Bountykiller, K-Liber, Mantis Sound Crew (The Choice), Guy Forsyth en Omar & The Howlers (Kleine Zaal); woensdag Shane MacGowan & The Popes (The Choice) en Arno (Kleine Zaal).

Utrecht, Ekko: zaterdag Mark Foggo.

Utrecht, Tivoli: zaterdag Nicotine featuring Gotcha!

Utrecht, Vloer: vanavond Soulvation; vrijdag Digital & Spirit.

Zaandam, De Kade: vrijdag Highway Chile; zondag Tommy Emmanuel.

Zoetermeer, Boerderij: vanavond Peter Green's Splinter Group; vrijdag O.D. Saxon.

Meer over

Wilt u belangrijke informatie delen met de Volkskrant?

Tip hier onze journalisten


Op alle verhalen van de Volkskrant rust uiteraard copyright. Linken kan altijd, eventueel met de intro van het stuk erboven.
Wil je tekst overnemen of een video(fragment), foto of illustratie gebruiken, mail dan naar copyright@volkskrant.nl.